Jesteśmy prowadzeni za nos! Jakiego koloru są włosy Dity Von Teese i innych gwiazdorskich piękności?

Wszystkie dziewczyny kochają zmiany. A fryzura najczęściej ulega zmianom. W końcu łatwiej jest wykonywać różne manipulacje włosami. Najłatwiejszym sposobem zmiany obrazu jest kolorowanie. Tysiące brunetek i brunetów każdego dnia stają się złotowłose. A co z rewersem? Rzadko słyszy się, że naturalna blondynka chce zmienić kolor włosów. Tak więc okazało się, że wiele gwiazd przemalowało się z blondu, a ich kariera poszła w górę! Kim oni są? Przeczytaj materiał!

Dita Von Teese

FotorUtworzono11

Tak, tak, trudno w to uwierzyć, ale diwa pin-up Dita Von Teese (z pochodzenia Ormian), której wizerunek kojarzy się wyłącznie z ciemnymi włosami, jest w rzeczywistości blondynką! Jednak decyzja Dity o zmianie koloru włosów była absolutnie słuszna – w każdym razie trudno wyobrazić sobie jej karierę bez czarnych loków.

Katy Perry

FotorUtworzono22

Inna czarna kochanka, Katy Perry, była w młodości prawdziwą złotą sierścią. Na starych zdjęciach Katie wygląda trochę jak młoda Meg Ryan! Ale z ciemnymi włosami piosenkarka wygląda bardziej imponująco.

Emma Stone

FotorUtworzono33

Emma Stone kojarzy się z fanami wyłącznie z jasnorudymi włosami. Sama Emma nie ukrywa, że ​​z natury nie jest rudą, ale blondynką. W pewnym momencie gwiazda zdała sobie sprawę, że bardziej nasycony i jasny odcień podkreśla jej kolor oczu i ogólnie sprawia, że ​​dziewczyna jest bardziej zauważalna.

Amy Adams

FotorUtworzono44

Kolejna „rudowłosa bestia”, która prowadzi nas wszystkich za nos! Amy Adams też nie urodziła się z miedzianymi włosami – jest naturalną blondynką. Wydawałoby się, że wielu może zazdrościć Amy, ale nigdy nie czuła się komfortowo z blond włosami, a jej kariera filmowa poszła w górę, gdy piękno stało się czerwone.

Olivia Wilde

FotorUtworzono55

A Olivia Wilde, przez wielu uważana za brązowowłosą kobietę, w rzeczywistości również ukrywa swoją blondynkę pod ciemną farbą. Co ciekawe, Olivia zadebiutowała w filmie będąc jeszcze blondynką. Ale wtedy ktoś poradził dziewczynie, aby zmieniła kolor włosów – i wydaje się, że rada była słuszna, ponieważ ciemny odcień sprawił, że wygląd Olivii był bardziej wyrazisty.

Kristen Stewart

FotorUtworzono66

Ostatnio Kristen Stewart ufarbowała włosy na platynowy blond, a jej fani byli bardzo zaskoczeni tą przemianą. Właściwie nic dziwnego! W końcu Kristen jest naturalną blondynką i przez cały ten czas aktorka była pomalowana na brązowe włosy.

READ
Iosif Prigozhin i Valeria przygotowują się do zostania rodzicami i wyposażają pokój dziecięcy

Mandy Moore

FotorUtworzono77

Mandy Moore wierzy, że naturalny blondyn jej „wybaczył”. Aktorka była wielokrotnie przemalowywana i szukała „swojego” odcienia, dopóki nie zdecydowała się na kasztanowy kolor, raczej ciemny, ale z rzadkimi plamami jasnych pasm. Uważamy, że eksperyment zakończył się sukcesem!

Krystyna Hendricks

FotorUtworzono88

Christina Hendricks była widziana tylko na czerwono – aktorka preferuje najjaśniejszą, ognistą wersję tego koloru. Christina była blondynką od urodzenia, ale wraz z początkiem kariery musiała się zmienić – w kinie jest wiele blondynki, ale nadal trzeba szukać naprawdę zauważalnych rudowłosych piękności.

14 gwiazd, których naturalny kolor włosów jest zupełnie inny od tego, do czego przywykliśmy

Zmiana koloru włosów jest w naszych czasach powszechnym zabiegiem kosmetycznym, z którego korzystają wszyscy, od najmłodszych do starszych. Prosta manipulacja może radykalnie zmienić wygląd i cały obraz osoby jako całości. Celebrytki również nie wahają się skorzystać z branży kosmetycznej i chętnie reinkarnują, bezlitośnie żegnając się ze swoim naturalnym odcieniem włosów. W ramach eksperymentu zapraszamy do przyjrzenia się ich naturalnym włosom i oceny, czy zmiany były uzasadnione? Może naturalność była bardziej na twarzy?

Angelina Jolie

Primo Barol / Mary Evans

W rzeczywistości Angelina Jolie jest blondynką. Oczywiście z ciemnymi włosami aktorka wygląda poważniej i bardziej spektakularnie.

Jennifer Aniston

Amy Sussman/Columbia Tristar Television

Jennifer ma naturalnie wspaniałe brązowe włosy. Nawiasem mówiąc, to jej odpowiada.

Emma roberts

Emmaroberts / Neilson Barnard

Prawdziwe włosy słynnej blondynki są ciemnobrązowe.

Britney Spears

Britneyspears / Jeff Kravitz

Britney Spears trudno sobie wyobrazić z innym kolorem włosów niż blond. Przed popularnością piosenkarka nosiła ciemne loki.

Nicole Kidman

nicolekidman / Eric Robert

Z blond włosami Nicole Kidman wygląda nie mniej atrakcyjnie niż z naturalnymi czerwonymi lokami.

Emma Stone

emmastone / Paweł Drinkwater

Z pewnością wszyscy byli pewni, że Emma Stone ma swój własny miedziany odcień włosów. Okazało się jednak, że w rzeczywistości dziewczyna jest blondynką.

Jennifer Lopez

Emma McIntyre / Evan Agostini

Jennifer Lopez jest w rzeczywistości brunetką.

Eva Grinn

evagreenweb / Dan Curtis Productions Inc.

Jedna z najbardziej znanych brunetek w Hollywood ma blond włosy. Ich aktorka pokazała się tylko raz, grając w filmie „Dark Shadows”.

Scarlett Johansson

scarlettjohanssonworld / Corey Sipkin

Olśniewająca blondynka to ulubiony kolor włosów Scarlett Johansson, ale jej naturalne włosy są o kilka odcieni ciemniejsze.

READ
10 najbardziej niefortunnych piękności Rosji

Kristen Stewart

Kristen zagrała wszystkie swoje najsłynniejsze role z ciemnymi włosami, chociaż z natury dziewczyna jest blondynką.

Winona Ryder

Dani Brubaker / Aaron Rapoport

Naturalny kolor włosów Winony Ryder jest znacznie jaśniejszy, niż mogliśmy sobie wyobrazić.

Dita von Teese

Trudno w to uwierzyć, ale gwiazda burleski ma naturalnie jasnobrązowe włosy.

Sophie Turner

Zofia / Kevin Mazur

Płonące pasma Sophie są wynikiem barwienia. Z natury dziewczyna jest blondynką.

Kate Hudson

Katehudson / Ron Galella

Wcześniej Kate Hudson nosiła włosy w ciemniejszym odcieniu niż dzisiaj.

Tutaj możesz zobaczyć, jak dramatycznie zmienił się wygląd gwiazd zerowych. Niektóre z nich są teraz po prostu nie do poznania!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: