Konsultacja i kompetentna pomoc psychologa

Psycholog to nie tylko mądra i doświadczona osoba, która rozumie zakamarki ludzkiej duszy, to bardzo wykształcony profesjonalista, który przeszedł psychoterapię osobistą. To ekspert, który chciałby stworzyć takie warunki dla klienta, kiedy osoba sama potrafi zrozumieć, przemyśleć i ponownie ocenić własne problemy, które przestają mu przeszkadzać, a w przyszłości być w stanie utrzymać jakość życia na poziomie odpowiedni poziom.

Próbujesz rozwiązać problem, próbując znaleźć usługi dobrego, doświadczonego psychologa rodzinnego. Spędzasz czas na poszukiwaniach, dręczony wątpliwościami, potrzebujesz go, czy udzieli niezbędnej pomocy, wsparcia i czy udzieli właściwej rady? Nie wahaj się i nie martw się już, bo już jesteś na stronie profesjonalnego psychoanalityka!

Prywatna wizyta u psychologa

Rodzina
poradnictwo

Psychologiczny
pomoc online

Konsultacja psychologa pozwala rozwiązać dylemat psychologiczny, wskazać właściwy kierunek dalszej strategii w różnych sytuacjach kryzysowych.

Świadcząc usługi psychologa w Moskwie i wykorzystując wiedzę i praktyczne doświadczenie, pomogę Ci przeanalizować trudną sytuację, uświadomić sobie własne uczucia, błędy, doświadczenia i spojrzeć na siebie z zewnątrz, wspólnie rozwiążemy konflikty i wątpliwości!

Ciekawe testy psychologiczne

Informacje o mnie

Czytaj recenzje, oglądaj recenzje wideo

Główną zasadą w mojej pracy nie jest wywieranie presji, nie wymuszanie i dowiadywanie się, kto ma rację, a kto się myli, ale słuchanie i pomaganie, wypowiadanie się. Wizyta u psychoanalityka rodzinnego w naszych czasach nie jest ani kaprysem, ani luksusem! Jest to pilna potrzeba, podyktowana upływającym czasem i rytmem życia we współczesnym świecie, a zwłaszcza w dużych aglomeracjach, takich jak Moskwa. Większość klientów szuka pomocy zarówno osobiście, jak i w celu konsultacji online, telefonicznej i Skype™.

Pamiętaj: zły nastrój, stan emocjonalny i psychiczny, umiejętność trzeźwej oceny sytuacji może wpłynąć na bardzo ważną decyzję, od której będzie zależeć dalsze istnienie.

Strona prezentuje ceny usług psychologa. Jeśli chcesz zadać pytanie online, przejdź do strony „pytanie-odpowiedź” lub napisz do mnie w specjalnym formularzu wskazanym po prawej stronie. Nie zaniedbuj pomocy i pomocy psychoanalityka w trudnych sytuacjach!

Chcesz nauczyć się żyć szczęśliwie i bez konfliktów!
Zapisz się na konsultację z psychologiem, a pomogę Ci pokochać siebie!

Ciekawe ankiety

Rodzaje pomocy psychologicznej

KRYZYS W STOSUNKACH RODZINNYCH, porada psychologa w Moskwie

NOWE SPOTKANIA, NOWE RELACJE, konsultacje z doświadczonym psychologiem w Moskwie

PROBLEMY Z RODZICAMI, usługi psychologiczne w Moskwie

ZROZUMIENIE I WZAJEMNY SZACUNEK, pomoc psychologiczna Moskwa

PROBLEMY RELACJI DZIECKO-RODZIC, doświadczony psycholog Moskwa

ABSOLUTNA MIŁOŚĆ DO DZIECKA, konsultacja z doświadczonym psychologiem

PROBLEMY Z KOLEŻANKAMI W PRACY, potrzebujesz dobrego psychologa w Moskwie

WZAJEMNA POMOC I OSIĄGNIĘCIE SUKCESU, potrzebujemy dobrego psychologa w Moskwie

ODDZIELENIE I ROZSTANIE, doradzam psychologowi Moskwa

NOWE SPOTKANIA, NOWE RELACJE, konsultacje z doświadczonym psychologiem w Moskwie

Brak pewności siebie, nieśmiałość i niska samoocena,

ROZWÓJ OSOBISTY I SAMOWYSTARCZALNOŚĆ, dobry psycholog Moskwa znajduje

ZALEŻNOŚĆ EMOCJONALNA, konsultacja z doświadczonym psychologiem w Moskwie

WOLNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ, pomoc psychologa Moskwa

PROBLEMY W PRZYJAZNYCH RELACJACH, umów się na wizytę u psychologa w Moskwie

PRZYJAŹŃ I ODDANIE, znajdź dobrego psychologa w Moskwie

JAK MOGĘ POMÓC?

CZYM JEST POMOC PSYCHOLOGA?

Udzielam konsultacji w sprawach osobistych i rodzinnych, wychowaniu dzieci, budowaniu relacji z bliskimi krewnymi i przyjaciółmi. Zwracając się do mnie z wewnętrznymi wątpliwościami, problemami i przeżyciami emocjonalnymi, staram się kompleksowo pomóc klientom spojrzeć na siebie, na własne emocje z zewnątrz. Czasami ludzie po prostu muszą się wypowiedzieć, porozmawiać o konkretnej sytuacji z osobą, która spojrzy na nią z innej perspektywy. Moje doświadczenie i wiedza ułatwią zrozumienie najbardziej zagmatwanych zagadnień.

READ
6 oznak, że wybrałaś złą kosmetyczkę

Nie grzebię bezwstydnie w twoich przeżyciach emocjonalnych i nie wyciągam duszy.

Pomogę porozmawiać o bólu, wypowiedzieć się, zajrzeć w głąb siebie i zrozumieć:

✔ jak budować relacje z bliskimi;

✔ jak budować z nimi relacje;

✔ jak zostać kochanym i szczęśliwym;

✔ jak pozbyć się lęków, depresji;

✔ jak pozbyć się trudnej przeszłości, nieprzyjemnej w przeszłości;

✔ jak można zmienić siebie i relacje z bliskimi, przyjaciółmi, współpracownikami;

✔ jak osiągnąć swój cel i iść naprzód bez oglądania się na niepowodzenia;

✔ jak osiągnąć sukces w życiu osobistym;

✔ Jak zrozumieć siebie i zaakceptować siebie takim, jakim jesteś.

CHCESZ POROZMAWIAĆ?

O CZYM MÓWIĄ W RECEPCJI PSYCHOLOGA?

Ludzie mają wyjątkową okazję do wyrażenia osobistych uczuć i doświadczeń w słowach. Nawet gdy emocje są przytłaczające, zawsze możesz negocjować z osobą, zwłaszcza jeśli jest ci droga. Zalecam, aby klienci wyrażali swoje myśli i uczucia, rozumieli innych ludzi, nie tolerowali tego, czego nie lubią, ale rozmawiali o problemach z bliskimi. To rozwiązuje wszystko, zaufaj mi! Jesteśmy ludźmi i musimy się komunikować. Pomaga to uniknąć konfliktów, wyjść z najbardziej delikatnych sytuacji z podniesioną głową.

Kiedy dusza jest bolesna, wydaje się, że nie sposób znaleźć słów, aby opisać jej podniecenie. Ale spróbuj i uwierz mi, to przyniesie ulgę. A podczas szczerej rozmowy dla moich gości staje się to łatwe i spokojne, a ja muszę tylko popchnąć ich, aby rozwiązali problem, chociaż sami zaczynają rozumieć, jak postępować poprawnie. Ze mną możesz porozmawiać o tym, o czym raczej nie powiesz znajomym lub rodzinie. Nikt nie dowie się o temacie naszej rozmowy, ale na pewno znajdziesz rozwiązanie.

Jeśli chcesz pozbyć się ciężaru niewypowiedzianych problemów, kompleksów, zrozumieć, co przeszkadza Ci w życiowych sytuacjach lub odkryć swój potencjał i osiągnąć to czego pragniesz – mogę Ci służyć!

✔ na osobistym spotkaniu;

Jeśli potrzebujesz pomocy i porady psychologa rodzinnego, specjalisty, który pomoże Ci nawiązać komunikację z bliskimi lub współpracownikami, lepiej spotkajmy się osobiście, aby omówić wszystkie problemy twarzą w twarz.

Z cenami usług psychologa możesz zapoznać się na stronie – KOSZT.

PROBLEMY Z KTÓRYMI NIE PRACUJĘ

Pomagam dorosłym, którzy borykają się z nieporozumieniami, urazami, problemami komunikacyjnymi. Nie zajmuję się leczeniem poważnych zaburzeń i chorób psychicznych, eliminacją zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych.

✔ zaburzenia osobowości, a także zaburzenia seksualne;

✔ Osoby cierpiące na poważne choroby przewlekłe i psychiczne;

✔ Z dziecmi i nastolatkami ponizej 12 lat.

READ
5 elementów garderoby, których mężczyźni nienawidzą!

Najlepszy psycholog w Moskwie: jak uzyskać kompetentną i profesjonalną pomoc?

Czy można samodzielnie chronić organizm przed negatywnymi skutkami stresujących sytuacji? Czy samodzielnie poradziłeś sobie ze stresem bez pomocy doświadczonego psychologa? Niestety, zewnętrzna maska ​​spokoju i obojętności, którą wielu „przywdziewa” po ciosie moralnym, czy to niezasłużonym degradacją, czy zdradą drugiej połówki, prowadzi do nieprzewidywalnych problemów ze zdrowiem psychicznym, a w większości przypadków fizycznym.

Nie należy czekać, aż pojawią się oczywiste oznaki stresu: ciągła drażliwość lub silna apatia, wysokie ciśnienie krwi lub ból serca, zły sen lub nadwaga. Co więcej, żadne leczenie farmakologiczne nie pomoże poradzić sobie z problemami, które musi najpierw rozwiązać doświadczony specjalista.

Co to jest „dobry psycholog”? Gdzie i jak to znaleźć?

Większość z nas nazywa to osobą o wrażliwym charakterze, która ze wszystkimi potrafi znaleźć wspólny język, zrozumieć trudną, zagmatwaną sytuację i pomóc wskazać wyjście z niej. Ale to dziwne, że prawie każdy z nas zwraca się o takie wsparcie do przyjaciół, krewnych, tj. osobom nieposiadającym specjalistycznej i profesjonalnej wiedzy z zakresu psychologii. Przy najmniejszej potrzebie rozmowy, przedyskutowania i zrozumienia przyczyn niepowodzeń lub rozczarowań, jestem gotów zapewnić Ci pomoc dobrego psychologa, także przez telefon lub Skype, który przywróci Ci smak życia!

Dobry psycholog w Moskwie

Strona szczegółowo opisuje recenzje mojej pracy. Pomoc i porady przydadzą się, jeśli:

✔ znaleźli się w ślepym zaułku życia;

✔ nie znajduj zrozumienia dla siebie i innych;

✔ zmęczony konfliktami i nieporozumieniami w rodzinie iw pracy;

✔ cierpisz na samotność;

✔ odczuwać niepokój, strach;

✔ cierpieć po zdarzeniu, szoku, nieprzyjemnych wieściach;

✔ Nie znajduj odpowiedzi na takie globalne pytania, jak poszukiwanie sensu życia i tak dalej.

Przekonaj się, że różnorodność stosowanych nowoczesnych metod psychologicznych radykalnie zmienia człowieka!

Konsultacje psychologiczne: czy oczekiwania i rezultaty zawsze się pokrywają?

Kontaktując się z profesjonalistą, presja na osobę i ustalenie, kto ma rację, a kto jest winny w obecnej sytuacji, jest wykluczony. Kompetentny psychoterapeuta pozwoli Ci zabrać głos, pozbyć się ciężaru problemów, a następnie zaprowadzić porządek w Twojej głowie i życiu. Często chaos w duszy i myślach, który gromadzi się i narasta latami, staje się przyczyną kłopotów i niepowodzeń. Pozwól specjaliście pozbyć się zbędnych wewnętrznych „śmieci”, poukładaj swoje życie „na półkach” i wspólnie przemyślcie swój stosunek do siebie i otaczającego świata.

Jeśli z jakiegoś powodu trudno Ci umówić się na wizytę, spróbuj umówić się na konsultację z psychologiem online lub telefonicznie. To wsparcie również się opłaci.
Znajdź właściwy „swój” sens życia!

READ
Czego można się spodziewać po każdym znaku zodiaku w lutym?

Psycholog rodzinny – rzetelna pomoc w trudnej sytuacji

W każdej rodzinie mogą pojawić się konflikty i problemy. To normalne i naturalne. Ale kiedy bliscy ludzie tracą poczucie szacunku i zaufania do siebie, uczucia i miłości z powodu nieporozumień i kłótni, to już jest poza normą, nie powinno tak być. Jeśli jesteś w stanie „wojny” z kimś z rodziny: z mężem, żoną, dziećmi – nie rozpaczaj. Naprawdę potrzebujesz psychologa rodzinnego. Zrobię co w mojej mocy, aby pomóc, postaram się zrozumieć sytuację kryzysową, znaleźć sposoby jej rozwiązania i razem z Wami na pewno osiągniemy doskonały wynik, który zadowoli wszystkie skonfliktowane strony. Moim zadaniem jest sprawić, aby każde rodzinne ognisko, które jest na granicy rozwodu, było szczęśliwe, przyjazne i silne.

Psychologiczne problemy współczesnej rodziny

Tradycja wylewania duszy przed przyjaciółką lub matką po kłótni z mężem zakorzeniła się głęboko w naszym kraju. Jest tu tylko jeden plus: kobieta wylewa z siebie destrukcyjne emocje, zrzucając z siebie część negatywności. Mężczyźni natomiast często noszą w sobie pretensje do żony, niezadowolenie „wypełniają” alkoholem, a potem urządzając aferę w tym stanie tylko pogarszają swoją sytuację i problem tylko się pogłębia.

Kiedy przedłużający się konflikt doprowadza parę do punktu bez powrotu, bardzo trudno jest nawiązać dialog w rodzinie. Nie ryzykuj swojego szczęścia. Jeśli widzisz, że nieporozumienia i kłótnie niszczą miłość, dobro rodziny i wzajemny szacunek, po prostu chwyć za telefon i zapisz się na konsultację.

Psycholog rodzinny może pomóc:

• Określ podstawową przyczynę nieporozumień rodzinnych.

• Uświadom sobie, czy właściwie rozumiesz swoją rolę w rodzinie.

• Spójrz na siebie oczami swojej „połówki”.

• Zrozum swoje prawdziwe potrzeby.

Nie martw się: nikt cię nie nauczy, nie pouczy, a tym bardziej nie wykształci. Pomoże Ci rozmowa z profesjonalnym psychologiem rodzinnym – natychmiast odczujesz ulgę, zaczynając lepiej rozumieć korzenie własnych doświadczeń.

Zadaniem doświadczonego psychoanalityka rodzinnego są przydatne i niezbędne zalecenia lub instrukcje, jak postępować w takiej sytuacji. Pozwól sobie i swoim bliskim stać się szczęśliwszymi – skorzystaj z nieocenionej pomocy dla wzmocnienia i spokoju w rodzinie.

Tutaj znajdziesz profile psychologów, którzy konsultują się w Moskwie. Umawianie się na wizytę, płatność, szczegółowe informacje o specjalistach i opinie klientów. Średni koszt osobistej konsultacji wynosi 2000 rubli (od 500 do 15000 XNUMX rubli).

Od 14 lat pomagam moim klientom analizować ich obecną sytuację życiową: co zabiera zasoby, a co daje. Zrozum historie życia, wzorce zachowań i wzorce myślenia. Następnie korygujemy nieefektywne postawy wewnętrzne i znajdujemy nowe motywy i metody, aby osiągnąć realne zmiany w życiu. Wspieram i pomagam w drodze do Siebie!

READ
Horoskop na grudzień 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Odwołało się 91 osób ze strony

Spośród nich 7 klientów wybrało terapię długoterminową Długotrwałą terapię na miejscu uważa się za serię 10 lub więcej konsultacji z jednym klientem.

Przeprowadził 453 konsultacje online na stronie internetowej

Psycholog, specjalista ds. relacji rodzinnych, samorozwoju i poczucia własnej wartości, logopeda, life coach. Pracuję w technikach Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Terapii Emocjonalnie Wyobraźniowej, Terapii Zorientowanej na Klienta. Doświadczenie 12 lat. WhatsApp +79094965841

37 osób skontaktowało się ze strony

Spośród nich 3 klientów wybrało terapię długoterminową Za terapię długoterminową w serwisie uważa się serię 10 lub więcej konsultacji z jednym klientem.

Przeprowadził 498 konsultacji on-line na stronie internetowej

Metro MOSKWA Stacja metra Kuzminki i Lyubertsy Lermontovsky Prospekt
+7 (965) 317 – 56 – 12
Witam! Czy ważne jest, aby poprawiać relacje w rodzinie, z przyjaciółmi, w zespole, aby budować dobre relacje osobiste? Chcesz zmian w swoim życiu i pragniesz stać się szczęśliwszą i bardziej harmonijną osobą? Chcesz osiągnąć swoje cele? Chcesz poznać siebie i swoje życie? Kontakt.

123 osoby skontaktowały się ze strony

Przeprowadził 1097 konsultacji online na stronie

Aktywny Członek Profesjonalnej Ligi Terapeutycznej.
15 lat doświadczenia w poradnictwie psychologicznym.
Terapia indywidualna i rodzinna. ONLINE i ONLINE. Tel: +7916-614-40-07. Z powodzeniem pracuję z tematami: depresja, problemy w związku, zwątpienie w siebie, kryzysy, samotność, znalezienie partnera, zaburzenia odżywiania, niewierność, rozwód, problemy z dziećmi, psychosomatyka.

1617 osób skontaktowało się ze strony

Spośród nich 40 klientów wybrało terapię długoterminową Długotrwałą terapię na miejscu uważa się za serię 10 lub więcej konsultacji z jednym klientem.

Przeprowadził 616 konsultacji on-line na stronie internetowej

Ujawnię Wam tajniki psychologii!
Moją specjalnością są: Ataki Paniki, Fobie, Lęki, Depresja, Bezsenność, Hipochondria, Fobia Społeczna, OCD. Skuteczna pomoc w uzależnieniu od miłości. Pomogę poprawić relacje, uratować miłość, zapobiec rozwodom i niewierności. Znajdziesz nową jakość życia, tak jakby Twój problem nigdy nie istniał! Konsultuję przez Skype sovlad2
+7 905 7932237, e-mail: [email chroniony] .

676 osób skontaktowało się ze strony

Przeprowadził 721 konsultacji on-line na stronie internetowej

Psycholog, terapeuta ciała, doradca rodzinny, seksuolog, psycholog perinatalny.
Łączny staż praktyki wynosi 7 lat.
Główne metody to emot, cpt, gestalt, podejście skoncentrowane na kliencie i terapia ciałem. Zajmuję się: traumą psychiczną, stanami depresyjnymi, psychosomatyką, problemami w związku, problemami w trakcie: poczęcia, ciąży i po porodzie. Tel.: +7 929 860 90 78

READ
Horoskop dla Panny na rok 2023: kobieta i mężczyzna

155 osób skontaktowało się ze strony

Spośród nich 5 klientów wybrało terapię długoterminową Długotrwałą terapię na miejscu uważa się za serię 10 lub więcej konsultacji z jednym klientem.

Przeprowadził 400 konsultacji on-line na stronie internetowej

Psycholog. terapia krótkoterminowa.
Konsultacja.
Witam! Pomogę Ci zrozumieć siebie, znaleźć drogę do szczęścia i harmonii, uświadomić sobie swoją wartość i wyjątkowość, przepracować traumy, które nie pozwalają na znalezienie harmonijnych relacji ze sobą i innymi. Pracuję z technikami takimi jak CBT, Solution-Oriented Brief Therapy, Client-Oriented Approach.

76 osób skontaktowało się ze strony

Przeprowadził 114 konsultacji on-line na stronie internetowej

Psycholog, hipnoterapeuta, autor 5 książek z zakresu psychologii. Pomagam w sprawach: – rodzinnych; – relacja dziecko-rodzic; – zwiększony niepokój, lęki; – OCD, ataki paniki; – lenistwo, bezwartościowość, bezużyteczność, poczucie własnej znikomości; – problemy w seksie; – Palenie, nadmierne picie, przejadanie się, anoreksja, uzależnienie od hazardu.
Osobiście i online 8-985-898-27-25

230 osób skontaktowało się ze strony

Przeprowadził 597 konsultacji on-line na stronie internetowej

22 lata doświadczenia konsultingowego. Badanie traumy psychicznej dzieci, depresji, relacji z innymi, lęków, wzrostu poczucia własnej wartości itp. Jednostka i rodzina. Cand. psychol. n. Aktywny członek Związku Konsultantów Psychologów, ekspert sądowy. Online i osobiście Moskwa, Krasnogorsk. Wpis: 89651779243, 89771214710; [e-mail chroniony]; skype bagira2138

19 osób skontaktowało się ze strony

Przeprowadził 752 konsultacje online na stronie internetowej

Psycholog. Hipnoterapeuta. Psycholog rodzinny. Psycholog dziecięcy. Trener.
Ponad 16 lat doświadczenia! Autor 5 książek z zakresu psychologii.
Utrata sensu życia, lęki, fobie, OCD, bezsenność, PA, zwątpienie w siebie, palenie, przejadanie się, hazard, relacje rodzinne i rodzic-dziecko, ukryte samobójstwo itp. Doradzam OSOBIŚCIE oraz ONLINE, tel. 8-918-019-68-24

696 osób skontaktowało się ze strony

Spośród nich 1 klient wybrał terapię długoterminową Terapię długoterminową na miejscu uważa się za serię 10 lub więcej konsultacji z jednym klientem.

Przeprowadził 231 konsultacji online na stronie internetowej

Na tej stronie zostały wybrane dla Ciebie strony psychologów świadczących usługi w Moskwie. Wybierając specjalistę, zwróć uwagę na kierunki poradnictwa wskazane na jego stronach, doświadczenie zawodowe, informacje o wykształceniu, dodatkowo duże znaczenie ma ogólne wrażenie tej osoby. Aby zidentyfikować ważne kryteria dla profesjonalisty, który rozumie właściwe obszary, edytuj parametry w formularzu wyszukiwania znajdującym się powyżej. Wynik próby podadzą wszyscy psychologowie z Moskwy, którzy zamieścili ankiety. Wybierz tego, któremu zaufasz!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: