Kobiece części ciała, które doprowadzają facetów do szaleństwa

W rękach doświadczonego kochanka całe kobiece ciało może być strefą erogenną – od czubków palców po skórę na czubku głowy. A jednak są punkty, których dotykanie sprawia maksymalną przyjemność.

1. Łechtaczka

Najsłynniejszy i najbardziej wrażliwy punkt na kobiecym ciele. I to nie jest osąd wartościujący. Kilka lat temu kanadyjscy seksuolodzy badali, jak kobiety reagują na stymulację pewnych znanych stref erogennych. I stwierdził, że dotykanie łechtaczki powodowało największy zakres doznań.

Łechtaczkę można słusznie nazwać „czerwonym guzikiem” wywołującym intensywne doznania seksualne. Pamiętaj tylko, że musisz być w stanie obsłużyć ten przycisk.

Większość kobiet woli, aby mężczyzna pieścił nie samą łechtaczkę, ale otaczający ją obszar. W przeciwnym razie odczucia mogą być zbyt ostre i powodować dyskomfort.

2. Sutki

Drugi najbardziej wrażliwy punkt na kobiecym ciele. Masaż sutków stymuluje te same obszary mózgu, co stymulacja łechtaczki. To prawda, że ​​nie można tego porównać z fajerwerkami łechtaczkowymi: to wzbudzenie ma nieco mniejszą intensywność. Jednak pieszczenie tej strefy może również prowadzić do orgazmu. I dość niezwykłe. Kobiety opisują to jako coś, co długo dojrzewa w ciele, a potem nagle eksploduje i przykrywa falą doznań.

3. Pochwa

Gdzieś tutaj jest legendarny punkt G, a także nieco mniej legendarne punkty A i U. Jednak każda kobieta ma swoją lokalizację. A strefę przyjemności można „odczuć” tylko eksperymentalnie. Nawiasem mówiąc, punkty są od siebie oddalone, więc na pewno niektóre z nich dotkniesz podczas intymnego procesu.

4. łonowe

Kość łonowa (obszar nad kością łonową, znajdujący się tuż nad łechtaczką) jest również bogaty w zakończenia nerwowe. Wprawdzie jego wrażliwości nie można porównać z wrażliwością łechtaczki czy sutków, ale masaż tego obszaru może również dostarczyć wielu doznań seksualnych. Dodatkowo, głaszcząc łono palcami w górę iw dół, pośrednio stymulujesz wargi sromowe i łechtaczkę. I doda przyjemnych wrażeń.

5. Usta i usta

Usta są jednym z najpotężniejszych ośrodków przyjemności. Ma to związek z pierwszym doświadczeniem miłości i bezpieczeństwa, jakie ma każdy człowiek. W dzieciństwie wszyscy przyciskamy usta do piersi matki, a to działanie tworzy połączenia nerwowe w mózgu, które na zawsze kojarzą stymulację ust z uczuciem radości, miłości i bezpieczeństwa.

READ
Top 7 cech kobiety, których żaden mężczyzna nie chce odpuścić

Pod wieloma względami dlatego później, w wieku dorosłym, całowanie staje się nieodzownym towarzyszem romantycznych i intymnych relacji. Pieścić usta partnera językiem, delikatnie okrążać je palcami, delikatnie ssać lub gryźć – wszystko to przyniesie morze doświadczeń.

6. Wewnętrzna część uda

Połączenie cienkiej delikatnej skóry, a także bliskość genitaliów sprawia, że ​​wewnętrzna strona ud jest jedną z głównych stref erogennych kobiecego ciała. Pogłaszcz ten obszar palcami, pieść językiem.

Jeśli chcesz dodać sobie nowych doznań, spróbuj połaskotać piórkiem wewnętrzną stronę uda.

7. Pośladki

Masaż, klapsy, głaskanie – wszystko to poprawia krążenie krwi również w okolicy miednicy. Dlatego dotykanie pośladków zwiększa podniecenie seksualne. Ważne jest jedynie, aby śledzić reakcję dziewczyny i wybrać metodę stymulacji, która wydaje się jej najprzyjemniejsza.

8. Odbyt i obszar wokół niego

Odbyt jest pełen zakończeń nerwowych i może być bardzo wrażliwy. To dzięki temu możliwy jest tzw. orgazm analny.

Pamiętaj tylko, że odbyt, w przeciwieństwie do pochwy, nie jest nasmarowany. Ponadto skóra wokół odbytu i wewnątrz jest cieńsza i delikatniejsza niż w pochwie. Dlatego jeśli zdecydujesz się spróbować seksu analnego, musisz zaopatrzyć się w lubrykanty i postępować powoli, delikatnie i ostrożnie.

9. Płatki uszu

Są dosłownie przepełnione zakończeniami nerwowymi i są tak wrażliwe, że wiele osób ekscytuje się nawet gorącym szeptem. Spróbuj całować, lizać lub skubać płatek ucha partnera – to z pewnością ją podnieci i sprawi, że będzie bardziej namiętna.

10. Szyja

Całowanie w szyję to jeden z romantycznych klisz Hollywood i nie bez powodu. Skóra tutaj jest cienka i wrażliwa. Ponadto, czysto biologicznie, szyja jest obszarem wrażliwym, do którego staramy się nikogo nie wpuszczać.

A jeśli kogoś wpuścimy, to odbieramy to jako akt intymny. Prawie tak intymny jak seks. Całowanie, głaskanie palcami, pieszczenie języka w delikatnym miejscu pod włosami to pewny sposób na podniecenie partnerki i wprawienie jej w odpowiedni nastrój.

11. Dłonie i nadgarstki

Skóra po wewnętrznej stronie nadgarstków jest cienka i delikatna, natomiast skóra na palcach jest niezwykle wrażliwa. Dlatego ściskając nadgarstki partnerki lub drażniąc ich język językiem, splatając palce z jej palcami, możesz z łatwością wprowadzić ją w stan podniecenia. Cóż, to już jest w twoich rękach.

READ
Ocena stylowych przedstawicieli różnych znaków zodiaku

995_large

Zawsze chciałeś wiedzieć, dlaczego mężczyźni dosłownie trzymają się niektórych kobiet? Może jest jakiś sekret, który nam się przyda? Okazało się, że istnieje sekret, i to nie tylko jeden. Seksuolog Stanislav Kuchugurenko okresowo opowiada o niektórych z nich na swoim blogu ( @dobriy_m.d. ), a teraz ma dla nas coś interesującego.

Niski głos

Zdjęcie Iriny Shayk

Jeśli posłuchasz nagrań radiowych z lat 40. i porównasz je z najnowszymi wiadomościami, poczujesz uderzającą zmianę w barwie kobiecych głosów. Nasze głosy są znacznie niższe niż głosy naszych matek i babć.

Naukowcy z Australii i Wielkiej Brytanii przeprowadzili serię eksperymentów i odkryli, że spadek barwy głosu kobiet wiąże się ze wzrostem ich statusu i rozkwitem walki o równość. Kobiety odgrywają teraz bardziej znaczącą rolę w społeczeństwie. Niski kobiecy głos to sposób na wskazanie rozmówcy swojego autorytetu i przywództwa.

Mężczyzn „nowych czasów” taki głos nie odstrasza, ale przyciąga. Wcześniej biolodzy twierdzili, że mężczyźni, podobnie jak mężczyźni, kierowali się zasadą: im wyższy głos kobiety, tym więcej gwarancji, że urodzi zdrowe potomstwo. Teraz mężczyźni wolą kobiety z głębokim głosem w klatce piersiowej lub przeponie, co jest postrzegane jako flirt na intymnej niskiej częstotliwości, po którym następuje przyjemna kontynuacja.

gołe ramiona

Zdjęcie Very Breżniewej

Standardem męskiej atrakcyjności są szerokie, muskularne ramiona, za którymi można ukryć się przed kłopotami i nieszczęściami. A standardem kobiecej atrakcyjności są wyrafinowane nagie ramiona, które są zarówno tajemnicze, jak i szczere.

Dla męskiego mózgu takie ramiona są symbolem bezbronności i uwodzicielstwa. Dlatego mężczyźni podświadomie starają się dotykać kobiecych ramion, przytulać je i całować. Załóż na randkę delikatny top z odkrytymi ramionami, a Twój towarzysz nie będzie mógł się oprzeć – gwarantują naukowcy.

Skrzywienie kręgosłupa

Fotka Jennifer Lopez

Uważa się, że mężczyźni są zachłanni na zaokrąglone kobiece pośladki, ale okazało się, że powodem nie są same formy, ale ich kontrast z krzywizną lędźwiową.

Psychologowie wybrali dwustu mężczyzn, których poproszono o ocenę atrakcyjności kobiet z różnymi kątami kręgosłupa. Okazało się, że według mężczyzn najbardziej pociągający jest kąt 45 stopni, niezależnie od wielkości piątego punktu.

mała palma

Fotka Natalie Portman

W XIX wieku wąski nadgarstek i rączka dziecka uchodziły za oznaki pięknej kobiety. Zapamiętaj przynajmniej opis postaci kobiecych w niezniszczalnej „Annie Kareninie”.

READ
8 wskazówek od doświadczonych „kuguarów”, jak nie popełnić błędu na randce z milionerem

Ten standard kobiecej urody przybył do Rosji z Europy, kiedy „wycięli okno” i siłą golili brody. Logika jest tutaj taka sama, jak w przypadku „osikowej” talii czy długiej szyi: o urodzie kobiety decyduje wyrafinowanie zarówno manier, jak i części ciała.

Mężczyznom małe dłonie kojarzą się również z dziećmi, więc kobiety o drobnych rączkach budzą w nich palące pragnienie bycia bohaterami i ochrony swego kruchego, bezbronnego towarzysza.

zapach

Zdjęcie Nicole Kidman

Bez względu na to, jak bardzo starają się producenci perfum, najbardziej atrakcyjnym zapachem dla mężczyzn jest zapach kobiecego ciała.

Chodzi o feromony – chemiczne sygnały, które wysyła nasz organizm. Według śladu feromonów ludzie nieświadomie „wywąchują” najbardziej odpowiedniego partnera. Mężczyźni określają stan układu odpornościowego towarzysza, a kobiety mierzą poziom testosteronu każdego mężczyzny.

Ponadto zapach ciała odzwierciedla nasze zdrowie, nawyki, a nawet nastrój. A zapach kobiety jest dla mężczyzn bronią masowego rażenia i przyciągania, której nie są w stanie się oprzeć. Stąd wniosek: perfumy i dezodoranty są cudowne, ale w rozsądnych granicach iz odpowiednim doborem zapachu. Jeśli bezlitośnie rozlewamy perfumy, to odstraszamy potencjalnych partnerów i tępimy własne „radary feromonowe”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: