Królewna Śnieżka: MakSim wszedł na scenę w niezwykłej peruce

Piosenkarz MakSim (Marina Maksimova)

Pierwszy występ MakSima na scenie po śpiączce, znaczna redukcja personelu Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Gorky, rozmowa Daniego Milokhina z matką, która wysłała go do sierocińca, grzywna dla kanału Muz-TV za gejowską propagandę: Gazeta.Ru opowiada o wydarzeniach ze świata show biznesu i kultury w tym tygodniu, które mogłeś przegapić.

MakSim po raz pierwszy pojawił się na scenie po śpiączce

Piosenkarka Marina Maksimova (MakSim), która latem przeżyła ciężkie zapalenie płuc i śpiączkę, po raz pierwszy pojawiła się na scenie po wyzdrowieniu. Artysta wziął udział w wydarzeniu na Kremlu poświęconym 25-leciu Muz-TV. Wideo z apelem 38-letniej piosenkarki zostało opublikowane na Instagramie kanału.

„Dobry wieczór, drodzy przyjaciele. Niestety nie będę mógł dziś śpiewać. Mam nadzieję, że na następnej ceremonii wszystko pójdzie tak, jak powinno, we właściwy sposób ”- powiedziała Maximova.

Dyrektor generalny Moskiewskiego Teatru Artystycznego zapowiedział redukcję personelu teatru

Nowy dyrektor generalny Moskiewskiego Teatru Artystycznego im. Gorkiego Władimir Kekhman сообщил o zwolnieniu kilkudziesięciu pracowników teatru przed końcem bieżącego sezonu z powodu problemów finansowych.

„Nie mamy teraz pieniędzy na dyrektora artystycznego – ostatnia ekipa zrujnowała teatr. Na kontach nie ma pieniędzy, aby zapłacić zespołowi (395 osób!) za listopad-grudzień” – powiedział prezes. – Zwolniłem pięć osób – menedżerów, którzy przybyli z (byłym dyrektorem artystycznym Moskiewskiego Teatru Artystycznego Eduardem) Boyakovem i otrzymali dużo pieniędzy. Ale wracam wybitnych ludzi, którzy pracowali z [prezydent teatru Tatianą] Doroniną, na przykład legendarną zavlit Galiną Orekhanową”.

Według niego kolejne 40 osób, których kontrakty się kończą, zostanie zwolnionych przed końcem sezonu. Również w sieciach społecznościowych Moskiewskiego Teatru Artystycznego poinformowano, że Kekhman omawiał plany rozwoju teatru z ministrem kultury Federacji Rosyjskiej Olgą Lyubimovą.

Danya Milokhin po raz pierwszy rozmawiała z rodzicami

Blogerka Danya Milokhin, która dorastała w sierocińcu, została uczestniczką programu DocTok z Ksenią Sobczak, gdzie próbowali przedstawić bohatera jego biologicznym rodzicom. Matka oddała Miłochina do sierocińca, gdy miał trzy lata. Rodzice byli za kulisami, ale blogerka odmówiła spotkania się z nimi osobiście.

„Nie rozumiem, dlaczego się spotykamy. Dla mnie to obcy. Gdyby kobieta podeszła do mnie na ulicy i przedstawiła się jako moja matka, byłoby tak samo – powiedział Milokhin. Nie rozumiem, dlaczego tak bardzo starasz się, żebym coś poczuła. Nic nie czuję. Nie znam jej, nie znam mojego ojca.

READ
Melania Trump pokazała swoją jesienną stylizację

Jednak Milokhin zgodził się porozmawiać z rodziną za pośrednictwem łącza wideo. Rodzice powiedzieli, że Dani ma 14-letniego brata Stepana i ośmioletnią siostrę Lizę, ale nie przyjechali do Moskwy. Blogerka była zachwycona posiadaniem siostry i brata i wyraziła chęć ich poznania. Miłochin zapytał też matkę o pochodzenie dużej blizny na głowie – odpowiedziała, że ​​to znamię.

Muz-TV ukarał grzywną 1 milion rubli za propagandę gejowską

Sąd Basmanny w Moskwie ukarany grzywną Kanał telewizyjny „Muz-TV” za 1 milion rubli. za gejowską propagandę na antenie. 11 czerwca organizacja Weterani Rosji zwróciła się do Roskomnadzoru, Prokuratury Generalnej i Komitetu Śledczego z prośbą o sprawdzenie Muz-TV ze względu na propagowanie nietradycyjnych stosunków seksualnych wśród nieletnich podczas transmisji ceremonii wręczenia nagród stacji. Przedmiotem oburzenia było w szczególności kilku męskich blogerów w sukienkach.

Danya Milokhin, Manizha i Vera Breżniewa wykonali hity „Tatu”

W sobotę w Moskwie odbył się hołd „200 w przeciwnym kierunku”, poświęcony 20. rocznicy wydania pierwszego albumu „Tatu”. Na imprezie ponad 20 artystów wykonało piosenki grupy. Manizha, Vera Breżniew, Danya Milokhin, Vanya Dmitrienko, Monetochka, Dmitrij Malikov, Zhenya Lyubich, Favlav, Rita Dakota, grupa rockowa Nerves, Slot, My Michel, Alena Shvets, IOWA, LSP, Polina, Reflix, Vintage, Egor Sesarev i Fundacja Guru Groove. Imany, Dorofeeva i ARTY również wzięli udział w koncercie online. Wcześniej temu koncertowi sprzeciwiały się byłe uczestniczki Tatu Elena Katina i Yulia Volkova.

Przemycany serial telewizyjny „The Squid Game” jest oglądany w Korei Północnej

Koreańczycy z północy zaczęli masowo oglądać The Squid Game. Publikacja Mirror, powołując się na mieszkańca miasta Phongsong, donosi, że kopie serii są przemycane do kraju statkami, a następnie trafiają do ludzi.

„Seria weszła do kraju na urządzeniach pamięci masowej, takich jak pamięci USB i karty SD”, powiedział anonimowe źródło.

Zauważył, że Koreańczycy z Północy bardzo lubią ten serial. Według źródła wielu obywateli, zwłaszcza młodych ludzi, widzi podobieństwa z realiami KRLD w fabule The Squid Game: „Zgodnie z fabułą, jeden z głównych bohaterów serialu jest uciekinierem z Korei Północnej, wielu widzowie się w nim odnajdują”.

W październiku rząd Korei Północnej podobno skrytykował The Squid Game , zauważając, że serial jest przykładem dzikości w kapitalistycznym społeczeństwie Korei Południowej. W kraju obowiązuje ścisła cenzura zagranicznych seriali i filmów.

READ
Gwiazdy, które ponownie przybrały na wadze po utracie wagi

Britney Spears planuje pomóc osobom z chorobami psychicznymi

Piosenkarka Britney Spears otworzyła się na temat tego, co pojawiło się ponownie w jej życiu od czasu zakończenia jej opieki. Według performerki cieszy się, że może sama prowadzić samochód, korzystać z karty bankowej i kupować ulubione słodycze, kiedy tylko chce.

„Teraz będę bronić praw osób z prawdziwymi chorobami psychicznymi. Jestem silną kobietą. Mogę sobie tylko wyobrazić, co system może zrobić z innymi ludźmi takimi jak ja ”- powiedział Spears.

Piosenkarka zdradziła też, że uczciła koniec aresztowania lampką szampana, po raz pierwszy od 13 lat, kiedy piła alkohol.

13 listopada 2021 roku sąd w Los Angeles oficjalnie zakończył trwającą 13 lat opiekę jej ojca nad piosenkarką. Gwiazda twierdziła, że ​​Jamie Spears ograniczyła jej krąg znajomych, zmusiła ją do pracy, brała silne leki i nie pozwoliła zajść w ciążę.

MakSim.

Listopad u piosenkarki Maksim zaplanowane – trasa koncertowa, praca w programie „Głos. Dzieci”. Rok temu nie było czasu na koncerty. Piosenkarka przebywała na oddziale intensywnej terapii z powodu ciężkiego przebiegu koronawirusa.

Maksim: Musiałem nauczyć się śpiewać od nowa. Na początku nie mogłem ani prawidłowo oddychać, ani wydawać dźwięku i intonacji. Oczywiście sytuacja była bardzo przerażająca, ale nie poddałam się i zaczęłam dużo pracować z wokalistami, ze specjalistami od oddychania. nadal to robię.

Anna Kurtanidze, aif.ru: Czy w pełni wyzdrowiałeś z choroby?

– Kontynuuję rehabilitację, ale już czuję się znacznie lepiej. Prognozy były takie, że wypisano mnie ze szpitala nie przy zdrowych zmysłach, nie mówiąc swobodnie, nie widząc. Więc uważam się za bardzo szczęśliwego, wszystko jest w porządku! Takie choroby nie obchodzą się bez konsekwencji, ale to już drobiazgi.

MakSim, Aleksander Buinow, Igor Nikołajew i Nadieżda Babkina.

Czy trudno było wrócić na scenę?

– Po pierwsze, miałem ogromne wsparcie ze strony moich muzyków, z którymi jestem razem od ponad 15 lat. Po drugie, po wyjściu ze szpitala podjąłem decyzję o pozbyciu się 90% mojego otoczenia. Tak więc podpowiedziała mi intuicja, której kiedyś ufałem. Wiedziałem już o większości ludzi, że plotkują za moimi plecami, zdradzają mnie, ale przymykam na to oko. A potem wzięła go i oddzieliła się od nich – i stało się to takie łatwe.

READ
5 komediowych gwiazd z trudnym losem

Straciłeś dużo wagi podczas swojej choroby.

– Pamiętam, kiedy po prostu opamiętałem się i zobaczyłem nogi, gdzie kolana były szersze niż wszystko inne, pomyślałem: „W zasadzie wszystko mi pasuje” (uśmiech). Samo chodzenie na takich nogach jest nierealne. Teraz wróciła do swojej poprzedniej wagi.

– Czy jest jakaś dieta?

– Nie. Generalnie należę do osób lubiących „grindować” nocą. Ale uprawiam tyle sportu, że powinienem być co najmniej dwa razy szczuplejszy niż jestem teraz. Trenuję codziennie po 2-3 godziny. Gram w tenisa i boks. Nie lubię klubów fitness – nudzę się. Mam ten głupi nawyk ciągłego wygrywania. Wszędzie potrzebuję rywala.

– Piosenka „Do You Know”, która stała się nieoficjalnym hymnem Spartaka, łączy Cię również ze sportem, a dokładniej piłką nożną. Teledysk z finału Pucharu Rosji, w którym razem z tobą śpiewa 50 XNUMX fanów, ma miliony wyświetleń.

– Potem wyszedłem na boisko boso – i nie ze względu na PR, ale tylko dlatego, że po boisku nie można chodzić w szpilkach. I na tym obrazie, przy takiej prezentacji i wsparciu, poczułam się jak prawdziwa kobieta.

– Zostałeś mentorem w programie „Głos. Dzieci” na Channel One. Czy trudno oceniać dzieci?

– Oczywiście! Dla nich jest to ogromny test – zarówno moralny, jak i fizyczny. Niestety nie obejrzałem poprzednich sezonów The Voice i zgodziłem się z łatwością wziąć udział. Nie miałem wtedy pojęcia, ile czasu i emocji to zajmie. Z wybranych przeze mnie dzieci muszę stworzyć profesjonalny zespół. Aby wybrać dla nich repertuar, partie, połącz je w duety… I połącz to wszystko z wielką trasą koncertową. Mam nadzieję, że dam radę ze wszystkim.

– Dałbyś swoje córki Gołosowi. Dzieci” czy kolejny talent show?

– Nie. Będę się martwił o ich stan emocjonalny.

– Czy oni sami wykazują zainteresowanie sceną?

Sasha (13 lat. – przyp. red.) dużo ze mną koncertował i zdecydowanie nie chce być na niebieskich ekranach. Chociaż jest kreatywną dziewczyną, teraz uczy się grać na gitarze. młodsza córka (Mary, 8 lat. – wyd.) Szczerze mówiąc, zmuszam cię do nauki w szkole muzycznej. Ale widzę, że jest niesamowita w układaniu melodii. Chcę, żeby nauczyła się poprawnie przenosić swoje myśli na muzykę.

READ
Podążając śladami Kate: Meghan Markle pojawiła się publicznie w niedrogiej sukience Asos
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: