Jakie zwierzę jest najbardziej podobne do twojego mężczyzny według twojego znaku zodiaku?

Dziś nasza Magic Ball mówi najważniejszą rzecz: z jakim bydłem zadzierałeś? Mówimy o zwierzętach zodiaku ludzi. A także, jakie zwierzęta są podobne do znaków zodiaku.

Jakim on jest zwierzęciem według swojego znaku zodiaku?

:)

Nie, nie, to wcale nie jest horoskop o zwierzętach totemowych! Dokładniej, oczywiście badaliśmy, które zwierzę totemiczne jest nieodłączne w każdym znaku zodiaku, ale jednocześnie wybraliśmy również takie zwierzęta, które pasują do znaków zodiaku z psychologicznego punktu widzenia. Ogólnie usiądź: będzie to bardzo pouczające – i “aluzyjne” do cech charakteru twojej ukochanej

Koziorożec – Łoś

Kliknij i zobacz

Jakie jest zwierzę według znaku zodiaku Koziorożec? Właściwie koń, ale wydaje nam się, że łoś. Bydło kolosalne. Łoś to flegmatyczny olbrzym, który, jak się wydaje, nie może nikogo skrzywdzić: stoi sam, żuje liście. Ale to tylko pozory! Jeśli łoś jest przypadkowo przestraszony, rozgniewany, obrażony, beztrosko upokorzony, nie wystarczy przelecieć obok niego wystarczająco dokładnie, a nawet niepoprawnie powiedzieć mu „Ku!” – napisz zagubiony. Ten kolos natychmiast wybuchnie i ucieknie, nie rozpoznając drogi i nie tratując wszystkich żywych istot. I żebyście zrozumieli, nie ma sposobu, żeby go powstrzymać: metaforyczna waga i wzrost Koziorożca jest porównywalna z łosiem – co najmniej pół tony żywej wagi i dwa i pół metra w kłębie. A jego wzrok też jest łosiowy: nie widzi nic poza własnym nosem, więc lepiej nie stać pod strzałą. Deptać!

Wodnik – hiena

Kliknij i zobacz

Obrzydliwa bestia. Piekielne stworzenie, które wygląda jak produkt najgorszego koszmaru, ale śmierdzi jeszcze gorzej. Nacisk szczęki – 70 kg / cm2, to znaczy, że twoja czaszka z łatwością przegryzie się jak ziarno i zacznie zjadać mózg. Stworzenie jest absolutnie wszystkożerne: potrafi strawić każdą padlinę, więc aromat jego metaforycznego odbijania może łatwo skierować na intensywną opiekę. Talented przedstawia niezwykle agresywne i nieustraszone bydło. W rzeczywistości doskonale wie, że najbardziej sfatygowana suka jest od niego znacznie silniejsza i bardzo się boi, że ktoś się domyśli. Dlatego biega wokół ciebie i zapobiegawczo psuje wszystkim dusze. Zaznacza terytorium. A jednak nie uwierzysz! – zwierzę totemiczne znaku zodiaku Wodnik – nieszkodliwy i beztroski delfin. Wiedzą, jak się ukryć!

Ryby – panda

Kliknij i zobacz

Bezsensowna bestia. Wszyscy kochają pandy, ponieważ są to nyashe o grubych włosach, a także wymierają. Wcale nie jest jasne, czym nie żyją, jeśli nie mają naturalnych wrogów w przyrodzie, a ludzkość nie tylko ich nie poluje, ale także pilnie stara się zwiększyć populację tych milsów. Wydawałoby się, no cóż, co jeszcze jest potrzebne: siedzieć, żuć bambus i być płodnym. Ale nie! Pandy wymierają. Tylko dlatego, że mogą. W rzeczywistości Ryby nie zajmują się niczym innym, jak trwałym wyginięciem z nieznośnej bezsensu istnienia. A co zatem jest zwierzęciem totemicznym znaku zodiaku Ryby, pytasz? Konik morski! Również bardzo nietypowy i niezwykle nieopłacalny.

READ
9 łatwych pomysłów na przechowywanie w domu

Baran – niedźwiedź

Kliknij i zobacz

Jakim zwierzęciem jest znak zodiaku Baran? Śliczny kot mruczący. No, a gdzieś w głębi duszy bardziej bezczelna bestia. Jeśli choć raz natknie się na resztki w pobliżu mieszkania człowieka (lub, jeśli nie przyniesiesz Wszechświata, człowiek sam go potraktuje), będzie tam codziennie przychodził i żądał swojego zgodnego z prawem pierwszego, drugiego i kompotu. Potrafi zaatakować znienacka, nawet jeśli nie jest sprowokowany. W ogóle nie używa specyficznej mimiki i sygnałów cielesnych, więc nie można odgadnąć, kiedy chce jeść, a kiedy chce wysadzić głowę. Sprawia wrażenie niezgrabnego rumaka – zwodniczego. W przypadku prawdziwego niebezpieczeństwa upuszcza śmierdzący balast i dumnie cofa się na tylnych łapach, aby wyglądać bardziej przerażająco.

Byk – jeleń

Kliknij i zobacz

Długo zastanawialiśmy się, z jakim zwierzęciem kojarzy się znak zodiaku Byk, ale niestety nie znaleźliśmy nic lepszego. To głupi drań. A nawet według kalendarza totemowego – byk nie do pogodzenia! Tysiące kierowców co roku pada ofiarą jeleni. Po prostu dlatego, że jeleń nie jest w stanie rozgryźć, że nie trzeba wyskakiwać na drogę, ale po wyskoczeniu zamarza w reflektorach i tylko się na niego gapi. Najlepszy scenariusz. W najgorszym razie zaczyna biegać tam iz powrotem, rzekomo próbując ratować własną skórę, a nie uniemożliwiając tego samego zbawienia. Jeśli złapiesz Byka za wstyd lub porządne przestraszenie, możesz zobaczyć coś takiego.

Bliźnięta – jaszczurka

Kliknij i zobacz

Nieuchwytna bestia. Tym, którzy opuścili szkolny kurs zoologii, przypominamy, że jaszczurki to gady, prawie wszystkie składają jaja i nie dbają o wyklute potomstwo. Oznacza to, że nie mają odcisku i szczerze mówiąc, jaszczurka nie jest w stanie przywiązać się do kogoś po prostu ze względu na swoją naturę. Należy o tym pamiętać, gdy usłyszysz deklarację miłości od Bliźniąt. Bo jak tylko zawiesisz uszy, jak – hop! – i ślad złapał przeziębienie. A w dłoni wciąż masz czubek bezsensownie drżącego ogona na pamiątkę. Wyjaśniamy to w tak zawoalowany sposób, że nikomu jeszcze nie udało się na siłę zatrzymać Bliźniąt.

Nawiasem mówiąc, totemy też nie są tutaj zbyt pomocne. Nawet nie pytaj, jakie zwierzę według znaku zodiaku to Bliźnięta – będziesz zawiedziony! Cóż, jeśli chcesz to wiedzieć, to lis. Przebiegły, drapieżny i bezlitosny.

READ
12 pomysłów na oświetlenie przestrzeni w Twoim domu

rak – opos

Kliknij i zobacz

Tchórzliwa bestia. Dokonuje bandyckich najazdów na własność innych ludzi wyłącznie po kryjomu. W każdej niezrozumiałej sytuacji upada i udaje martwego, oczy mu błyszczą i pieni się na ustach, więc trzeba wszystko na siebie ciągnąć, łącznie z samym „martwym”. Ma wrodzoną odporność na wiele trucizn, więc nie ma sensu manipulować, grozić, szantażować i odwoływać się do jego nieistniejącego sumienia. Jeśli nagle znajdziesz truciznę, na którą Rak nie jest odporny, zobacz akapit „Upadek i udawanie martwego”. Szach mat!

Czym jest zwierzę totemiczne znaku zodiaku Rak? Nie lepiej też, opos. Samotny, skryty, prowadzący nocny tryb życia i nie dopuszczający nikogo bliżej siebie niż na wyciągnięcie ręki. Nawet najbardziej ukochani i bliscy, jeśli w ogóle.

Lew – hipopotam

Kliknij i zobacz

Niebezpieczna bestia. W młodości ma całkowicie nieznośny urok, w dojrzałości sprawia wrażenie dobrodusznego i niezdarnego olbrzyma. W życiu jest niezwykle agresywny i skłonny do ataków z zaskoczenia bez wypowiadania wojny. Zajmuje się głównie liczeniem samic po głowach w swoim haremie i spryskiwaniem odchodów wokół swojego rodzimego bagna: sranie i merdanie ogonem, sranie i merdanie ogonem. Ogólnie jest to wyczerpująca charakterystyka. Ale i tak to dodamy. Czym jest zwierzę totemowe według znaku zodiaku człowieka Lwa, nie trzeba długo zgadywać. Oczywiście narcystyczny paw! Popisuje się tym ogonem przed tobą i, jeśli to konieczne, zrobi ci krzywdę. Bądź ostrożny z tymi osobami!

Panna – pies

Kliknij i zobacz

Podłe bydło. Ma absolutnie urzekającą reputację Najwierniejszego Przyjaciela i Odważnego Obrońcy. Pomija się jednak fakt, że cechy te są owocem wielowiekowej pracy hodowców, a ostatecznie tylko najlepsi przedstawiciele gatunku i tak je w pełni (a nawet wtedy, po kilku latach ciężkich treningów). W razie prawdziwego niebezpieczeństwa Panna w najlepszym razie zrobi sobie nogi. W najgorszym przypadku gryzie nie agresora, ale właściciela. Na przykład duży i przerażający lis północny, rozumiesz? Jestem po twojej stronie! Nic osobistego, tylko mechanizm przetrwania. Nawiasem mówiąc, gdy niebezpieczeństwo minie, wróci z ogonem między nogami. A szkoda będzie odejść.

Nawiasem mówiąc, zwierzę totemiczne według znaku zodiaku Panna to mądry orangutan. Zagrożony gatunek, który naprawdę wymaga ochrony. To prawda, tylko jeśli mówimy o najlepszych osobnikach rasy.

READ
13 pomysłów na budżet na przytulną sypialnię

Waga – kot

Kliknij i zobacz

Bezużyteczna bestia. Bardzo, bardzo piękna, delikatna i czuła istota, którą łatwo trzymać w domu, więc wszyscy kochają koty, a niektórzy nawet je uwielbiają. Bardzo piękne i całkowicie bezużyteczne zwierzę. W każdej niezrozumiałej sytuacji, z zamyślonym spojrzeniem, sra na dywan. We wszystkich innych sytuacjach wyobraża sobie, że jest królem i bogiem, domagającym się pysznego jedzenia, czystego garnka, osobistej kanapy i drapania się po brzuchu. Żuć brzuch! Tak, zdejmij ręce! Kus! A także, sądząc po zwierzętach totemowych, króliczki są odpowiednie dla mężczyzn Wagi. Również urocza i puszysta. A także niezbyt produktywne.

Skorpion – szop pracz

Kliknij i zobacz

Podstępne bydło. Stworzenie, które lubi absolutnie każdy, jest jak osławione chervonets: ma takie małe rączki! Ma takie oczy! Błyskawicznie porządkuje chaos znikąd tymi samymi małymi rączkami, bezczelnie patrząc w twoje oczy tymi małymi oczkami. Nie mogę przetrwać dnia bez płukania czegoś, głównie czyjegoś mózgu. Nawiasem mówiąc, o płukaniu: szopy pracze płuczą wszystko, co wpadnie im w ręce, w tym małe żywe ofiary. Utopiony i na wpół uduszony stwór wygodniej jest zjeść żywcem, tak.

Jakiego zwierzęcia według znaku zodiaku Skorpion szukać w totemach? pies. Tak, słodki, miły i oddany. Ale jednocześnie warczący, zły i agresywny. To jak rodzicielstwo!

Strzelec – miód borsuk

Kliknij i zobacz

Uparte bydło. Według Księgi Rekordów Guinnessa, najbardziej nieustraszonego stworzenia na Ziemi. W rzeczywistości naturalny metys punka i gopnika: zastrasza bawoły i lwy (pomimo tego, że sam jest wielkości kota), zjada wszystko, co żyje, w tym jadowite węże, jest w stanie wydostać się z każdej pułapki i śmierdzi gorzej niż skunks. Ulubioną czynnością (oprócz bicia lwów po pyskach) jest niszczenie uli i jedzenie miodu. I, co charakterystyczne, jest doskonale oswojone i staje się uroczym zwierzakiem: je z rąk, zwija się na kolanach i reaguje na swoje imię. W przerwach kopie dziury w kanapie, bije pysk kota i kurierów, atakuje gości śmierdzącą salwą z gruczołów odbytu. Prawdziwe zwierzę!

Które zwierzę pasuje do znaku zodiaku Strzelec wśród totemów? Nawet się nie zdziwisz, wydra! Mężczyźni Strzelca są równie przebiegli i nieco tajemniczy. Ale jednocześnie są dość swojskie – sugerujemy, abyś rozwinął to uczucie u siebie.

READ
Niesamowite! Wystarczą 3 proste kroki, a materac będzie idealnie czysty!
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: