Kolejna córka Angeliny Jolie przestała nosić dziewczęce ciuchy

Angelina Jolie wraz z sześcioma dziećmi przybyła na Festiwal Filmowy w Toronto. Na zdjęciu - z najmłodszą córką Vivien i środkową Zaharą.

Angelina Jolie i jej dzieci przybyły na Festiwal Filmowy w Toronto. Gwiazda Hollywood zaprezentowała swoją nową pracę na Canadian Film Forum – kreskówkę The Breadwinner: brała udział w tym projekcie animacji jako producent. Ostatnio aktorka rzadko pojawia się publicznie i prawie nigdy ze wszystkimi dziećmi naraz. Dlatego wyjście gwiezdnej rodziny na czerwony dywan było prawdziwym wydarzeniem.

Angelina przybyła na premierę w białym przezroczystym kombinezonie. Strój, na który składała się szeroka bluzka bez rękawów i luźne spodnie, nie mógł ukryć, jak bardzo aktorka ostatnio schudła. Reszta gwiazdy „Maleficent” wyglądała świetnie, dużo się uśmiechała i pozowała z dziećmi przed fotografami. Obok matki 16-letnia Maddox, 13-letni Pax, 12-letnia Zahara, 11-letnia Shiloh i 9-letnie bliźniaczki Vivienne i Knox starali się zachować ciszę i nie odwracać uwagi aktorka z ważnego dla niej wydarzenia.

Strój, na który składała się szeroka bluzka bez rękawów i luźne spodnie, nie mógł ukryć, jak bardzo aktorka schudła w ostatnim czasie.

Strój, na który składała się szeroka bluzka bez rękawów i luźne spodnie, nie mógł ukryć, jak bardzo aktorka ostatnio schudła. Zdjęcie: GLOBAL LOOK PRESS

Ostatnio najmłodsza córka gwiazdy Vivien we wszystkim kopiuje swoją siostrę Shiloh: dziewczyna całkowicie przestała nosić dziewczęce ciuchy, preferując chłopięce spodnie, T-shirty i szorty. Blond Vivienne wyrasta na prawdziwą piękność: odziedziczyła oczy Brada Pitta i pulchne usta Angeliny. Do niedawna dziewczyna uwielbiała nosić urocze sukienki z koronkowymi i puszystymi spódnicami. Ale ostatnio całkowicie odeszła od dziewczęcych strojów. Co charakterystyczne, zmiana w garderobie Vivien nastąpiła wkrótce po tym, jak dowiedziała się o rozstaniu jej rodziców. Najwyraźniej w ten sposób dziewczynka została dotknięta stresem z powodu rozwodu.

Młodsza Vivienne (w środku) zaczęła ubierać się jak chłopiec po swojej starszej siostrze Shiloh (w koszuli w kratę). Teraz ze wszystkich córek Angeliny tylko ciemnoskóra Zahara nosi sukienki.

Młodsza Vivienne (w środku) zaczęła ubierać się jak chłopiec po swojej starszej siostrze Shiloh (w koszuli w kratę). Teraz ze wszystkich córek Angeliny tylko ciemnoskóra Zahara nosi sukienki. Zdjęcie: EAST NEWS

Najstarsza córka pary gwiazd, Shiloh Jolie-Pitt, odmówiła noszenia dziewczęcych ubrań w wieku trzech lat i zaczęła ubierać się jak jej bracia. A o czwartej dziewczyna powiedziała: „Mów mi John!” i wpadały w napady złości za każdym razem, gdy zwracano się do niej w inny sposób. Z wiekiem Shiloh nie zmieniła swoich przyzwyczajeń: nadal krótko obcina włosy i nosi spodnie zamiast sukienek. Zewnętrznie jest zupełnie nie do odróżnienia od chłopca – jednak bardzo ładny. Z trzech sióstr Jolie-Pitt tylko adoptowana córka Angeliny, ciemnoskóra Zahara, nosi sukienki.

READ
Gwiazdy „Daddy s Girls” kiedyś i dziś

11-letnia Shiloh (w koszuli w kratę) nie odróżnia się już od swoich braci. Vivien, choć ubiera się jak chłopiec, nadal nosi długie włosy.

11-letnia Shiloh (w kraciastej koszuli) nie różni się już od swoich braci. Vivien, chociaż ubiera się jak chłopiec, nadal nosi długie włosy. Zdjęcie: EAST NEWS

Później, na Festiwalu Filmowym w Toronto, Vivien przebrała się w lekki męski garnitur.

Później, na Festiwalu Filmowym w Toronto, Vivien przebrała się w lekki męski garnitur. Zdjęcie: GLOBAL LOOK PRESS

W przeciwieństwie do innych dzieci Jolie i Pitta, najmłodsza Vivien czuje się bardzo niepewnie publicznie i nigdy się nie uśmiecha.

W przeciwieństwie do innych dzieci Jolie i Pitta, najmłodsza Vivien czuje się bardzo niepewnie publicznie i nigdy się nie uśmiecha. Zdjęcie: GLOBAL LOOK PRESS

Niedawno Jolie powiedziała, że ​​po przerwie ponownie zaczyna kręcić film. Wkrótce aktorka zacznie grać w kontynuacji bajki „Maleficent”. „Teraz jestem jedynym żywicielem rodziny w rodzinie” – podkreśliła Angelina, sugerując tym samym rozwód z Bradmem Pittem.

„Teraz jestem jedynym żywicielem rodziny w rodzinie, więc nadszedł czas. Pracowaliśmy już nad scenariuszem i zapewniam, że dostaniemy bardzo mocny sequel – powiedziała Angelina w niedawnym wywiadzie.

Najstarsza córka Angeliny Shilo odmówiła noszenia ubrań dla dziewczynek w wieku trzech lat.

I chociaż ostatnio środowisko Jolie i Pitta coraz częściej sugeruje, że byli małżonkowie myślą o ponownym połączeniu, ani Angelina, ani Brad jeszcze tego nie potwierdzili. Jednak w tym samym wywiadzie Jolie przyznała, że ​​​​ma dość samotności i wcale nie lubi samotności.

Angelina z dziećmi na Festiwalu Filmowym w Toronto: 16-letnia Maddox, 13-letnia Pax, 12-letnia Zahara, 11-letnia Shiloh oraz 9-letnie bliźniaczki Vivienne i Knox.

Angelina z dziećmi na Festiwalu Filmowym w Toronto: 16-letnia Maddox, 13-letnia Pax, 12-letnia Zahara, 11-letnia Shiloh oraz 9-letnie bliźniaczki Vivienne i Knox. Zdjęcie: GLOBAL LOOK PRESS

Czytaj także

Kategoria wiekowa witryny 18 +

Publikacja online (strona internetowa) jest zarejestrowana przez Roskomnadzor, certyfikat El nr FS77-80505 z dnia 15 marca 2021 r.

I O. REDAKTOR NACZELNY – NOSOVA OLESIA VYACHESLAVOVNA.

I O. redaktor naczelny strony – Wiktor Fiodorowicz Kanski

Posty i komentarze czytelników witryny opublikowane bez edycji. Redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z serwisu lub ich edycji, jeśli te wiadomości i komentarze stanowią nadużycie wolności mediów lub naruszają inne wymogi prawa.

Wydawnictwo JSC Komsomolskaja Prawda. NIP: 7714037217 PSRN: 1027739295781 127015, Moskwa, Novodmitrovskaya d. 2B, Tel. +7 (495) 777-02-82.

Krótkie włosy, garnitury z krawatem i męskie imię John. Wydaje się, że wszystkie te preferencje należą już do przeszłości dla pierwszej biologicznej córki hollywoodzkich aktorów. Ale publiczność nadal o niej mówi i czeka na to, czym jeszcze młoda dama może zaimponować tłumowi. Zebraliśmy ciekawostki o Shiloh Jolie-Pitt i jednocześnie zaprezentowaliśmy jej najnowsze zdjęcia.

READ
Beyoncé została porównana z Nadieżdą Babkiną z powodu nieudanego wizerunku

Co zaskoczyło świat Shiloh Jolie-Pitt: „zmiana płci” i sukienki mamy

Z reguły w prasie i sieciach społecznościowych dotykają ich dzieci celebrytów, toczą się również spory o to, jak wyglądają spadkobiercy. Ale jeśli weźmiemy gwiezdne potomstwo, jest mało prawdopodobne, aby społeczeństwo było bardziej zainteresowane czyimś życiem niż biografia Shilo Jolie-Pitt. W 2022 roku dziewczyna obchodziła swoje 16. urodziny i jest za wcześnie, aby mówić o poważnym sukcesie w jej karierze. Niemniej jednak wciąż przyciąga uwagę wraz ze sławnymi rodzicami. Jaki jest tutaj sekret?

Córka Jolie i Pitta – Shiloh

Kiedy Angelina Jolie spodziewała się swojego pierwszego dziecka z Bradem Pittem, świat był rozdarty myślami o tym, jak niesamowicie piękne byłoby biologiczne dziecko najdoskonalszego związku. Wkrótce okazało się, że para ma dziewczynę, a fantazji na ten temat było jeszcze więcej. Shiloh była tylko dzieckiem, a przepowiedziano jej już chwałę uniwersalnej skali i uwielbienie milionów. Wokół samego narodzin dziecka media wywołały takie poruszenie, że oficjalne władze Namibii (tam miały miejsce narodziny) podjęły niespotykane dotąd środki bezpieczeństwa.

Jakiś czas po narodzinach Shiloh Angelina Jolie i Brad Pitt sprzedali swoje zdjęcia reporterom za rekordową kwotę 10 milionów dolarów. Gdy tylko rodzina gwiazd pojawiła się później publicznie, wszystkie oczekiwania fanów zostały potwierdzone. Dziecko było naprawdę anielsko nieskazitelne!

Córki Jolie i Pitta, Shiloh i Zakhary. Jak widać, już w dzieciństwie aktorka ubierała Shiloh nie w typowe dla dziewczynek sukienki z marszczeniami, ale w neutralne bluzy i jeansy.

W spodniach iz nową nazwą

Sześcioro dzieci już dorastało w działającej rodzinie, gdy nagle zaczęły pojawiać się dzwonki alarmowe, na które początkowo nikt nie zwracał uwagi. Pomyśl o tym, Jolie-Pitts obcięli włosy swojej córce na krótko. Co z tego, że Shiloh Nouvel Jolie-Pitt prawie zawsze nosi nudne swetry i spodnie, a nie marszczone i marszczone sukienki. Może rodzice wychowują swoje dzieci w koncepcji minimalizmu i uczą skromności!

Angelina Jolie i Brad Pitt mieli namiętny romans na planie „Pana i pani Smith”. Pitt znalazł się w delikatnej sytuacji – w domu czekała na niego jego żona Jennifer Aniston. Zdrada na planie doprowadziła do rozpadu ich pięcioletniego małżeństwa.

Czas mijał, a dziewczyna coraz bardziej przypominała chłopca. Shiloh trenowała sztuki walki i wydawała się naśladować zachowanie jej przybranych braci i ojca. I tak, nie można było jej zobaczyć w sukience czy spódnicy.

READ
Melania Trump miała na sobie mini pasującą do Bridget Macron

Na ogólnym zdjęciu Angie z czwórką dzieci Shiloh Jolie-Pitt wygląda bardziej jak brat niż młodsza siostra pod względem stylu ubioru.

Prasa tak głośno brzęczała o dziwności pojawienia się córki Angeliny Jolie i Brada Pitta Shiloha, że ​​pewnego dnia aktorka jednak skomentowała tę sprawę.

Gwiazda filmowa nie wymyśliła eleganckich wymówek, ale szczerze przyznała, że ​​nawet w wieku trzech lat Shilo wyraził chęć zostania chłopcem. I nawet wybrała dla siebie nowe imię – John.

Czy Angelina Jolie i Brad Pitt martwili się, że ich córka Shiloh uważa się za transpłciowego chłopca? Oczywiście, że tak! Jednak odtwórczyni głównej roli w filmie „Maleficent” wyraźnie postanowiła stanąć po stronie dziewczyny, zaakceptować jej tożsamość płciową i wspierać ją we wszystkim. Znawcy mówili, że w niektórych momentach Angie posunęła się nawet za daleko i nastawiła córkę na bardziej radykalne zmiany, a Brad Pitt był już z tego niezadowolony. Uważa się, że to zasady wychowania aktorki stały się jednym z nieformalnych powodów rozwodu pary i długiego procesu sądowego w sprawie opieki nad dzieckiem.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: