Jennifer Lawrence pojawiła się na czerwonym dywanie w niesamowicie przezroczystej sukience od Diora

Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP Jennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFPJennifer Lawrence w Wenecji. Zdjęcie AFP

27-letnia Jennifer Lawrence pojawiła się na premierze filmu „Matka!” na Festiwalu Filmowym w Wenecji w luksusowej półprzezroczystej sukience od Diora z dość odsłaniającym topem i pełną spódnicą. Dopiero wyhaftowane kwiaty na jasnej tkaninie skrywały nagie piersi aktorki. Wyglądało seksownie, ale nie wulgarnie.

Według Elle, Michelle Pfeiffer, Javier Bardem, supermodelka Stella Maxwell, aktorki Diane Kruger, Rebecca Hall i inni również pozowali z Jennifer na czerwonym dywanie.

Zainteresowanie nowym obrazem, w którym Lawrence zagrał główną rolę, wynika również z faktu, że aktorka i reżyser Darren Aronofsky rozpoczęła romans na planie. Jak powiedział Ludziom przyjaciel pary, zakochani mają ze sobą wiele wspólnego.

– Mają bardzo dobry, poważny związek. Nadają na tych samych falach” – powiedziało źródło zbliżone do Jennifer. Szanują się nawzajem i mają wspólne zainteresowania. I jest zachwycony jej błyskotliwością i talentem.

Przypomnijmy, że Festiwal Filmowy w Wenecji, jeden z najstarszych w Europie, odbywa się obecnie we Włoszech. Właściwie to on wyznacza modę na kino. W programie konkursu głównego znalazły się filmy fabularne, które nigdy wcześniej nie były pokazywane publiczności i nie brały udziału w innych festiwalach.

15 sierpnia aktorka Jennifer Lawrence skończyła 30 lat. Już w młodym wieku otrzymała Oscara i jeszcze 3 razy była nominowana do najbardziej prestiżowej amerykańskiej nagrody filmowej. Kilkakrotnie była najlepiej opłacaną aktorką roku. Miała różne relacje – z aktorem Nicholasem Houltem, reżyserem Darrenem Aronofskym, a teraz jest zaręczona z marszandem Cookiem Maroneyem. Jednak najdłuższa miłość Jennifer związana jest z francuskim domem mody Dior.

Aktorka podpisuje swój pierwszy kontrakt z Diorem w październiku 2012 roku po spotkaniu z dyrektorem kreatywnym marki Raf Simons, a pierwsza kampania reklamowa wychodzi w lutym 2013 roku. Aktorka demonstruje kolekcję torebek Miss Dior. Fotografuje ją Willy Vanderpere.

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 1)

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 2)

Jennifer Lawrence otrzymuje swojego pierwszego Oscara (za główną rolę kobiecą w tragikomedii „Mój chłopak jest szalony”) w sukni couture od Diora. W drodze na scenę wzruszająco upada na schody.

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 3)

W tym samym roku aktorka pojawiła się w kampanii reklamowej zaktualizowanych torebek Miss Dior.

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 4)

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 5)

2014: Jennifer ponownie jest nominowana do Oscara, tym razem za rolę w komedii American Hustle. Na czerwonym dywanie ceremonii przychodzi do Diora.

READ
Teraz rówieśnicy z Fedorem”: nowa fryzura dodała wieku Paulinie Andreeva

Oscar

Grudzień tego samego roku: nowa kolekcja torebek Miss Dior trafia w piękne ręce młodej aktorki.

Dior

Dior

Dior

Marzec 2015: Jennifer pozuje do obiektywu Daniela Jacksona w stylizacji stworzonej przez stylistę Simona Robinsa z biżuterii, toreb i ubrań zaprojektowanych przez Rafa Simonsa.

Dior

Dior

Dior

W 2015 roku Lawrence staje się twarzą zaktualizowanej linii szminek Dior Addict.

1

We wrześniu 2015 rusza kampania reklamowa torebek Be Dior i Diorissimo.

2

4

1

Na premierze drugiej części hitu „Igrzyska śmierci” Jennifer – w couture Dior.

1

Na gali rozdania Oscarów 2016 w koronkowej i szyfonowej sukience Diora.

1

We wrześniu 2016 ruszy kampania jesienno-zimowej kolekcji torebek marki Dior. Nakręcony przez Patricka Demarcheliera.

dior jennifer lawrence aw16

dior jennifer lawrence aw16

dior jennifer lawrence aw16

Rafa Simonsa zastępuje Maria Grazia Chiuri na stanowisku dyrektora kreatywnego Diora, ale główna muza domu mody pozostaje niezmieniona. Jennifer pojawia się w luźnych dżinsach, czarnej kurtce i T-shirtach z hasłem We Should All Be Feminist.

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 6)

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 7)

W czerwcu 2017 r. Dior wprowadza długotrwały tatuaż Dior Addict Lip Tattoo. Zgadnij, kto staje się jego twarzą.

W grudniu Jennifer Lawrence i milion kapeluszy pojawiają się w reklamie kolekcji rejsów Dior, którą Maria Grazia Chiuri zadedykowała feministkom i Dzikiemu Zachodowi (pełna kampania tutaj).

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 8)

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 9)

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 10)

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 11)

Na początku 2018 roku na Oskarach aktorka oczywiście w Diorze.

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 12)

W maju 2018 roku aktorka wystąpiła w kampanii reklamowej kolekcji Pre-Fall 2018. Fotografka Brigitte Lacombe pracuje nad zdjęciami. Zdjęcia odzwierciedlają estetykę retro, która zainspirowała projektanta podczas tworzenia kolekcji.

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 13)

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 14)

W sierpniu 2018 roku Jennifer zostaje twarzą perfum Joy. To pierwszy nowy zapach, który Dior wydał od 20 lat.

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 15)

W październiku 2018 roku aktorka wystąpiła jako riderka w kampanii Dior Cruise 2019 (zobacz pełną kampanię tutaj).

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 16)

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 17)

W kwietniu 2019 roku gwiazda prezentuje kolekcję sprzed jesieni 2019 roku, inspirowaną pracami ukraińskiej artystki abstrakcyjnej Soni Delaunay (pełna kampania tutaj).

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 18)

Jennifer Lawrence - 30. Jej najdłuższy związek - z domem Diora (zdjęcie 19)

Istnieje silne poczucie, że to dopiero początek dla Jennifer Lawrence i Diora.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: