Jeden chirurg plastyczny dla dwojga: odmłodzona Taisiya Povaliy stała się jak jej przyjaciel Lyubov Uspenskaya

Lyubov Uspenskaya przed i po operacji plastycznej

Lyubov Uspenskaya wraca do trendów – powodem tego jest skandaliczny rozwód z mężem, konflikt z jedyną córką i liczne szczere zdjęcia piosenkarki. Oczywiście, omawiając życie osobiste i karierę artysty, zarówno fani, jak i hejterzy dotykają tematu chirurgii plastycznej. Ile z nich było na koncie Uspenskaya? Czy jej wygląd naprawdę pasuje do zdjęć, które artystka nie boi się publikować na Instagramie? Aby poznać szczegóły, TecRussia.ru prowadzi własne dochodzenie.

↑ Biografia królowej chanson

stare zdjęcie Uspienskiej przed operacją plastyczną

Ljubow Uspienskaja urodził się 24 lutego 1954 r. w rodzinie dyrektora kijowskiej fabryki sprzętu AGD Zalmana Sitskera, który przy całej miłości do córki był raczej twardym człowiekiem. Ojciec osobiście nauczył dziewczynę grać na pianinie, ponieważ marzył o poważnej karierze dla Lyuby. Pod koniec szkoły muzycznej Ljubow wchodzi do Kijowskiej Szkoły Glier.

Pewnego wieczoru Uspenskaya zostaje zauważona przez muzyków z miasta Kisłowodzka, którzy zaprosili dziewczynę, aby poszła z nimi śpiewać, a młoda Lyuba się zgadza. Po krótkiej pracy z nową trupą piosenkarka przybywa do Erewania, gdzie występuje w najbardziej prestiżowej restauracji w mieście – tam czekała na swoje pierwsze poważne zarobki, uwagę fanów i łatwe, ekscytujące “jak atrakcyjność”.

kariera piosenkarki

W wieku 24 lat Lyubov Uspenskaya po raz pierwszy odwiedził Włochy, a kilka lat później miała okazję wyemigrować do Ameryki wraz z mężem Jurijem Uspienskim. W Stanach piosenkarka czekała na oszałamiający sukces – wśród rodaków mieszkających daleko od ojczyzny jej nagrania z uduchowionymi piosenkami w języku rosyjskim zyskały niesamowitą popularność.

Dokładnie 20 lat Lyubov Zalmanovna mieszkała w USA, po czym wróciła do Rosji, gdzie dzięki znacznemu wsparciu ze strony samych „szczytów” rosyjskiego show-biznesu rozpoczęła się nowa runda jej kariery. Dziś artysta prowadzi aktywne życie koncertowe, nagrywając nowy album, wykonując utwory w duecie z popularnymi artystami, w tym młodymi raperami. O dziwo, na jej koncertach jest dużo nie tylko starszych osób, ale także całkiem młodych dziewcząt i chłopaków, którzy na pamięć znają piosenki swojej ulubionej gwiazdy.

↑ Życie osobiste – rozwód i nowa miłość

Uspenskaya przed operacją plastyczną, zdjęcie z pierwszym mężem

Lyubov Zalmanovna był oficjalnie żonaty 3 razy. Pierwszym mężem jest Jurij Uspienski, który zmarł jesienią 2020 roku. Drugi to biznesmen z Kijowa Władimir Franc, a trzeci Aleksander Płaksin. Tak się złożyło, że po prawie 30 latach małżeństwa z Aleksandrem Uspienskim ogłosiła rozpad. W jednym z wywiadów gwiazda powiedziała, że ​​od ponad roku są w napiętym związku, nie mogą znaleźć wspólnego języka.

  • «Mąż szantażował mnie tym, że nie da zgody na wywiezienie córki z Ameryki. Musiałem zgodzić się na jego warunki, żebyśmy byli uważani za męża i żonę. Całe życie żyłem w szantażu. Mam wrażenie, że mój mąż wymyślił plan zniszczenia mnie i przejęcia wszystkiego, co mam. Nie mogę się do niego dodzwonić, nie odbiera telefonu”, przyznał Uspienskaja.

z Levanem Kbilashvili

Niemniej jednak nieporozumienia z mężem nie stały się przeszkodą w burzliwym życiu osobistym Ljubowa. Przez długi czas nie ukrywała, że ​​jest zakochana, ale nie reklamowała imienia swojego mężczyzny. Okazało się, że piosenkarka miała romans z Levanem Kbilashvili, uczestnikiem programu Voice.

Jednak nawet tutaj nie wszystko idzie gładko. We wrześniu 2020 roku Uspieńska powiedziała prasie: „Chudnę, bo nie znalazłam swojego szczęścia”. Prawdopodobnie powodem smutku było rozstanie z gruzińskim macho. Ouspenskaya zrobiła wielkie plany dla faceta, chciała zrobić z niego gwiazdę, ale nie wyszło .

READ
Vera Breżniewa na scenie „Nowej Fali 2023”: różowe włosy i czerwone cienie

↑ Skandal z córką

Lyubov Uspenskaya i Tatiana Plaksina

Relacje z własną córką Tatianą Płaksiną w Uspenskaya zawsze były napięte. Tanya jest jedyną spadkobierczynią słynnego artysty. W 2019 roku po wybuchu skandalu wyjechała z Rosji do Stanów Zjednoczonych. Stało się to po oświadczeniu Plaksiny na antenie programu telewizyjnego, że gwiazda matka rzekomo kpiła z niej .

Dziś Ljubow i Tatyana praktycznie nie komunikują się publicznie, od czasu do czasu publikując posty filozoficzne na temat złożoności relacji między rodzicami a dziećmi. Jednak wielu uważa, że ​​złożone relacje w rodzinie to nic innego jak przemyślany PR. Podobno całe to zamieszanie pomaga podtrzymać zainteresowanie zarówno matki, jak i córki, które nie tak dawno także myślały o karierze piosenkarki i już zaprezentowały swoje pierwsze utwory.

↑ Jaką operację plastyczną wykonał Ljubow Uspienskaja?

zdjęcie Uspienskiej przed i po operacji plastycznej

Patrząc na zdjęcie gwiazdy, fani podziwiają, jak zadbana Love wygląda na swoje 66 lat. Nie boi się pokazywać w odkrywczych kreacjach, pokazując publicznie smukłe nogi, w ogóle szeroko się uśmiechając 32. Jaki jest sekret tak spektakularnego wyglądu?

Jak zwykle szukają tropu w rzekomo licznych operacjach odmładzających: chirurgia plastyczna twarzy (powtórzona), zmiana kształtu nosa, liposukcja, powiększenie piersi – to tylko niektóre z „arsenałów” przypisywanych popularnej piosenkarce. Aby dowiedzieć się, gdzie jest prawda, a gdzie fikcja, zastosowaliśmy najbardziej niezawodną metodę – porównaliśmy zdjęcia Uspienskiej z różnych lat, omówiliśmy z praktykującymi chirurgami i wyciągnęliśmy własne wnioski.

↑ Twarz – idealna genetyka czy filtry?

idealnie gładka skóra

Z wyraźną różnicą w starych i świeżych zdjęciach sama Uspieńska nie waha się dzielić się swoimi „tajemnicami piękna”, które pozwalają jej wyglądać znacznie młodziej niż jej lata. Jedna z procedur, do których zastosował się artysta To jest wzmocnienie nici. Zasada działania: pod skórę wprowadzane są specjalne nici medyczne, które stają się swoistym szkieletem. Opierając się na nim, owal twarzy nie opada, wygląda na równy i stonowany.

Wzmocnienie nie tylko przywraca twarz do jej dawnych „wyrzeźbionych” form, ale także zapobiega dalszym zmianom związanym z wiekiem. Efekt utrzymuje się przez 1-2 lata, po czym procedurę należy powtórzyć.

Uspenskaya po liftingu i plastyce powiek

Jest jednak prawdopodobne, że Uspieńska nie ograniczała się do samych wątków. Biorąc pod uwagę, że w porównaniu z fotografiami sprzed 5-10 lat, cięcie oczu artystki wyraźnie się zawęziło, można przypuszczać, że wykonano również lifting chirurgiczny.

Tutaj Ljubow miał dwie opcje: zgodzić się na mały, delikatny lifting, który sprawi, że będzie wyglądała naturalnie odświeżona, ale niezbyt odmłodzona. Albo wykonaj bardziej radykalną operację, w wyniku której znikną wyraźne zmarszczki, fałdy nosowo-wargowe, twarz stanie się bardziej „wyrzeźbiona” – ale ślady pracy chirurga w postaci lekko ściągniętej skóry i charakterystycznie zmienionych kącików oczy i usta będą oczywiste. Jak widać, piosenkarka postanowiła nie ograniczać się do półśrodków i jak najlepiej wykorzystać chirurgię plastyczną.

stan skóry z bliska

Biorąc pod uwagę anatomiczną budowę czaszki, zgryz i wiek, Uspenskaya wygląda naprawdę dobrze. Można przypuszczać, że oprócz liftingu przeszła również blefaroplastykę (korektę nadmiaru skóry na powiekach górnych i dolnych). A patrząc na jej charakterystyczną, powściągliwą mimikę twarzy, nie ma wątpliwości, że oprócz operacji dokonano także kosmetycznego tuningu za pomocą zastrzyków z botoksu. Wynik wszystkich tych manipulacji okazał się bardzo godny: pomimo oczywistych śladów pracy chirurga (co samo w sobie nie można nazwać defektem), twarz wygląda bardzo holistycznie, praktycznie nie ma dodatkowych objętości i oczywistego zwiotczenia skóry .

READ
Najbardziej niegrzeczne gwiazdy Hollywood według fanów

↑Usta Lyubonki

Uspieńska powiększyła usta

Z natury Uspenskaya ma dość duże, pulchne usta, ale nie mogła się obejść bez pomocy kosmetyczki. Objętość, którą pokazuje na selfie w swoich sieciach społecznościowych, jest wyraźną konsekwencją regularnych wstrzyknięć wypełniacza. Tak, a szkarłatna szminka bardzo jasno skupia się na tej chwili.

Musimy jednak oddać hołd gwieździe, poczucie proporcji nie jest jej obce: wyniku końcowego, przy całej jego jasności, nie można nazwać wulgarnym. A legendarne słowa z piosenki „Lyuba, Lyubonka, całuję cię w usta” są nadal aktualne. Usta piosenkarki wyglądają na obszerne, zmysłowe i uwodzicielskie.

↑ Nos jak na zdjęciu

zdjęcie po plastyce nosa

Porównując stare i współczesne zdjęcia, możemy założyć, że Lyubov Uspenskaya wykonał plastykę nosa. W dynamice widać, że jej nozdrza wyraźnie się zwęziły, a kształt nosa nieco się zmienił: stał się cieńszy, zyskał wyraźniejszy kontur, a czubek lekko uniósł się.

Podobny efekt na zdjęciach można jednak osiągnąć bez operacji, przy pomocy profesjonalnego konturowania i udanej gry świateł. Co ciekawe, sama Uspenskaya nie komentuje ewentualnej korekty nosa, pomimo swojej zwykłej szczerości w transmisjach na żywo i komunikacji z dziennikarzami.

↑ Klatka piersiowa – w soczewce

Lyubov Uspenskaya po powiększeniu piersi

W prawie wszystkich obrazach piosenkarki wyraźny nacisk kładziony jest na popiersie. Jej formy są uderzające, zwłaszcza że jest coś do zademonstrowania. Nic dziwnego, że piosenkarce przypisuje się mammoplastykę – rzekomo włożyła implanty i wykonała lifting piersi, a profilaktycznie prowadzi kursy zabiegów iniekcji przeciwstarzeniowych.

Ale nie ma na to obiektywnych dowodów. Uspienskaja miała obszerny dekolt od dość młodego wieku i już kwestią techniki jest jej piękne i opłacalne złożenie za pomocą odpowiednio dobranej bielizny i innych sztuczek. Według Ljubowa nie miała żadnych operacji plastycznych na klatce piersiowej, a do filmowania w klipach, w których musi pokazać „bogactwo” w całej okazałości, używa dubletu. I nie mamy powodu, by w to wątpić.

↑ Brzuch i talia – postać młodej dziewczyny

piosenkarka nie zrobiła liposukcji

Pełen wdzięku talię artysty można tylko pochwalić. Według piosenkarki po pierwsze to dobra genetyka, a po drugie regularna praca nad sobą: nie zabija się na sali, ale od dawna nie pije alkoholu, dba o zdrowie, regularnie kontroluje wzlotów, ucieka się do masażu, przyzwyczaiła się do wczesnych wstawań, joggingu i jogi. I to jest sekret jej harmonii!

Nic nie wskazuje na to, że miała miejsce liposukcja lub plastyka brzucha: Uspieńska nigdy nie przybrała na wadze, a jeśli przynajmniej połowa działań, które zapowiedziała w poprzednim akapicie, jest naprawdę prawdziwa, to w połączeniu z napiętym harmonogramem wycieczek będzie to bardzo skuteczne przepis na utrzymanie formy bez plastiku.

↑ Skośne oczy

zmieniony kształt oczu Uspienskiej po operacji plastycznej twarzy

«Oczy przestały się otwierać! Przesadziłem z podciąganiem“,”Nadmuchiwana lalka – szturchnij i pęknij”, – wiele podobnych komentarzy pojawiło się pod zdjęciem z piosenkarzem Brandonem Stone’em, które Lyubov opublikował na swoim Instagramie. I trzeba przyznać, że Uspieńska naprawdę nie wygląda najlepiej na tym zdjęciu. Albo kąt do zdjęcia wybrano nieudany, albo tak naprawdę chodzi o konsekwencje liftingu (co do którego już nie mamy wątpliwości), ale złośliwe komentarze w tym przypadku okazały się dość obiektywne.

↑ Dlaczego Uspieńska się nie uśmiecha? Co z zębami?

krzywe zęby jako powód, by się nie uśmiechać

W przeciwieństwie do klatki piersiowej i nóg Uspieńska nie spieszy się z pokazaniem zębów publiczności. I jest na to całkowicie logiczne wytłumaczenie. Sądząc po zdjęciach, górny i dolny rząd zębów piosenkarza ma krzywiznę. Ponadto Uspenskaya paliła przez wiele lat, co nie mogło nie wpłynąć na kolor koron.

READ
29-letnia Maria Pogrebniak nosi ubrania swojego 12-letniego syna

Korekta wszystkich wymienionych niedoskonałości nie jest trudna – przy pomocy licówek dentystycznych. I to bardzo dziwne, że Miłość jeszcze ich nie zainstalowała. Jednak tym większe prawdopodobieństwo, że stanie się to w najbliższej przyszłości.

↑ Instagram a rzeczywistość – różnica jest oczywista

sortowanie z filtrami

Pragnienie gwiazdy, aby wyglądać idealnie, pomimo jej dojrzałego wieku, jest całkiem uzasadnione. Ale fani nie przestają uważnie przyglądać się metamorfozom, do tego stopnia, że ​​jesienią 2020 roku w artystę uderzyła fala nienawiści. Abonenci wyśmiewali Miłość za „nienormalne pragnienie młodości”. Podobno przesadziła z photoshopem, opublikowała zdjęcie z „płaską” twarzą, ale w rzeczywistości wygląda inaczej.

Komentarze pod postem doprowadziły piosenkarza do oburzenia: „Okazało się zabawne! Płaszcz jest osobny, a płaska twarz jest osobna!“,”Takie pragnienie młodości jest nawet trochę nienormalne. Tutaj zadbana dama budzi szacunek, a osoba zupełnie odmienna od niego wręcz niezręczność“.

Uspenskaya po operacji plastycznej

Świeżo w mojej pamięci są też zdjęcia z imprezy towarzyskiej w Petersburgu, kiedy wielu uważało wygląd piosenkarza za całkowicie nie do poznania. I tutaj na szczególną uwagę zasługują komentarze:Luba Uspenskaya, napompowana Botoxem, wygląda okropnie“,”Uwielbiam słuchać, ale nie chcę oglądać. Za dużo plastiku. Zwłaszcza usta są przerażające“,”Ciało młodej kobiety i głowa starej kobiety“.

↑ Marzenia o dzieciach

Lyubov Uspenskaya po operacji plastycznej

W rewelacjach z prasą Ouspenskaya niejednokrotnie mówiła o swoim smutnym doświadczeniu macierzyństwa. W młodości przeżyła prawdziwą tragedię, tracąc tylko urodzonych bliźniaków. Wcześniej, w wieku 16 lat, potajemnie usunęła ciążę dorosłego mężczyzny. Miłość nie oczekuje wnuków od jedynego spadkobiercy, ale sama marzy o zostaniu matką po raz drugi: „Pugaczowa może, Kirkorow może, ale czy jestem czerwona czy co? Chcę też więcej dzieci – śmieje się Uspenskaya. Kto wie, może w niedalekiej przyszłości gwiazda skorzysta z pomocy zastępczego macierzyństwa i zostanie matką. W międzyczasie aktywnie zajmuje się “wychowaniem” kilku psów.

Taisiya Povaliy przed i po operacji plastycznej

Taisiya Povaliy jest popularną rosyjską i ukraińską gwiazdą popu. Na terytorium krajów przestrzeni postsowieckiej nie można znaleźć osoby, która nie słyszała o piosenkarzu. Podziw wśród licznych fanów wzbudza nie tylko wyjątkowy głos i zdolności artystyczne, ale także jasny wygląd. Aby zachować młodość, Povaliy regularnie korzysta z usług chirurgów plastycznych.

Jeśli porównamy, jak wygląda Taisiya Povaliy przed i po operacji plastycznej, to są to dwie różne osoby. Kobieta z roku na rok staje się bardziej efektowna, jaśniejsza i mimo swojego wieku wygląda dość młodo.

Zdjęcie w dzieciństwie

Taisia ​​ma nie mniej jasną, interesującą biografię niż ona sama. W obwodzie kijowskim w małej wiosce Szamrajewka urodziła się kobieta. Wkrótce rodzina przeniosła się do Belaya Tserkov.

Od dzieciństwa przejawiał się talent muzyczny małej Taisiya. Uwielbiała śpiewać. Dziewczyna otrzymała miłość od swoich rodziców: jej matka śpiewała pieśni ludowe, jej ojciec grał na gitarze, harmonijce ustnej, bałałajce. Cała rodzina słuchała płyt Ludmiły Zykiny i Edity Piekha. Dziewczyna lubiła lekcje muzyki w przedszkolu. Lubiła grać pracownika muzycznego na pianinie.

READ
Gwiazdy, które bardzo przytyły

Od szóstego roku życia Taisiya uczyła się w szkole muzycznej i wyruszała w trasę koncertową z zespołem. Silny charakter przyszłej gwiazdy objawiał się od dzieciństwa. Była inicjatorką rozwodu rodziców z powodu uzależnienia ojca od alkoholu.

W wieku 15 lat wstąpiła do Kiev Glier Music College. Dziewczyna miała dane, aby zostać śpiewaczką operową, ale wolała scenę.

Kariera Tai rozpoczęła się od grupy w Kijowskiej Music Hall, gdzie pracowała przez około 6 lat. Nie opuściło jej marzenie o karierze solowej, dlatego po odejściu z grupy kieruje swoimi siłami, by marzenie się spełniło.

Jej trudy zostały nagrodzone narodową sławą, która przyszła do niej w 1994 roku.

Życie osobiste artysty również dobrze się rozwijało. W wieku 18 lat wyszła za mąż za kolegę z Music Hall. W tym małżeństwie urodził się jej jedyny syn. Wraz z drugim mężem, Igorem Likhutą, producentem pracującym w niepełnym wymiarze godzin, pobrali się w 1993 roku i nadal są szczęśliwym małżeństwem.

Jak gwiazda zaczęła opiekować się po pierwszej operacji plastycznej

Z natury Povaliy ma słowiański wygląd z miękkimi rysami, okrągłymi policzkami i „ziemniaczanym” nosem. Piosenkarka przed plastikiem wyglądała uroczo. Przeprowadzone operacje plastyczne odmieniły ją: zniknęły masywne policzki, pojawiły się wyraziste kości policzkowe.

Na skórze nie ma śladów starzenia, która wygląda jak dwudziestoletnia dziewczynka. Aby zachować młodość, kobieta okresowo wykonuje lifting. Usuwa drobne zmarszczki za pomocą zastrzyków kosmetycznych.

Ostatnie zdjęcie wyraźnie pokazuje, że nos „ziemniaczany” stał się bardziej elegancki i nabrał prawidłowego kształtu. W ten sposób staje się oczywiste, że wykonano plastykę nosa. Podczas jego realizacji zmniejszono czubek nosa i zwężono grzbiet nosa. Povaliy przyszedł do tej operacji, aby zachować wyrafinowanie obrazu. Sam narząd oddechowy pasował do niej, ale nie odpowiadał nowemu kształtowi twarzy. Po wszystkich manipulacjach Taisiya zaczęła wyglądać jak osoba z towarzystwa. Nawet fani przestali rozpoznawać ją tutaj jako prostą dziewczynę, tak jak na początku swojej kariery.

Stan skóry dla artysty na pierwszym miejscu. Ponieważ jest drgający pod wpływem negatywnego działania kosmetyków dekoracyjnych i innych drażniących czynników. Do pielęgnacji twarzy Taya codziennie używa kilkunastu różnych kosmetyków. Gdy pojawiają się drobne zmarszczki, udaje się do kosmetologa, gdzie przy pomocy nowoczesnych procedur usuwane są defekty związane z wiekiem.

Analizując zdjęcie Taisiya Povaliy przed i po operacji plastycznej, można zauważyć, że zmienił się kształt oczu, a spojrzenie stało się bardziej otwarte. Podobno operację wykonał doświadczony chirurg. Ponieważ tkanka tłuszczowa pod dolną powieką została zachowana. Brak „kurzych łapek” potwierdza zastrzyki z botoksu w zewnętrznych kącikach oczu. Zmienił się również kształt brwi: ich czubek stał się bardziej uniesiony. Nie było leków na bazie toksyny botulinowej.

Jak ona teraz wygląda?

Fani przeanalizowali i porównali, jak wygląda Taisiya Povaliy przed i po operacji plastycznej. Na zdjęciach z lat 90. Povaliy wygląda jak sympatyczna i urocza młoda kobieta. Ale teraz piosenkarka Taisiya Povaliy po operacji plastycznej ma wizerunek femme fatale. Według niektórych fanów dzisiaj jest młodsza niż 20 lat temu.

Na zdjęciach z obchodów urodzin we Włoszech w 2020 roku gwiazda wygląda bardzo młodo. Zdjęcia wyszły dobrze. Byli sceptycy, którzy zarzucali piosenkarzowi nadmierną miłość do chirurgii plastycznej. Nie ma nic nagannego w tym, że kobieta po pięćdziesiątce nie chce godzić się na zmiany związane z wiekiem i walczy z nimi dostępnymi środkami. Worki pod oczami i zmarszczki w kącikach oczu raczej nie wpłyną pozytywnie na wizerunek artysty.

READ
Jest piękną kobietą z wąsami: publiczność dyskutuje o wadach Iriny Pegovy

Nie ma również wad w dolnej części twarzy. U kobiet w jej wieku pojawiają się tak zwane „faty” – fałdy skóry, które opadły i naruszają linię owalu twarzy. Nie ma fałdów nosowo-wargowych, kształtu i koloru ust jak u młodej dziewczyny. Taki efekt dla pacjentów w wieku 40 lat daje zabieg smas-liftingu. Starsi pacjenci nie mogą obejść się bez drastycznych środków. Ponieważ bez wycięcia nadmiaru skóry nie będzie możliwe zachowanie pięknego konturu twarzy. Najprawdopodobniej Taisii przeszła radykalną korekcję chirurgiczną.

Porównując zdjęcia przed i po operacji plastycznej, fani nie stwierdzili żadnych zmian w sylwetce. Povaliy jest zawsze w świetnej formie. To nie zasługa chirurgów, ale samej kobiety. Dobrze się odżywia, monitoruje sen, nie nadużywa napojów alkoholowych. Regularnie wykonuje również masaże antycellulitowe, okłady i kąpiele w jacuzzi.

Na najnowszych zdjęciach, które pojawiły się w sieci w 2021 roku, można zobaczyć, jak teraz wygląda artysta. Piosenkarka jest na zdjęciu ze swoim kolegą Lubowem Uspienskim. Fani od razu zauważyli, że Taya bardzo się zmieniła i stała się bardzo podobna do Lyuby. Sugerowali nawet, czy była przykładem dla Povaliy. Nawet jeśli wygląda jak inna znana artystka, zdjęcia pokazują świeżość i młodość Tai.

Co gwiazda oficjalnie o nich mówi (czy to potwierdza, jeśli tak, to które)

Taisiya, w przeciwieństwie do innych gwiazd popu, nie ukrywa, że ​​korzysta z usług chirurgów plastycznych. Artystka nie ukrywa, że ​​jest częstą pacjentką kliniki chirurgii plastycznej.

W jednym z wywiadów przyznała, że ​​jeśli jest wybór między nową sukienką a operacją plastyczną, to wybierze tę drugą. Kiedy na nią patrzysz, rozumiesz, że ma rację. Ponieważ nie wszystkie młode dziewczyny mogą nawet wyglądać jak ona w jej wieku.

To, co widzą widzowie, to tylko wierzchołek góry lodowej. Jak przyznaje sama piosenkarka, nie raz zapłaciła wysoką cenę za pragnienie wiecznej młodości. Povaliy milczy o tym, ile bólu musiała znieść. Ale pewnego dnia prawie straciła najcenniejszą rzecz, jaką ma – swój głos. Winą za piłkę był nieudany plastik. Mięśnie szyi były mocno naciągnięte, przez co piosenkarka nie mogła śpiewać na cały głos. Przyznaje, że była wtedy bardzo udręczona i bała się na zawsze stracić głos.

Jak chirurgia plastyczna wpłynęła na Twoją karierę

Taisiya Povaliy zyskała popularną miłość i uznanie nie tylko za swój talent. Warto zauważyć, że wygląd odgrywa dużą rolę w jej sukcesie. Ponieważ widz uwielbia nie tylko cieszyć się muzyką, ale także pięknem wykonawcy. Jest poszukiwaną piosenkarką, bilety na jej koncerty są wyprzedane na długo przed terminem występu. Pod zdjęciami na jej stronie w sieci społecznościowej fani podziwiają jej piękno i nie skąpią komplementów.

Povaliy żyje własnym życiem i nie zwraca uwagi na opinie innych ludzi. Nikogo nie naśladuje i nie stara się być jak ktoś inny. Jej pragnienie, by wyglądać młodo i świeżo, zostało w pełni zrealizowane. Niech niektórzy uważają, że stała się nie do poznania, ale wygląda szykownie. Oczywiście miała szczęście do chirurga plastycznego.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: