Kim chcą, żebyśmy byli

Przed każdą dziewczyną prędzej czy później pojawia się pytanie, jakie kobiety lubią mężczyźni? Piękno nie zawsze idzie w parze z popularnością wśród płci przeciwnej. Jaka jest chemia przyciągania? Kim trzeba być, żeby faceci padali przed tobą w stosach?

Jakie kobiety lubią mężczyźni?

Odnosząca sukcesy dziewczyna ma cały zestaw cech. Oczywiście mężczyźni mają różne priorytety, ale najczęściej imponują im wszechstronne panie. Czym ona jest – wymarzoną dziewczyną?

Zadbane i piękne

Piękno kobiet to nie tylko naturalne dane. Każda dziewczyna jest piękna na swój sposób, jest też miłośniczka długiego nosa czy cienkich ust. Dlatego, aby dobrze wyglądać, nie trzeba biegać po pomoc do chirurga plastycznego. Idź do stylisty i wizażysty, jeśli uważasz, że Twój wygląd jest daleki od ideału. Nauczą Cię podkreślać zalety i maskować wady twarzy i sylwetki, co doda Ci pewności siebie.

Ważniejszym elementem kobiecej atrakcyjności jest uwodzenie. Królowa piękności z niemytą głową na kilka dni ustąpi miejsca bardziej czystej dziewczynie o przyziemnym wyglądzie. Ciesz się dbaniem o siebie. A wychodząc z domu, dokładnie się obejrzyj – czy wszystko w porządku?

Kształt też ma znaczenie. Osławione powiedzenie „Lepiej żeglować po falach niż uderzać w skały” jest bardzo lubiane przez posiadaczy ubrań o imponujących rozmiarach. Ale nawet duża postać ma pewne ograniczenia. Z krągłej, pulchnej dziewczyny łatwo jest zmienić się w zapaśniczkę sumo, ale dość trudno jest walczyć o urodę i elastyczność za pomocą ćwiczeń fizycznych i prawidłowego odżywiania. Faceci, którzy lubią trzymać się miękkich kobiecych wdzięków, chcą mieć możliwość przytulenia cię w taki sposób, aby ich ramiona się zamknęły.

Jakie kobiety kochają mężczyźni? Tych, których uważają za pięknych i tych, którzy dbają o siebie. Cóż, pojęcie piękna jest inne dla każdego. Tak więc po drodze każda dziewczyna prędzej czy później spotka księcia na białym koniu.

Szczęśliwy

Jak myślisz, która z dziewczyn spodoba się mężczyznom bardziej:

 1. Ponury, ze złym spojrzeniem, szybko kroczący przed przechodniami i plujący przekleństwami w stronę autobusu, który odjechał spod jego nosa.
 2. Uśmiechnięty, lekki, akceptujący świat taki, jaki jest.

Odpowiedź jest oczywista: negatywnie nastawiona dama odpycha się już na etapie pierwszego kontaktu wzrokowego, a zadowolona kobieta przyciąga swoim pozytywem jak magnes.

Pytasz: „Jak mogę być szczęśliwy, bo nie mam mężczyzny?”. Tylko światło nie zbiegało się na facetach jak klin, a prawo wszechświata mówi: przyciągasz to, co sam promieniujesz na ten świat. Spróbuj więc zmienić swój pogląd, jeśli jesteś przyzwyczajony do wstawania o poranku ciemniejszym niż chmury i dawania klapsów z niezadowolonym spojrzeniem w pracy.

Mężczyźni są jak dzieci, chcą komunikować się z miłymi i szczęśliwymi dziewczynami. Te kobiety wydają się świecić od wewnątrz. Chcę mieszkać obok nich i cieszyć się każdym dniem. Dlatego, aby Twoja ocena wśród przedstawicieli silniejszego seksu wzrosła, naucz się pozytywnie patrzeć na życie.

Jak czuć się szczęśliwym:

 1. Staraj się częściej odpoczywać: napięty grafik, stres i problemy sprawiają, że patrzymy na życie w czarnych barwach.
 2. Oglądaj mniej telewizji, zwłaszcza programów politycznych i kryminalnych.
 3. Czytaj pozytywne dzieła klasyków i motywującą literaturę psychologiczną.
 4. Rób przynajmniej ćwiczenia, a najlepiej zapisz się na siłownię: aktywność fizyczna prowokuje uwalnianie hormonów szczęścia.
 5. Zadbaj o siebie i swoje ciało, aby być pięknym i zwiększyć poczucie własnej wartości.
READ
Jak zadowolić przedstawicieli różnych znaków zodiaku: po prostu nigdy.

emocjonalny

To, czego mężczyźni nie lubią u kobiet, to ich bezprzyczynowe napady złości. Ale same wybuchy emocjonalne są dla nich bardzo atrakcyjne. Na przykład oglądasz romantyczny film i nie możesz powstrzymać łez. Lub ciesz się z męskiego daru, piszcząc jak mała dziewczynka. Takie przejawy emocji trafiają do serc facetów. Kochają ciepło namiętności.

Jakie dziewczyny lubią mężczyźni? Trochę ekscentryczny. Dla wielu facetów przeklinanie kobiety działa jak Viagra. Możesz zrozumieć, że mężczyzna ma ten fetysz po uśmiechu kota z Cheshire podczas kłótni. Niekiedy mężowie tego typu prowokują swoje żony do konfliktu, aby później mogły się pogodnie pogodzić po ostatecznej rozgrywce. Lubią wulkan namiętności – życie za jego pomocą przestaje być mdłe.

Chłód i niedostępność kobiety często odbierane jest z zewnątrz jako niechęć do komunikacji. Nie przesadzaj z dumą, poczucie własnej wartości to nie to samo, co pogarda dla rozmówcy. Bądź żywy, towarzyski, reaguj odpowiednio na bieżące wydarzenia, a mężczyźni wyciągną rękę.

Ogólnie rzecz biorąc, nie powstrzymuj impulsów uczuć w męskim społeczeństwie, ale nie posuwaj się za daleko. Wszystko wymaga miary. Jeśli chcesz pokazać swoje niezadowolenie, zrób to, ale w kobiecy sposób. Napompuj usta, obrażaj się, ale nie przeklinaj jak szewc i nie używaj siły fizycznej. Wtedy będziesz pożądany i prędzej czy później usłyszysz takie seksowne zdanie: „Tak bardzo lubię, kiedy się złościsz!”.

potrzebuję pomocy

Psychologia mężczyzn: jakie kobiety lubią i chcą widzieć obok nich na co dzień?

Rosjanka, jak wiadomo z wiersza Niekrasowa, wejdzie do płonącej chaty i zatrzyma galopującego konia. Jednak we współczesnym życiu niezależne kobiety nie są zbyt popularne. Wydaje się, że takie panie wcale nie potrzebują obrońcy w pobliżu. W końcu sama wykonuje świetną robotę. Psychologia mówi nam, że mężczyźni kochają swoje słabości u kobiet.

Kto chce się poczuć jak facet obok dziewczyny? Silny, odważny obrońca, zdobywca i wojownik. Dlatego, gdy dama nieustannie rozwiązuje wszystkie problemy na własną rękę, facet stopniowo traci męski uścisk i blednie na naszych oczach. Jego wewnętrzny rdzeń zapada się pod presją żelaznej damy, co negatywnie wpływa na życie i poczucie własnej wartości. Zanika motywacja do wyczynów i samorealizacji.

Co powinny zrobić bogate, silne i samotne kobiety? W końcu nie potrzebują niczego materialnego, a mężczyzna o skromniejszych dochodach może czuć się nie na miejscu obok niego. Jeśli masz dobre dochody, masz własny biznes, jasne jest, że jesteś więcej niż niezależny. Ale twoje zachowanie może być plastyczne i kobiece. Nie ma sensu chwalić się swoimi osiągnięciami. Nie bój się okazywać słabości i proś o wsparcie silniejszą płeć. Pochlebia im możliwość bycia silnymi i szlachetnymi.

READ
3 znaki zodiaku, pod którymi rodzą się najbogatsi ludzie, to.

Bądź muzą dla mężczyzn, którzy chcą pomagać i nosić ręce przez kałuże. Każdy facet jest bohaterem w sercu, Twoim zadaniem jest tylko wspieranie jego aspiracji.

Niedostępny

Co mężczyźni najbardziej lubią w kobietach? Odpowiedź na to pytanie nie jest taka trudna: umiejętność ich pokonania. Im bardziej nie do zdobycia dziewczyna, tym bardziej interesujący staje się proces zalotów.

Zwróć uwagę na zachowanie pań, które znasz. Z pewnością w twoim środowisku są dziewczyny, za którymi biega i biega tłum fanów. Te panie wydają się przyzywać mężczyzn jednym spojrzeniem, ale nigdy nie pozwalają im zbliżyć się wystarczająco blisko. Takie kobiety są pełne tajemnic i zachowują się jak milion. Niekoniecznie są aroganccy, wręcz przeciwnie, są towarzyscy i życzliwi. Ale mają zapał, który łapie. Kiedy patrzysz na taką damę, od razu czujesz, że jest najwyższej klasy.

Jest inny typ kobiet. Śmieją się na głos z każdego dowcipu faceta, który im się podoba, ciągle przejmują inicjatywę, nie pozwalając mężczyźnie nawet opamiętać się i opowiadają o swoich uczuciach. Te panie mogą oddać się facetowi już pierwszego dnia znajomości, wcale nie żałując swojego czynu. Często takie dziewczyny są bardzo kochliwe, łatwo im przenieść uwagę na bardziej przychylnego mężczyznę, jeśli pierwszy obiekt nie odwzajemnia się. Takim zachowaniem chcą przyciągnąć do siebie partnera, bojąc się utraty jego zainteresowania. Niestety łatwo dostępne kobiety nie wiedzą jak inaczej się zachować lub robią to z desperacji po kilku nieudanych romansach.

Czy zdecydowałeś, jakim jesteś typem dziewczyny? Wiedz, że drugi typ facetów często powoduje niepoważne skojarzenia. Niedostępność to właśnie ta kobieca cecha, którą mężczyźni zwykle lubią u kobiet i podsyca ich zainteresowanie.

Miękki i kobiecy

Lubisz brutalnych mężczyzn, którzy dotrzymują słowa, za którymi są jak za kamiennym murem? Ale takie postacie to tylko urocze, miękkie dziewczyny. Ma to sens: przeciwieństwa się przyciągają. A silni mężczyźni kochają delikatne i trochę infantylne dziewczyny.

W których kobietach mężczyźni najbardziej się zakochują? W kobiecy, spokojny, który chcesz nosić na dłoniach. I nie chodzi tylko o zewnętrzne przejawy kobiecości. Kulturystka, o skośnym sążeniu w ramionach, potrafi być sto razy delikatniejsza od swojej drobnej, kłótliwej i histerycznej konkurentki, ubranej w falbany i szpilki.

Kobiecość przejawia się w wewnętrznej energii, zachowaniu. Wygląd w tej sprawie schodzi na drugi plan. Mężczyźni nie szukają swojej patronki, ale tej, którą chcą przytulić i ogrzać pod swoimi skrzydłami. Mają w naturze dominację, instynkt strażnika. Faceci chcą być głównymi i odważnymi. I to na tle kobiecej młodej damy te cechy są najwyraźniej widoczne.

Aby zadowolić mężczyzn, musisz monitorować swoje zachowanie. Nie podnoś głosu, gdy sytuacja tego nie wymaga, nie rozpryskuj śliny, udowadniając swoją sprawę. Męskość i głośny, dziarski śmiech po wypiciu dwóch litrów piwa sprawią, że będziesz tylko swoim chłopakiem w towarzystwie mężczyzn, a nie obiektem pożądania. Wydobądź swoją naturę: miękkość i czarujący urok pomogą ci stać się popularnym w męskim społeczeństwie.

READ
Jak przedstawiciele różnych znaków zodiaku niszczą własne życie

pewny siebie

Taka jakość jak pewność siebie pomaga nie tylko w budowaniu kariery. Dziewczyna, która nosi się z godnością, która wierzy w swoją siłę w każdej dziedzinie, odniesie sukces nawet z najbardziej godnymi przedstawicielami silniejszej płci.

Pewna siebie dama jest wyraźnie świadoma tego, czego chce w związku. Od razu wyjaśnia, jak ją traktować i czego nigdy nie będzie tolerować. Facetom łatwo jest zrozumieć, ale trudno wygrać. A co najważniejsze, muszą się dostosować. Pewną siebie kobietę przyciągają szykowni, odważni przedstawiciele silniejszej płci, których motywuje do wielkich osiągnięć. Takie panie często stają się żonami generałów, polityków i innych znaczących osobistości.

Dziewczyna z taką postacią nie będzie się kołysać na boki, jeśli pojawi się kontrowersyjny problem. Nie zmienia zdania, nie ugina się pod jarzmem problemów i ma jasne stanowisko w każdej życiowej kwestii. Ma też własne i niezachwiane spojrzenie na chłopaków. Nawet jeśli kocha, ale mężczyzna ją zdradził lub bardzo ją obraził, dama rozstanie się z nim bez najmniejszej zwłoki. Ponieważ wie, jaka jest jej prawdziwa ścieżka.

Jakie kobiety boją się słabych mężczyzn? Pewność siebie. Dlatego pielęgnuj w sobie tę cechę, aby na bardzo wczesnym etapie wyeliminować niegodnych kandydatów. Jeśli emanujesz pewnością siebie, znasz swoją wartość, to wystarczająco szybko otocz się odpowiednimi dżentelmenami.

Sprytny

Czy mężczyźni najbardziej lubią brunetki czy blondynki? Kolor włosów na głowie nie jest tak ważny jak ich wypełnienie. Umysł jest seksowny i interesujący. Ta kobieca cecha jest uwielbiana przez zdecydowaną większość mężczyzn. Głupie ładne dziewczyny nie są pozbawione uwagi, ale nie mają perspektyw na dłuższą metę. Zasadniczo są używane jako kochanki.

Dlaczego mężczyźni lubią mądre kobiety? Faceci o średnim poziomie erudycji znajdują w nich bodziec do rozwoju i źródło nowej wiedzy. Wysoce inteligentni mężczyźni chcą mieć miłego rozmówcę na poziomie. Każdy przedstawiciel silniejszego seksu dostrzega korzyści w inteligentnej kobiecie. Potrafi pomóc w wielu sprawach: zostać mądrym doradcą, opowiedzieć ciekawą historię, osądzić spór. Dzięki niemu możesz rozpocząć własny biznes. Nie wstydzi się wyjść na zewnątrz i przedstawić rodzicom. Mądrze zarządza rodzinnym budżetem i nie wyda wszystkich pieniędzy na drobiazgi. A czy ktoś powinien pomagać przyszłym dzieciom w odrabianiu lekcji?

Ci mężczyźni, którzy patrzą w przyszłość, zwróćcie uwagę na inteligentne dziewczyny. A umysł przejawia się nie tylko w obecności lub braku edukacji, ale także w ziemskim doświadczeniu i mądrości danej przez naturę. Staraj się rozwijać intelektualnie, miej wszechstronne spojrzenie na życie, patrz szerzej na problemy. Nie tylko jest to bardzo cenione przez mężczyzn – sama inteligentna dziewczyna nigdy nie zniknie.

Kim jest idealna kobieta?

Jakie kobiety podobają się mężczyznom? Czy idealna dziewczyna musi mieć wszystkie powyższe cechy? Czy ci faceci chcą za dużo? Uczciwe pytania, ale zgódź się, że kobieca lista preferowanych męskich cech jest nie mniejsza, a najprawdopodobniej nawet większa.

READ
Zemsta kobiet na znaku zodiaku: nikt nie ujdzie bezkarnie

Każdy mężczyzna ma swoją idealną kobietę. A może on sam jeszcze nie wie, kim ona jest. W końcu w życiu często zdarza się, że wyobrażasz sobie jednego partnera w swojej głowie i zakochujesz się w jego całkowitym przeciwieństwie. Tak więc oprócz suchych kryteriów istnieje ponętna energia.

Chciałbym podsumować, dlaczego mężczyzna kocha kobietę i uważa ją za swój ideał:

 1. Dziewczyna jest piękna jak na standardy tego konkretnego faceta.
 2. Dba o siebie i kocha swoje ciało.
 3. Jest kobieca, miękka, ale dostępna tylko dla niego.
 4. Mężczyzna może się z nią śmiać i nie potykać się o nieporozumienie, czyli mają podobne poczucie humoru.
 5. Cieszy się życiem, nie zastanawiając się nad negatywnymi aspektami.
 6. Wspiera w trudnych chwilach iw razie potrzeby sama prosi o pomoc.
 7. Nie jest głupia.

Nie będziesz w stanie przyciągnąć mężczyzny swoich marzeń, jeśli radykalnie się od niego różnisz, iskra po prostu nie leci. I dostosowując się do tego, zatracisz się. Aby przyciągnąć facetów, rozwijaj się: dbaj o siebie, pracuj nad kobiecością i wdziękiem, poznawaj świat, zagłębiaj się w pracę i hobby. A wtedy taka wszechstronna dziewczyna nie pozostanie bez męskiej uwagi.

Kobiece piękno: jak widzą nas mężczyźni i jak siebie oceniamy

Wiele pań uważa, że ​​są absolutnie nieatrakcyjne, chociaż mężczyźni myślą inaczej, nawet jeśli nic nie mówią. W tym artykule pokażemy, dlaczego niska samoocena jest często nieuzasadniona.

Bardzo trudno jest zrozumieć, czy mężczyzna cię lubi, czy nie. Mężczyźni są dobrzy w ukrywaniu swoich uczuć; a potem, nawet jeśli nie wykazuje oznak uwagi, nie oznacza to, że go nie pociągałeś. Powiemy Ci, co tak naprawdę myślą o Tobie mężczyźni w danej sytuacji.

Kiedy mężczyźni nie komplementują

Przykład pierwszy. Dziewczyna zakłada swoją ulubioną sukienkę, robi piękną fryzurę. Wychodzi na zewnątrz i oczekuje komplementów, ale tak się nie dzieje. Nastrój spada, samoocena też.

Jednocześnie mężczyźni postrzegają cię jako piękną w sukience, dżinsach i futrze. Nie komplementują tylko dlatego, że jesteś piękna. Kiedy kobieta jest szczególnie zainspirowana i szczególnie kocha siebie, mężczyźni spotykają się jeszcze rzadziej. Rzadziej wyrażają komplementy, ponieważ:

 • myślą, że robi to co druga osoba i nic nowego nie wymyślą;
 • po prostu boi się takiej pięknej dziewczyny;
 • nie chcę być nachalny;
 • wierzą, że kobieta wie, jaka jest atrakcyjna i piękna bez nich.

Widzą cię jako piękność i podziwiają, ale to nie znaczy, że powinni ci o tym opowiedzieć. Brak komplementów to nie to samo, co brak piękna.

Kiedy mężczyźni na ciebie nie patrzą

Mężczyźni nie zawsze patrzą na kobiety. Mężczyzn dzielą się na dwa typy: tych, którzy nieustannie patrzą na każdą kobietę wzrokiem i tych, którzy się wstydzą.

Oznacza to, że poglądy mężczyzn nie zawsze mogą obiektywnie odzwierciedlać Twoją urodę. Dobrze, gdy mężczyzna patrzy na ciebie i jednocześnie się uśmiecha, ale zdarza się to niezwykle rzadko. Zwykle mężczyźni patrzą na kobietę, gdy ona tego nie widzi. Oznacza to, że jeśli nikt na was nie patrzy, mężczyźni. Bardzo dobrze to ukrywają. Nudny wygląd jest zły, ponieważ może oznaczać ukrytą agresję.

READ
5 niewybaczalnych rzeczy, które zrujnują Twój idealny wizerunek

Nie denerwuj się, że nikt na ciebie nie patrzy. Po pierwsze, może wcale tak nie być, a po drugie, nie zawsze świadczy to o męskiej sympatii. Mężczyźni często zwracają uwagę na głęboki dekolt lub krótką spódniczkę, ale to nie znaczy, że mężczyźni cię lubią. To tylko wskaźnik, że przyciągasz uwagę, a to nie to samo.

Dobrze jest, gdy osoba, która na ciebie patrzy, unosi brwi. Ta reakcja jest całkowicie automatyczna i oznacza, że ​​mu się podobasz. To samo dzieje się, gdy mężczyzna ciągnie usta rurką.

Kiedy są zaskoczeni obecnością kompleksów

Kobiety mogą myśleć, że są grube, małe, za wysokie, za głupie i tak dalej. Mężczyźni nie myślą w ten sposób, ponieważ uważają, że atrakcyjni ludzie nie cierpią z powodu niskiej samooceny.

Jeśli kobieta mówi mężczyźnie, że uważa się za niewłaściwą, brzydką lub niewartą uwagi, zaskoczenie można uznać za pozytywną reakcję. W tym przypadku możesz być pewny, że mężczyzna widzi w kobiecie tylko dobro.

Nie doprowadzaj do absurdu. Jeśli kobieta jest bardzo szczupła i piękna, ale często narzeka innym, że jest gruba, może być znienawidzona. To strasznie denerwujące.

Kiedy zachowują się agresywnie

Jeśli mężczyzna zachowuje się agresywnie, ma problemy z poczuciem własnej wartości. Dotyczy to nie tylko mężczyzn. Psychologowie i naukowcy udowodnili, że agresywne zachowanie oznacza, że ​​​​dana osoba uważa cię za lepszą od siebie. Takie zachowanie wynika z faktu, że dana osoba czegoś nie lubi, ale nie w tobie, ale w sobie. Uważa, że ​​jesteś od niego w jakiś sposób lepszy.

kawałek

To zwykła zazdrość, więc jeśli mężczyźni są wobec ciebie całkowicie agresywni, nie oznacza to, że problem jest z tobą. Problem jest z nimi, ponieważ nie mogą zaakceptować faktu, że są daleko od ciebie. Być może nie raz zauważyłeś, że mężczyzna jest dla ciebie miły, dopóki nie dowie się, że jesteś żonaty lub masz chłopaka. Chce się poznać lub zbliżyć, zachowuje się uprzejmie, ale po odmowie zmienia się radykalnie i staje się agresywny.

W tym przypadku mężczyźni postrzegają cię jako niedostępną, zbyt dobrą. To ukryty komplement. Ludzie często chcą nas obrazić z zazdrości, chociaż wydaje nam się, że coś jest z nami nie tak.

Na koniec chciałbym opowiedzieć o jednym eksperymencie, który przeprowadzono w Stanach Zjednoczonych. Ludzi rysował profesjonalny artysta na podstawie ich opowieści o sobie. A potem zrobił to samo, ale na podstawie opowieści o nieznajomych siedzących naprzeciwko. Wynik był oczywisty – portrety ze słów samych siebie wyglądały okropnie, ale ze słów otaczających ich były piękne. Pokochaj siebie, korzystając z pięciu kroków do szczęścia.

Nasz kanał w Yandex.Zen zawsze zawiera najciekawsze artykuły na ten temat. Koniecznie zasubskrybuj!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: