Kobieta nieznośnie silna w dotyku

12 oznak przyciągania magnetycznego między mężczyzną a kobietą

Kiedy patrzysz na obiekt swojej uwagi, prawdopodobnie zastanawiasz się, czy to uczucie jest odwzajemnione. Dużo łatwiej byłoby ci zbliżyć się do osoby, wiedząc, że ona też cię pociąga.

Psychologowie twierdzą, że są wyraźne i prawie niezauważalne oznaki cichego przyciągania, których nie można przegapić.

W badaniu z 2018 r. opublikowanym w czasopiśmie Biuletyn psychologicznyodkryli, że ludzie zachowują się w określony sposób, gdy bardzo kogoś lubią.

Zaczynamy odzwierciedlać zachowanie innej osoby, próbujemy rozpocząć rozmowę, chcemy być fizycznie bliżej. Istnieją również sygnały niewerbalne: długie spojrzenie „oko w oko”, subtelne dotknięcia i chęć rozśmieszenia.

Istnieją inne znaki, które wskazują na wzajemną sympatię lub coś więcej.

Chemia między mężczyzną a kobietą

1. Długie spojrzenie oko w oko

atrakcja

Oczy są zwierciadłem duszy. Jest to jedyna część ciała zdolna do wyrażania silnych emocji i pociągu fizycznego.

Z reguły nie jesteśmy skłonni patrzeć w oczy komuś, z kim nie łączy nas od dłuższego czasu szczególny związek.

Ogólnie rzecz biorąc, wzajemne przyciąganie można powiedzieć tylko przez: specjalny wygląd podczas rozmowy ze sobą. Wydaje się, że mówi, że interesuje cię tylko to, co widzisz przed sobą w danym momencie.

Jeśli wywołasz w kimś emocje, nie oderwie od ciebie wzroku, chociaż może nie zdawać sobie z tego sprawy.

Ludzie, których pociąga, często patrzą na siebie, potem mogą się odwrócić i ponownie na siebie spojrzeć.”, – powiedziała psychoterapeutka Kristin Scott-Hudson (Scott-Hudson). „Spojrzenie oko w oko jest utrzymywane podczas komunikacji, a nie osłabione. Jeszcze lepiej, jeśli podczas kontaktu wzrokowego zobaczysz uśmiech na twarzy.“.

Czy zauważyłeś, że ktoś zagląda Ci głęboko w oczy i nie odwraca wzroku? Wiedz, że ta osoba jest do ciebie szalenie przyciągana.

2. Dokuczacie sobie nawzajem.

Czy pamiętasz, jak w dzieciństwie chłopcy wyciągali warkocze dziewczynkom? Rzecz w tym, że przekomarzanie się to uniwersalny sposób na zwrócenie czyjejś uwagi i okazanie współczucia.

W świecie dorosłych możemy sobie dokuczać na wiele sposobów, najczęściej werbalnie. Jeśli ciągle się z siebie wyśmiewacie, a jednocześnie rozumiecie, że to tylko żartOznacza to, że naprawdę istnieje między wami specjalna więź.

Dodaj do tego śmiech i niedostrzegalne dotknięcia, a na pewno można mówić o niewypowiedzianym wzajemnym przyciąganiu.

3. Podekscytowanie

Kiedy naprawdę kogoś lubimy, nie jesteśmy w stanie się skoncentrować i usiedzieć spokojnie. Denerwujemy się, bo zaczynamy się martwić o wszystko i nie chcemy zepsuć wszystkiego.

Dlatego podekscytowanie jest najczęściej dobrym znakiem. i kolejny znak, który zdradza silną atrakcyjność.

Innymi objawami mogą być zwiększony przepływ krwi i szybki oddech. Dosłownie masz zapiera dech w piersiach.

4. Odzwierciedlacie swoje gesty.

Czy zauważyłeś, jak osoba zaczyna robić to samo co ty natychmiast lub kilka sekund później. To nie jest zwykły zbieg okoliczności.

W psychologii zjawisko to nazywa się odbiciem lustrzanym i tak dalej występuje przy silnym związku emocjonalnym i fizycznym pociągu między ludźmi.

Na przykład dotykasz swoich włosów, a osoba robi to samo. Wskazuje to na silne przyciąganie do ciebie, a naśladowanie twoich gestów następuje automatycznie.

5. Lubicie nawzajem swój zapach

Jeśli myślałeś, że tylko twój wygląd czyni cię atrakcyjnym w oczach innej osoby, jesteś w błędzie.

Wypracowujemy własny, niepowtarzalny zapach, który jest bardziej odpowiedzialny za wzajemne przyciąganie niż myślisz.

Rzadko komplementujemy się w kwestii zapachu. Ale jeśli ktoś mówi ci, że podoba mu się twój zapach, są szanse, że bardzo mu się podobasz.

wzajemne przyciąganie

6. Dotknij

prit-1.jpg

© Getty Images Pro

Dotyk jest jednym z głównych sposobów wyrażania uczuć w mowie ciała. I tutaj raczej nie będziemy mówić o dotknięciach celowych, ale o tych, które zdarzają się jakby przypadkiem.

Jeśli zauważysz to podczas rozmowy lub jakiejś wspólnej aktywności, ciągle prawie niezauważalnie dotykacie się kolanami, rękami lub ramionami, między wami jest zdecydowanie silne napięcie seksualne i wzajemny pociąg.

READ
6 najlepszych par według znaku zodiaku w 2023 roku

Jesteście tak przyciągani do siebie, że wydaje się, jakby niewidzialna siła przyciągała was jak magnes.

7. Próbują sobie nawzajem zaimponować

Próba zaimponowania innej osobie wskazuje na chęć zadowolenia i bycia zauważonym.

Jeśli to zauważysz osoba cały czas się pyszni, próbuje cię rozśmieszyć, chwali się jakimiś osiągnięciamirobi to, ponieważ bardzo cię lubi i chce ci zaimponować.

A im bardziej chcemy zaimponować innym, tym bardziej się denerwujemy. Drżący głos, wiercenie się i podniecenie w Twojej obecności zdradzają silne emocje osoby i mówią o silnym pociągu.

8. Nie zwracaj uwagi na nikogo innego.

Jednym z wyraźnych oznak niewypowiedzianego przyciągania jest: całkowita utrata zainteresowania innymi. Innymi słowy, przestajesz zwracać uwagę na ludzi, z którymi zwykle spędzasz czas.

Kiedy jesteśmy zakochani, kierujemy naszą uwagę na obiekt naszej miłości, całkowicie pogrążając się w rozmowie ze sobą.

Wydaje się, że nic nie ma znaczenia poza tobą, a czas po prostu znika, gdy jesteś w pobliżu.

Szalona atrakcja sprawia, że ​​po prostu nie zauważasz, co dzieje się wokół.

9. Zapamiętuje najdrobniejsze szczegóły o Tobie

Kiedy ktoś nas lubi, chce wiedzieć o nas wszystko, co może. Będzie szukał okazji do rozmowy z tobą.

Jeśli zauważysz, że osoba zapamiętuje drobiazgi, o których przypadkowo wspomniałeś, i porusza ten temat później w komunikacji z Tobą, to świetny znak.

Może pamięta, że ​​masz alergię na koty albo to, że nie lubisz ciemnej czekolady. Wszystko to wskazuje na to, że osoba zwraca uwagę na twoje słowa i podświadomie wyobraża sobie was razem.

10. Często uśmiecha się i śmieje w Twojej obecności.

Czy zauważyłeś, że ktoś próbuje cię rozśmieszyć, czy robisz to samo?

Śmiech i uśmiechanie się w obecności obiektu twojej uwagi jest jednym z głównych znaków, że dana osoba stara się zrobić na tobie wrażenie i cieszyć się każdą minutą wokół ciebie.

Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku mężczyzn.Kiedy ktoś im się podoba, oni próbują rozśmieszyć dziewczynę, ponieważ chcą, aby była szczęśliwa.

Chcą, żeby cieszyła się jego towarzystwem i czuła się przy nim komfortowo.

11. Zmienia głos

Kiedy odczuwamy silny pociąg do jakiejś osoby, automatycznie zmieniamy głos, czasem nawet tego nie zauważając. Mężczyźni mają tendencję do obniżania głosu, aby wyglądać bardziej męsko.

Eksperci z University of Sussex w Wielkiej Brytanii, Uniwersytet Wrocławski w Polsce oraz Uniwersytet Humanistycznospołeczny również w Polsce przeprowadzili badanie, w którym słuchali głosów 30 osób podczas szybkich randek w kawiarni.

Podczas słuchania nagrań zauważyli jeden zaskakujący szczegół: zarówno mężczyźni, jak i kobiety zniżali nieco głosy, gdy naprawdę kogoś lubili.

Podobne zjawisko można zaobserwować u dzieci. Kiedy rozmawiamy z kimś, kogo lubimy, podświadomie zmieniamy ton naszego głosu, aby zbliżyć się i pokazać nasze sympatie. Ponadto tworzy pociąg seksualny między ludźmi.

12. Czujesz się komfortowo milcząc ze sobą.

Jest to jeden z najbardziej niedocenianych objawów przyciągania magnetycznego, ponieważ zwykle zwracamy uwagę na bardziej oczywiste znaki, takie jak uśmiech i dotyk.

jednak komfortowa cisza jest chyba najsilniejsza. Jest to niezwykle rzadkie i nie będziemy czuć się komfortowo, jeśli nie będzie między nami fizycznego lub psychicznego połączenia.

To też jedna z oczywistości oznaki pociągu seksualnego między ludźmi, kiedy jesteśmy w stanie poczuć prawdziwą intymność bez słów.

Chemia między ludźmi: znaki i czeki

Być może słyszałeś, że między ludźmi jest „chemia”. To jak „ciągnie jak magnes”, „połówki jednej całości”, „iskra, burza, szaleństwo” i tak dalej. Dlaczego między ludźmi jest chemia? Spróbujmy to rozgryźć. Warto też wspomnieć o tym, jak rozwija się chemia między ludźmi. Zauważymy oznaki silnej chemii między partnerami i zastanowimy się, co zrobić, jeśli was do siebie ciągnie.

oznaki chemii między ludźmi

Chemia może wyglądać inaczej i nie zawsze tak, jak sobie wyobrażasz.

1. Dziwna atrakcja

Wygląda na nieodparte pragnienie osoby, być może wzajemne. Chemia wpływa głównie na atrakcyjność fizyczną. Oznacza to, że podczas pracy w biurze nie zerkacie na siebie ukradkiem zza monitora, ale czujecie, że jest tu coś więcej. Każdy chce być bliżej i czegoś się od siebie nauczyć. To też jest kontakt wzrokowy, i to nie jest ukradkowe spojrzenie, ale to, co nazywamy nieruchomym spojrzeniem, nawiedzonym spojrzeniem. Nie możecie przestać patrzeć na siebie. Nawet jeśli masz dużo zadań w pracy, nadal będziesz się rozpraszać i patrzeć na dziewczynę, do której cię ciągnie. Jeśli nie pracujesz razem, będziesz stale zaglądać do swojego ogólnego czatu, śledząc, kiedy była online i czekała na wiadomości.

READ
Najmocniejsze punkty znaków zodiaku

oznaki chemii między ludźmi

2. Chemia przejawia się także w pragnieniu dotyku

Jest to naturalne pragnienie, gdy się kochacie, ale kiedy chemia między ludźmi rządzi, to pragnienie jest bardzo trudne do stłumienia. Gdzieś w podkorze myśl nieustannie się kręci: „dotknij, pocałuj, przytul” i tak dalej. A czasami, kiedy po prostu rozmawiasz z tą osobą, dotykasz jej nieświadomie. Kiedy tak się dzieje, czujesz jakiś rodzaj elektryczności, w tym samym czasie motyle w twoim brzuchu zaczynają się aktywować, no cóż, jedziemy. Chemia sprawia, że ​​jesteś trochę niezręczny i ciągle naelektryzowany. Czasami ludzie próbują zatrzymać tę atrakcję lub jakoś to wytłumaczyć logicznie. Rzeczywiście, czasami zdarza się, że jesteś żonaty, ale zakochałeś się w dziewczynie z pracy, a twój umysł mówi ci, że to jest złe, a twoje uczucia nie chcą niczego słuchać i bardzo cię do niej ciągnie.

3. Zabawa i dokuczanie

Ciągle odczuwasz łaskotanie, pragnienie wyznania swoich uczuć, ale milczysz i jednocześnie robisz dziwne rzeczy. Czasami śmiejecie się z siebie nawzajem, jakby próbując zrozumieć, jak daleko można się posunąć. Bardzo często taka para, która jeszcze nie ujawniła sobie swoich uczuć, ale doświadcza chemii, z zewnątrz wygląda bardzo zabawnie. Ciągle żartują, mrugają, robią dziwne aluzje, a innym czasami wygląda to bardzo głupio, ale z reguły jest oczywiste, że ciągnie ich do siebie. Jeśli masz chemię, to bardzo często zdajesz sobie sprawę, że możesz porozmawiać z tą osobą dosłownie o wszystkim. Jest dużo wart i na pewno trzeba go rozwijać.

4. Brak sztywności

Z całą elektryzacją i odrobiną niezręczności, za każdym razem łatwiej ci się zbliżyć. Wszystko zaczyna się od tego, że na początku żarty innych stają się bardzo zabawne, dziewczyna okazuje większą uwagę, staje się bardziej czuła, a facet staje się bardziej męski. Jeśli to miałeś, być może będziesz pamiętał, jak to się stało. Bardzo szybko znikają wszelkie napięcia w komunikacji, a pozostaje tylko napięcie seksualne, które chcesz jak najszybciej zrealizować. Wszystkie niezręczne sytuacje stopniowo znikają. Dobrze jest, gdy chemia staje się tak silna, że ​​dosłownie czytacie sobie nawzajem w myślach i bardzo łatwo jest wam się porozumieć. Łatwo to zrozumieć, biorąc pod uwagę zakres tematów, o których oboje jesteście gotowi rozmawiać bez wahania. W rezultacie dziewczyna staje się twoją główną i prawie niezastąpioną. Nawiasem mówiąc, pary, w których jest dużo chemii, można rozpoznać z zewnątrz. Dotykają się jak tancerze w dobrze przećwiczonym tańcu. Wszystko dzieje się kaprysem i wygląda bardzo pięknie.

5. Oceny innych

Wszyscy w końcu zauważają, że coś jest między wami, chociaż w rzeczywistości stało się to dużo wcześniej. Po prostu tego nie zauważasz, ponieważ bardzo się sobą pasjonujesz. Łatwo to zauważyć na przykład po sposobie, w jaki przytulasz się trochę dłużej, niż wymagają tego normy etykiety, a także nie spiesz się, aby otworzyć ręce podczas spotkania i tak dalej.

oznaki chemii między ludźmi

8. Cisza nie wprawia w zakłopotanie

Z wyjątkiem pierwszych minut znajomości. Wtedy możesz milczeć i cieszyć się ciszą razem, marząc o jednym, patrząc na rzekę, nad brzegiem której siedzisz. Nawiasem mówiąc, chemia między ludźmi sugeruje, że absolutnie nie obchodzi ich, gdzie są, tylko po to, aby być razem. Często mogą nawet spacerować po ogromnym historycznym cmentarzu, po prostu dlatego, że jest ciemno, cicho i nie przeszkadzają żadne dodatkowe osoby, a ci, którzy tam są, są niemymi świadkami tej rodzącej się miłości. Uwierz mi, ten cmentarz będzie dla ciebie najlepszym miejscem na świecie, po prostu dlatego, że czułeś się tam szczęśliwy.

READ
Ognioodporne i wodoodporne: najsilniejsze znaki zodiaku

9. Spędzacie ze sobą tyle samo czasu.

Nie ma czegoś takiego, że jedna osoba jest obojętna. Za każdym razem, gdy szukasz czasu, kiedy i jak, i gdzie pojechać, kiedy po pracy znaleźć czas na bycie razem. Nawet jeśli jutro będziesz musiał wstać o 6, pojedziesz pociągiem, żeby zobaczyć się z nią wcześniej, ale ona nie pojedzie na umówione spotkanie i przybiegnie do ciebie, bo nie możecie się bez siebie obejść.

Chemia między ludźmi: znaki i czeki

10. Pożyczanie i imitacja

Zaczynasz pożyczać od siebie słowa i wyrażenia, maniery, gesty, odzwierciedlać się i staje się to dla Ciebie naturalne. Dla Ciebie charakterystyczne staje się coś, co wcześniej było ogólnie nie do zaakceptowania, żartujesz w ten sam sposób. „Wiesz, jak się z nią śmiać”, wiesz, jak ją rozśmieszyć.

Wydawałoby się, że odpowiedź jest oczywista: kochajcie się i cieszcie się tymi chwilami w pełni. Ale jeśli naprawdę chcesz utrzymać to połączenie przez długi czas, musisz wziąć pod uwagę kilka szczegółów. Faktem jest, że ludzie, którzy szaleją z miłości, nie myślą o przyszłości. A raczej myślą o nim, ale z pozycji infantylnej, a nie jak dorośli odpowiedzialni ludzie. Aby nie stracić całej tej chemii, trzeba rozpocząć dialog już na wczesnym etapie zakochania. Starajcie się nie tylko kochać się namiętnie, ale także dużo ze sobą rozmawiać, to jest bardzo ważne.

Będziecie musieli dowiedzieć się od siebie nawzajem, czego każde z was chce od życia, jak widzi swoje najbliższe lata, czy chce mieć dzieci, jak zamierza zarządzać finansami, jaką rolę w życiu pełni praca, ile czasu poświęca hobby i podobne pytania – wszystko to jest konieczne, abyś po „odpuszczeniu” nie był rozczarowany swoim połączeniem i mógł kontynuować komunikację, a także zbudować coś poważniejszego niż namiętny seks.

A jeśli masz chemię?

Tak, niestety chemia może się skończyć i najczęściej dzieje się to z czasem, kiedy ludzie decydują się na małżeństwo, robią to i mają dzieci. Tutaj w grę wchodzą inne hormony, które działają trochę inaczej.

Wszyscy jesteśmy bardzo zależni od chemii i nic na to nie można poradzić. Dlatego bez względu na to, jak nieciekawe i nudne jest mówienie o przyszłości, rób to na brzegu, aby później nie wpaść w domową burzę.

Często z tego powodu rozpadają się małżeństwa. Para wpada w poważny związek na fali emocji i reakcji chemicznych, ale w końcu… „okazało się, co zrobili wszyscy inni”. A zazwyczaj jest to rozwód z małym dzieckiem przez sąd, a później wzajemna nienawiść do siebie, bo partner nie sprostał oczekiwaniom.

Mimo to chemia jest cudowną rzeczą, która pomaga ludziom zbliżyć się do siebie tak blisko, jak to możliwe w krótkim czasie. Jeśli kochasz osobę, staraj się nie tylko poddać namiętności, ale także dowiedzieć się o niej jak najwięcej, zanim stworzysz z nią relację rodzinną. W przeciwnym razie nie ma nic złego w chemii, o ile nie zapomina się o ważnych rzeczach.

Czy da się nie ulec wzajemnej chemii?

Jest to możliwe, ale czy konieczne? Na początek odpowiedz sobie na pytanie, dlaczego tak bardzo boisz się tego połączenia? To jedno, jeśli masz chemię z matką swojej dziewczyny. Więc tak, musisz oprzeć się tej atrakcji. Nawet jeśli naprawdę chcesz wpaść do tego basenu z głową. Ale pamiętaj o ludzkości i w końcu o tym, że na świecie wciąż są miliony kobiet, wśród których na pewno jest taka, która Cię szuka.

READ
Jesteś szalony? 6 symptomów twojej nieadekwatności

Jeśli twoja miłość nikomu nie przeszkadza, dziewczyna nie jest matką twojego byłego, nie twoją obecną dziewczyną itd., a ty jesteś głęboko zakochany, a co najważniejsze, jeśli jest to wzajemne, spróbuj zrealizować swoje marzenia i pragnienia, stań się kimś z osobą, to więcej niż tylko dwie części magnesu, które utknęły i nie chcą się rozpaść. Praca, praca i jeszcze więcej pracy – to jest to, czego oboje potrzebujecie do szczęśliwej przyszłości.

Chemia między ludźmi to świetny punkt wyjścia. Ktoś nazywa to czymś w rodzaju choroby i może tak jest, ponieważ wydaje się, że nie czujesz się tak, jak zwykle. Pasja to też chemia, może nawet synonim. Znikacie ze sobą i bez siebie.

Również bez chemii nie dostaniesz wspaniałego seksu, ale z nią będzie to niezapomniane. Dlaczego więc nie chcesz ulec tej chemii?

Czy da się nie ulec wzajemnej chemii?

A co, jeśli masz chemię, ale musiałeś zerwać?

Zdarzają się przypadki, kiedy z powodu niegodnego zachowania jednego z partnerów trzeba odejść. Ta decyzja jest niezwykle trudna do podjęcia, ponieważ chemia może nie iść nigdzie. Jeśli czujesz nieodparte pragnienie, ale boisz się być z osobą, ponieważ zachowuje się niewłaściwie i potrzebuje pomocy psychologa, są opcje:

1. Zaproponuj mu poddanie się terapii, ewentualnie z lekami (jeśli nie jest w stanie opanować się w przypływie uczuć i agresji). Faktem jest, że agresywny partner może być niebezpieczny i to nie jest żart. Oznacza to agresywny związek i bardzo trudno będzie wam żyć razem. Ale jest tu jeden niuans: nie można zmusić osoby do poddania się terapii. To musi być dobrowolne pragnienie.

2. Zrób sobie przerwę. Długie. Może na rok, a może nawet dłużej. Ale to niestety nie gwarantuje zmiany partnera na lepsze. Istnieje tylko możliwość, że nie jesteś pustym miejscem dla tej osoby i uświadomił sobie swoje zachowanie, po czym poważnie postanowił się zmienić.

W innych przypadkach musisz odejść. Nawet jeśli to boli. Najprawdopodobniej będzie to bolało fizycznie, bo kiedy jest między wami chemia, brzmi to jak wers: „nie rozstawaj się z bliskimi, kiełkuj w nich całą swoją krwią i żegnaj się za każdym razem na sto lat, kiedy odchodzisz na chwilę.” Ludzie, których łączy „chemia” kochają się rozpaczliwie, są ze sobą związani fizycznie, emocjonalnie, odczuwają ból partnera.

Dlatego poczujesz się tak źle, jak to możliwe w zasadzie. Ale musisz znosić ten stan, chociaż będziesz chciał się przejmować i wszystko rzucić, pisz, dzwoń, przyjedź, wróć lub wróć. Ale jeśli dana osoba nie jest gotowa na zmianę, nic nie pomoże. Tylko rozstanie.

Czy można obejść się bez chemii?

Ogólnie wszystko jest możliwe na tym świecie. Pomimo tego, że chemia jest czasem nieodzowną częścią związku, ale bez niej na ogół jest to możliwe. Dopiero teraz… dlaczego?

Chemia między ludźmi jest niewytłumaczalna, nielogiczna, niesamowita. Relacje bez niego wydają się nudne, nienaturalne. Chemia ułatwia wszystko, a trudności rozwiązuje się szybciej, choć czasem z jasnymi, głośnymi skandalami, podobnymi do majowych burz.

Ludzie mówią, że kiedy mieli związek bez chemii, czuli, że coś jest nie tak, trochę naciągane.

A co, jeśli masz chemię, ale musiałeś zerwać?

Kontrola chemii

Aby zrozumieć, czy jest między wami chemia, spróbuj przejść przez te punkty:

 • Pocałunek. To jest test uniwersalny. Jeśli coś jest między wami, to zadziała jak dawka narkotyku, najprawdopodobniej nie będziecie w stanie się od siebie odkleić. Jeśli wręcz przeciwnie, chcesz się wyprowadzić, czujesz się nieprzyjemnie, nieswojo, a to nie jest tylko zakłopotanie, to raczej nie odniesiesz sukcesu.
 • Rozmowa. Pomaga to również zrozumieć, w jaki sposób budowany jest Twój kontakt. Jeśli jest to dla ciebie łatwe, nikt nie szuka, nie rozumie, co powiedzieć, może to oznaczać, że „nie trzymasz się”. Z drugiej strony chemia sugeruje, że generalnie nie obchodzi cię, o czym mówić, możesz nawet milczeć i cieszyć się tym.
 • Twoje zasady są przeciwne. W chemii to nie ma znaczenia, ale jak się nie dopasujesz, to będzie problem. Kiedy czujesz się źle z powodu, na przykład, tego, że jeden z was wierzy w innego boga lub uważa się za nieprzyjemną dla ciebie partię polityczną, zaczynają się problemy.
 • Dobrze ci bez niej? Jeśli nie jesteście razem i nie ma między wami chemii, wtedy będzie wam wygodniej, nie będziecie marzyć, martwić się, czekać na spotkanie, nie będzie to tło w waszych myślach. Więc tutaj trzeba się zastanowić, czy w ogóle warto to kontynuować.
 • Czy czas stoi w miejscu? Ale nie dlatego, że wszystko magicznie zamarzło i zostałeś tylko ty. Niestety nie. Wszystko jest na odwrót i czujesz się nieswojo, wydaje ci się, że wstydzisz się powiedzieć, że jesteście razem w pokoju. Chciałoby się stamtąd wyjść i swobodnie oddychać.
 • Czy Twoja komunikacja online i w prawdziwym życiu jest inna? Jeśli między wami jest chemia, z przyjemnością komunikujesz się zarówno tam, jak i tam. Jeśli nie, to na odwrót: możesz dobrze współdziałać na czacie, ale w prawdziwym życiu nie patrzysz na siebie ani nie marszczysz się, ogólnie rzecz biorąc, „nie jesteś pociągnięty” i to wszystko.
 • Czy czujesz się rozczarowany? To uczucie nie jest zbyt przyjemne, można je określić jako stratę, irytację. To boli. W końcu można było wymyślić coś dla siebie, a potem wszystko się popsuło. Zdarza się to czasami, gdy ludzie mają dziką chemię, ale po tym, jak zaczęli żyć razem, chłopak lub dziewczyna otworzyli się po drugiej stronie i wszystko się załamało. Więc kiedy nie ma chemii, wszystko dzieje się dużo wcześniej. I to jest krępujące.
 • Jak sobie radzisz z humorem? Czy rozumiesz jej żarty? Jeśli nie, a ponadto wprowadzają w zakłopotanie, nie rozumiesz, jak możesz być tak „głupi”, to na pewno nie ma tu chemii. Chemia pomaga pozostać na tych samych falach, doskonale rozumiesz dowcipy, a ponadto ciągle się z siebie wyśmiewasz i nie obrażasz się.
 • Czy myślisz o kimś innym, kiedy jesteś z tą dziewczyną? Chemia zawsze oznacza, że ​​w ogóle nie myślisz o nikim innym. Jeśli rozmawiasz z nią, a myśli o jej przyjacielu lub koleżance kręcą się w tle, to jest to. To jest bezużyteczne.
 • Czy masz wątpliwości co do jej uczuć? Kiedy jest chemia, nikt nie musi zgadywać. Wszystko jest jasne i zrozumiałe dla wszystkich. Ale jeśli nie ma chemii, często wątpisz w to, w jej lojalność i we wszystko. A to sugeruje, że coś jest nie tak. Lepiej spróbuj szczęścia z inną dziewczyną.
 • Co mówią o Tobie znajomi? Cóż, lub koledzy. Zwykle, gdy jest chemia, wszyscy wokół to widzą, rozumieją wszystko nawet wcześniej niż ty. A jeśli komunikujesz się już od pół roku i nikt ci nawet nie zasugerował, że oddychacie nierówno względem siebie, to najwyraźniej nie ma „feromonów”.
READ
Nic nie wyjdzie: Znaki Zodiaku, z którymi nie można zbudować poważnego związku

Kontrola chemii

Chemia między ludźmi to rozległy, interesujący i nieco niebezpieczny temat. Czemu? Faktem jest, że ludzi, których łączy chemia, często trzyma się ze sobą tak mocno, że bardzo trudno jest im później odejść w przypadku niebezpieczeństwa, gdy w ich związku pojawi się nadużycie. Jeśli narodziła się między wami chemia i udało wam się nieść to uczucie przez lata, jesteście gotowi razem się zestarzeć i dbać o siebie nawzajem, to jesteście rzadkimi szczęściarzami.

Trzeba zawalczyć o swoje szczęście, więc jeśli teraz nie masz nic i nikogo, to pracuj nad sobą, znajdź dobrą pracę, wstań, a czas postawi wszystko na swoim miejscu. I nawet jeśli w Twoim życiu była osoba, która nie może wybić Ci się z głowy, którą strasznie kochałeś i mimo upływu czasu nadal kochasz, to pamiętaj, że zawsze jest jeszcze jedna szansa.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: