Jakie zwierzę jest najbardziej podobne do kobiety według znaku zodiaku

Kobiety są często porównywane do drapieżników. I to nie jest przypadek! W końcu każdy znak zodiaku ma swoje własne zwierzę.

Oto kilka zwierząt, które wyglądają jak kobiety, w zależności od daty urodzenia:

1) Ryby to lis.

Lisy to przebiegłe i jednocześnie bardzo piękne stworzenia. Potrafią oczarować każdego. To jest ich niebezpieczeństwo. Sam lis nie jest łatwy do pokonania. Dotyczy to również Ryb. Kobiety Ryby mają atrakcyjny wygląd i urok.

Ale za wyglądem może się ukryć podstępna i zimnokrwista młoda dama. Ryby urodziły się, by odgrywać rolę żony, matki, wiernego przyjaciela. Wszystkie jej pragnienia muszą zostać natychmiast spełnione.

Nie gotowy? Następnie poszukaj innego towarzysza.

2) Baran to szop pracz. Co możesz powiedzieć o szopze? To całkiem urocze stworzenie. Dopóki nie staniesz z tym twarzą w twarz. Szopy są gotowe do walki z każdym. To dlatego kobiety Barana są do nich tak podobne.

Są urocze i zabawne. Ale na razie. Dopóki nie wejdziesz im w drogę. To myśliwi, którzy nie oszczędzają swoich ofiar, idą do celu, nie dostrzegając przeszkód.

Mogą, jak szopy pracze, wspinać się na twoją głowę – dosłownie iw przenośni.

3) Byk to niedźwiedź.

Niedźwiedź to ogromne zwierzę, bardzo groźne i okrutne. Wszyscy mieszkańcy lasu się go boją. Gdy nie śpi. Kobieta Byk, podobnie jak niedźwiedź, przez większość czasu woli przebywać z dala od hałaśliwego tłumu.

Co ona robi w tym czasie? Odpoczynek na łonie natury. Bardzo nie lubi, gdy obcy ludzie przerywają jej samotność. Jeśli tak się stanie, nikt nie będzie szczęśliwy. Ale może chronić swoich bliskich.

Aby uniknąć potyczki z niedźwiedziem Byk, natychmiast udawaj, że nie żyjesz.

4) Gemini to kot wydmowy. Jest to rzadki gatunek kotów, zdają się pochodzić ze stron jakiegoś połysku. Mają ciekawskie oczy i duże uszy, aby lepiej słyszeć. Kobiety Bliźnięta również lubią otrzymywać informacje.

Jednocześnie kot wydmowy lubi samotność, jest to bardzo rzadkie na wolności. Bliźnięta mogą również odmówić komunikacji, aby zanurzyć się we własnym świecie.

Wygląda jak wielkie miasto z niezliczonymi ulicami. Łatwo się w nim zgubić, więc nawet nie próbuj pojąć tajemnic duszy kobiety Bliźniąt.

READ
Stół ścienny: 19 kompaktowych i funkcjonalnych opcji

5) Rak to lwica.

Lwice są wdzięczne i chętne do znalezienia prawdziwego lwa, który będzie chronił ich potomstwo. Ich człowiek jest wybitny, odważny, odważny. Tylko taki może pokonać lwicę, która żyje w kobiecie z rakiem.

Uwielbia robić prace domowe i dzieci, zadaniem mężczyzny jest ochrona i utrzymanie rodziny. Miłość do wybranego zniknie, gdy tylko pokaże swój słaby punkt.

Jeśli się potknie, zostanie rozerwany na kawałki.

6) Leo jest kotem domowym. Ma urodę, wdzięk, łagodny charakter, ale jednocześnie umie polować. Koty podziwiano od starożytnego Egiptu. Dziś one też są umieszczane na piedestale. Godna czci jest również kobieta Lwica.

To bogini, która potrzebuje pochwał, czułych słów i komplementów. Kobiety Leo są przyzwyczajone do zabawy ze swoimi ofiarami. Zanim umrą, na pewno będą ją dobrze dręczyć. Ale to tylko w ostateczności.

Aby zdobyć serce takiej młodej damy, zapewnij jej przytulność i komfort, na jakie zasługuje.

7) Panna jest wilczycą. Wilki są bardzo mądre i ostrożne. Życie stada zawsze koncentruje się wokół wilczycy. Jej zadaniem jest dbanie o dobro wszystkich członków „rodziny”. Kobieta z Panny również ma takie cechy.

Ludzi do niej ciągnie – czują, że zawsze mogą liczyć na Pannę, uzyskać od niej dobre rady lub obiektywną krytykę. Ale Panna nie lubi wpuszczać obcych.

Troskliwa i przebiegła Panna nie będzie prosić o kłopoty, woli się poddać, najważniejsze jest, aby nie narażać stada.

8)

Waga to panda.

Tak, panda jest zabawna, zabawna i ogólnie urocza. Ale to wciąż drapieżnik. Jeśli inne niedźwiedzie wolą jeść ryby i mięso, panda postanowiła pozostać przy wegetarianizmie.

Ich głównym zajęciem jest żucie bambusa. Nie sposób patrzeć na pandę bez emocji i uśmiechu na twarzy. Kobiety z Wagi są również dość spokojnymi stworzeniami. Przed atakiem pomyślą 10 razy.

Waga znajduje wspólny język z prawie wszystkimi, nie mogą nie podziwiać.

9) Skorpion to tygrysica.

Spotkanie z tygrysicą nie wróży dobrze. Jest niebezpieczna i nieprzewidywalna. Tygrysy czasami atakują ludzi bez powodu. Dlaczego? Nadal nie jest jasne. Kobiety Scorpio to prawdziwe tygrysy.

Nigdy nie wracają z polowania bez trofeum. Podoba im się sam proces, a nie wynik. Nie mają nic przeciwko wieszaniu głowy innej ofiary na ich pasach. Po co? Do celów sportowych.

READ
3 sekrety szczęścia dla każdego znaku zodiaku

Kiedy kobieta ze Skorpiona zakochuje się naprawdę, udaje, że jest słaba i bezbronna. Ale to oszustwo.

10) Strzelec – orka. Orka jest również nazywana orką. Jej ofiary nie mają szans. Zawsze uderza celnie i tak boleśnie, jak to tylko możliwe. Orki obmyślają plan polowania, wykazując niezwykłą inteligencję. Kobiety Strzelca są również zdolne do czegoś podobnego.

Nie można ich pozbawić wolności, w niewoli stają się agresywni, więdną, a potem umierają. Na wolności orki chętnie komunikują się z ludźmi. Kobiety Strzelca również nie znoszą ograniczeń, są bardzo szlachetne.

Pamiętaj: Strzelec nie zaatakuje cię, jeśli jesteś słaby i bezbronny. Ale jeśli wkraczasz w ich wolność, strzeż się.

11) Koziorożec to pies.

Dlaczego pies? Jest bardzo oddana, służy człowiekowi, pilnuje jego domu, towarzyszy właścicielowi na polowaniu, bawi się z dziećmi. Pies w niektórych domach jest praktycznie członkiem rodziny.

Kobieta Koziorożec jest oddana swojej rodzinie i przyjaciołom, dla ich dobra jest gotowa zrobić wszystko, ich dobro jest dla niej najważniejsze. Odda wszystko, byle tylko jej rodzinie było dobrze.

12) Wodnik to fretka.

Fretka to słodziak o nieprzewidywalnym charakterze. Ta sama i młoda dama-Wodnik. Ona znikąd może wywołać wielki skandal, wywołać łzy, zaaranżować chaos i nieporządek.

Wodnik jest synonimem zaskoczenia. Atakuje szybko i szybko. Polowanie zawsze przynosi rezultaty. Lepiej udawać, że wszystko jest w porządku. W relacjach z Wodnikiem ta taktyka jest najbardziej przydatna. I bezpieczny dla Ciebie.

Czy zgadzasz się z tą charakterystyką? Czy znalazłeś coś wspólnego?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: