Kobiece cechy charakteru, które przyciągają mężczyzn

Jakie cechy charakteru powinna mieć dziewczyna, aby podbić mężczyznę swoich marzeń? Wiedząc, jakie postacie lubią faceci, niektórym dziewczynom łatwiej będzie osiągnąć lokalizację i poważny związek. Oczywiście wszyscy faceci mają inny gust. Jedni lubią spokój, inni impulsywni, inni skromni, inni wyzwoleni. W każdym przypadku jest to sprawa indywidualna, ale jeśli uogólnimy, możemy podkreślić główne cechy, które przemawiają do większości mężczyzn.

Pewność siebie

Mężczyźni lubią pewne siebie dziewczyny, które znają swoją wartość, potrafią prezentować się z godnością. Nie zadawaj zbyt wielu pytań o swój wygląd: jak wyglądam? Czy wszystko w porządku z moimi włosami? Jak zareagują moi przyjaciele? W ten sposób pokazujesz niepewność, która jest przekazywana facetowi. I w żadnym wypadku nie otrzymuj pytań typu „Czy mnie kochasz? Czy na pewno mnie kochasz? Lubisz mnie?” To sprawi, że pomyślisz – czy tak jest naprawdę?

Kobiety są bardziej rozmowne niż mężczyźni. Przestrzegaj tej zasady, ale też nie mów za dużo. Niektóre nawet bardzo piękne dziewczyny mają trudności z poznaniem faceta, ponieważ są zbyt powściągliwe. Mężczyznom trudno jest porozumieć się z cichymi dziewczynami, męczy ich wyciąganie każdego słowa.

Nie bój się rozmawiać z mężczyzną, bądź przyjazny i pokaż, że jesteś otwarty i gotowy do komunikacji, zwłaszcza jeśli to on jako pierwszy przejął inicjatywę.

oryginalność

Faceci lubią aktywne, nietuzinkowe dziewczyny, które znajdują niestandardowe wyjście z sytuacji, mają talenty, potrafią się bawić i zaskakiwać swoją oryginalnością. Ale oryginalność nie powinna wykraczać poza granice rozsądku i szokować innych.

Oczywiście mężczyźni kochają inteligentne kobiety, bez względu na to, co ktoś mówi. Z mądrą dziewczyną jest ciekawie, możesz nie tylko rozmawiać o życiu, ale także uczyć się wielu nowych rzeczy. Z mądrą dziewczyną facet nigdy się nie wstydzi w towarzystwie przyjaciół lub w kręgu rodzinnym. Ale z głupią dziewczyną będziesz musiał się cały czas martwić i myśleć, bez względu na to, jak wypluła bzdury. W końcu wtedy przyjaciele będą się wyśmiewać, a rodzice nie zaakceptują wyboru syna.

Każda osoba ma talent. Ktoś tańczy, śpiewa, pisze wiersze, robi robótki ręczne.

Facet powinien stopniowo uczyć się o talentach. Na przykład poszedłeś na imprezę, gdzie będziesz miał świetną okazję do pokazania swoich umiejętności tanecznych. Lub zostałeś zaproszony na przyjęcie urodzinowe, jeśli wiesz, jak robić prezenty własnymi rękami – zrób małą pamiątkę dla urodzinowego mężczyzny, ręcznie robiony jest teraz bardzo ceniony. Jeśli piszesz wiersze, pogratuluj bliskiej osobie w Walentynki poetyckiej kreacji. Zaskakujesz raz za razem.

Mężczyźni lubią dziewczyny ze znakomitym gustem we wszystkim (ubrania, muzyka, książki). Musi zrozumieć, że jego dziewczyna jest najlepsza. Jeśli jest to dla Ciebie trudne, przejrzyj magazyny o modzie – zobacz, jak gwiazdy się ubierają, co jedzą, piją, jaką preferują muzykę. I na tej podstawie staraj się ukształtować własny styl, aby nie był sprzeczny z zasadami i harmonijnie Ci odpowiadał.

READ
Jakie nazwy przyniosą szczęście w 2023 roku

Tajemnicza dziewczyna

Faceci uwielbiają tajemnicze dziewczyny. Ale tutaj nie powinieneś przeciągać się zbyt długo i być zbyt tajemniczym, rodzajem układanki. Na pierwszej randce nie powinieneś wygadywać tajników, pozwól mu się stopniowo poznawać.

Mężczyźni kochają wolność, nie lubią, gdy próbują ciągle kontrolować i ograniczać. Nie bądź zbyt natarczywy w rozmowach telefonicznych, nie pisz 100 SMS-ów dziennie. Zadzwoni do ciebie, jeśli naprawdę będzie tobą zainteresowany. Ale nie okazuj obojętności i jej bezużyteczności, powiedz, że cieszysz się i czekasz na telefon. Więc facet zrozumie, że jest dla ciebie miły i chcesz kontynuować komunikację bez narzucania się lub zmuszania.

Inicjatywa

Czasami weź inicjatywę we własne ręce. Pomyśl jak spędzić wieczór. Zarezerwuj bilety na film, który Wam się podoba, przygotujcie romantyczną randkę, zaproponujcie opcję spędzenia czasu. Kluczowym słowem jest tutaj czasami.

Piękno

Kochaj siebie. Piękno to nie tylko dane zewnętrzne, ale także gesty, mimika twarzy. To jest chód, ruch, komunikacja. Staraj się być piękna we wszystkim. Jeśli nie możesz, poćwicz przed lustrem, aby było łatwiej. W końcu kobieta, która kocha siebie i pięknie się prezentuje, nie pozostanie bez uwagi ze strony silniejszego seksu.

rozluźnienie

Luz, ale tylko w dobrym tego słowa znaczeniu.

Swoboda i emancypacja (w umiarkowanych ilościach) ułatwi komunikację i nie zrazi faceta.

Poczucie humoru

Umiejętność doceniania humoru i żartu to ważna cecha charakteru, którą ceni płeć męska. Wesoła postać, umiejętność rozweselania, rozśmieszania, śmiania się z siebie przyciąga facetów. Zbyt poważne jest przygnębiające. Trudno im flirtować z taką dziewczyną, znaleźć wspólny język, rozpocząć rozmowę. Ale musi być też trochę powagi. W końcu trudno zbudować poważny związek z śmiechem i „brzydką dziewczyną”.

Życzliwość

Życzliwość to wspaniała cecha, którą doceniają wszyscy. Życzliwość można znaleźć wszędzie. Przede wszystkim opiekuj się mężczyzną, bądź przyjazny dla krewnych i przyjaciół oraz ogólnie dla ludzi wokół ciebie. Życzliwość jest jednym z czynników decydujących o kontynuacji związku, bo kto chce umawiać się z rozgoryczoną i niezdolną do opieki kobietą.

Kobiece dziewczyny są znacznie bardziej lubiane niż niegrzeczne. Daj ciepło i troskę, pokaż, że rozumiesz człowieka, ufasz mu i jesteś gotowy go wspierać. To zorganizuje mężczyznę wobec ciebie, stanie się bardziej szczery. Takie zachowanie wywoła ciepłe uczucia, zacznie cię doceniać, będzie chciał cię chronić i chronić. I zrozumie, że jesteś idealną dziewczyną na poważny związek.

Umiejętność czytania i pisania

Nawet niewykształceni mężczyźni kochają piśmienne dziewczyny. A jeśli facet jest „piśmienny”, stanie się to kryterium wyboru. Umiejętność czytania i pisania powinna objawiać się wszędzie: w rozmowie, w korespondencji internetowej, w wiadomościach SMS.

Szczerość

Niektórzy faceci są zmęczeni kłamstwami dziewczyn i chcą znaleźć tę jedyną, uczciwą, której można zaufać. Staraj się nie oszukiwać, nawet w drobiazgach. W końcu na początkowym etapie relacji powstaje zaufanie. Nie podważaj jego zaufania kłamstwami, nie jest łatwo przywrócić bliskie relacje.

READ
10 trafnych decyzji dla kobiety po 35 roku życia z własnego doświadczenia

Skromność

Arogancja i arogancja wywołują wrogość u silniejszego seksu. W końcu najważniejszą rzeczą w związku powinien być mężczyzna. Okazuj szacunek, nie pokazuj, że jesteś mądrzejszy, nawet jeśli naprawdę jesteś, nie kłóć się, dopóki nie zsiniejesz, udowadniając, że masz rację. Bądź trochę bardziej pokorny.

dziwactwo

Oto zastrzeżenie: trochę dziwactwa. Wszystkie te cechy są ważne dla związku. Ale miękka i elastyczna dziewczyna może szybko się znudzić. Obecność jakiejś zdziry jest konieczna, aby życie z taką dziewczyną nie było nudne i nieciekawe. Nie otwieraj od razu na 100%. Pozwól mu dostrzec najlepsze cechy, ale pozostaw poczucie odrobiny tajemnicy i nieprzewidywalności. Więc związek będzie „w dobrej formie”, nawet po wielu latach.

Narcyzm

Ważne jest, aby odpowiednio ocenić siebie, zawyżona samoocena od razu rzuca się w oczy i odpycha. Mężczyzna czuje się nieswojo i niepewnie z taką dziewczyną.

komercja

Dla wielu mężczyzn jest to cecha odrażająca, ponieważ każdy chce zrozumieć, że kocha go, a nie portfel. Nie wymagaj niczego od faceta, zwłaszcza jeśli związek dopiero się zaczął. Pokaż, że jesteś osobą samowystarczalną i nie potrzebujesz pomocy finansowej. Oczywiście, jeśli mężczyzna wykaże chęć zapłaty w kawiarni lub wręczy prezent, nie odmawiaj (kiedy do niczego Cię to nie zobowiązuje).

Męski charakter

Nawet jeśli dobrze znasz się na samochodach, możesz samodzielnie naprawić mieszkanie, rozebrać i złożyć komputer, zachować kobiecość i poprosić mężczyzn o pomoc. Ważne jest, aby pomagały i rozumiały, że kobiety nie mogą sobie bez nich poradzić. A w zamian oczekują troski, czułości i czułości. Nie bez powodu mówią „słabsza płeć”, bądź taka, a mężczyzna będzie chciał cię nosić w ramionach.

Towarzyskość i gadatliwość to różne cechy charakteru. Nie myl ich. Po ciężkim dniu w pracy mężczyźni chcą się zrelaksować, a jeśli będą ciągle słuchać, jak dużo mówisz non stop, po prostu przestaną traktować cię poważnie i przepuszczą nawet ważne informacje. Czasami takie zachowanie może człowieka wkurzyć. Jeśli widzisz, że bliska Ci osoba chce być w ciszy, lepiej milcz i odłóż rozmowy na później.

Chamstwo

Nie bądź niegrzeczny wobec faceta, którego lubisz i innych ludzi w obecności młodego mężczyzny. Życzliwość, pozytywne nastawienie do życia, życzliwość – to, co kochają mężczyźni.

Dbaj o siebie, dbaj o siebie, odwiedzaj salony kosmetyczne, starannie dobieraj swoją garderobę. W końcu, nawet jeśli masz idealną postać, najpierw musisz ją polubić na zewnątrz, a następnie pokazać główne cechy.

Aby zadowolić faceta, dowiedz się, co lubi, jakie dziewczyny woli, jakie cechy kobiecego charakteru są najważniejsze. Ale jeśli jesteś daleko od tego, nie próbuj grać, to nie potrwa długo. Wkrótce twój własny charakter przejmie kontrolę, będziesz zdezorientowany i skomplikujesz związek.

READ
Szerszy krok! Co mówi o Tobie Twój spacer?

Opisane powyżej cechy charakteru są obecne w każdej dziewczynie, wystarczy je ujawnić i zwrócić uwagę na zachowanie i stosunek do faceta. Bądź naturalna, pewna siebie, delikatna, kobieca i trochę tajemnicza. Wtedy na pewno zostaniesz doceniony i zdobędziesz serce mężczyzny.

Mężczyźni to kategoria ludzi, która słusznie uważana jest za silną połowę ludzkości. Są obdarzeni odwagą, odwagą, siłą, męskością, jednym słowem masą wszystkich tych cech, za które tak bardzo kochają je kobiety. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że przy całej prostolinijności, oddaniu i obojętności na nowoczesne nowinki w modzie i wszystkim, co z nią związane, wyróżniają się dość wybrednym gustem w doborze partnera życiowego. W jakich kobietach zakochują się mężczyźni?

W jakich kobietach zakochują się mężczyźni?

Obawy mężczyzn przed kobietami

Przedstawiciele silnej połowy, choć silni duchem i charakterem, są dość wrażliwi na relacje miłosne z dziewczynami. Stan psycho-emocjonalny mężczyzny może się znacznie zmienić pod wpływem wpływu na niego ukochanej przez jego serce damy. Dlatego w życiu każdego z nich istnieją pewne obawy:

  • strach przed oszukaniem przez ukochaną kobietę;
  • strach przed mądrą i bardziej rozwiniętą intelektualnie damą niż on sam;
  • strach przed wyśmianiem przez fatalną piękność;
  • obawa, że ​​wyda się niewystarczająco interesującym, niewystarczająco obiecującym, niewystarczająco godnym młodego człowieka w oczach miłego przedstawiciela uczciwej połowy.

Znacznie więcej można powiedzieć o męskich środkach ostrożności i fobiach przed współczesnymi zalotnikami. Ale nadal, w jakich kobietach zakochują się mężczyźni? Jak dobierasz partnerów życiowych? Co cenią najbardziej?

Możliwości wyboru partnera życiowego

Dość sceptycznie podchodzi do wyboru kobiety, z którą mężczyzna chce spędzić resztę życia. Przy wyborze odpowiedniego kandydata na to stanowisko bierze pod uwagę szereg aspektów. I głupotą jest sądzić, że człowiekiem kieruje wyłącznie wygląd. Oczywiście ładna buzia i kobieca sylwetka o apetycznych kształtach to pierwsze rzeczy, na które ludzie zwracają uwagę. Ale z pięknym wyglądem mężczyźni zwykle tylko „śpią”. Aby zdobyć ich uwagę, która może trwać dłużej niż jedną noc, trzeba spróbować. Aby być inteligentnym, interesującym, kulturalnym, kobiecym, przyjacielskim, wyrozumiałym, miłym, sympatycznym – wiele rzeczy musisz mieć w swoim arsenale swoich nadrzędnych cech. Choć mówi się, że zakochanie to uczucie niemal błyskawiczne, że sercem nie można rządzić i że ludzie zakochują się nieświadomie, to jednak są takie chwile, które sprawiają, że człowiek nie tylko zwraca uwagę na dziewczyną, ale też przyjrzeć się jej bliżej i chcieć ją rozpoznać. . W jakich kobietach się zakochują i o jakie cechy u kobiet walczą?

Wygląd jako podstawowy znak kobiecości

Pierwszą najważniejszą cechą, według której określa się pierwsze wrażenie młodego mężczyzny na temat dziewczyny, są jej dane zewnętrzne. Nie na próżno mówią, że spotykają się według swojego ubioru, ale żegnają ich według swojego umysłu. Bez względu na to, jak interesująca, bystra intelektualnie i erudycyjna jest dama, mało kto zajrzy do jej głowy i duszy, jeśli nie jest atrakcyjna na zewnątrz. Na co zwracają uwagę przedstawiciele silnej połowy ludzkości w przebraniu potencjalnego kochanka?

READ
20 wskazówek dotyczących makijażu, dzięki którym będziesz wyglądać jak modelka

  • Twarz – oczywiście dziewczyna powinna mieć ładną buzię z przyjemnym uśmiechem i wyrazistymi oczami. Dzisiejsze fashionistki są zbyt gorliwe w „strojeniu” i wstrzykują Botox i kwas hialuronowy we wszystkie części ciała, powiększając usta, podkreślając kości policzkowe, zmniejszając nos, eliminując zmarszczki między brwiami. Ale trzeba pamiętać o jednej prostej prawdzie: naturalne piękno przyciąga mężczyzn znacznie bardziej niż płyn zapożyczony ze świata syntetycznych trucizn, który dosłownie zniekształca rysy twarzy.
  • To właśnie figura sprawia, że ​​męskie serca biją szybciej, budzi zmysłowe libido, a samce alfa tracą głowę. Każda kobieta, która chce przyciągać pełne pożądania spojrzenia pełne podziwu, powinna zadbać o swoje formy: usunąć nadmiar, dodać brakujące. Wyrafinowana kobieca sylwetka to bardzo potężna broń w walce o miłość każdego konesera piękna. Siłownia jest pomocna.
  • Prezentacja – być może nie wyróżniają Cię idealne rysy twarzy czy idealne kształty ciała, ale sposób, w jaki kobieta się prezentuje, sposób, w jaki gestykuluje i kontroluje mimikę, sposób, w jaki utrzymuje swoją postawę i jak wyobraża sobie swój chód, odgrywa niemal decydującą rolę w tym, jak będą traktowane przez otaczających ją ludzi. Kobieta podziwiająca siebie przyciągnie te same pełne podziwu spojrzenia mężczyzn.

Gospodarstwo jako podstawowa cecha idealnej żony

Sekrety kobiety w relacjach z mężczyznami tkwią nie tylko w pięknym przedstawieniu jej wizerunku. Aby podbić młodego człowieka, zrobić dobre wrażenie i dać wskazówkę, że ma przed sobą idealną żonę, wystarczy pokazać swoje umiejętności jako osoba czysta. Utrzymując porządek w sobie, garderobie, domu, mieszkaniu, płeć piękna daje mężczyźnie możliwość zobaczenia jej w nieco innym, bardziej domowym i, że tak powiem, przytulnym świetle. W końcu nie pij wody z twarzy, jak mówią zwykli ludzie. Ale życie w czystości i porządku obok kobiety, która czuwa nad tym wszystkim, jest bardzo przyjemne. Wyprasowane spodnie, wykrochmalone koszule, wypolerowane buty – w takich drobiazgach zawsze odczuwa się i widać odejście troskliwej kobiety. I to odgrywa dość ważną rolę w pytaniu, w których kobietach zakochują się mężczyźni.

Efektywność i celowość to wartość dla każdego mężczyzny

Ale jest inna kategoria pań. Ich główną cechą nie jest umiejętność radzenia sobie w domu, ale niemal profesjonalne umiejętności prezentowania się jako osoba samowystarczalna, pewna siebie, pełnoprawna, niezależna. Mężczyźni lubią zdecydowane kobiety. Lubią, kiedy dama do czegoś dąży, kiedy wyróżnia się z tłumu, kiedy nie stoi w szeregach szarej masy, ale idzie naprzód w kierunku swojego celu. W takich ludziach wyczuwalny jest rdzeń i chcesz dotrzeć do takich osób. Stąd staje się jasne, dlaczego mężczyźni zakochują się w starszych kobietach: czuje się w nich doświadczenie, ciekawie się z nimi komunikuje, można się od nich czegoś nauczyć, z takimi przecież nie jest nudno.

READ
12 wskazówek używanych w Rusi

Seksualność i kompatybilność seksualna

Kolejnym argumentem zgodności między osobami różnych płci, który ma prawdziwie globalne znaczenie, jest kobieca seksualność. Jeśli kobieta emanuje chłodem, obojętnością, pokornym, oderwanym spojrzeniem, jest mało prawdopodobne, aby była pożądana wśród mężczyzn. Natomiast młode damy, od których, jak mówią, „pachnie seksem”, zdobywają wiodącą pozycję w czołówce męskich sympatii. To w żaden sposób nie mówi o frywolności, wręcz przeciwnie, pożądanie nie może być spowodowane krótką spódniczką lub głębokim dekoltem. Prawdziwe pożądanie może wywołać zachowanie, uwodzicielski uśmiech, głębokie drapieżne spojrzenie, uwodzicielski chód. Proste, ale skuteczne sekrety współczesnych zaklinaczy pomagają szybko nawiązać kontakt i skierować miłosny związek mężczyzny i kobiety we właściwym kierunku.

Inteligencja i charyzma

Ważnym czynnikiem przyciągającym uwagę mężczyzn jest posiadanie kobiety przez wysoki poziom inteligencji. Mężczyźni kochają inteligentne kobiety. Głupi ludzie nie są poszukiwani, nie ma w tym nic dziwnego i nie jest to dla nikogo nowością. Ale ważne jest, aby obserwować tak zwaną równowagę w parze między kochankami. Młodzi ludzie nie tolerują wyższości nad sobą. Dlatego musisz być mądry z umiarem, ponieważ boją się zbyt erudycyjnych pań. Nikt nie chce wyglądać jak głupiec na tle swojej pięknej żony, nikt nie chce być pokonany i pokonany w sporach o byle co przez młodą damę. Tutaj musisz być w stanie złapać granicę między umysłem a sprytem.

Bogaty świat wewnętrzny

W jakich kobietach zakochują się mężczyźni i co jeszcze cenią poza powyższymi cechami kobiecymi? Prawdopodobnie u tych, którzy mają naprawdę szeroką duszę i wielkie serce. Ludzi życzliwych i życzliwych jest niewielu, przyciąga ich niewinność i naiwność, a także ogromne ciepło i światło, które od nich emanują. Kreatywne jednostki z bogatym światem wewnętrznym są w stanie zdziałać cuda na płótnie, w muzyce, w poezji, w śpiewie, a także w życiu swojej bratniej duszy. Dlatego piękności o jasnej treści duchowej nie omijają mężczyzn. Dokładnie tak jest, gdy nawet zagorzali kobieciarze i Casanova podlegają zniewoleniu. W jakich kobietach zakochują się kobieciarze? W tych, które dotykają palcami strun męskiej duszy.

Odrażające cechy charakteru u kobiety dla mężczyzny

Ale ważne jest, aby pamiętać, że w kontaktach z potencjalnym panem młodym istnieją pewne tabu. Większość młodych ludzi nie toleruje złych nawyków: dama cuchnąca alkoholem i zapachem tytoniu raczej nie zajmie czołowej pozycji w czołówce pretendentów do serca przystojnego mężczyzny. Ponadto zbyt niespokojne młode panie również ryzykują „za burtę”: umiarkowanie uparte panie przyciągają się do siebie, a po chwili mężczyzna zakochuje się w kobiecie, nieważne jak ironicznie może to zabrzmieć. Ale nie powinien to być nadmierny temperament choleryka. Więcej pokory i mniej impulsywności – a twój mężczyzna będzie w twoich rękach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: