Królowe piękności, które rozbijały silne pary i rodziny

Niesamowicie smutne zwroty akcji w życiu dziewczyn, które zdobyły tytuł najpiękniejszych kobiet. Następnie chcemy opowiedzieć Wam chwile z życia 12 królowych piękności, które zbyt wcześnie opuściły ten świat.

Aleksandra Pietrowa (1980-2000).

Rosyjska modelka, zwyciężczyni Miss Rosji 1996 i innych konkursów piękności.

W 1997 roku brała udział w wielu programach telewizyjnych, programach pokazowych, prezentacjach i poważnie pracowała jako modelka. W ciągu roku Alexandra odwiedziła wiele krajów świata, wzięła udział w trzech międzynarodowych konkursach.

Otrzymała również złoty medal na Mistrzostwach Świata w sztuce w nominacji „modelka” oraz ofertę pracy w Hollywood. W lipcu 1997 roku Alexandra została uznana za najlepszą w międzynarodowym konkursie modelek „Miss Model International”, w którym wzięli udział przedstawiciele 53 krajów.

Dziewczyna nie przyjęła żadnego z zaproszeń i mieszkała w swojej rodzinnej Czuwaszji.

16 września 2000 roku Alexandra zginęła w Czeboksarach jednym strzałem w głowę, na dwa dni przed swoimi 20. urodzinami i zanim zdążyła przyjąć prestiżową ofertę międzynarodowej agencji modelek Ford Model.

Według Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Czeczeńskiej Republiki dziewczyna stała się ofiarą starcia o strefy wpływów między lokalnymi władzami kryminalnymi, z których jednym był jej chłopak. Dziewczyna została zraniona rykoszetem, ale zmarła w drodze do szpitala.

Moniki Speer (1984-2014).

Dziewczyna została ukoronowana na najpiękniejszą kobietę w Wenezueli w 2004 roku, aw następnym roku reprezentowała kraj na konkursie piękności Miss Universe.

W tym czasie modelka rozwiodła się, ale utrzymywała bliski związek z Thomasem Berry, 39-letnim Brytyjczykiem, ojcem jej 5-letniej córki. Para przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, ale regularnie jeździła do Wenezueli na wakacje i wakacje.

Pojechali tam na święta Nowego Roku w 2014 roku. Natychmiast pękły dwie opony ich samochodu, rodzina wezwała policję i czekała na pomoc.

Drogi samochód stojący na poboczu drogi przyciągnął uwagę lokalnych złodziei, którzy dotarli na miejsce szybciej niż policja i zastrzelili Monikę i Thomasa.

Ich córka cudem przeżyła. Policja aresztowała zabójców, ale to była niewielka pociecha. Prezydent Wenezueli nazwał tę tragedię „stratą dekady” i osobiście kontrolował przebieg śledztwa.

Agnieszka Kotlarska (1972-1996).

W 1990 roku dziewczyna została uznana za najpiękniejszą dziewczynę w Polsce i wtedy w jej życiu pojawił się tajemniczy wielbiciel i prześladowca Jerzy.

READ
Hollywoodzkie gwiazdy bez retuszu na zdjęciach Petera Lingberga

Wysyłał modele gróźb przeplatane wyznaniami miłosnymi, ale nigdy nie nawiązał bezpośredniego kontaktu, więc dziewczyna nie zwróciła uwagi na prześladowcę.

Agnieszka zdobyła tytuł “Miss International – 1991” i wyszła za mąż. Później w sądzie Jerzy powiedział, że robiąc to „złamała mu życie” i musiał się zemścić.

W 1996 roku Agnieszka z mężem wychodząc z domu poszli do swojego samochodu, Jerzy wyskoczył z zasadzki z wielkim nożem i rzucił się na męża Agnieszki Jarosława.

Zranił mężczyznę w nogę, Agnieszka rzuciła się na pomoc mężowi, ale morderca, rozwścieczony porażką, wyładował na niej całą swoją złość i czterokrotnie dźgnął ją w klatkę piersiową. Tego samego dnia policja aresztowała 36-letniego programistę, za morderstwo skazany na 14 lat.

Maria José Alvarado (1995-2014).

19-letnia „Miss Honduras – 2014” świętowała urodziny chłopaka swojej siostry Sofii, po czym żadne z nich nie wróciło do domu

Zaginiętą osobę zgłosił Plutarco Ruiz, którego urodziny obchodzili. Zwiększone zainteresowanie młodego mężczyzny podczas przeszukania zaalarmowało policję i Ruiz został aresztowany pod zarzutem porwania.

Nagle młody człowiek przyznał się do podwójnego morderstwa. Ciała dziewcząt znaleziono zakopane na brzegach rzeki. Ruiz wdał się w kłótnię z Sophią, ponieważ flirtowała z jego przyjacielem i rozwścieczona ją zastrzeliła.

Maria była świadkiem straszliwej zbrodni, próbowała uciec, ale zabójca ją dogonił i zastrzelił na miejscu.

W czasie, gdy sprawca grzebał ciała ofiar, Maria musiała lecieć do Londynu, aby wziąć udział w konkursie Miss World. Honduras odmówił zastąpienia Marii i opuścił konkurs z szacunku dla pamięci dziewczyny.

Swietłana Kotowa (1977-1997).

Modelka i królowa piękności „Miss World” -96 była dziewczyną Aleksandra Solonika, przestępcy, który w Rosji miał sławę „zabójcy nr 1”.

W święta noworoczne dziewczyna otrzymała od współlokatora propozycję odwiedzenia jego willi w Grecji. Dzień przed śmiercią zadzwoniła do matki i powiedziała, że ​​jest w prawdziwym raju.

Następnego dnia do willi włamali się uzbrojeni mężczyźni. 2 lutego 1997 r. odkryto ciało uduszonego bandyty. Ciało modelowego zabójcy zostało poćwiartowane. Walizka ze szczątkami Svety została znaleziona zaledwie trzy miesiące później w lesie.

Później okaże się, że grupa przestępcza Orekhovskaya wyrównała rachunki z Solonikiem.

Ewa Ekwall (1983-2011).

READ
11 gwiazd, które zmieniły swój wygląd, zszokowani fani

Eva została koronowana na Miss Wenezueli w 2000 roku i startowała w wyborach Miss Universe w następnym roku. Później pracowała jako prezenterka telewizyjna, pisała książki.

W lutym 2010 r. u Evy zdiagnozowano zaawansowane stadium raka piersi i przeszła 8-miesięczną kurację.

Ekwall odważnie walczył z chorobą i zachęcał inne kobiety do dbania o swoje zdrowie.

Leczenie nie pomogło Evie i po roku i 10 miesiącach walki z chorobą, 17 grudnia 2011 r. 28-letnia modelka zmarła w Houston (Teksas, USA).

Laina Keza (1983-2013).

29-letnia posiadaczka tytułu Miss Africa została zasztyletowana w sierpniu 2013 roku.

Sprawcą tragedii był 38-letni promotor klubu David Kikawa, ojciec 3-letniej córki modelki i jej partnera.

Kilka dni przed morderstwem Laina, która miała dość skandali motywowanych zazdrością, ostatecznie zerwała z Davidem. Wtedy sąsiedzi pary potwierdzili, że David ciągle kręcił sceny, z domu dochodziły obelgi i krzyki.

Wczesnym rankiem to sąsiedzi zadzwonili na policję, mówiąc, że w domu stało się coś strasznego, bo nagle głośne krzyki ucichły i podejrzewają coś strasznego.

Przybywający strój zastał Davida z nożem w ręku na progu łazienki. Ciało Lainy leżało w wannie.

Melodia Gershbach (1985-2010)

Rok po otrzymaniu tytułu “Miss International – 2009” filipińska modelka zginęła tragicznie w wypadku.

21 sierpnia 2010 r. autobus pasażerski rozbił się z pełną prędkością w minivana dziewczyny.

Kierowca autobusu zgłosił się do lokalnej policji, twierdząc, że pojazd wymknął się spod kontroli z powodu problemu technicznego.

Genesis Carmona (1991-2014). „Miss Tourism – 2013” ​​z Wenezueli padła ofiarą morderstwa.

Genesis, oburzony obecną sytuacją w kraju, wziął udział w ulicznym wiecu na rzecz dymisji Nicolása Maduro i jego rządu.

Nagły strzał trafił ją w głowę.

Dziewczynę szybko przewieziono do szpitala, miasto ogarnęły zamieszki, których ofiarami było jeszcze kilka osób.

Nadal nie wiadomo na pewno, kto dokładnie zastrzelił królową piękności: władze twierdzą, że strzał oddał opozycja, a ta ostatnia obwinia policję.

Mikaela MacArivey (1983-2011).

W styczniu 2011 roku irlandzka królowa piękności poślubiła Johna McAreaveya i pojechała z nim w podróż poślubną na Mauritius.

Para cieszyła się miesiącem miodowym. W pamiętnym dniu nowożeńcy jedli kolację w restauracji hotelu Legend, w którym mieszkali, kiedy w środku wieczoru Mikaela potrzebowała czegoś w pokoju.

READ
9 gwiazdorskich mężów, którzy zdradzali nauczycieli swoich dzieci

Podnosząc się, znalazła w pokoju dwóch pracowników hotelu, którzy rzekomo weszli do pokoju w celu dokonania rabunku.

Przestraszeni zaciągnęli Mikaelę do łazienki i udusili ją, jak sugeruje śledztwo. Zebranie wystarczającej ilości dowodów nie było jednak możliwe, a ława przysięgłych uniewinniła obu podejrzanych.

Lesliego Mazzary (1978-2004).

W 2004 roku „Miss South Carolina” wraz ze swoimi przyjaciółmi Adrianą i Laurą świętowała Halloween, położyła się do łóżka dość późno i mocno zasnęła.

Budząc się Laura zorientowała się, że w domu jest włamywacz, wyślizgnęła się tylnymi drzwiami i wezwała policję. Przybywający patrol znalazł Leslie i Adrianę, które pozostały w domu, martwe.

Dochodzenie utknęło w martwym punkcie, ponieważ próbki DNA pobrane od 218 podejrzanych nie zidentyfikowały sprawcy, a nawet nagroda w wysokości 100 000 USD nie przyniosła żadnych rezultatów.

Jeszcze raz przeglądając zdjęcia z miejsca zbrodni, Lauren zwróciła uwagę na niedopałek od dość rzadkiej marki papierosów. To właśnie te papierosy palił narzeczony koleżanki Adriany.

Eric Kopple został aresztowany, badanie DNA potwierdziło zgodność próbek, ale pomimo oczywistości dowodów nadal upierał się, że był tej nocy tak pijany, że w ogóle nic nie pamiętał. Został skazany na dożywocie, ale nie wiadomo, dlaczego zabił dwie dziewczyny.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: