Jakiego rodzaju miłości potrzebujesz według swojego znaku zodiaku?

We wszystkich horoskopach obowiązkową pozycją jest opis zgodności znaków, ale niestety większość z nich opisuje tylko szczególne przypadki na przykładach par znaków, tracąc z oczu ogólne zasady dla wszystkich. Chociaż te zasady są bardzo logiczne i jednocześnie proste. A ich zrozumienie pomoże ci raz na zawsze dowiedzieć się, kto, z kim i, co najważniejsze, jak kompatybilny.

Tak więc, zgodnie z klasyczną astrologią, której zasady kierują obliczaniem zgodności In-contri w odpowiedniej sekcji, znaki zodiaku są odpowiednie dla siebie w miłości i związkach rodzinnych, jeśli nie są sprzeczne z 2 głównymi zasadami:

  • znaki należą do tej samej parytetu
  • znaki nie są takie same

W związku z tym z akapitu pierwszego wynika, że ​​oznaczenia należą do tego samego lub innego elementu, ale się uzupełniają. Jak wiesz, istnieją tylko 4 elementy – są to Ogień, Ziemia, Powietrze i Woda. To. w każdym elemencie znaki są ze sobą kompatybilne, a pary są kompatybilne, reprezentując pozytywną kombinację elementów Ogień-Powietrze i Ziemia-Woda. Jak widać, wszystko jest proste.

2 grupy kompatybilnych postaci

Uporządkujmy znaki z ich elementami i rozważmy wyraźnie:

Widzimy, że znaki elementów Ognia i Powietrza są nieparzyste, a znaki Ziemi i Wody są parzyste. W związku z tym zgodność znaków każdej pary elementów, zarówno między sobą, jak i wewnątrz, jest bardzo naturalna: Powietrze pomaga Ogniowi silniej rozbłysnąć, a Woda wypełnia Ziemię, czyniąc ją żyzną.

Kompatybilne znaki ognia i powietrza:
Baran, Lew i Strzelec — Bliźnięta, Waga i Wodnik

Kompatybilne znaki ziemi i wody:
Byk, Panna i Koziorożec – Rak, Skorpion i Ryby

Z drugiej strony w kombinacjach znaków o różnej parzystości – są to pary elementów Woda-Ogień, Woda-Powietrze, Ziemia-Ogień, Ziemia-Powietrze – nie obserwuje się pozytywnego związku. Co więcej, nawet z natury elementów widać, że niektóre z tych par są przeciwstawne. Dlatego ich zgodność w miłości i rodzinie jest uważana za negatywną.

W ten sposób zgodność znaków Zodiaku działa ogólnie na poziomie zgodnym/niezgodnym. Istnieje jednak szereg innych charakterystycznych cech, które zależą od względnej pozycji pary znaków.

7 rodzajów zgodności między znakami

Bardziej szczegółowy opis zgodności w parze można znaleźć na podstawie położenia znaków względem siebie na okręgu zodiaku. Co więcej, zarówno zgodnie z ruchem wskazówek zegara, jak i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Tylko w zależności od kierunku konta zmieni się rola Twojego znaku w parze. Przeanalizujmy, jak to działa, na przykładzie pierwszego znaku – Barana.

READ
Wykładzina podłogowa: płytki lub drewno

Lokalizacja: +1 i -1 znak od twojego
Typ pary: „Najlepszy przyjaciel i najlepszy wróg” – niezgodność
Przykłady: Baran (1) – Byk (2), Baran (1) – Ryby (12)
Opis: Najpopularniejsza para postaci spośród wszystkich pozostałych. Szybko się zaprzyjaźniają, ale konflikt żywiołów przeszkadza w poważnym związku. Częste problemy: zazdrość, rywalizacja, różnica interesów i celów życiowych.

Lokalizacja: +2 i -2 znaki od twojego
Typ pary: „Wielki brat i młodszy brat” – kompatybilność
Przykłady: Baran (1) – Bliźnięta (3), Baran (1) – Wodnik (11)
Opis: para znaków dodatnio połączonych elementów. Ważne jest, aby każdy partner rozumiał swoją rolę. „Starszy brat” zwykle przewyższa „młodszego” wiekiem, doświadczeniem lub charakterem.

Lokalizacja: +3 i -3 znaki od twojego
Typ pary: „Patron i doradca” – niezgodność
Przykłady: Baran (1) – Rak (4), Baran (1) – Koziorożec (10)
Opis: para znaków elementów będących w konflikcie, ale w razie potrzeby potrafiących znaleźć wspólną płaszczyznę. Niestety tylko w biznesie, ale nie w sferze rodzinnej. Dla nich lepiej wybrać wspólny biznes niż dom.

Lokalizacja: +4 i -4 znaki od twojego
Typ pary: «Dziecko i rodzic | Uczeń i nauczyciel ”- kompatybilność
Przykłady: Baran (1) – Lew (5), Baran (1) – Strzelec (9)
Opis: Piękna para znaków tego samego elementu. „Rodzic” musi wykazać się całą swoją mądrością, troską i cierpliwością – tutaj więcej zależy od niego. Wystarczy, żeby „dziecko” nie było zbyt kapryśne i kapryśne.

Lokalizacja: +5 i -5 znaków od twojego
Typ pary: „Boa dusiciel i królik” – niezgodność
Przykłady: Baran (1) – Panna (6), Baran (1) – Skorpion (8)
Opis: Para, o której pisze się romanse. Brak szczęśliwego zakończenia. Najpierw burza uczuć i emocji. Na koniec nuda i zmęczenie „boa dusiciela”, złamane serce „królika”. Radzimy unikać, zwłaszcza jeśli „królik” jest twoim znakiem rozpoznawczym.

Lokalizacja: +6 i -6 znaków od twojego
Typ pary: „przeciwieństwa się przyciągają” – kompatybilność
Przykłady: Baran(1) – Waga(7)
Opis: podobnie jak bieguny magnesu, te znaki są tak różne, ale ich przyciąganie jest równie silne. Ten związek jest wysoce zalecany tylko dla doświadczonych i mądrych partnerów. Młodzi ludzie w takiej parze popełniają wiele błędów i rzadko potrafią ujawnić swój pełny potencjał.

READ
Kawalerka: cechy układu

Lokalizacja: ten sam znak
Typ pary: „Ja i moje lustro” – niezgodność
Przykłady: Baran(1) – Baran(1)
Opis: Wspólna para wśród młodych partnerów. Nie ma nic prostszego niż nawiązanie relacji z kimś takim jak ty. Ale wtedy nie ma nic bardziej nudnego i denerwującego niż widzieć w pobliżu własne niedociągnięcia.

Ostatnie wiadomości

Wyszła trzecia wersja strony!

Wiele miesięcy pracy, poprawki błędów, nowa zawartość, ulepszenia wersji mobilnej i zmniejszone prędkości pobierania – mamy nadzieję, że to wszystko zostało osiągnięte. Czekamy na Twoją opinię!

Nowa edycja kwadratu pitagorejskiego

Poprawiliśmy wiele błędów w tekstach na kwadracie Pitagorasa, zaktualizowaliśmy sformułowania i uzupełniliśmy szereg luk. Być może ktoś odkryje coś nowego lub wyjaśni rzeczy, których wcześniej nie rozumiano.

Przygotowywanie aktualizacji znaków zodiaku

Wielu mogło zauważyć, że w ostatnich dniach strona była chwilowo niedostępna. Wynika to z dużych aktualizacji w części technicznej – przygotowujemy się do uzupełnienia sekcji kompatybilności znaków zodiaku i poprawy czegoś w samym obliczaniu kompatybilności. Mamy nadzieję zakończyć wszystko do końca miesiąca.

Ustaw okresy dat dla znaków zodiaku

Daty znaków zodiaku zostały sprowadzone do formatu klasycznej zachodniej astrologii. Kontrowersyjne znaki to: Byk-Baran, Panna-Waga i inne.

© 2013-2022 In-contri.ru
Strona zawiera informacje przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: