Kopertowa spódnica: 30 stylowych nowości w 2023

Modne spódnice kopertowe 2022/2023

Pierwszymi, którzy owinęli biodra kawałkami materiału, byli wyspiarze z Azji Południowo-Wschodniej – ci, których Gauguin tak bardzo kochał i uchwycił na wielu swoich płótnach. Później te ubrania zostały przyjęte przez Europę i Nowy Świat. I dostaliśmy spódnice z zapachem.

p, cytat blokowy 2,0,0,0,0 –>

Do czego są te spódnice i dla kogo są odpowiednie?

Ich główną zaletą jest to, że nie krępują ruchów. Możesz nie tylko chodzić tak szeroko, jak chcesz, ale także wchodzić po schodach o dowolnej wysokości. W talii można dopasować pasek takiej spódnicy, co niewątpliwie dla wielu kobiet jest znacznie wygodniejsze niż przy noszeniu standardowych ubrań.

p, cytat blokowy 4,0,0,0,0 –>

Ale jednocześnie musisz znać niektóre subtelności noszenia takiej spódnicy. Jest to konieczne, aby ubrania na tobie nie wyglądały śmiesznie, a ty naprawdę czułeś się na swoim . Dobra, talerz.

p, cytat blokowy 5,0,0,0,0 –>

Modne spódnice do zawijania

p, cytat blokowy 6,0,0,0,0 –>

Spódnice kopertowe stały się ostatnio obowiązkowym elementem garderoby każdej kobiety. Tak Tak dokładnie. Nie będziemy zakładać, że jest to moda młodzieżowa iw ogóle coś, co w jakikolwiek sposób ogranicza jakąkolwiek kategorię wiekową. Warto jednak pamiętać, że diabeł nie tylko nosi Pradę (być może z zapachem), ale także tkwi w szczegółach.

p, cytat blokowy 7,0,0,0,0 –>

Te same szczegóły dotyczą kroju spódnic. Mogą korzystnie podkreślać figurę i ukrywać mankamenty – ale fasony muszą być odpowiednio dobrane, inaczej to, co chciałoby się ukryć, po prostu wyjdzie na jaw.

p, cytat blokowy 8,0,0,0,0 –>

W co się ubrać z kopertową spódnicą

p, cytat blokowy 9,0,0,0,0 –>

Bardziej szczegółowo rozważymy każdy rodzaj tych spódnic, ale w skrócie:

 1. Asymetrycznego kroju powinny unikać niskie kobiety.
 2. Style warstwowe są odpowiednie tylko dla osób szczupłych.
 3. Na spotkania biurowe i biznesowe lepiej wybrać spódnicę średniej długości, mini i do ziemi – to na inne okazje (i dotyczy to wszystkich spódnic).

Ale w każdym razie w tym sezonie sympatie kobiet w końcu skłaniają się ku tej wygodnej i pięknej odzieży.

p, cytat blokowy 11,0,0,0,0 –>

Jak nosić kopertową spódnicę

p, cytat blokowy 12,0,0,0,0 –>

Modne spódnice kopertowe na sezon 2022-2023

Spódnica klasyczna – szkocka. Może być monochromatyczny i wielokolorowy, motywy szkockie, ale zawsze ewokuje coś kojącego i nawiązuje do dobrego smaku. Ale możesz trochę się wygłupiać i sprawić, by zapach był asymetryczny – i niech spojrzą i zazdroszczą ci, którzy nie mogą wyjść poza zasady.

p, cytat blokowy 13,0,0,0,0 –>

Modne spódnice kopertowe 2022/2023

p, cytat blokowy 14,0,0,0,0 –>

Stylowe jeansowe spódniczki są dobre, bo mogą mieć dowolną długość i styl – ta faktura pozwala na wszystko. Nie ma dla niej żadnych ograniczeń wiekowych. Z dżinsu możesz wyciąć zarówno super odważny model z rozchylonymi otwartymi krawędziami panelu na granicy faulu, jak i przykład czystości, który ujawnia tylko to, co ujawnia zwykły styl.

READ
Jak nosić błyszczącą kurtkę, nie wyglądając smacznie: 13 oszałamiających stylizacji

p, cytat blokowy 15,0,0,0,0 –>

Kopertowa dżinsowa spódnica

p, cytat blokowy 16,0,0,0,0 –>

Skóra i ekoskóra – odrobina brutalności, ale uzupełniając skórę nieoczekiwanymi detalami garderoby, możesz osiągnąć dokładnie odwrotny rezultat. A potem na scenie nie pojawia się wojownicza księżniczka Xena, ale urocza Królewna Śnieżka, która wyszła na spacer. Zalecana długość to midi, trochę wyższa lub trochę niższa. W długiej skórzanej spódnicy będziesz wyglądać jak Kina Reeves w jego nieprzeniknionym skórzanym płaszczu przeciwdeszczowym w Matrixie.

p, cytat blokowy 17,0,0,0,0 –>

Piękna skórzana spódniczka

p, cytat blokowy 18,0,0,0,0 –>

Minispódniczki to zdecydowanie hit wśród młodych (choć jeśli jesteś za. ale jesteś pewna nienagannej formy swoich nóg – śmiało). Krótkie style mogą być zarówno symetryczne, jak i asymetryczne.

p, cytat blokowy 19,0,0,0,0 –>

biały mini

p, cytat blokowy 20,0,0,0,0 –>

Dzianinowe modele są bardzo kobiece, bardzo miękkie i wygodne, dzianina jest ponadczasowa i modna. Takie kopertowe spódnice są szczególnie polecane do korygowania linii bioder. Mogą być dowolnej długości, ale najbardziej eleganckie są te od połowy łydki i poniżej. Otulają sylwetkę miękkimi fałdami, drapują, ocieplają i zdobią, a długie podłogi wcale nie krępują chodzenia. Co ważne dzianina praktycznie się nie gniecie.

p, cytat blokowy 21,0,0,0,0 –>

Midi z dzianiny

p, cytat blokowy 22,0,0,0,0 –>

Jeśli chodzi o technikę zapinania tej tkaniny w pasie, może to być zwykły pasek i guziki. Modele z guzikami (mogą być powielane za pomocą wewnętrznego zapięcia na jednym lub kilku haczykach) są wygodne dla kobiet, powiedzmy, ze stałą talią. Za pomocą guzików można również regulować głębokość „cięcia”, zapinając albo do dołu, albo pozostawiając tylko kilka guzików zapinanych w pasie, jak na zdjęciu.

p, cytat blokowy 23,0,0,0,0 –>

W klatce

p, cytat blokowy 24,0,0,0,0 –>

Zapach na pasku z kokardką został wymyślony specjalnie po to, aby w razie potrzeby pasek można było zarówno napiąć, jak i poluzować. Są to bardzo piękne i eleganckie spódniczki, bardzo kobiece. Na pasek możesz założyć skórzany pasek, wzorzysty szal, kraciasty szal lub jedwabny szal jako dodatek.

p, cytat blokowy 25,0,0,0,0 –>

beżowa spódnica kopertowa

p, cytat blokowy 26,0,1,0,0 –>

Spódnice w paski, podobnie jak krata, są szczególnie popularne w sezonie 2022-2023. Cały sekret tkwi w geometrii korekcyjnej: dziewczyny wiedzą ze szkoły, że poprzeczny pasek tuczy, a podłużny wyszczupla. Styl zawijania zapewnia dodatkową funkcjonalność za pomocą długości, symetrii-asymetrii i innych sztuczek.

p, cytat blokowy 27,0,0,0,0 –>

Piękna spódnica w paski

p, cytat blokowy 28,0,0,0,0 –>

Modele kompozytowe wymagają od tych, którzy je noszą, pewnej dozy odwagi. Spódnice kompozytowe wybierają odważne i odważne: połączenie gęstej i ażurowej tkaniny, wełny i koronki podkreśla ich charakter, tworzy oryginalny i świeży wizerunek.

p, cytat blokowy 29,0,0,0,0 –>

model złożony

p, cytat blokowy 30,0,0,0,0 –>

READ
Idealne dżinsy według typu sylwetki: 7 modelek

nietypowy styl

p, cytat blokowy 31,0,0,0,0 –>

Co nosić ze spódnicami kopertowymi? Stylowe opcje

Wraz z tą odzieżą w sezonie 2022-2023 nadeszła moda na warstwowość. Nowością sezonu jest zakładanie na sukienkę kopertowych spódnic. Wielu wyda się to niezwykłe, pierwsze skojarzenie jest takie, że zapomniałem zdjąć fartucha przed wyjściem z domu. Ale potem przychodzi zrozumienie: jest elegancko, nietuzinkowo, aw chłodną jesień też grzeje.

p, blockquote 32,0,0,0,0 –> Kopertowa spódnica z sukienką Kopertowa spódnica z sukienką Kopertowa spódnica z sukienką

Możesz nosić dwie spódnice jednocześnie, pod warunkiem, że muszą mieć różną długość. Jeśli chodzi o styl i materiał, wszystko jest możliwe. Ten sam krój i tkanina to ukłon w stronę tradycjonalizmu, połączenie różnych faktur to trendy modowe tego sezonu.

p, blockquote 33,0,0,0,0 –> Dwie spódniczki naraz Dwie spódniczki naraz Dwie spódniczki naraz

Jeśli chodzi o dodanie garderoby, która współgra z takim modelem, absolutnie wszystko jest dozwolone. Każdy rodzaj odzieży.

p, cytat blokowy 34,0,0,0,0 –>

Ale musisz pamiętać o jednej rzeczy: nie ma znaczenia, w co się ubierzesz, ale będzie „wsunięta” w spódnicę. Jest zawsze zapinany (lub wiązany) na swetrze lub podkoszulku, bluzie lub bluzie.

Dlatego w chłodnym sezonie, kiedy zamierzasz się rozgrzać obcisłym swetrem lub ciepłą bluzą, lepiej wybrać spódnicę z wiązanym paskiem.

p, cytat blokowy 36,0,0,0,0 –>

Sweter, sweter i wszelkie obcisłe ubrania z dzianiny tworzą przytulny wizerunek.

p, cytat blokowy 37,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 38,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 39,0,0,0,0 –>

Bluzka wręcz przeciwnie, podkreśla kruchość i wdzięk.

p, blockquote 40,0,0,0,0 –> Kobiecy styl bluzki Kobiecy styl bluzki Biznesowy styl bluzki

Osobno porozmawiajmy o koszuli: modne sukienki koszulowe świetnie wyglądają w zestawie z założonymi spódnicami.

p, blockquote 41,0,0,0,0 –> Spódnica na sukience koszulowej Spódnica na sukience koszulowej Klasyczna wersja spódnicy i białej koszuli

T-shirt jest odpowiedni zarówno latem, jak i w chłodniejsze czasy – wtedy przerzuca się na niego kardigan, marynarkę, sweter z dzianiny lub coś innego. Jesienią wygodnie jest założyć bluzę, a od końca września można nosić płaszcze, trencze i płaszcze przeciwdeszczowe.

p, cytat blokowy 42,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 43,0,0,0,0 –>

p, blockquote 44,0,0,0,0 –> Z dżinsową kurtką Styl dresowy Połącz z bluzą z kapturem Kopertowa spódnica i marynarka Peleryna Z trenczem

Połączenie z płaszczami Miłośnicy rocka znajdą w szafie czarną skórzaną kurtkę lub dżinsową kurtkę – pod jednym warunkiem: jeśli nosisz skórzaną kurtkę, spódnica nie powinna być skórzana, a jeśli masz dżinsową kurtkę, lepiej wybierz spódnicę bez dżinsu. Monotonia góry i dołu nie wygląda zbyt ciekawie (choć zdarzają się wyjątki).

p, cytat blokowy 45,0,0,0,0 –>

p, blockquote 46,0,0,0,0 –> Kopertowa spódnica i skórzana kurtka motocyklowa Z dżinsową kurtką Kolejny look z dżinsową kurtką

Ale przede wszystkim musisz kierować się swoim stylem i wybrać, z czym nosić tę spódnicę, w oparciu o osobiste preferencje. Moda jest dobra tylko wtedy, gdy daje przestrzeń do wyrażania siebie, nie wymaga ślepego posłuszeństwa i czystej monotonii.

READ
7 niepowtarzalnych pomysłów na to, w co ubrać spódnicę latem dla kobiet z nadwagą

p, cytat blokowy 47,0,0,0,0 –>

A co z butami?

Na nogach można nosić dowolne buty – oczywiście biorąc pod uwagę pogodę. Niespodziewane kombinacje są szczególnie istotne w tym sezonie – na przykład długie rozkloszowane spódnice z owiniętą tkaniną i butami na podeszwie ciągnika lub eleganckie sandały na szpilce z dwuwarstwową skórzaną spódnicą. Buty i trampki, wygodne czółenka i mokasyny są zawsze odpowiednie dla tych, którzy nie lubią wysokich obcasów.

p, cytat blokowy 48,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 49,0,0,0,0 –>

Nosząc spódnice kopertowe w deszczową pogodę, możesz znaleźć zabawne gumowe buty – w ogóle nie zepsują zestawu. A latem wszelkie sandały, a nawet birkenstock są bardziej niż odpowiednie – o ile oczywiście spieszysz się na spotkanie biznesowe.

p, cytat blokowy 50,0,0,0,0 –>

Wybierz to, co lubisz, co pasuje – i ciesz się swoim stylem i wygodą w tej ponadczasowej i najbardziej kobiecej spódnicy!

Chłodna jesień i zima nie są powodem do odmowy spódnic, zwłaszcza że trendsetterzy przygotowali dla nas bardzo przytulne i ocieplające trendy. Mówimy o modnych spódnicach na sezon jesień-zima 2022-23.

Jesienne nastroje w świecie mody

Sezon jesienno-zimowy 2022-23 przebiegnie gładko. Światowe domy mody i marki odrzuciły przesadną ekstrawagancję i postawiły na wygodę i przytulność. Na liście trendów dominują praktyczne modele wykonane z gęstych tkanin – tweedu, wełny, dzianiny.

Modna jesienno-zimowa spódnica od Chanel

Oczywiście są wyjątki – ekstremalne mini, lekkie materiały, niski stan, ale w porównaniu do poprzednich sezonów jest ich znacznie mniej.

Modna na jesień spódnica Miu Miu

Jakie spódnice są w modzie:

 • asymetryczny;
 • trykotowy;
 • długi;
 • mikro;
 • ze skóry;
 • smierdziec;
 • na przyciskach;
 • niski wzrost;
 • pikowana;
 • prosto;
 • styl preppy;
 • z dzianiny;
 • z cekinami.

Redakcja magazynu DRESS przygotowała kompletne zestawienie trendów oraz zdjęcia z pokazów – z tak szczegółowym poradnikiem na pewno będziesz modna tej jesieni.

Asymetryczny

Asymetria to jeden z najpopularniejszych trendów od kilku sezonów. Dotykała koszul, sukienek i oczywiście spódnic. Światowe marki oferują ciekawe fasony spódnic o różnych długościach i krojach.

Asymetryczna spódnica Davida Koma

Marka David Koma wprowadziła do kolekcji kilka asymetrycznych spódnic, które łączą dwie długości – mini i maxi.

Modna asymetryczna spódnica David Koma

Akris na Paris Fashion Week pokazał powściągliwy, ale oryginalny, wykonany z cienkiej skóry z wyrzeźbionym dołem.

Asymetryczna skórzana spódnica Akris

Dom mody Dior oparł się na klasykach z połowy ubiegłego wieku. Wybór projektantów padł na spódnice w klasycznym stylu o długości midi i swobodnym kroju.

Dior luźna spódnica midi

Marine Serre postanowiła dodać trochę koloru do tego trendu dzięki swojej asymetrycznej patchworkowej spódnicy.

Asymetryczna patchworkowa spódnica Marine Serre

Dzianiny

Nowym trendem w modzie w świecie spódnic są modele z gęstej dzianiny o wyrazistej fakturze. W takiej spódnicy na pewno nie zamarzniesz nawet w srogą zimę.

Dzianinowa spódnica Alberta Ferretti

Większość marek wybrała długie zimowe spódnice – midi i maxi. W połączeniu z lepką, obie wyglądają przytulnie i czują się tak samo.

READ
Najbardziej kobiece letnie stylizacje: 15 stylowych stylizacji w brzoskwiniowych odcieniach

Długa zimowa spódnica z dzianiny Chloé

Zimowa ciepła spódnica maxi Etro

Jasna zimowa spódnica maxi Gabriela Hearst

Ale jeśli lubisz krótkie spódniczki, mamy dla Ciebie również przykład inspiracji: projektanci Chanel wybrali długość mini do swojej dzianinowej spódnicy z najnowszej kolekcji.

Zimowa dzianinowa mini spódniczka Chanel

Długi

Wiosną modne stały się długie spódnice. Lekkie, zwiewne luźne kroje, plisowane spódnice i bieliźniane opcje stały się hitem sezonu letniego i idealnie pasują do plażowych kokardek. W sezonie jesienno-zimowym nadal nosimy długie spódnice: pewne midi poniżej kolan i modele do ziemi.

Sacai długa zimowa spódnica

Ale tkaniny się zmieniły. Prawie wszystkie marki z wyjątkiem Sacai wybrały gęste tkaniny. Acne Studios zaprezentowało dżinsową spódnicę, Givenchy skórzaną, a Rick Owens wełnianą.

Długa zimowa spódnica Acne Studios z denimu

Długa skórzana spódnica marki Givenchy

Długa wełniana spódnica Rick Owens

Micro

Od teraz mini to za mało. Teraz w świecie modnych krótkich spódniczek królują mikromodele, które ledwo zakrywają pachwinę. Niezbyt praktyczna spódnica na zimę, ale moda często zapomina o klimacie.

Modna mikrospódniczka Courrèges

Głównym źródłem inspiracji dla miłośniczek krótkich spódniczek będą zdjęcia z pokazu Miu Miu – tam zostały im przyznane specjalne miejsce.

Modna krótka spódniczka Miu Miu

Projektanci Diesel nie mogli się oprzeć trendowi mody, ale jeśli Miu Miu wybrała klasyczne plisowane spódnice w stylu szkolnym, Diesel postanowił poeksperymentować. Ich mikrospódnice to szerokie paski. W najprawdziwszym tego słowa znaczeniu.

Kolekcja pokazów mikrospódniczek Diesel

Trend był wspierany przez projektantów mody LaQuan Smith. Ich wybór: spokojna czarna mikrospódniczka.

Czarna spódnica mikro LaQuan Smith

Ze skóry

Trend na skórzane spódnice migrował z zeszłego sezonu – w zeszłym roku takie modele również były w modzie. Tak jak wtedy, w sezonie jesień-zima 2022-23 królują opcje prostych sylwetek, a także luźne spódnice przeciwsłoneczne.

Modna skórzana spódnica Dsquared2

Modna skórzana spódnica Dior

Możesz bawić się długością według własnego uznania – odpowiednie są zarówno krótkie skórzane spódnice, jak i modele o długości mini. Ale maxi w tym fasonie to rzadkość – zarówno na wybiegach, jak iw sklepach.

Modna skórzana spódnica David Koma

Modna skórzana spódnica Dolce & Gabbana

Na zapachu

Modele kopertowe nie znalazły się na liście modnych letnich spódnic, ale na pożegnanie jest jeszcze za wcześnie – w sezonie jesienno-zimowym wracają do listy trendów. A jeśli reszta trendów jest zmienna pod względem długości, to wszystko jest jasne – priorytetem jest długość midi tuż pod kolanem.

Modna kopertowa spódnica Ganni

Ale materiał to inna sprawa. Na jesień śmiało możesz wybrać model z grubej skóry, tweedową lub klasyczną wełnianą spódnicę, opcję tkaniny garniturowej – idealnie wpasuje się w biznesowy styl.

Kopertowa skórzana spódnica Gucci

Płócienna spódnica Ganni

Oprócz tego, że kopertowe spódnice idealnie pasują do szaf o różnych stylach, korygują również wizualnie sylwetkę – pomagają ukryć brzuch i boczki.

Kopertowa spódnica pokaz Michaela Korsa

Na przyciskach

Nowością na liście trendów są spódnice zapinane na guziki, jak widać na pokazie Etro w Mediolanie. Elegancka spódnica midi z równym rzędem guzików idealnie wpasuje się w casualową garderobę, a jeśli wybierzesz neutralny kolor, to nawet biznesową. A jednak – pionowy rząd guzików wyszczupla i dodaje wzrostu.

Modna spódnica z guzikami Etro

Bardziej seksowne opcje zaoferowali projektanci Paco Rabanne i Rokh. Guziki przesunęli na bok i dodali pikantne rozcięcia. Ta opcja jest odpowiednia dla biura, w którym dress code nie jest zbyt surowy.

READ
Jak nosić modne dżinsy w 2023 roku: 15 stylowych stylizacji

Spódnica z asymetrycznym rzędem guzików Rokh

Zapewnione są modne spódnice z guzikami i długością mini – za to mówimy dzięki domowi mody Dolce & Gabbana i projektantom mody Salvatore Ferragamo.

Modna spódnica zapinana na guziki Dolce&Gabbana

Modna mini spódniczka zapinana na guziki Salvatore Ferragamo

Niski wzrost

Wygląda na to, że niski stan zostanie z nami na długo. Po wielu latach zapomnienia dżinsy, spodnie i spódnice z niskim stanem wracają na listę głównych trendów. Tutaj, w przeciwieństwie do innych trendów, projektanci nie ograniczyli się do gęstych tkanin. Na przykład Diesel zaoferował na sezon jesienno-zimowy niską, zwiewną satynową spódnicę.

Modna spódnica Diesel Low Rise

Zimą nie wyglądasz jak taka spódnica nawet w południowych regionach, ale o środkowej nie ma nic do powiedzenia. Ale nawet tutaj jest wyjście – tweedowe spódnice o długości midi, jak Chanel w kolekcji jesienno-zimowej.

Spódnica Chanel z niskim stanem

Niektórzy projektanci łączyli niski stan z trendem mikrodługości. Off-White i Miu Miu pokazały, jak wygląda połączenie tych dwóch trendów.

Ecru spódnica mini z niskim stanem

Krótka spódnica Miu Miu z niskim stanem

Pikowane

Pikowane spódnice to propozycja dla kobiet mieszkających w regionach z mroźnymi zimami i oczywiście modowym trendem. W porównaniu z poprzednim sezonem w kolekcjach marki pojawia się coraz mniej pikowanych spódnic, co oznacza spadek popularności. Miej czas, aby przymierzyć ciepłe pikowane spódnice, bo w przyszłym sezonie mogą już nie wrócić.

Modna pikowana spódnica ADEAM

Pikowana spódnica na pokazie Anteprima

Pikowana spódnica Baum und Pferdgarten

Baum i Pferdgarten

Pikowana spódnica z kolekcji Max Mara

Skierować

Jeśli lubisz klasykę, proste proste spódnice, jak w pokazie Chanel, będą Twoim zbawieniem jesienią i zimą.

Prosta spódnica Chanel jesień-zima

Podobnie jak niektóre trendy, można wybrać różne długości: midi, jak Chanel na powyższym zdjęciu, lub mini, jak w kolekcjach Zimmermann, Nina Ricci i Versace.

Krótka prosta spódniczka Zimmermann

Prosta mini spódniczka Nina Ricci

Prosta mini spódniczka Versace

styl preppy

Preppy powoli wkracza do naszych szaf od zeszłego sezonu, kiedy panowała moda na stylizacje w stylu szkolnym. Ale jeśli zeszłej jesieni wybraliśmy tylko mini, teraz stawiamy na plisowane spódnice.

Preppy spódniczka Miu Miu

Wielu projektantów mody zdecydowało się na urozmaicenie klasycznej spódnicy na koturnie. ADEAM ukrył część koturnów nakładką z tkaniny, Louis Vuitton dodał cechy spódnicy typu dzwon, a Rokh dodał akcentujące paski.

Plisowana spódnica ADEAM preppy

Preppy spódnica Louis Vuitton

Spódnica preppy Rokh

Dzianina

Dzianina jest hitem ostatnich kilku sezonów i pozostaje na liście trendów jesiennych, choć zauważalnie słabnie. O ile w zeszłym roku dzianinę widzieliśmy na prawie co drugim pokazie, to teraz tylko kilka marek pozostawiło ten materiał jako główny.

Modne dzianinowe spódniczki Lela Rose

Ale nie martw się – tak długo, jak giganci tacy jak Hermes prezentują dziergane spódnice, pozostają one aktualne.

Modna dzianinowa spódnica od Hermès

Dzianinowa spódnica ze swetrem Loro Piana

Z cekinami

Listę modnych trendów spódnicowych zamykają modele z cekinowym zdobieniem, które również przeniosły się do nas z zeszłorocznej listy trendów spódnicowych. W długościach midi i maxi idealnie pasują do eleganckich wieczorowych stylizacji, a w długościach mini pasują do odważnej klubowej kokardki.

Modna spódnica z cekinami Akris

Długa spódnica z cekinami marki Alberta Ferretti

Modna spódnica z cekinami Elie Saab

Jak widać, trendy tego sezonu są wieloaspektowe, ale w większości składają się na nie praktyczne modele, które można bezpiecznie nosić w chłodne pory roku. Pozostaje zdecydować się na faworytów i uzupełnić jesienną garderobę stylową spódnicą.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: