Już nie to samo”: Brad Pitt zdenerwował fanów swoim postarzałym wyglądem

„Biegający” wygląd hollywoodzkiego aktora Brad Pitt na zdjęciach przestraszył swoich fanów. Nagranie opublikował brytyjski tabloid Daily Mail.

Brad Pitt nieprzyjemnie uderzył fanów „wystrzelonym” wyglądem

Zdjęcia przedstawiają 56-letniego aktora idącego ulicą. miasto Malibu z przyjacielem. Jednocześnie Pitt wygląda „dziwnie”: zarośnięte włosy, podarte dżinsy i pognieciona szaro-zielona koszula.

Brad Pitt ujawnia długie włosy po miesiącach bez wizyty w salonie https://t.co/0Z94Hhrbnh

– Gwiazda Daily Mail (@DailyMailCeleb) 27 maja 2020 r

Internauci zauważyli, że Pitt przypomina bezdomnego. Gwiazda Hollywood nie jest taka sama, użytkownicy zauważyli: „Pitt jest stary na tak długie włosy i wygląda głupio w tej formie”. A niektórzy nawet sugerowali, żeby wziął prysznic.

Wybitne publikacje na temat „Moda i styl w epoce mądrości”

  • W jakim odcieniu farbować włosy po 50 latach?
  • Jesienny płaszcz damski po 50
  • Nakrycia głowy dla pań w wieku: co można i jak nosić
  • Moda sportowa: w co się ubrać po 50 latach
  • Modna jesień: w co się ubrać po 50 latach
  • Jak wybrać idealną sukienkę po pięćdziesiątce?
  • Stroje kąpielowe dla kobiet po 50. roku życia: wybierz odpowiednią!
  • Ciekawe? Zdrowy? Chcesz pomóc redaktorom?

  • Powiedz o tym swoim znajomym!

Socjolog Siergiej Talanow, mówiąc o przyszłym wzroście emerytur, przypomniał, że chodzi o to, by poziom i jakość życia starszego pokolenia była godna.

Jeleń, którego w dzieciństwie zostawili ludzie, odwiedził ich kilka lat później.

Emerytka z Nowosybirska próbuje wieczorami dorobić, sprzedając kwiaty odwiedzającym lokale w centrum miasta.

Piosenkarka Irina Ponarovskaya, po tym, jak obchodziła swoje 69. urodziny, coraz częściej zaczęła mówić o zejściu ze sceny. Swoją karierę uważa za całkiem udaną, jednak ze względu na wiek i trudne otoczenie nie widzi perspektyw na dalszy rozwój.

Dwóch pracowników szpitala otrzymało 7-letni okres próbny za łapówki, które wzięli za fałszywe szczepienia przeciwko koronawirusowi.

Poziom niepokoju w rosyjskim społeczeństwie po mobilizacji rośnie. Jak radzić sobie ze strachem i panować nad emocjami.

Półtoraroczne dziecko w jednej pieluszce uciekło z prywatnego przedszkola w Kirowie w spokojnej godzinie.

Bardziej narażeni na kradzież są właściciele daczy, którzy latem zatrudniają nieznanych budowniczych za pośrednictwem reklam w Internecie, pod koniec zimy i wczesną jesienią.

Przedłużając konflikt na Ukrainie prezydent USA Joe Biden chce podzielić Europę i „wykrwawić” Rosję.

READ
Sukienka w panterkę i buty w kolorze torby: Victoria Beckham daje zielone światło trendowi „zakazanemu”

Po długiej przerwie Dina Nemtsova pojawiła się ponownie w sieciach społecznościowych. Zaczęła od wiadomości, które bardzo zaskoczyły wszystkich subskrybentów i publiczność.

Niektórzy emeryci i renciści oraz osoby w wieku przedemerytalnym mogą otrzymać ryczałt. Aby to zrobić, musisz sprawdzić, czy Twój rok urodzenia mieści się we wskazanej kategorii.

Producent muzyczny Iosif Prigogine w wywiadzie przewidział udaną karierę rosyjskim gwiazdom, które wyjechały za granicę, które wyemigrowały na tle operacji specjalnej na Ukrainie.

Dla niektórych szczęście towarzyszy wszystkiemu, podczas gdy wszechświat wydaje się odwracać od innych, nie chcąc im pomóc. Jasnowidz Kazhetta Akhmedzhanova twierdzi, że zależy to od znaku zodiaku.

Piosenkarka pop Larisa Dolina powiedziała w wywiadzie, że planuje opuścić Rosję w styczniu. Zamierza pojechać na Malediwy, bo gwiazda od dawna nie ma wakacji.

Wielu wciąż pamięta kraje bałtyckie „okresu sowieckiego”: Jurmała, Połąga, sanatoria, pensjonaty, odpoczynek „nomenklatury”. Szczerze mówiąc, „sowiecka elita” uwielbiała odpoczywać na przykład w Jurmale. I mieli do tego wszystkie możliwości i warunki . Kto lubił odwiedzać Łotwę ze szczytu władzy i dlaczego Leonida Breżniewa nigdy tam nie było? Pamiętajmy razem z emerytowanym pułkownikiem KGB LSSR.

Aktor Gerard Depardieu zamyka swoje centrum produkcyjne „PTS ZhD” w Rosji. Jak wyjaśnił dziennikarzom przyjaciel i producent aktora Arno Frili, decyzja została podjęta z powodu przerwy w projektach.

Rosyjski Komitet Oskarowy nie będzie nominował filmów do Oscara, o ile będą one podlegać wymogom różnorodności rasowej i płciowej, powiedział reżyser Nikita Michałkow.

Nie wszystko jest w porządku w rodzinie zhańbionych książąt Sussex. Taką opinię wyraził autor wielu książek o rodzinie królewskiej, Colin Campbell.

10 listopada były solista Ivanushki International, Igor Sorin, mógł skończyć 53 lata. Niestety, jego życie i kariera zakończyły się w 1998 roku, zaledwie miesiąc po odejściu z zespołu.

Terapeuta i prezenterka telewizyjna Elena Malysheva w rozmowie z Nadieżdą Strzelec ujawniła prawdę o swoim małżeństwie. Okazało się, że w młodości była bardzo samotną osobą.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: