Kim Kardashian, Jessica Alba i inne gwiazdy, które robiły liposukcję

Liposukcja to druga najpopularniejsza procedura w USA. W Rosji ta procedura nie jest jeszcze tak dobrze znana, ale stopniowo nabiera tempa. Co sprawia, że ​​jest tak atrakcyjna dla kobiet?

Roza Siabitowa

Pod koniec 2013 roku Roza Syabitova zrzuciła dodatkowe 20 kilogramów. Uznała, że ​​nie potrzebuje sprawności, ale poważniejszej korekty. Prezenterka telewizyjna miała powiększone piersi, a także miała operację liposukcji.

Irina Dubtsova

Oprócz operacji plastycznej piersi Irina Dubtsova miała jeszcze jedną procedurę – liposukcję. Naprawdę chciała schudnąć w brzuchu, ale przy pomocy diet i sportu nie można tego zrobić. Teraz gwiazda nie tylko udostępnia subskrybentom zdjęcia w kostiumie kąpielowym, ale także publicznie demonstruje swoją postać.

Rita Dakota

W rozmowie z magazynem Vogue piosenkarka powiedziała, że ​​ostatnio zdecydowała się na lipostrukturyzację. Pozbyła się tego, czego nie mogła usunąć po porodzie i stresie, niewydolności hormonalnej i obrzękach. Nie pomogła ani siłownia, ani odpowiednie odżywianie, ani czyszczenie sprzętu i masaż. Piosenkarka nie wszczepiła implantów, tylko skorygowała swoją figurę za pomocą rzeźbienia 3D. Niedoskonałe formy powodowały u niej kompleksy i ból.

Alla Pugacheva

Primadonna rosyjskiej sceny lubi chirurgię plastyczną, diety, kosmetologię i najnowsze techniki przeciwstarzeniowe – to pomaga Alli Borisovnej zachować młodość i pozostać piękną. Piosenkarka nie porusza tego tematu, choć czasem robią to za nią inni. Na początku lat 1990. Alla Borisovna przeprowadziła liposukcję tłuszczu podbródkowego w Szwajcarii. Niestety lekarze nie osiągnęli pożądanego rezultatu. Przynieśli infekcję piosenkarce, a ona została zmuszona do poddania się leczeniu w Rosji.

Kim Kardashian

Założycielka jej reality show powiedziała, że ​​nigdy nie korzystała z chirurgii plastycznej, a jej wspaniała sylwetka to dar natury i efekt prawidłowego odżywiania. Ale to dziwne, że przy takich objętościach bioder i pośladków Kardashian nie ma ani jednego dodatkowego kilograma w talii. Wygląda na to, że mimo wszystko zrobiła liposukcję i nie tylko ona.

Jessica Alba

Jessica woli usługi chirurgów plastycznych od sportu i diety. Alba poddała się liposukcji po porodzie, aby przywrócić jej dawny rozmiar i kształt. Z punktu widzenia aktorki to zupełnie normalne, że kobiety sięgają po modelowanie sylwetki za pomocą chirurgii plastycznej, ponieważ współczesna medycyna estetyczna daje wiele możliwości kreowania nowego ciała, z których grzechem jest nie skorzystać.

READ
Natasha Koroleva była przerażona nieudanym makijażem

Mariah Carey

Zapytana o to, co sądzi o swoim wyglądzie, piosenkarka odpowiedziała: „Kocham swoje ciało”. Potem zaskoczyła swoich fanów w nowy sposób: Mariah schudła i zaczęła nosić mini. Dziś trwa debata o tym, jak Mariah była w stanie schudnąć. Ale chirurdzy twierdzą, że zdecydowanie nie wykonano tutaj liposukcji i plastyki brzucha – ciało i brzuch gwiazdy nie mają ani jednej wady.

Demi Moore

Pewnego razu jedna z najpiękniejszych gwiazd Hollywood postanowiła też podjąć ekstremalne środki w celu skorygowania organizmu po zmianach związanych z wiekiem i trzech ciążach. Liposukcja, a następnie abdominoplastyka i powrót ciała do dawnego kształtu zakończył się sukcesem, gwiazda wróciła do dawnej harmonii.

Janice Dickinson

Janice, podobnie jak wiele innych, robiła liposukcję. Zdjęcia po zabiegu plastycznym trafiły do ​​Internetu i stały się jedną z najczęściej dyskutowanych negatywnych konsekwencji lipokorekty. Po zdiagnozowaniu u Janice guza nowotworowego w piersi zawiesiła eksperymenty na swoim ciele. Janice poradziła sobie z chorobą. Postanowiła docenić swoje ciało i nie torturować go już chirurgią plastyczną. I chociaż jej figura nie jest idealna, Dickinson mówi, że zrewidowała swoje poglądy i jest teraz po prostu szczęśliwa, że ​​żyje.

Cardi B

W Memphis, na festiwalu muzycznym, Cardi B niespodziewanie ogłosiła zgromadzonym fanom, że nie będzie się zbytnio ruszać na scenie, ponieważ nie doszła jeszcze do siebie po liposukcji. Okazało się, że po porodzie już nigdy nie wróciła do poprzedniej formy. W rezultacie dziewczyna zdecydowała się na operację i teraz jej talia znów stała się szczupła.

W USA liposukcja zajmuje drugie miejsce po mammoplastyce, w Rosji korekta ciała nie jest jeszcze tak popularna. Dlaczego kobiety się do niego uciekają i jakie osiągają rezultaty? Spójrzmy na przykład gwiazd.

844_large

Liposukcja nie jest uważana za sposób na odchudzanie. Zabieg pomaga poprawić kontury ciała, pozbywając się pułapek tłuszczowych – miejscowych złogów tłuszczu w różnych partiach ciała: na twarzy (podwójny podbródek), ramionach, brzuchu, bokach, w bryczesach, pośladkach, nad kolana. Generalnie w tych miejscach, gdzie najtrudniej jest poradzić sobie z tkanką tłuszczową, szczególnie z wiekiem. Liposukcja pomaga szybko przywrócić utracone kontury sylwetki. To tłumaczy jego popularność wśród gwiazd Hollywood i nie tylko.

READ
Alena Shishkova „wytarła” nos Anastasii Reshetovej

Kim Kardashian

Kim Kardashian przed i po liposukcji

Eksperci są pewni, że gwiazda reality show i żona Kanye Westa na pół etatu nie raz uciekała się do liposukcji. Jego kształt jest zbyt doskonały. Najważniejsze pytanie, które nasuwa się patrząc na te formy: jak to możliwe, że przy takiej wielkości pośladków i bioder Kim nie ma śladu po brzuszku? Jasne, że jest brudny.

Jessica Alba

Jessica Alba przed i po liposukcji

Urocza Jessica Alba również wolała liposukcję od sportu i diety. Trzeba było go wykonać po urodzeniu dziecka, aby ciało powróciło do dawnych uwodzicielskich form. Zdaniem aktorki nie widzi ona nic wstydliwego w tym, że kobiety sięgają po korektę sylwetki za pomocą chirurgii plastycznej, ponieważ współczesna medycyna estetyczna otwiera wiele możliwości, z których grzechem byłoby nie skorzystać.

Beyoncé

Beyonce przed i po liposukcji

Idolka milionów, Beyoncé Knowles, poddała się liposukcji ze względu nie tylko na urodę, ale i zdrowie. W jednym z wywiadów piosenkarka przyznała, że ​​​​ma skłonność do nadwagi, a winny jest za to metabolizm. Bez względu na to, jak bardzo starała się zachować formę za pomocą sportu i diet, nie odniosła sukcesu. W efekcie piosenkarka zdecydowała się na drastyczne zmiany, choć nie przestała uprawiać fitnessu.

Mariah Carey

Mariah Carey przed i po liposukcji

Piosenkarka przez wiele lat była zdania, że ​​trzeba kochać swój wiek i ciało. Ale to nie powstrzymało jej od zaskoczenia fanów nowym wizerunkiem: Mariah straciła dużo na wadze i znów zaczęła pozwalać sobie na mini. Debata o tym, jak cudownie zdołała schudnąć piosenkarka, wciąż trwa, ale chirurdzy są pewni, że liposukcja i abdominoplastyka to zdecydowanie za mało – sylwetka i brzuch gwiazdy wyglądają teraz zbyt idealnie.

Demi Moore

Demi Moore przed i po liposukcji

Jedna z najpiękniejszych gwiazd Hollywood kiedyś również postanowiła podjąć ekstremalne środki, aby poprawić swoją sylwetkę po trzech ciążach i zmianach związanych z wiekiem. Demi Moore ma 58 lat, ale wciąż odnosi sukcesy i wciąż przyciąga dużo uwagi. Gwiazda przeszła liposukcję, po której nastąpiła plastyka brzucha i odzyskała dawną harmonię.

Britney Spears

Britney Spears przed i po liposukcji

Britney Spears miała różne okresy w swoim życiu. Szalona popularność i pierwsze linie list przebojów ustąpiły miejsca serii skandali, po których wydawało się, że kariera Britney może się skończyć. Udało jej się jednak wszystko uporządkować i wróciła na scenę w świetnej formie. To prawda, Britney odzyskała swoje uwodzicielskie sylwetki za pomocą liposukcji – ale szybko.

READ
12 celebrytów i ich praca, zanim zyskały sławę

Courtney Love

Corti Love przed i po liposukcji

Najprawdopodobniej wdowa po Kurcie Cobainie, aktorka Courtney Love, również pozbyła się dodatkowych kilogramów popularną w Hollywood metodą. Na jej zdjęciach w bikini jej brzuch wygląda idealnie, co sugeruje operacje modelujące sylwetkę.

Dwayne Johnson

Dwayne Skala Johnson przed i po liposukcji

Pomimo tego, że Dwayne zawsze był aktywnym facetem, a nawet otrzymał stypendium na studia na uniwersytecie za wybitne osiągnięcia sportowe, Rock nie radził sobie z nadwagą. Dlatego aktor skorzystał z liposukcji, a potem znalazł swoje niesamowite ulgi, stał się znanym sportowcem i godnym pozazdroszczenia przystojnym mężczyzną z Hollywood.

Janice Dickenson

Janice Dickenson przed i po liposukcji

„Witch Janice” to najpopularniejsza amerykańska top modelka, czołowa i wielka miłośniczka chirurgii plastycznej. Janice Dickenson uzależniła się od zabiegów tak mocno, że wydawało się, że z dawnej urody „królowej wybiegu” nic nie zostało – skalpel chirurga szedł wszędzie.

Janice zrobiła wszystko, łącznie z liposukcją. Zdjęcia po zabiegu trafiły do ​​sieci i stały się jednym z najczęściej omawianych negatywnych skutków plastyki brzucha. Zatrzymał ten przepływ interwencji odkryty w raku piersi Janice. Prezenterka telewizyjna z powodzeniem ukończyła leczenie, ale związała się z chirurgią plastyczną, a nawet trochę wyzdrowiała. Jej ostatnie, dalekie od ideału, zdjęcie w bikini pokazuje zupełnie inną „wiedźmę Janice”, odmłodzoną i szczęśliwą.

Tarę Reid

Tara Reid przed i po liposukcji

Tara Reid była idolem dziewcząt i marzeniem facetów na całym świecie. Natura nagrodziła ją atrakcyjnym wyglądem, wdziękiem i doskonałym ciałem. Co było dalej, można się tylko domyślać. Aktorka nie ukrywa, że ​​zrobiła liposukcję i żałuje wyniku, jaki uzyskała – operacja ją oszpeciła. Minęło kilka lat, zanim udało im się naprawić problemy, z którymi borykała się Tara po nieudanej operacji.

Dziś żołądek aktorki wygląda na stonowany dzięki zakładce na brzuchu. Jednak zdjęcia aktorki nadal nie budzą podziwu: fani podejrzewają ją o anoreksję, choć całkowicie zaprzecza tym przypuszczeniom. Tara Reid wygląda jak wychudzona ofiara operacji plastycznej.

Można przypuszczać, że dziewczyna ma pewne problemy psychologiczne związane z postrzeganiem siebie. Wydaje jej się, że ma nadwagę, chociaż nikt nie widział grubej Tary Reid. Prawdopodobnie popchnęło to aktorkę do liposukcji brzucha i stało się przyczyną stanu psychicznego.

Irina Dubtsova

Irina Dubtsova przed i po liposukcji

Piosenkarka Irina Dubtsova nie ukrywa, że ​​to liposukcja pomogła jej schudnąć. Piosenkarka od zawsze miała predyspozycje do nadwagi, a jeśli diety i sport pomogły, to tylko jako efekt wspomagający.

READ
Alexandra Bortich przytyła 20 kilogramów

Irinie nie udało się wyglądać tak, jak zawsze chciała. Jeszcze większy problem z wagą stanęła po urodzeniu dziecka. To wtedy piosenkarka podjęła brzemienną w skutki decyzję: zrobić liposukcję, a następnie plastykę brzucha. Dziś ładniejsza i zbudowana Irina Dubtsova nigdy nie przestaje zachwycać swoich fanów, zamieszczając zdjęcia w kostiumie kąpielowym.

Roza Siabitowa

Roza Syabitova przed i po liposukcji

Prezenterka telewizyjna postanowiła zmienić swój wygląd w dość dorosłym wieku, po raz kolejny udowadniając wszystkim, że nigdy nie jest za późno na dążenie do ideału. Rosa nie ukrywa, że ​​jej utrata wagi i odmłodzenie to efekt operacji plastycznej, która pozwoliła jej w wieku 50 lat obnosić się w bikini i wcale nie wstydzić się swojej figury.

Lolita Milyavskaya

Lolita Milyavskaya przed i po liposukcji

Dla piosenkarki nadwaga jest problemem, z którym boryka się przez całe życie. Liposukcja pomogła go pokonać. Lolita Milyavskaya nie ukrywa, że ​​więcej niż raz uciekała się do interwencji i cieszy się, że współczesna medycyna może oferować takie możliwości rozwiązania różnych problemów.

Aiza Anokhina

Aiza Anokhina przed i po liposukcji

Aiza Anokhina to gwiazda nowej ery, projektantka i blogerka. Isa jakoś poskarżyła się subskrybentom na swoje grube ramiona i wykonała liposukcję brzucha, ramion i pośladków. Liczba subskrybentów blogerki kosmetycznej natychmiast wzrosła.

Za przygotowanie materiału dziękujemy naszemu ekspertowi:

Władimir Plakhotin, Wiodący Chirurg Plastyczny, Zakład Kosmetologii Medycznej, Poliklinika Miejska nr 220, Moskwa

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: