Kogo szukasz i kogo naprawdę potrzebujesz w związku według znaku zodiaku

Kogo szukasz i kogo naprawdę potrzebujesz w związku według znaku zodiaku

Możesz myśleć, że wiesz, czego chcesz, tylko po to, by później dowiedzieć się, że popełniłeś błąd.

Chociaż wszyscy uczymy się na własnych błędach, nie chciałbyś spędzić życia w złym związku, który nie przynosi korzyści tobie ani twojemu partnerowi.

Na przykład możesz lubić zabawnych i odważnych ludzi, ale sam jesteś poszukiwaczem wrażeń i nie potrzebujesz tego samego, co ty. Być może byłoby znacznie lepiej z bardziej przyziemną osobą, która od czasu do czasu sprowadzi cię z powrotem na ziemię.

Niezależnie od tego, czy szukasz partnera, czy chcesz wiedzieć, jak poprawić swój związek, te wskazówki pomogą Ci zrozumieć, czego naprawdę potrzebujesz, aby znaleźć szczęście w miłości zgodnie ze swoim znakiem zodiaku.

Partner znaku zodiaku

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

zodiak-1.jpg

Baran chce mieć w pobliżu kogoś, kogo można pokazać innym, zwraca uwagę na zewnętrzne dane potencjalnego partnera życiowego.

Chociaż nie jesteś powierzchowna, jesteś bezsilna wobec piękna, a atrakcyjna twarz i ciało, a także czarujący uśmiech, mogą szybko doprowadzić Cię do szaleństwa.

Ważne jest również dla Ciebie, aby osoba była tak samo namiętna jak Ty i abyś był nią zainteresowany.

Kogo potrzebujesz?

Tak naprawdę potrzebujesz kogoś, z kim nie będziesz się nudzić i kogoś, kto Cię nie opuści, nawet gdy pojawią się trudności.

Najlepszym partnerem dla ciebie jest ten, który może być z tobą, spokojnie znosić twoje wybryki i gwałtowną naturę.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

zodiak-2.jpg

Twoja romantyczna natura pragnie partnera, który nie znajdzie w tobie winy i jest gotów się dla ciebie zmienić.

Musisz jednak zrozumieć, że jednym z głównych warunków sukcesu każdego związku jest wzajemny szacunek.

Kogo potrzebujesz?

Potrzebujesz partnera, który będzie dla Ciebie wystarczająco dobry i równy Ci profesjonalizmem.

W ten sposób nie będziesz cały czas myśleć o tym, jak to zmienić lub jak poprawić.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

zodiak-4.jpg

Masz wysokie oczekiwania wobec związków i chcesz znaleźć wiele w jednym partnerze.

Lubisz, żeby był mądry, zabawny, ale jednocześnie nie zwracał uwagi na bałagan. Po prostu chcesz, żeby wyglądał jak ty, jak twój bliźniak.

READ
13 pomysłów na zwiększenie przestrzeni dzięki regałom

Kogo potrzebujesz?

W rzeczywistości potrzebujesz mądrego partnera, który cię zrozumie i wysłucha.

Aby stworzyć stabilny związek, potrzebujesz osoby, która będzie Cię uzupełniać, a nie kopiować.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

zodiak-6.jpg

Każdy rak chce miłości, uwagi i prezentów od związku. Przyciąga cię do tych, którzy przypadkowo lub celowo nie zranią twoich uczuć, ponieważ akceptujesz tylko bezwarunkową miłość.

Gdybyś mógł wyciągnąć jak najwięcej ze związku, znalazłbyś kogoś, kto wie, czego chcesz, zanim nawet powiesz słowo. W rzeczywistości partner, który potrafi czytać w twoich myślach i intuicyjnie odgadywać twoje pragnienia, jest dla ciebie idealnym partnerem.

Kogo potrzebujesz?

Przyznaj, że taki związek może istnieć tylko w twojej wyobraźni.

W rzeczywistości potrzebujesz kogoś, kto będzie z tobą lojalny i uczciwy. Zamiast szukać „psychika” w partnerze, zwróć uwagę na kogoś, z kim czujesz się spokojny i zrelaksowany, a nie będziesz musiał się martwić o to, kto co myśli.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

zodiak-7.jpg

Oczywiście chcesz mieć w pobliżu partnera, z którego możesz być dumny i demonstrować innym, a także kogoś, kto będzie twoim najbardziej oddanym fanem.

Możesz popełniać błędy i czasami zapominać o dzieleniu się miłością, ale właśnie po to znalazłeś partnera, prawda? Jeszcze lepiej, jeśli pomoże ci to stać się bardziej popularnym.

Kogo potrzebujesz?

Zadaj sobie pytanie: czy naprawdę tego chcesz? Potrzebujesz oddanej i uczciwej osoby, która pomoże Ci się rozwijać, ale jednocześnie nie będzie bezwzględnie wykonywać wszystkich Twoich poleceń.

Potrzebujesz partnera, który powie ci prosto w twarz, kiedy jesteś zbyt samolubny, ale jednocześnie kogoś, kto potrafi wybaczyć i bezwarunkowo cię pokochać.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

zodiak-8.jpg

Chcesz znaleźć samowystarczalną osobę, która może zasadniczo zadbać o siebie, podczas gdy Ty możesz spokojnie zająć się swoim biznesem.

Szukasz mądrego i rozsądnego partnera, który jest w stanie spokojnie znieść Twoją krytykę.

Innymi słowy, kogoś, kto będzie wobec ciebie lojalny, ale zechce dać ci trochę wolności do samotności.

Kogo potrzebujesz?

Zamiast szukać tego, czego chcesz (co trudno nazwać związkiem), musisz zrozumieć, czego naprawdę potrzebujesz.

Nie jest ci łatwo żyć bez krytyki, ale potrzebujesz osoby, która potrafi docenić wszystko, co robisz dla swojego związku.

READ
12 prostych pomysłów na domowe biuro

W rzeczywistości potrzebujesz kogoś, kto cię doceni, sprawi, że poczujesz się szczęśliwy i bezpieczny.

Waga (23 września – 22 października)

zodiak-5.jpg

Chcesz być w parze, której wszyscy będą zazdrościć. Chcesz stworzyć razem wizerunek słodkiej i kochającej się pary.

Chcesz też kogoś bliskiego, kto zwróci na ciebie uwagę, a w głębi duszy marzysz o najbardziej romantycznej osobie.

Kogo potrzebujesz?

To, czego naprawdę potrzebujesz, to przyjaciel, a nie towarzysz na pokaz.

Potrzebujesz kogoś, z kim będziesz się swobodnie komunikować, kto cię wysłucha, zrozumie i będzie z tobą, nawet gdy pojawią się problemy.

Taka osoba będzie w stanie zaszczepić w Tobie pewność, że razem poradzisz sobie z wszelkimi problemami i nie sprawi, że będziesz tarzał się we własnych wątpliwościach.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

zodiak-3.jpg

To dla ciebie ważne, bardziej niż dla kogokolwiek innego, aby zachować kontrolę nad sytuacją i zarządzać swoimi relacjami.

Oczywiście pragniesz pasji i uwielbienia, ale przede wszystkim ważne jest, aby Twój partner był wystarczająco uległy i nieskończenie oddany.

Kogo potrzebujesz?

Zgadzam się, takie połączenie można znaleźć tylko w powieściach. W prawdziwym życiu potrzebujesz kogoś, kto będzie cię szanował, kto ma swój wewnętrzny rdzeń, nawet jeśli czujesz się znacznie bardziej komfortowo, gdy jesteś bezwarunkowo posłuszny.

Potrzebujesz partnera, który będzie wobec ciebie lojalny i uczciwy i nigdy cię nie skrzywdzi.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

zodiak-11.jpg

Kochający wolność Strzelec, który tak bardzo boi się związać się tradycyjnym związkiem, zawsze szuka partnera tak ekstrawaganckiego jak on sam.

Lubisz tych, którzy są trochę ryzykowni, z którymi możesz się pobawić i wybrać się na wycieczkę. Dla Ciebie liczą się również wspólne wartości, które powinny pasować do Twoich.

Kogo potrzebujesz?

Potrzebujesz jednak partnera, który wniesie do Twojego życia stabilność i stałość, ale Cię nie ograniczy.

Potrzebujesz kogoś, kto rozumie, że masz potrzeby poza związkiem, kogoś, kto wie, jak wybaczyć i sprawia, że ​​czujesz się kochany.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

zodiak-9.jpg

Koziorożec chce partnera, który myśli jak on i związku, który nie będzie przeszkadzał w pracy. Zgódź się, że taki związek będzie dla ciebie łatwy i tak naprawdę nie chcesz tracić cennego czasu na miłość i inne sentymenty.

READ
Jak wyczyścić i pozbyć się brudu i zapachów: 17 life hacków

Naprawdę chcesz być ci nieskończenie oddany, a reszta uznałaby twój związek za doskonały, nawet jeśli w rzeczywistości tak nie jest.

Kogo potrzebujesz?

Tak naprawdę potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci odłączyć się od wszystkiego, sprawi, że będziesz cieszyć się każdą chwilą i pokaże Ci, że masz już w życiu to, co najlepsze.

Jesteś najpoważniejszym znakiem zodiaku, dlatego potrzebujesz obdarzonej wyobraźnią osoby, która sprawi, że spojrzysz na wszystko bardziej optymistycznie.

Możesz być sobą, ale i tak znaleźć partnera, który nie jest łatwo dostępny, a jednocześnie uznaje swoje prawo do prowadzenia związku.

Wodnik (20 stycznia-18 lutego)

zodiak-12.jpg

Wodniki szukają wszystkiego po trochu w związku, ale to musi być wyjątkowe. Chcesz, aby twój partner był mądry, romantyczny, z dobrym poczuciem humoru, a co najważniejsze, aby był twoim najlepszym przyjacielem.

Wolność jest dla Ciebie bardzo ważna, więc chociaż chcesz być w związku, wolisz nadal zachować niezależność i nie przywiązywać się zbytnio do partnera.

Kogo potrzebujesz?

W rzeczywistości potrzebujesz niezależności, która różni się od wolności. Bycie niezależnym pozwala być sobą i dbać o własny biznes, ale jednocześnie mieć silne relacje.

Naprawdę potrzebujesz najlepszego przyjaciela, a mianowicie takiego, z którym możesz porozmawiać na każdy temat.

Ważne jest również dla ciebie, aby twój partner miał tak samo wysoką inteligencję jak ty, ale jego inteligencja powinna być inna niż twoja, abyście mogli uczyć się od siebie nawzajem.

Ryba (19 lutego – 20 marca)

zodiak-10.jpg

Ryby zawsze szukają bajkowego romansu i partnera, którego można określić jako artystycznego, poetyckiego i wrażliwego.

Być może nigdy się do tego nie przyznasz, ale pomysł uratowania kogoś zagubionego w życiu, cierpiącego lub pozbawionego miłości wydaje ci się bardzo romantyczny, ponieważ lubisz czuć się bohaterem.

Kogo potrzebujesz?

W rzeczywistości potrzebujesz silnego partnera, który jest w stanie sam poradzić sobie ze wszystkimi swoimi problemami, bez konieczności ratowania go.

Potrzebujesz kogoś, kto zawsze będzie na Ciebie czekał i nigdy nie zakończy związku z nieznanego powodu.

Czasami możesz mieć głowę w chmurach, ale twój idealny partner musi być cierpliwy i zapewniać stabilność, której potrzebujesz w swoim życiu.

READ
Jak umiejętnie dopasować lustro z Ikea STOCKHOLM do swojego wnętrza: 20 stylowych opcji

KTO POSZUKUJESZ I KOGO NAPRAWDĘ POTRZEBUJESZ W ZWIĄZKU WEDŁUG ZNAKU ZODIAKU (Od pszczoły)

Możesz myśleć, że wiesz, czego chcesz, tylko po to, by później dowiedzieć się, że popełniłeś błąd. Chociaż wszyscy uczymy się na własnych błędach, nie chciałbyś spędzić życia w złym związku, który nie przynosi korzyści tobie ani twojemu partnerowi.

Na przykład możesz lubić zabawnych i odważnych ludzi, ale sam jesteś poszukiwaczem wrażeń i nie potrzebujesz tego samego, co ty. Być może byłoby znacznie lepiej z bardziej przyziemną osobą, która od czasu do czasu sprowadzi cię z powrotem na ziemię.

Niezależnie od tego, czy szukasz partnera, czy chcesz wiedzieć, jak poprawić swój związek, te wskazówki pomogą Ci zrozumieć, czego naprawdę potrzebujesz, aby znaleźć szczęście w miłości zgodnie ze swoim znakiem zodiaku.

Baran chce mieć w pobliżu kogoś, kogo można pokazać innym, zwraca uwagę na zewnętrzne dane potencjalnego partnera życiowego.

Chociaż nie jesteś powierzchowna, jesteś bezsilna wobec piękna, a atrakcyjna twarz i ciało, a także czarujący uśmiech, mogą szybko doprowadzić Cię do szaleństwa.

Tak naprawdę potrzebujesz kogoś, z kim nie będziesz się nudzić i kogoś, kto Cię nie opuści, nawet gdy pojawią się trudności.

Najlepszym partnerem dla ciebie jest ten, który może być z tobą, spokojnie znosić twoje wybryki i gwałtowną naturę.

Twoja romantyczna natura pragnie partnera, który nie znajdzie w tobie winy i jest gotów się dla ciebie zmienić.

Musisz jednak zrozumieć, że jednym z głównych warunków sukcesu każdego związku jest wzajemny szacunek.

Lubisz, żeby był mądry, zabawny, ale jednocześnie nie zwracał uwagi na bałagan. Po prostu chcesz, żeby wyglądał jak ty, jak twój bliźniak.

Aby stworzyć stabilny związek, potrzebujesz osoby, która będzie Cię uzupełniać, a nie kopiować.

Każdy rak chce miłości, uwagi i prezentów od związku. Przyciąga cię do tych, którzy przypadkowo lub celowo nie zranią twoich uczuć, ponieważ akceptujesz tylko bezwarunkową miłość.

Gdybyś mógł wyciągnąć jak najwięcej ze związku, znalazłbyś kogoś, kto wie, czego chcesz, zanim nawet powiesz słowo. W rzeczywistości partner, który potrafi czytać w twoich myślach i intuicyjnie odgadywać twoje pragnienia, jest dla ciebie idealnym partnerem.

W rzeczywistości potrzebujesz kogoś, kto będzie z tobą lojalny i uczciwy. Zamiast szukać „psychika” w partnerze, zwróć uwagę na kogoś, z kim czujesz się spokojny i zrelaksowany, a nie będziesz musiał się martwić o to, kto co myśli.

Oczywiście chcesz mieć w pobliżu partnera, z którego możesz być dumny i demonstrować innym, a także kogoś, kto będzie twoim najbardziej oddanym fanem.

Możesz popełniać błędy i czasami zapominać o dzieleniu się miłością, ale właśnie po to znalazłeś partnera, prawda? Jeszcze lepiej, jeśli pomoże ci to stać się bardziej popularnym.

Zadaj sobie pytanie: czy naprawdę tego chcesz? Potrzebujesz oddanej i uczciwej osoby, która pomoże Ci się rozwijać, ale jednocześnie nie będzie bezwzględnie wykonywać wszystkich Twoich poleceń.

Potrzebujesz partnera, który powie ci prosto w twarz, kiedy jesteś zbyt samolubny, ale jednocześnie kogoś, kto potrafi wybaczyć i bezwarunkowo cię pokochać.

Chcesz znaleźć samowystarczalną osobę, która może zasadniczo zadbać o siebie, podczas gdy Ty możesz spokojnie zająć się swoim biznesem.

Innymi słowy, kogoś, kto będzie wobec ciebie lojalny, ale zechce dać ci trochę wolności do samotności.

Zamiast szukać tego, czego chcesz (co trudno nazwać związkiem), musisz zrozumieć, czego naprawdę potrzebujesz.

Nie jest ci łatwo żyć bez krytyki, ale potrzebujesz osoby, która potrafi docenić wszystko, co robisz dla swojego związku.

W rzeczywistości potrzebujesz kogoś, kto cię doceni, sprawi, że poczujesz się szczęśliwy i bezpieczny.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: