Już gula w gardle: 10 idealnych par gwiazd, których fani żałują rozstania

Niektóre pary gwiazd wydają się idealne z zewnątrz, więc po wiadomości o ich zerwaniu może to czasem stać się tak obraźliwe, jak dla twojego własnego związku. Prawdopodobnie w takich momentach szczególnie dotkliwie odczuwa się, że nic nie trwa wiecznie, a nierozwiązywalne problemy mogą dotknąć każdego. Rozmawiamy o rozstaniach, które najbardziej nas zszokowały.

Igrzyska śmierci

Igrzyska śmierci (2012)
Igrzyska Hunger
dramat, przygodowy, thriller, fantasy
Dyrektor: Gary’ego Rossa
Obsada: Jennifer Lawrence, Josha Hutchersona, Liama ​​Hemswortha, Woody’ego Harrelsona, Elizabeth Banks
Premiera: 22 marca roku 2012
patrzeć na

Miley Cyrus i Liama ​​Hemswortha

Miley Cyrus i Liama ​​Hemswortha

Relacja Miley Cyrus i Liama ​​Hemswortha została złagodzona przez różne trudności na przestrzeni lat. Ale teraz wydawało się, że w końcu nadeszła stabilizacja – młodzi aktorzy pobrali się, a ich sieci społecznościowe zaczęły być pełne zdjęć szczęśliwego życia rodzinnego. Nie trwało to jednak nawet roku. Na początku 2019 roku okazało się, że Cyrus złożył pozew o rozwód, podając jako powód „nierozwiązywalne różnice”. Według plotek Liam chciał tradycyjnej rodziny i dzieci, podczas gdy Miley potrzebowała więcej wolności. Jednak według innych plotek rozwód był również spowodowany tajnym związkiem Cyrusa z Caitlin Carter.

Django Unchained

Django Unchained (2012)
Django Unchained
zachodni, dramat
Dyrektor: Quentin Tarantino
Obsada: Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Kerry Washington, Samuel L. Jackson
Premiera: 17 stycznia roku 2013
patrzeć na

Katie Holmes i Jamie Foxx

Katie Holmes i Jamie Foxx

Kiedy Katie Holmes zaczęła spotykać się z Jamiem Foxxem po zerwaniu z Tomem Cruisem, fani odetchnęli z ulgą. Aktorka przeszła trudny rozwód, który był spowodowany pasją jej byłego męża do scjentologii. Z jej powodu Cruise nie komunikował się ze swoją córką z Holmes Suri od kilku lat, ponieważ nie należy ona do jego kościoła. Ale nie minęło wiele czasu i Holmes zaczął spotykać się z innym kolegą, Jamiem Foxxem. Para była razem przez sześć lat, ale w 2019 roku ich związek również dobiegł końca. I choć aktorzy postanowili nie ujawniać szczegółów swojego życia osobistego, to ich rozstanie mocno zdenerwowało fanów.

Krok do przodu

Krok w górę (2006)
Step Up
dramat, melodramat, muzyka, thriller
Dyrektor: Ann Fletcher
Obsada: Channing Tatum, Jenna Dewan, Damaine Radcliffe, D’Shon Washington, Mario
Premiera: Grudnia 7 2006 roku
patrzeć na

READ
Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

Jenna Dewan i Channing Tatum

Jenna Dewan i Channing Tatum

Kiedy w rolach głównych Jenna Dewan i Channing Tatum zaczęli się spotykać po wydaniu tanecznego melodramatu Step Up, fani nie mogli być szczęśliwsi. Aktorzy mieli córkę Everly i z zewnątrz sprawiali wrażenie idealnej rodziny. Jednak w kwietniu 2018 roku w Internecie pojawiła się szokująca wiadomość, że Tatum i Dewan rozwodzą się po 12 latach związku. Fanom zajęło trochę czasu, aby to przetrawić, ale sami aktorzy nie. Kilka miesięcy później Tatum ujawnił swój romans z piosenkarką Jessie J, a Jenna zaczęła spotykać się z aktorem Stevem Kazee, od którego również urodziła dziecko.

Pan i Pani Smith

Pan i Pani Smith (2005)
Pan i Pani Smith
akcja, komedia, thriller
Dyrektor: Doug Liman
Obsada: Brad Pitt, Angelina Jolie, Vince Vaughn, Adam Brody, Kerry Washington
Premiera: Czerwca 16 2005 roku
patrzeć na

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Początkowo cały świat nie mógł dojść do siebie po rozpadzie Brada Pitta i Jennifer Aniston, ale stopniowo para utworzona przez aktora z Angeliną Jolie stała się wzorowa. Brad i Angelina aktywnie angażowali się w działalność charytatywną, mówili o sobie romantyczne rzeczy, adoptowali dzieci i rodzili własne. Wydawało się, że ich związek jest niezniszczalny i wieczny, więc szok fanów był ogłuszający, gdy w 2016 roku wyszło na jaw, że para zdecydowała się na rozwód (nawiasem mówiąc, zaledwie dwa lata po ślubie, który uznali za zbędną formalność dla wiele lat wcześniej). Od tego rozstania minęły cztery lata, ale dawny związek pary wciąż jest częstym tematem dyskusji.

Udawaj moją żonę

Udawaj moją żonę (2011)
Olej to
komedia, melodramat
Dyrektor: Dennis Dugan
Obsada: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Nicole Kidman, Nick Swardson, Brooklyn Decker
Premiera: 24 marca roku 2011
patrzeć na

Jennifer Aniston i Justin Theroux

Jennifer Aniston i Justin Theroux

Przez długi czas fani bardzo sympatyzowali z Jennifer Aniston, z której Brad Pitt odszedł do Angeliny Jolie. W przeciwieństwie do byłego męża aktorka nie próbowała ponownie nawiązać związku i przez wiele lat była sama. Kariera Jennifer poszła w górę, a ostatecznie sukces przyszedł na froncie osobistym, kiedy w 2015 roku dowiedziała się o jej tajnym ślubie z aktorem Justinem Theroux, którego poznała kilka lat wcześniej. Jednak małżeństwo trwało tylko dwa lata, a w 2018 roku aktorzy ogłosili separację. To prawda, że ​​Jennifer ma niesamowity dar utrzymywania ciepłych relacji z byłymi mężami. Regularnie zaprasza Therę na swoje domowe przyjęcia, a plotki o jej potajemnym odnowieniu związku z Pittem nawiedzały fanów przez ostatni rok.

READ
Rosyjskie gwiazdy przed i po operacji plastycznej

Strażnicy Galaktyki

Strażnicy galaktyki (2014)
Guardians of the Galaxy
akcja, komedia, przygoda
Dyrektor: James Gunn
Obsada: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Bradley Cooper, Vin Diesel
Premiera: Lipiec 31 roku 2014
patrzeć na

Chrisa Pratta i Anny Faris

Chrisa Pratta i Anny Faris

Anna Faris poślubiła Chrisa Pratta, zanim został Star-Lordem ze Strażników Galaktyki i uzyskał nienaganny abs. Ich związek był punktem odniesienia dla fanów, ale w 2017 roku para zaszokowała wszystkich wiadomością o rozwodzie po ośmiu latach małżeństwa. Teraz starają się utrzymać dobre relacje ze względu na swojego syna Jacka, urodzonego w 2012 roku. Faris przeżyła rozstanie nieco dłużej niż Pratt, ponieważ miała już za sobą dwa rozwody i postanowiła poważniej potraktować proces tworzenia nowej rodziny. Teraz oboje są zadowoleni ze swoich nowych małżonków. Chris Pratt poślubił Katherine Schwarzenegger, a Faris poślubił kamerzystę Michaela Barretta.

Daredevil

Ben Affleck i Jennifer Garner

Ben Affleck i Jennifer Garner

Niewielu pamięta, że ​​wiele lat temu Ben Affleck rozwiódł się już z Jennifer (Lopez), ponieważ jego zerwanie z Jennifer Garner w 2015 roku przyćmiło wszystko. Powodem przepaści były problemy Afflecka z alkoholem i powrót do zdrowia zajęło mu ponad rok. Ben i Jennifer zaczęli się spotykać po nakręceniu filmu Daredevil, a następnie zbudowali silną rodzinę z trójką dzieci. Dlatego wiadomość o ich rozwodzie zszokowała fanów. Affleck potrzebował ponad roku, aby dojść do siebie, a w 2020 roku na jego ulicę powróciły wakacje, zarówno w jego karierze, jak i życiu osobistym. Teraz Ben aktywnie filmuje w nowych projektach i nie wygląda już smutno, ponieważ obok niego pojawiła się Ana de Armas.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: