Kate Middleton po raz trzeci w ciąży nosi obcisłe ubrania i tańczy na szpilkach

Ostrożny i bardzo uważny stosunek do dziecka jeszcze przed jego narodzinami powinien praktykować każda przyszła mama. Kate Middleton już teraz pokazuje, że dba o zdrowie córki, którą nosi pod sercem. Księżna nie występuje w sukienkach uciskających brzuch i szpilkach wpływających na ułożenie płodu. Jej wybór to najskromniejsza garderoba, składająca się głównie z luźnych strojów i butów z małym obcasem i podbiciem.

Od ponad roku cała Anglia z zapartym tchem czekała na to wydarzenie. Było wiele nieprzyjemnych plotek, że Kate nie może mieć dziecka, a tak długie oczekiwanie jest zrozumiałe. Przepowiedziano nawet, że książę wkrótce się z nią rozwiedzie, ale to, czego tak bardzo pragnęła żółta prasa, nie wydarzyło się. Zamiast tego Kate i William z uśmiechami na twarzach ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Stało się to 6 grudnia ubiegłego roku na progu szpitala im. Króla Edwarda VII, gdzie Middleton został zabrany po ostrym ataku porannej choroby.

W czasie ciąży Kate brała udział w wielu różnych imprezach charytatywnych. Opowiadając się za zdrowym stylem życia, w lutym podjęła własną próbę kierowania prawdziwą ścieżką kobiet, których życie kręci się wyłącznie wokół narkotyków. Oczywiście na własnym przykładzie nie potrafi pokazać, jak wyrwać się z tego błędnego koła, ale potrafi opowiedzieć, jak rozwinął się jej los i jak mogą zmienić swój. Przedsiębiorcza księżniczka wybrała tego wieczoru szarą sukienkę Max Mara.

Świeża jak majowa róża. Kate w kremowym płaszczu narzuconym na sukienkę z demokratyczną metką Topshop.

Niespodziewane pojawienie się wysokiej rangi osoby na festiwalu w Cheltenham zaskoczyło wielu. Ktoś ucieszył się na widok Kate, ktoś spojrzał sceptycznie w jej stronę (najwyraźniej po prostu nie rozpoznali), ale nie zmieniła stylu i przyjechała na wyścigi w eleganckim brzoskwiniowym płaszczu Josepha, butach Stuarta Weitzmana i ulubionej czapce Betty Boop . W pierwszych miesiącach wielu szczupłych dziewczynom udaje się ukryć swoją pozycję, ale po szóstym brzuch rośnie „skocznie”.

„Czy na pewno jest w ciąży?”, pytała większość. W marcu Kate wciąż była trzciną i nie było śladu ciąży, z wyjątkiem policzków wypełnionych jabłkami. Dodatkowo perfekcyjnie dobrała ubrania tak, by nie przykuwały zbytniej uwagi.

READ
Para na milion: luksusowy George i Amal Clooney na ceremonii wręczenia nagród w Nowym Jorku

Podczas obchodów Dnia Świętego Patryka Kate w towarzystwie męża pojawiła się w ciemnym jadeitowym płaszczu.

Szkocka klatka okazała się w sam raz na miejsce w Glasgow, gdzie para królewska przyjechała obejrzeć wyścig kolarzy i kibicować rodakom.

Jak zawsze Kate pokazała światu wyrafinowany zestaw podczas obchodów 150-lecia londyńskiego metra.

Po serii uroczystości ciężarna księżna odwiedziła obóz harcerski w klasycznych rurkach, kaloszach i kurtce khaki.

Kontynuując swoją podróż po Szkocji, Kate postanowiła rozjaśnić swój wygląd. W świetnym humorze kierowca zabrał księżniczkę do Ayrshire.

A oto szósty miesiąc, w którym ujawniono wszystkie karty. Kate wyszła w delikatnym płaszczu Mulberry.

Pod koniec kwietnia Kate odwiedziła Willows Primary School w Manchesterze. Specjalnie dla dzieciaków, które uwielbiają ciekawe printy, Middleton założyła jasnoczerwoną sukienkę Erdem.

Na bardziej formalne okazje stawia na jednolite kolory. Na przykład sukienka bez rękawów Emilia Wickstead.

Podczas wizyty w Warner Bros. Studios Middleton założyło zabawną sukienkę w kropki, która jest podtrzymywana przez dopasowaną czarną marynarkę i pasujące kopertówki/buty.

Jak jasny promień słońca Kate rozświetliła swoją obecnością największy ogród w Londynie, należący do babci jej męża, Elżbiety II. Cieszyła się, że widzi szczęśliwą matkę swojej prawnuczki, ale nadal zabroniła Kate nazywać swoją przyszłą córkę Dianą, jak pierwotnie zamierzała.

Kate, William i Harry spieszą się z obchodami 60. rocznicy koronacji Elżbiety II (Babcia jest bardzo punktualna, czego wymaga od innych). Stroje w różowych odcieniach wciąż sugerują, że będzie to dziewczynka, a nie chłopiec, jak marzy wujek Harry.

Jedno z ostatnich wyjść Kate nie należało do najbardziej udanych. Najwyraźniej księżna tak bardzo martwi się porodem, że chciała uchronić się przed wszystkim i wszystkimi za pomocą zwierzęcego printu. Trochę agresywna i nie w jej stylu, ale całkiem dopuszczalna.

Ostatni publiczny występ w jasnoróżowym płaszczu od Alexandra McQueena był bezbłędny. Już niedługo, a mianowicie w przyszłym miesiącu, powinna pojawić się trzecia osoba w kolejce do tronu. Kto to będzie – chłopiec czy dziewczynka – pozostaje na razie zagadką, ale ten mały człowieczek zdecydowanie musi odziedziczyć piękno i umysł Kate, a także odwagę i determinację Williama, a wtedy na pewno stanie się doskonałym władcą swojego państwa.

READ
15 sławnych kobiet, których wiek Cię zaskoczy
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: