Kate Middleton i Meghan Markle połączyły wspólne nieszczęście

Księżna Cambridge niedawno ujawniła, że ​​przez długi czas ukrywała przed mężem swój konflikt z Meghan Markle. Ale dlaczego dwie księżne nie mogły się dogadać? Kilka czynników temu zapobiegło.

Skandale, łzy i mężowie: dlaczego Meghan Markle i Kate Middleton stały się wrogami

incydent zakupowy

Nieprzyjemna sytuacja miała miejsce jeszcze przed ślubem Meghan i Harry’ego. Była aktorka mieszkała z księciem w Pałacu Kensington obok Kate i Williama. Pewnego dnia Markle chciał iść na zakupy. Chciała zadzwonić do Middleton, ale odmówiła. Później ukochana najmłodszego syna Diany dowiedziała się, że księżna Cambridge poszła tego dnia na zakupy i była zdumiona taką postawą przyszłego krewnego.

królewskie łzy

Najbardziej kontrowersyjną historię w związku Kate i Megan można nazwać ich przedślubną kłótnią. Pałac poinformował, że żona Harry’ego doprowadziła księżną Cambridge do łez. Markle twierdzi inaczej. Tak czy inaczej, między monarchami były nieporozumienia. Kate była zdenerwowana sukienką swojej córki Charlotte, która była kwiaciarką na ślubie Meghan. Strój nie pasował rozmiarem księżniczki, ale zostało bardzo mało czasu na przerysowanie.

Emocjonalność Middleton zwiększyła tło hormonalne, które nie zostało jeszcze wyleczone po trzecim porodzie. Żona Williama brała czynny udział w przygotowaniach do ślubu księżnej Sussex, gdy książę Ludwik miał zaledwie kilka tygodni. Megan martwiła się o publiczną uwagę, a także była bardzo zdenerwowana.

Książę Harry i Meghan Mark osiedlili się w luksusowej rezydencji za 14,5 miliona dolarów w Kalifornii. Amerykańskie rezydencje Megan i Harry’ego obejmują 16 sypialni, 9 łazienek, pokój gier, siłownię, bibliotekę i oddzielny pokój na ceremonie parzenia herbaty.

„Obie były w szoku, że sukienka nie pasowała do przymiarki. Wszyscy mieli łzy. Ta historia ma dwie strony. Słyszeliśmy ich obu” – powiedziało źródło.

Maski zostały usunięte

W kontrowersyjnym wywiadzie Meghan ujawniła, że ​​Kate wysłała jej list z przeprosinami. Była aktorka była pochlebiona i chciała zapomnieć o tym, co się stało. Ale informacje o kłótni po chwili rozproszyły się. Markle powiedziała, że ​​została oczerniona. Chciała wydobyć prawdę z pałacu, ale odmówiono jej. Megan dano do zrozumienia: w każdym konflikcie Kate zawsze będzie demaskowana jako ofiara. Potem postanowiła po prostu trzymać się z dala od księżnej, aby przypadkowo nie została nazwana złoczyńcą.

READ
Alisa Freindlich i inne sowieckie aktorki, które grały role znacznie wykraczające poza swój wiek

Po tym, jak gwiazda Force Majeure ogłosiła przeprosiny Middletona, pojawiły się inne wersje tego, co się stało. Według źródeł Markle wyrzuciła bukiet księżnej Cambridge do śmieci. Ale nawet tutaj pałac nie dał żadnych obaleń.

Związek synów księżnej Diany

Między Williamem i Harrym było napięcie na długo przed przybyciem Meghan. Jednak „Megzit” znacznie pogorszył sytuację. Mąż Kate skrytykował decyzję swojego młodszego brata o rezygnacji z pełnienia funkcji członka rodziny królewskiej. Według księcia Sussex on i William są teraz oddzieleni „przestrzeń”. Middleton i Markle wspierają swoich mężów. Są zmartwieni tą wrogością, ale każdy będzie obstawał przy słuszności swojego księcia.

Megan nie podziela poglądów Kate na służbę koronie i życiu osobistym. Chce, by relacje rodzinne były wywyższone ponad formalne, ale pałac ma inne tradycje i zasady. Middleton je przyjął, a Markle namówiła męża, by od nich uciekł. Czyn syna bardzo obraził księcia Karola. Według Harry’ego jego ojciec przestał odpowiadać na jego telefony.

Nie ukrywaj stresu

To, że o przyjaźni księżnej Cambridge i Sussex można zapomnieć, stało się jasne po ich ostatnim wspólnym wystąpieniu publicznym w ramach Dnia Wspólnoty Narodów w 2020 roku. Ich mężowie po raz kolejny odegrali w tym kluczową rolę. Jeśli Megan nadal jakoś próbowała być uprzejma dla Williama i Kate, Harry ignorował wszystkich.

Oficjalne powitanie było jedyną rozmową, jaką księżna przeprowadziła. Ani Middleton, ani Markle nie próbowali rozpocząć nowej rozmowy podczas wydarzenia. Wtedy stało się jasne, że i tak już chłodny związek między Kate i Megan staje się równie napięty, jak związek Williama i Harry’ego.

Kliknij i zobacz

Książę Harry został oskarżony o hipokryzję. Nazwał przyjaciela obraźliwym przezwiskiem. Meghan Markle była zazdrosna o żonę Williama z powodu ślubu.

Zdjęcie Kate Middleton w wieku trzech lat wywołało poruszenie. Brytyjczycy zobaczyli, które z dzieci księżnej jest bardziej do niej podobne niż inne.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: