Jakie znaki zodiaku będą na starość

Chodząca stara kobieta: jakie będą znaki zodiaku na starość

Nie stosuj samoleczenia! W naszych artykułach zbieramy najnowsze dane naukowe oraz opinie autorytatywnych ekspertów w dziedzinie zdrowia. Ale pamiętaj: tylko lekarz może zdiagnozować i przepisać leczenie.

Kliknij i zobacz

Dziwna historia Benjamina Buttona: Koziorożce natychmiast rodzą się poważnymi staruszkami i zaczynają uczyć wszystkich, jak żyć bez wstawania z nocnika. A potem – idź na spacer, wada, emerytura została naliczona! Im starszy Koziorożec, tym bardziej stromo się odrywa, a Koziorożce żyją długo. I odlecą do innego świata, otoczeni przez towarzystwo zupełnie obcych młodych Bliźniąt i Skorpionów, którzy rywalizując ze sobą zaoferują ostatni kieliszek rumu pięknej babci, która ich wychowała.

Wodnik

Kliknij i zobacz

Wodniki w dojrzałych latach czekają na emeryturę, jak manna z nieba: w końcu wszyscy zostawią ich w spokoju! Wreszcie będzie można z czystym sumieniem nic nie robić i nie być nikomu dłużnikiem! “Hurra!” – Wodnik myśli i entuzjastycznie oddaje się bezczynności. Trzy tygodnie. Potem nagle uświadamia sobie, że to ponure ciało trwa co najmniej przez następne 30 lat, ale szczerze mówiąc, jest to mało prawdopodobne: Wodniki z reguły żyją długo i doskonale to przewidują. “Strażnik! To tortura! Jak możesz nic nie robić przez tyle lat?!” Myśli Wodnik. A co z wnukami? To jest, nie przynoś Wszechświata, poproszą cię, abyś usiadł z nimi?! Cóż ja nie! Ogólnie rzecz biorąc, na emeryturze wodnicy dostają pracę. Skąd z reguły są przenoszone stopami.

Kliknij i zobacz

Ryby boją się starości, ponieważ boją się zestarzeć. I wyobraźcie sobie, że się nie starzeją: ponieważ przez całe życie wyglądały o 10-15 lat młodziej, kontynuują. Więc Rybki tak naprawdę nic nie zmienią, dopóki nie skończą 90 lat, ale natury nie da się oszukać, duch, wiesz, wciąż się starzeje. Dlatego młodzi miłośnicy Ryboka powinni zwracać uwagę na swojego partnera: po nocy miłości możesz przypadkowo znaleźć się w ciepłych wełnianych skarpetkach wypchanych dżemem. Z zimna.

Kliknij i zobacz

Barany chełpią się przez całe życie i deklarują, że wcale się nie zestarzeją i będą pracować do końca, więc zepchnięcie ich na emeryturę to kolejna misja: Baran-babcia będzie bulwersować, oczerniać „tych pośladkowatych kretynów”, którzy są będąc na jej miejscu na celowniku, napisz skargę do centrali, prezesa i Sportloto. I dopiero po wypiciu ostatniej kropli krwi całej drużyny, w tym strażnika w punkcie kontrolnym, odejdzie z poczuciem spełnienia. Na Malediwy. Gdzie w rzeczywistości od dawna planowała nurkować, nauczyć się palić ganjubę i mieć romans z zmysłowym tubylcem młodszym o 50 lat.

READ
Sekret silnych relacji z różnymi znakami zodiaku

Kliknij i zobacz

Byk na starość stają się matriarchami: majestatycznymi i surowymi staruszkami, przed którymi drżą wszyscy przedstawiciele młodszego pokolenia, w tym ten kabyzdoh, którego wnuki odważyły ​​się wprowadzić do domu bez pytania babci. Fakt, że wnuki mają w rzeczywistości osobny dom i możliwe, że na innym kontynencie Byk wcale się tym nie przejmuje. Martwi ją coś innego: tu, w kim, można się zastanawiać, jej potomkowie urodzili się tak bez kręgosłupa, co? Naprawdę się boją, prawda? Cóż, więc przestraszmy ich ponownie: kto, jeśli nie babcia, nauczy ich wytrwale przyjmować ciosy losu? Oto ta sama rzecz.

Bliźnięta

Kliknij i zobacz

Starość przychodzi dla Bliźniąt dość nagle. “Co już? Czekaj, dopiero zaczęliśmy!” Jednocześnie Gemini w ogóle nie dba o zmarszczki czy siwe włosy, a ich figury nie zmieniły się od młodości. Bliźnięta martwi się o coś innego: dlaczego serce płata figle, stawy trzeszczą, a kac skądś się wziął? O co właściwie chodzi? Zazwyczaj Gemini zajmuje kilka lat, aby pogodzić się z tak podstępną zdradą własnego ciała, a potem przyzwyczajają się do tego i tylko nieznacznie zwalniają. Ale ze zdradą przyjaciół i współpracowników w szaleństwie, Bliźnięta nie mogą się pogodzić – bo jak teraz żyć, co? „Daj mi kolejny notatnik, w tym wszyscy są cholernie martwi!”

Kliknij i zobacz

W Raku, na starość, zaczyna się druga młodość. Jeśli Rak ma wnuki, natychmiast zamienia się w młodą matkę – energiczną sześcioręką Shivę, która potrafi jednocześnie kołysać dziecko, uczyć z pierwszej równiarki, gotować barszcz i myć koci tyłek. Jeśli Rak nie ma wnuków, nagle uświadamia sobie, że dzieci już dawno wyrosły, a jej mąż przyzwyczaił się do tacy – na zdrowie, wolność! Czas zacząć budować swoją karierę! A przecież buduje, co najciekawsze i bardzo udane.

Kliknij i zobacz

Lwy strasznie boją się, że zostaną zignorowane i nie zostaną odebrane przez społeczeństwo i rodzinę, ale nie wiedzą, jak piec ciasta i robić na drutach skarpetki. Na szczęście każda Lwica gromadzi na starość solidny kapitał, który zaczyna rozdawać wnukom w zamian za miłość, szacunek i uwagę. Wnuki jednak kochają babcię Lwicę i dlatego, że to właśnie ona uczy ich złych rzeczy. Ale daje też pieniądze na tę najgorszą rzecz! Jackpot, nie babcia! Jeśli Lwica nie będzie miała wnuków, nauczy siebie obcych. Właściwie robiła to z mężczyznami przez całe życie, tak.

READ
Prognozy Juna na 2023

Kliknij i zobacz

Jako taka starość wcale nie przeraża Dev, ponieważ w rzeczywistości zaczyna się od dzieciństwa: nawet bardzo mała Panna nie boi się lekarzy, ale kocha; krytykować wszystkich wokół, narzekać, a nagość zaczyna się od samego garnka; „Stare dobre czasy” pamiętają codziennie od 30 roku życia – cóż, ogólnie rzecz biorąc, Panna nie musi zamieniać się w babcię, tak się urodziła i żyła przez całe życie. Inną rzeczą jest to, że po 70 latach Panna rozumie, że płyta jest nieco zużyta. “Zejdź, ten koń nie żyje!” mówi do siebie. „Jesteś chodzącym stereotypem, starym nudziarzem, którego wszyscy nienawidzą”. Co za niespodzianka, proszę powiedz mi! Ogólnie Panna nie lubi starości w tym sensie, że nie lubi tego, jak ludzie na nią patrzą. Dlatego do diabła z nimi! Panna dostaje kota i kudłatego pudla, który również wygląda staro od szczenięcia, jak odchody mamuta, i dobrze dogaduje się z towarzystwem tej pary, pozostawiając wszystkich pozostałych w końcu w spokoju. Szkoda tylko, że mąż Panny z reguły nie dożywa tego błogosławionego czasu. Gdyby żył, umarłby ze zdumienia, jakbyśmy ci mówili.

Piękni dziadkowie imprezowicze – horoskop powie ci, co cię czeka w przyszłości

Piękne starzenie się: 6 znaków zodiaku, które stają się lepsze na emeryturze

Trudno powiedzieć dokładnie, kiedy dana osoba zaczyna się starzeć, te pojęcia ciągle się zmieniają. Kiedyś 30 lat uważano za początek dojrzałości, teraz do 45 lat wszyscy są młodzi. Ale nawet po świętowaniu tej rocznicy, do 59 roku życia osoba jest uważana za przedstawiciela wieku średniego lub, jak mówią, osiągnęła dojrzałość.

I dopiero w wieku 60-75 lat, zgodnie ze współczesnymi kwalifikacjami, staje się starszy. Jak zmienimy się w tym wieku, gwiazdy mogą powiedzieć. Piękne starzenie się: 6 znaków zodiaku, które stają się lepsze na emeryturze.

Wagi są przyzwyczajone do dbania o swój wygląd, zrobią wszystko, co możliwe, aby dodatkowe kilogramy nie pojawiły się w przyzwoitym wieku, a twarz nie była pokryta zmarszczkami.

I wielu udaje się oszukać naturę, wyglądają świetnie nawet w ósmej dekadzie. Ale oprócz wyglądu udaje im się zachować młodość duszy. To wśród Wag jest wielu pięknych starszych ludzi.

READ
Jaki wiek znaków zodiaku sprawia, że ​​kobiety są o wiele piękniejsze

Przedstawiciele tego znaku to hojni, kochający dziadkowie, którzy pozwolą swoim wnukom na wszelkie figle.

Zrobią wszystko, co możliwe, aby dzieci dogadały się ze sobą, ponieważ zawsze są za harmonią i sprawiedliwością.

Waga nie jest przyzwyczajona do wyróżniania jednego z wnuków, traktują wszystkich jednakowo, otaczają opieką i miłością.

Skorpion

Skorpiony na starość uważają się za reprezentatywnych ludzi, którym przez lata życia udało się zgromadzić wiele mądrości.

Czasami są zbyt przywiązani do swoich przekonań i wydają się obsesyjni i uparci. Jeśli Scorpio nie zgadza się z kimś, wojny nie da się uniknąć.

Starość przedstawicieli tego znaku jest wynikiem ich doświadczeń życiowych, dla kogoś może być jasna i interesująca, jak w młodości, a ktoś zamieni się w ponurego starca lub starą kobietę, która nie wie, jak cieszyć się życiem i przeraża dzieci swoją negatywnością.

Skorpiony uwielbiają patronować swoim wnukom, a czasami ta tendencja do nadmiernej kontroli może zakłócać ich rozwój. Ale z drugiej strony zawsze będą bronić interesów swojej rodziny.

Strzelec

Strzelec nie chce myśleć o nadejściem starości, starają się zrobić wszystko, co możliwe, aby dobrze wyglądać, i im się to udaje.

Często przedstawiciele tego znaku, nawet w szacownym wieku, komunikują się z młodymi ludźmi, ubierają się w ich stylu i kupują wszystkie akcesoria, które dopiero wchodzą w modę.Zdjęcie: Yandex.Zen

Strzelcy mają nadzieję, że przynajmniej po przejściu na emeryturę staną się bardziej konsekwentni, spokojni, będą zachowywać się jak dorośli, ale te nadzieje rzadko są uzasadnione.

Przez całe życie pozostaną aktywnymi, zwinnymi optymistami, zainteresowanymi nowymi znajomościami, podróżami i przygodami.

Strzelcy zawsze znajdą dla siebie ciekawe hobby lub poświęcą czas na rozwój duchowy. W duszy przedstawiciele tego znaku zawsze będą mieli 18 lat.

Strzelcy naprawdę chcą, aby ich wnuki dotrzymywały im towarzystwa tak szybko, jak to możliwe, więc czasami pośpieszają. I są bardzo proste, nie są przyzwyczajone do wygładzania ostrych rogów, potrafią wyrazić wszystko, co myślą, nawet jeśli innym się to nie podoba.

Koziorożec

Koziorożce od dzieciństwa wyróżniają się szczególną odpowiedzialnością, mądrością, są zbyt poważne, czasami przypominają małych starców.

READ
Główne oznaki, że kobieta jest dobra w łóżku

Ale im są starsze, tym częściej zaczynają się wygłupiać, czasami zachowują się jak dzieci. A wszystko dlatego, że Koziorożce są przyzwyczajone do życia pod jarzmem okoliczności, według jasnego planu i zdając sobie sprawę, że życie już prawie przeleciało, postanawiają nadrobić wszystko, czego brakowało im w młodości. zacząć cieszyć się życiem, robić wszystko na co wcześniej brakowało czasu.

Przedstawiciele tego znaku chodzą na świeckie imprezy, znajdują nowe hobby, spotykają ludzi, nawiązują przyjaźnie, a nawet mają powieści.

Na starość Koziorożce osiągnęły już wiele w życiu, więc mogą sobie pozwolić na życie tak, jak chcą.

Lubią spędzać czas z wnukami, zawsze są gotowi się z nimi bawić lub jakoś zabawiać, a dodatkowo pomagają im się lepiej zorganizować, uczą dyscypliny i porządku.

Wodnik

Wodniki w dzieciństwie były dość poważne, a z wiekiem stają się coraz bardziej ekscentryczne. Nie dbają już o to, co myślą o nich inni ludzie, zaczynają robić to, co chcą.

Jeśli wcześniej, w młodości, starali się utrzymać swoją reputację, to z czasem przestali się tym martwić.

Dla wielu starość jest prawdziwym darem, ponieważ można zrzucić z siebie pewne zobowiązania i spełnić marzenia: wyruszyć w podróż, spędzić czas na hobby, zrobić coś niezwykłego, zaskoczyć wszystkich wokół. zadbają o ich wygląd, kupią piękne ubrania, pozostaną chciwe na całe życie, pozostając w dobrej formie do ostatniej chwili.

Ale jednocześnie będą kochającymi, miłymi, łagodnymi dziadkami, zawsze gotowymi pomóc dzieciom z wnukami.

Ryby boją się starości, ale nie dlatego, że staną się mniej piękne i atrakcyjne z wyglądu, ale dlatego, że zostaje coraz mniej czasu, a przed nami tak wiele planów.

Po osiągnięciu pewnego wieku Ryby zaczynają panikować, że życie się kończy. Ale im mniej o tym myślą, tym lepiej, bo lęk jest gotowy zatruć najpiękniejsze lata ich życia.

Jednak przedstawiciele tego znaku mogą żyć krótko na emeryturze: zarabiać pieniądze i od razu je wydawać, zakochać się, a następnie odejść, spełnić wszystkie swoje marzenia.

Ryby bardzo pięknie się starzeją, nawet jeśli nie były szczególnie atrakcyjne w młodości, a wszystko dlatego, że wydają się promieniować wewnętrznym światłem, które przyciąga innych.Ten wewnętrzny rdzeń, który nie był szczególnie widoczny w młodości, objawia się na starość. Ryby nie mają tendencji do siadania na szyi innych, dopóki mają siłę, będą próbować robić wszystko samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz.

READ
6 oznak, że wybrałaś złą kosmetyczkę

Co więcej, będą mogli pomóc swoim przyjaciołom i bliskim, jeśli z jakiegoś powodu nie będą mogli o siebie zadbać. Wnuki Ryb również będą otoczone troską i miłością, a na pewno zakochają się w miękkiej i ufnej babci lub hojnym dziadku.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: