Kobiece nawyki, które denerwują mężczyzn

„Moja dziewczyna zawsze się spóźnia. Zgadzam się, że dziewczyna może i prawdopodobnie powinna, według pewnych niezrozumiałych dla nas mężczyzn zasad, trochę się spóźnić. Ale oto tylko trochę! Przez 15-20 minut . ale nie przez 1,5-2 godziny, jak moja dziewczyna! I nadal jest rażąco oszukańczy.

Na przykład dzwonię i pytam: „Jak się masz? Wyjeżdżasz wkrótce? W odpowiedzi: „Już się ubieram!” Godzinę później: „Tak, jestem już w windzie!” I tak w nieskończoność. Kiedyś nie mogłem tego znieść, nie czekałem w kawiarni, tylko podjechałem pod wejście. Dzwonię z tradycyjnym pytaniem, odpowiedź jest tradycyjna: „Jadę windą!”

Podchodzę do windy, dzwonię i pytam ponownie: „Którą windą jedziesz: towarową czy osobową? Inaczej stoję w drzwiach windy i nikt nie jedzie”. Minuta ciszy i zirytowane sapanie do telefonu. Poszedłem do mieszkania, a ona wciąż chodziła w szlafroku z ręcznikiem i filiżanką kawy! Cóż, po co oszukiwać, od razu powiedziałbym: „Nie jestem gotowy, maluję. Zjem śniadanie, spóźnię się i tak dalej!

Sergey, 33 lata, kierownik wydziału:

„Moim ulubionym jest prawdziwy kinomaniak. Obejrzała prawdopodobnie setki lub tysiące filmów, zna na pamięć wszystkich aktorów w kinie i ich biografie. Stara się nie przegapić ani jednej wartościowej nowości filmowej. Oczywiście świetnie, gdy ktoś ma ulubione hobby.

Kocham też kino, ale moja miłość do niego jest bardziej powściągliwa. Moja miłośniczka filmów ma zły nawyk zmuszania mnie do oglądania filmów z nią. Wygląda to tak: obejrzy film, będzie pod wrażeniem, a wieczorem obejrzymy go razem. Jeśli odmówię, poczuję się urażony. Nie zawsze mi się film podoba i zaczynam zasypiać. I jak się czuje: albo trąca łokciami: „Nie śpij!”, A potem, co gorsza, patrzy jej w twarz z pytaniem: „Śpisz, czy co?!” I to mnie najbardziej denerwuje!”

Maxim, 26 lat, mechanik samochodowy:

„Jestem zirytowany, a nawet wyśmiewany przez nawyk niektórych dziewczyn, by zawsze i wszędzie wyglądać efektownie, niezależnie od sytuacji i pogody. Nie, fajnie oczywiście, że dziewczyna dba o siebie. Ale zdarzają się sytuacje, w których cały blask, spinki do włosów i makijaż można zostawić w domu. Na przykład wyjście do lasu na grilla.

Zgadzam się, noszenie butów na wysokich i cienkich obcasach w lesie nie jest najlepszą, choć efektowną opcją. Firma poszła na grilla. Najwyraźniej dziewczyna mojego towarzysza zdecydowała, że ​​jeśli jest w szpilkach, to reszta dziewczyn wstydliwie naciska ogon i patrzy na nią z zazdrością (przeczytaj też: 9 sztuczek z flirtowaniem, które denerwują mężczyzn).

READ
Jakie 4 znaki zodiaku są najbardziej czułe i kochające?

W rezultacie wszyscy wpatrywali się w osłupienie iz pewną litością. Widzieliście, jak czapla albo pijany saper przechadza się po polu minowym?! Tak to wyglądało… Biedny facet z efektownej czapli co chwila zdejmował szaszłyki z liści i błota z jej pięknych butów. A potem nie mógł tego znieść i posadził ją na pniu ze słowami: „Stąd – znikąd!”

Borys, 28 lat, fotograf:

„Nie mogę znieść, kiedy dziewczyna wspomina swoich byłych. I robi to jakby przypadkiem: „Och, pamiętam, pojechaliśmy z Igorem do Soczi, jeździliśmy na takich fajnych przejażdżkach!” lub: „Andrey miał ten sam problem z samochodem!”

Dziewczyny, dlaczego to robicie! A bez wymieniania nazwisk tych pierwszych nie można mówić o przeszłości?! Czy naprawdę nie można powiedzieć – tutaj, jak mówią, jeździłem fajnymi przejażdżkami lub jest numer telefonu mistrza – przyjaciel miał ten sam problem. Takie zachowanie nie wywołuje zazdrości, a jedną irytację!

Ivan, 26 lat, pracownik banku:

„Nienawidzę podpowiedzi. Dlaczego mam zgadywać, o czym myśli. Nie myśl, że nie rozumiem podpowiedzi. Rozumiem, rozumiem dobrze. Pewnie dlatego, że moja dziewczyna czyni je tak oczywistymi, stąd pytanie: dlaczego nie powiedzieć tego wprost? Do czego służy ten występ?

Aleksander, 32 lata, dziennikarz:

„Jestem jak Joe, bohater serialu„ Przyjaciele ”, nienawidzę, gdy dziewczyna wspina się na mój talerz. Cóż, po prostu brzydko jest, kiedy siedzimy i jemy w kawiarni, a ona może spróbować czegoś z mojego talerza własnymi rękami. Wcale nie pociesza. A do tego są widelce i możesz przynajmniej poprosić o spróbowanie.

Andrzej, 27 lat, biznesmen:

„Otrzymuję dziesiątki SMS-ów dziennie od mojej dziewczyny. W odstępach od pół godziny do godziny. Nie zawsze mogę odebrać, czasami odpowiadam w ciągu kilku godzin. W tym czasie otrzymano kilka już wściekłych i urażonych wiadomości.

I muszę też prosić o wybaczenie za to, że to zignorowałem. Właściwie chcę zapytać – co do cholery pisać co pół godziny z tym samym pytaniem: „Jak się masz? Co ty robisz?” Przepraszam, ale może siedzę w tej chwili w toalecie i jakoś nie jest wygodnie pisać sms-y.

Paweł, 31 lat, trener:

„Nienawidzę zwyczaju, że dziewczyny zawsze znajdują powód, by się czymś urazić. Na przykład nie rozumiem, jak robi to moja dziewczyna. Nie rozumiem, co zrobiłem lub czego nie zrobiłem źle.

READ
10 sposobów na ukrycie niedoskonałości sylwetki na plaży dla tych, którzy nie schudli przed latem

Na przykład chodźmy do kina, wybierzmy film. Ona chce komedii, ja chcę horroru. Mówię: „Chodźmy na komedię”, w odpowiedzi: „Chodźmy do horroru, jeśli chcesz”. Oglądamy mój film, podczas którego siedzi z urazą, wydymając usta i po którym nie odzywa się do mnie. Jestem zagubiony.

Okazuje się (to już moja ulubiona, po moich licznych prośbach ujawniła powód swoich skarg), musiałem nalegać i iść do jej komedii. Jak?! Jak miałam zgadnąć? Zaoferowałem od razu! Albo proponuję ją odebrać, na co odpowiada, że ​​sama pojedzie, bo po drodze musi wpaść w kilka miejsc (przeczytaj też: Kobiety szczerze przyznały, że są zirytowane mężczyznami).

Spotykamy się za godzinę – w oczach powszechnego smutku. Ale muszę tylko nauczyć się czytać w myślach i zrozumieć, że muszę natychmiast się spieszyć i zabrać ją w interesach. I wprost powiedzieć nie los?! Dziewczyny, nie bójcie się tego, czego chcecie – powiedzcie facetowi, czego od niego chcecie. Niestety, nie umiemy czytać w myślach”.

Idealni ludzie w naturze nie istnieją – ani kobiety, ani mężczyźni. Każdy ma swoje wady i nawyki, które mogą stać się przeszkodą. Ale jeśli potrzebujesz poważnego związku z mężczyzną, powinieneś przeanalizować swoje zachowanie i sposób komunikowania się z płcią przeciwną. Psychologowie zidentyfikowali 7 głównych kobiecych nawyków, które najbardziej denerwują mężczyzn. A więc, co dokładnie denerwuje mężczyzn:

Nawyk #1. Manipulacja seksualna

Często kobiety wykorzystują seks z mężczyzną jako broń i środek manipulacji. Ale nie manipuluj seksem, bo. mężczyźni to czują, nie gra to na Twoją korzyść, a wręcz przeciwnie – ogromny minus. Seks jest oznaką związku. Bez seksu – bez miłości. I nie przeceniaj znaczenia swojej osoby w tej sprawie, nikt nie jest niezastąpiony!

Nawyk numer 2. Cicha gra

Bardzo powszechnym nawykiem wśród kobiet jest nie mówić, o co chodzi, dlaczego jesteś obrażony lub zły. Wskazówki takie jak „zgadnij sam” lub niechęć bez wyjaśnienia zaburzą równowagę każdego mężczyzny. Bardzo trudno jest mężczyźnie obliczyć bieg twoich myśli, gdy jesteś obrażony – po prostu powiedz mi, o co chodzi lub czego chcesz.

Nawyk numer 3. Pasywność

Nie musisz być ciągłym inicjatorem i zajmować zbyt aktywną pozycję, ale nie powinieneś posłusznie się we wszystkim zgadzać, to odpycha. Często dziewczyny, mając nadzieję zadowolić mężczyznę, starają się z nim nie kłócić, a nawet nie podejrzewają, że takie zachowanie ma odwrotny skutek i odpycha. Mężczyzna chce widzieć obok siebie równorzędnego partnera z własnymi poglądami i umiejętnościami, a nie bezradną dziewczynę, którą trzeba będzie ciągnąć.

READ
5 trików oświetleniowych, które sprawią, że Twoje wnętrze stanie się przytulne

Nawyk numer 4. “O czym myślisz?”

Najczęstszym pytaniem, jakie kobiety zadają mężczyźnie, jest to, o czym myśli. To pytanie wprawia każdą normalną osobę w osłupienie. Zwłaszcza mężczyzna.

Po pierwsze, mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, naprawdę nie mogą o niczym myśleć, a po drugie, jeśli pomyśli o tym, czego nie chce z tobą dyskutować, nie powie. Dlatego nawet jeśli siedzisz na plaży i oglądasz zachód słońca, nie musisz powtarzać scen z filmów romantycznych i pytać mężczyznę, co myśli. Po prostu ciesz się ciszą i jego towarzystwem.

Przyzwyczajenie numer 5. Głos dziecka

Kobiety nie tylko często, starając się być urocze, zaczynają mówić zdrobniałymi słowami, ale także parodiują głos dziecka, myśląc, że jest kobiecy. Nigdy, słyszysz, nigdy nie mów do niego głosem małej dziewczynki, wypaczając słowa. Od takiego człowieka kurczy się w środku i chce biec tam, gdzie spojrzy jego oczy. Proszę nie potrzebować tego przedszkola.

Przyzwyczajenie numer 6. nadmierna troska

Troska o ludzi bliskich i drogich naszemu sercu jest cudowna. Jednak często nadmierna troska kobiet jest uważana przez mężczyzn za całkowitą kontrolę. Niewiele osób lubi, gdy każdy krok jest kontrolowany, ciągle zadawane są pytania, gdzie byłeś, kiedy przyjdziesz, z kim idziesz, co zamierzasz zrobić. Odnosi się wrażenie, że mężczyzna absolutnie nie jest niezależny i musi o każdym swoim działaniu zdawać kobiecie raport. W takim związku nigdy nie zostanie głową rodziny, bo nie wolno mu nawet brać odpowiedzialności za swoje czyny. Dlatego opiekując się mężczyzną nie zapominaj, że jest on Człowiekiem.

Nawyk numer 7. przepych

Dziewczyna może być silna, odnosząca sukcesy, rezolutna, nawet „chłopiec-kobieta”, ale nadal pozostaje kobietą. W rzeczywistości mężczyźni doceniają swoją kobiecość u kobiet. Mężczyzn denerwuje dążenie kobiet do bycia męskim. W końcu mężczyzna ma wrażenie, że próbujesz z nim konkurować i coś mu udowodnić. Nie wszyscy będą to tolerować i to znosić. Chciałbym, żeby kobieca połowa zrozumiała ważną ideę: każdemu z nich – mężczyzna, żeby był mężczyzną, kobieta, żeby była kobietą.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: