Kendall Jenner spłaszcza brzuch w Photoshopie

Doskonała kondycja fizyczna Kendall Jenner jest podziwiana przez miliony ludzi na całym świecie i zasłużenie. Długie, smukłe nogi, wyrzeźbiony brzuch i wyrzeźbiona talia, za którą niektórzy są gotowi umrzeć, to znaki rozpoznawcze modelki. W wywiadzie Kenny niejednokrotnie mówiła, że ​​miała szczęście do swojej genetyki, ale sport i odżywianie są również bardzo ważne dla utrzymania idealnej sylwetki. Poniżej dowiesz się, co je najstarsza z sióstr Jenner i jak trenuje.

Żywność

Kendall przestrzega dość rygorystycznego harmonogramu jedzenia, nie pozwalając sobie na dodatkowe przekąski między posiłkami. Modelka zaczyna dzień od awokado z jajkiem lub miseczką płatków owsianych, w zależności od tego, czego chce więcej. To dość wysokokaloryczne, ale bardzo pożywne śniadanie, które dodaje jej energii na cały dzień. Starszy Jenner je lunch, zwykle kurczaka, i jako dodatek używa brązowego ryżu, komosy ryżowej lub świeżych warzyw. Kendall w zasadzie stara się budować swoją dietę w taki sposób, by dominowały w niej białka – zarówno roślinne, jak i zwierzęce.

Jeśli modelka nadal pozwala sobie na przekąskę, to jej wybór pada na naturalny hummus ze świeżymi warzywami (najczęściej marchew lub seler). To doskonała przekąska, która nasyca organizm wszystkim niezbędnym i oczywiście przynosi korzyści zdrowotne. Na obiad Kenny lubi sushi lub wegański makaron warzywny z sosem pomidorowym. Makaron to jedno z ulubionych dań modelki, ale chęć pozostania w formie jest silniejsza niż miłość do jedzenia, więc rzadko łamie rutynę.

Jeśli jednak modelka zdecydowała się pozwolić sobie na oszustwo i zjeść coś „zakazanego”, to będzie to bardziej fast food niż kawałek ciasta. W wywiadzie Kendall wielokrotnie wyznała swoją miłość do pizzy, hamburgerów, frytek i skrzydełek z kurczaka, ale modelka jest bardzo obojętna na słodycze. Jedyną ucztą, która sprawia, że ​​jej serce bije szybciej, jest mrożony jogurt, o którym Kenny (a nawet reszta rodziny Kardashian-Jenner) często mówił w rodzinnym reality show Keeping Up with the Kardashians.

Treningi

Z genetyką starszego Jennera oczywiście miała szczęście, ale nigdy nie zapomina o treningu. Kendall uprawia różne sporty, aby nie stracić zainteresowania. Pod ścisłym okiem trenera gwiazdy Gunnara Petersona (wśród jego podopiecznych swego czasu znajdowały się Kate Beckinsale, Jennifer Lopez i Sofia Vergara) modelka zajmuje się kickboxingiem, treningiem siłowym i cardio. Pomimo tego, że Kendall wielokrotnie przyznawała się do nienawiści do tych ostatnich, nigdy nie zaniedbuje bieżni, zwłaszcza podczas tygodni mody lub przed ważnymi sesjami zdjęciowymi.

READ
Jak kobieta na czajniczku: 9 gwiazdek, których nie lubią styliści

Status supermodelki nakłada pewne obowiązki, więc Kenny nigdy nie opuszcza treningu. Jeśli nie będzie miała okazji poznać Gunnara, modelka wykonuje trening całego ciała w zaciszu swojego domu.

Program ćwiczeń domowych modelki obejmuje:

  • deska łokciowa,
  • deska na wyciągniętych ramionach,
  • deska boczna,
  • skręcana deska,
  • wypady,
  • przysiady,
  • wyskakując,
  • rower,
  • pokrętny,
  • pompki.

Model powtarza wszystkie ćwiczenia 20-25 razy i wykonuje co najmniej 3 serie. Takie „ładowanie” pozwala na utrzymanie w dobrej kondycji wszystkich grup mięśniowych, gdy nie ma możliwości wizyty na siłowni (zalecamy zanotowanie listy ćwiczeń i korzystanie z niej w okresie kwarantanny).

Zdrowie

Kendall stara się utrzymać w dobrej formie nie tylko mięśnie, ale także układ nerwowy. Modelowanie to ciężka fizyczna i emocjonalna praca, która często zwiększa niepokój i może powodować różne problemy ze zdrowiem psychicznym. Prawdziwym ratunkiem dla Kenny’ego jest medytacja transcendentalna. Praktykuje ją od około 4 lat i zauważa zauważalną poprawę stanu psychicznego: łatwiej jest jej kontrolować emocje i nie zaczynać od drobiazgów.

Oprócz medytacji modelka bardzo uważnie monitoruje swój wzorzec snu. Kendall zawsze śpi 7-8 godzin dziennie, dla niej jest to najważniejsze. Oczywiście podczas tygodni mody nie zawsze jest to możliwe, ale przez resztę czasu najważniejszy jest sen.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: