Kristina Orbakaite w różowych legginsach wystąpiła na koncercie

Biografia Christiny Orbakaite jest żywym przykładem tego, jak wytrwałość, wytrwałość i samodoskonalenie pomagają wydostać się z cienia sławnych rodziców. Piosenkarka, która zbudowała zawrotną karierę i stworzyła szczęśliwą rodzinę, nie musi długo udowadniać, że też jest coś warta.

Dzieciństwo i młodość

Kristina Edmundovna Orbakaite urodziła się w Moskwie 25 maja 1971 r. Według znaku zodiaku Bliźnięta. Od najmłodszych lat otaczają ją tylko kreatywni ludzie. Matka – rosyjska pop primadonna Ałła Pugaczowa. Ojcem przyszłej gwiazdy był Mykolas Edmundas Orbakas, cyrkowiec i reżyser, z pochodzenia Litwin. Dzieciństwo Christiny minęło w wiosce Sventoji nad Morzem Bałtyckim. Gdy miała 4 lata, jej rodzice się rozstali, ale jednocześnie jej ojciec nadal uczestniczył w życiu córki.

Kristina Orbakaite, Ałła Pugaczowa

Kristina Orbakaite w dzieciństwie z matką Ałłą Pugaczową / @orbakaite_k

W Moskwie Orbakaite wstąpił do specjalnego liceum z naciskiem na naukę języka angielskiego. Ponadto dziewczyna stale uczyła się śpiewu i grała na pianinie, a po pierwszej podróży do Teatru Bolszoj poprosiła Allę Borisovnę o wysłanie jej na balet. Komitet rekrutacyjny zauważył, że Christina ma naturalną plastyczność, ale balet nie urzekł nastolatka, a rok później opuściła szkołę tańca.

Umiejętności nabyte w szkole baletowej nadal się przydawały. W młodości Orbakaite była członkiem grupy tanecznej kolektywu Recital. Trening choreograficzny i dane zewnętrzne (wzrost 173 cm, waga 54 kg) pomagają piosenkarzowi nawet teraz. W każdym występie na scenie zawsze jest moment, w którym Christina z gracją porusza się w rytm muzyki, której towarzyszy zespół Limita Extreme. W 1995 roku sama stworzyła zespół i początkowo nazwała go Strach na Wróble.

Aspirująca artystka otrzymała wyższe wykształcenie na kursie Władimira Andreeva w Rosyjskiej Akademii Sztuk Teatralnych, a jednocześnie grała na Małej Scenie Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Za pracę w przedsięwzięciu „Poniedziałek po cudzie” Orbakaite otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki.

Muzyka

Christina pojawiła się na ekranach telewizorów w wieku siedmiu lat – zaśpiewała piosenkę „The Sun Laughs” w programie „Funny Notes”. W 1982 roku w popularnym wówczas programie „Morning Mail” wykonała kompozycję Igora Nikołajewa „Niech mówią”.

W 1992 roku dziewczyna rozpoczęła solową karierę muzyczną, debiutując na corocznych Spotkaniach Świątecznych. Na koncercie zaprezentowała piosenkę „Let’s Talk”, następnie pojawiły się kompozycje i teledyski „Bitter Hangover” i „Call Me”. Te hity stały się podstawą pierwszego albumu piosenkarza „Fidelity”, który ukazał się w 1993 roku.

READ
Kate Middleton stała się ozdobą królewskiego przyjęcia

Początkowo Christina była uważana tylko za śpiewającą córkę Primadonny, ale uparcie odnosiła sukcesy, tańczyła, tworzyła muzykę i kręciła filmy. W 1996 roku w Carnegie Hall odbył się koncert wschodzącej gwiazdy. W tym samym czasie pojawiła się druga płyta Christiny „Zero Hours Zero Minutes”. Matka wykonawcy Alla Pugacheva podjęła produkcję kolejnego krążka „Ty”.

W 2000 roku Orbakaite został uznany za jednego z najpopularniejszych wykonawców w Rosji i otrzymał nagrodę The World Music Awards.

Nikita Presnyakov, Denis Baysarov, Kristina Orbakaite, Claudia Zemtsova

Kristina Orbakaite i jej dzieci / @orbakaite_k

Potem nastąpił owocny okres twórczej współpracy piosenkarza z kolegą pochodzenia syryjsko-francuskiego Abrahamem Russo. Piosenki „Love that no yet existing” i „Just to love you” przyniosły wykonawcom nagrodę Złotego Gramofonu przez 2 lata z rzędu. Muzycy nagrali razem kilka przeszywających lirycznych hitów, ale po roku wspólnej pracy duet rozpadł się z powodu różnic twórczych i osobistych.

W 2000 roku artysta kontynuował trasę koncertową z koncertami w Rosji i za granicą. Oprócz płyt solowych Christina nagrała kolekcje, z których pierwsza nosiła tytuł The best i Ocean of Love.

Twórca klipów, który kręcił teledysk do popularnego wówczas przeboju „Ptak wędrowny”, zaproponował zaproszenie Władimira Presniakowa. Uważał, że taki ruch zainteresuje widza, ponieważ do tego czasu artyści nie mieszkali już razem, a słowa piosenki sugerowały skojarzenia.

Kręcenie teledysku do piosenki „Enough of the Show” było ćwiczeniem dla syna Nikity Presnyakova, który wówczas studiował reżyserię i kamerzystę w Nowym Jorku. Uczeń był mentorem autora klipów Kanye Westa i 50 Cent. Kostiumy i wizerunek Orbakaite zaprojektował ten sam stylista, który pracował z Christiną Aguilerą, Janet Jackson i Jonem Bon Jovi.

Wydanie albumu studyjnego „Encore Kiss”, którego prezentacja odbyła się w sali koncertowej Pałacu Kremlowskiego, miało miejsce w 2010 roku. Rok później jedna z najbardziej wyrafinowanych i stylowych gwiazd muzyki pop zaprezentowała niespodziewaną kolaborację z „chuliganami” z „Disco Crash”: „Weather Forecast” po raz pierwszy wykonano na festiwalu New Wave.

Wkrótce wykonawca zaprezentował fanom dziesiątą płytę „Maski”. Należy zauważyć, że album wywołał mieszaną ocenę. Wraz z kompozycjami, które odniosły sukces z punktu widzenia recenzenta, piosenka Alli Pugaczowej „Goodbye, summer” śpiewana przez Christinę brzmiała bardziej wyraziście w oryginale.

Rok 2016 dla Orbakaite upłynął pod znakiem pierwszego solowego koncertu w Australii. Następnie zaprezentowała kolejny album „Insomnia”, z którego piosenki znalazły się w jubileuszowym programie światowej trasy koncertowej. Artysta nagrywał przeboje przez trzy lata. W tym samym czasie Christina wydała wspólny utwór z matką „Again a snowstorm”.

READ
Jak współczesne księżniczki ubierały się przed ślubem

Kristina Orbakaite – „Pijana Wiśnia”

Hit „Pijana wiśnia” został stworzony przez Antona Pustowa, autora popularnej kompozycji „Mood Color Blue”, napisanej dla Philipa Kirkorova. W filmie, który zebrał 60 milionów wyświetleń w ciągu roku, Orbakaite zagrała w towarzystwie Nastasji Samburskiej. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbniektórzy widzowie oskarżyli celebrytów o promowanie alkoholizmu, ponieważ w kadrze bohaterka byłej dziewczyny KVN upija się w barze. Christina wyjaśniła, że ​​po prostu chciała się źle zachowywać.

Próby spektaklu, który piosenkarka miała zaprezentować w maju 2020 roku w Pałacu Kremla, zakończyły się dla niej kontuzją. Christina potknęła się i złamała nogę. Wybuch pandemii COVID-19 zmienił plany. Po samoizolacji Orbakaite nie straciła serca – opublikowała zabawne zdjęcia i filmy na Instagramie (sieć społecznościowa jest zakazana w Federacji Rosyjskiej, należy do korporacji Meta, która w Federacji Rosyjskiej jest uznawana za ekstremistę). W sierpniu ukazał się hit „Wolność”, do którego wideo nakręcono na opustoszałych ulicach Moskwy i Petersburga.

Aktorka wyróżniła się w noworocznej edycji show “Maska”. Zaprezentowała piosenkę „Odwilż” na obrazie kota. Gracja wykonawcy, jej umiejętności aktorskie i muzyczne zostały docenione nie tylko przez publiczność i jurorów, ale także przez kolegów z show-biznesu. Tatyana Navka zostawiła swoją entuzjastyczną recenzję w Internecie.

Filmy i teatr

Prawdziwa popularność przyszła do córki Pugaczowej wraz z wydaniem w 1983 roku filmu Rolana Bykowa Strach na wróble. Zmysłowa i realistyczna praca aktorska małej dziewczynki zadziwiła zarówno radzieckich, jak i zagranicznych mistrzów przemysłu filmowego, zaczęli pisać o Orbakaite nawet w amerykańskich mediach. Tak więc w Los Angeles Times młoda aktorka została porównana z Meryl Streep, inne wybitne magazyny nazwały ją wybitną grą.

Christina Orbakaite

Kristina Orbakaite w dzieciństwie / kadr z filmu „Strach na wróble”

Orbakaite zaczął być aktywniej zapraszany do kina. W latach 90. zagrała w „Vivat, midshipmen!”, kontynuacji filmu „Midshipmen III”. Aktorka została wybrana do roli księżniczki Fike dzięki radom Anatolija Mukaseya, który pracował z Rolanem Bykovem przy filmie Strach na wróble. Svetlana Druzhinina zatwierdziła wybór, widząc w młodym wykonawcy arystokratyczne rysy.

W 1995 roku aktorka zagrała w filmie „Limit” Denisa Evstigneeva. Film otrzymał status „hymnu nowego kina rosyjskiego” i otrzymał kilka nagród, w tym „Nika” i „Kinotavr”.

READ
Przytyła Kate Moss zaskoczyła jej wygląd

Na początku 2000 roku Christina, oprócz kręcenia filmu fabularnego, próbowała siebie jako seryjna aktorka. Jej filmografia została uzupełniona telenowelą „Moscow Saga”, w której Orbakaite nie tylko zagrał jednego z głównych bohaterów, ale także wykonał piosenkę „Clouds in Blue”.

Spośród projektów, w które zaangażowana jest artystka, warto zwrócić uwagę na trylogię komediową „Love-Carrot”, w której grała główną rolę wraz z Goshą Kutsenko. Sukces filmu okazał się tak wielki, że twórcy dwukrotnie ucieszyli widzów kontynuacją opowieści.

Do 2020 roku zakończono zdjęcia do 4. części „Midshipmen” z udziałem Christiny Orbakaite w roli Katarzyny Wielkiej. Reżyser nie nadał postaci Orbakaite szczególnego blasku, rezygnując z plastikowego makijażu. Jednak garderoba cesarzowej została wybrana z wielką starannością: hafty ręczne i naturalne kamienie, producenci utrzymywali koszt strojów w tajemnicy.

Artystka rozwinęła także relacje z teatrem – zagrała z Kirillem Safonovem w kultowej produkcji Galiny Volchek „Dwa na huśtawce”. Christina zastąpiła w tym występie Chulpana Khamatovą.

„Taka rola to dar, okazja do otwarcia się, bycia innym. Kiedy bohaterka potrafi być lekkomyślna, wzruszająca, dziecinna i tragiczna – w tej roli zbiegają się wszystkie kobiece emocje.

Wygląd i styl

Orbakaite jedna z tych kobiet, które nie ukrywają faktu aplikowania do chirurga plastycznego. Artystka powiedziała, że ​​poprawiła nos. Zmiana kości policzkowych, powiek, ust i brwi to założenie tych, którzy porównywali zdjęcia z różnych czasów.

Piosenkarka z łatwością dzieli się swoimi sekretami piękna. W jej menu nie ma miejsca na słodycze, jeśli trzeba szybko schudnąć, na ratunek przychodzi dieta pod okiem lekarza. Dieta Christiny, słynącej ze swojej szczupłości, w dzisiejszych czasach składa się z zieleni i herbaty lub mleka, warzyw i owoców.

Jednak dieta jest niczym bez ćwiczeń. Orbakaite ćwiczy na baletu i na siłowni, tańczy, ćwiczy jogę i pływa. Co ciekawe, kiedyś artysta lubił boks, ale potem go porzucił. Według performerki nigdy nie będzie jeździć na łyżwach, jeździć na nartach i nie wyobraża sobie siebie na rowerze.

Poza sceną piosenkarka stara się nie używać kosmetyków. Gdy tylko otrzyma wolną minutę, kładzie się spać: za swój główny problem uważa chroniczny brak snu. Z powodu utraconego rytmu biologicznego z powodu harmonogramu tras koncertowych i ciągłych lotów, gwiazda estrady czuje się zmęczona.

READ
Jak kobieta na czajniczku: 9 gwiazdek, których nie lubią styliści

Życie osobiste

Jak stwierdziła piosenkarka w jednym z wywiadów, ma arystokratyczne pochodzenie od ojca. Podobno jej przodkiem był baron von Orbach. Z biegiem czasu nazwisko to zostało zmienione, a rodowód piosenkarza przechowywany jest w austriackim archiwum. Później artystka odwołała swoje słowa. Niemniej Christina, podobnie jak jej krewni ze strony ojca, wyznaje katolicyzm.

Cywilne małżeństwo z Władimirem Presnyakowem

Po raz pierwszy Christina zawarła małżeństwo cywilne w młodym wieku, w wieku 16 lat. Jej wybrańcem był Vladimir Presnyakov Jr. Pomimo silnych uczuć para nie zarejestrowała oficjalnie związku po osiągnięciu przez Christinę pełnoletności. Kochankowie mieli syna Nikitę.

Vladimir Presyankov Jr., Kristina Orbakaite

Vladimir Presnyakov – Jr. i Kristina Orbakaite w młodości / @orbakaite_k

W 2017 roku spadkobierca ożenił się z Aleną Krasnovą, sąsiadką w kraju i córką biznesmena, zdaniem otoczenia, tak zamożnego, że podejrzenie dziewczyny o komercję jest śmieszne. W wywiadzie Orbakaite powiedziała, że ​​​​nie ma nic przeciwko zostaniu babcią.

Jednak Nikita złożył pierwszą propozycję małżeństwa Aidzie Kalijewej, którą poznał w Amerykańskiej Akademii Filmowej. Ale potem coś poszło nie tak. Według Vladimira to nie syn podjął decyzję o wyjeździe.

Związek samego Presnyakova i Orbakaite rozpadł się pod koniec lat 90-tych. Według publikacji w wielu mediach przyczyną kłótni był romans Vladimira z projektantką mody Leną Lenską. Piosenkarz w żaden sposób nie skomentował tych założeń, ale po „rozwodzie” z Christiną to Lenskaya została jego nową żoną.

Unia z Rusłanem Baysarowem

Drugie cywilne małżeństwo Orbakaite było zawarte z Rusłanem Baysarowem, odnoszącym sukcesy czeczeńskim biznesmenem. W 1998 roku rodzina została uzupełniona o syna Denisa Baysarova. Wybór nowej wybranki był zaskoczeniem dla otoczenia piosenkarki, ale ona sama nie miała wątpliwości, że Rusłan był mężczyzną jej marzeń. Jednak życie Christiny, osoby publicznej i biznesmena, dla którego ważny jest spokój, nie wyszło. Powodem niezgody, powiedzieli, było cudzołóstwo Bajsarowa.

Kristina Orbakaite, Ruslan Baisarov

Kristina Orbakaite i Ruslan Baysarov / @orbakaite_k, @centr_inform

W 2009 roku wybuchł medialny skandal między nieoficjalnymi małżonkami. Para kwestionowała prawo do opieki nad wspólnym dzieckiem. Spór został rozstrzygnięty w sądzie: zgodnie z decyzją Sądu Najwyższego Czeczeńskiej Republiki oboje rodzice otrzymali prawo do opieki nad synem. Denis mógł na przemian mieszkać z ojcem i matką, natomiast preferowano jednego z nich, który aktualnie nie jest nieobecny, nie zajęty innymi sprawami ograniczającymi komunikację.

READ
Rzadkie pióra i niezręczne odciski: 14 nieudanych zdjęć J. Lo, które przymierzała latem

Małżeństwo z Michaiłem Zemtsov

Życie osobiste Orbakaite poprawiło się po ślubie z Michaiłem Zemtsovem, amerykańskim dentystą i przedsiębiorcą. To pierwsze oficjalnie zarejestrowane małżeństwo Christiny, piosenkarka jest o 7 lat starsza od swojego męża. Kochankowie pobrali się w 2005 roku w Miami, a w 2012 roku urodziła się ich córka Claudia Zemtsova. Dziewczyna została ochrzczona w moskiewskim kościele św. Ludwika, zapraszając swojego przyrodniego brata Fabiana Orbakasa i matkę jako rodziców chrzestnych. Pomimo faktu, że Alla Borisovna jest prawosławna, katolicki kanon dopuszcza taki wyjątek dla chrztu.

Odnosząc się do przyjaciół i znajomych, dziennikarze pisali, że w stosunkach z Zemcowem nie wszystko układało się różowo. Podobno oboje przestali nosić obrączki, Michaił odmawiał odpowiedzi na pytania dotyczące rozwodu, a małżonkowie zdawali się mieszkać osobno. Ale Christina, wbrew złośliwym krytykom, zamieściła na Twitterze jednoznaczne zdjęcie z mężem z wakacji.

Kristina Orbakaite, Michaił Zemcow

Kristina Orbakaite i Michaił Zemtsov / @orbakaite_k

Orbakaite wyjaśnił, że Michaił od dawna przebywa w Ameryce, gdzie zostawił swój dom i biznes. Ale nie ma problemów z komunikacją – dzięki internetowi. Wakacje i cały wolny czas rodzina również spędza razem.

Dzieci Christiny Orbakaite

Starsze dzieci rzadko odwiedzają matkę: Denis spędza większość czasu w Anglii, Nikita jest zajęty karierą muzyczną i zakładaniem życia rodzinnego. Syn Presnyakova cieszy matkę swoimi twórczymi skłonnościami. Młody człowiek zdążył już odwiedzić scenę teatralną, stworzyć własny zespół rockowy i wziąć udział w pokazie Mask.

Pod okiem Christiny pozostaje Claudia, która wykazuje zainteresowanie kreatywnością. Dziewczyna maluje akwarelami i uczęszcza do studia tańca. Nawiasem mówiąc, dziś dziedziczka wykazuje również talent śpiewaczy. Wraz z matką wystąpiła w 2022 roku w programie „Dwie gwiazdy”. Wykonali piosenkę „Mały Książę”.

Christina Orbakaite teraz

W jubileuszowym roku artystka nie mogła dać dużego koncertu, w związku z czym wydarzenie poświęcone jej 50. urodzinom zostało przesunięte na maj 2022 roku. Na scenie Crocus City Hall gwiazda zachwyciła publiczność legendarnymi przebojami i nowymi kompozycjami. Ponadto goście mogli podziwiać niesamowite kostiumy tancerzy oraz pokaz świetlny.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: