Jakie uzależnienia są podatne na znaki zodiaku

Jakie uzależnienia są podatne na znaki zodiaku

Na jakie nałogi narażone są Znaki Zodiaku?Każdy człowiek w każdej chwili jest od czegoś lub od kogoś zależny. Nie musisz być uzależniony od alkoholu lub narkotyków, aby naprawdę poczuć, że masz problem.Taka jest istota człowieka – zawsze musi mieć jakąś wadę lub słabość. Jakie uzależnienia są podatne na Znaki Zodiaku: Nie musisz nawet być świadomy swojego przywiązania, ponieważ każdy Znak Zodiaku ma go w mniej więcej tym samym zakresie. Na przykład w Znakach żywiołów Ziemi zależność będzie bardziej materialna niż duchowa.

Jeśli twoje nawyki nie powodują dyskomfortu dla ciebie i bliskich, nie ma sensu ich wykorzeniać. Jeśli chodzi o opinie innych, jest to już kwestia drugorzędna, bez względu na to, jak samolubnie może to zabrzmieć. Nauczyć się jakie nałogi są podatne na znaki zodiaku

Baran

Baran bardzo często „wyczerpuje się” i jest to dla nich charakterystyczne nie tylko emocjonalnie, ale także fizycznie. Faktem jest, że przedstawiciele tego Znaku nie wiedzą, jak być pragmatyczni, nie wiedzą, jak obliczyć swoją siłę. Baran nieustannie jeździ jak buldożer – tylko do przodu, przez wszystkie przeszkody, zmiatając wszystko na swojej drodze. Takie życie wymaga pełnego poświęcenia i stalowych nerwów. Baran najczęściej cierpi na uzależnienie od alkoholu, a także trudno mu się obejść bez kofeiny, więc pije dużo kawy lub napojów energetycznych. Najczęściej nie rozpoznają narkotyków. Barany są również uzależnione od poczucia wolności, dlatego uwielbiają podróże, wędrówki, koncerty.

Byk

Taurus kochają fizyczną intymność i pędzą do niej szybciej niż ktokolwiek, nawet jeśli jest to dla nich niedostrzegalne. Ci ludzie uwielbiają jeść pyszne jedzenie i to nie tylko po to, żeby było przyjemnie, ale żeby zapamiętać posiłek na długo. Byk jest uzależniony od rozrywki o dowolnej skali i rodzaju. Mogą to być zarówno gry komputerowe, jak i hazard.

Byk uwielbia być pierwszy. Są uzależnieni od pochwał i poczucia wyższości, więc są dobrzy w grach konkurencyjnych. Byk uwielbia stawiać zakłady, a także jest uzależniony od swojej „leży”. Naprawdę lubią spędzać czas w domu i nic nie robić.

Zobacz też: Najbardziej niewierny znak zodiaku. Uczciwa ocena.

Bliźnięta

Bliźniacy bardzo często są uzależnieni od alkoholu, a nawet twardych narkotyków. Oczywiście odsetek takich osób jest niewiarygodnie i znikomy, ale biorąc pod uwagę procenty z innymi Znakami, Bliźnięta będą gdzieś w pobliżu Ryb. Ci ludzie bardzo lubią eksperymenty i zmianę scenerii. Bliźnięta mogą być zrozumiane tylko przez elitę, więc nie ma sensu szukać powodów.

READ
Horoskop od Pawła Globy: który znak zodiaku jest najszczęśliwszy

Bliźnięta uwielbiają być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na świecie, dlatego mają bardzo nowoczesne i powszechne uzależnienie – od Internetu i sieci społecznościowych. Ciągle potrzebują telefonu z dostępem do sieci, Internetu w domu, w pracy, w samochodzie, nowych urządzeń, urządzeń i tak dalej. Palą też więcej niż inni.

rak

Spośród wyjątkowo szkodliwych nałogów warto zwrócić uwagę na alkohol. Jeśli chodzi o trudniejsze problemy, osoby te mają jeden słaby punkt – boją się samotności w związku. Nowotwory są bardzo zranione rozstaniem, zwłaszcza jeśli nie były inicjatorem. Trudno im się pogodzić z jakąkolwiek stratą. Są dosłownie zależni od miłości, uczucia ciepła, bliskości ukochanej osoby.

Nowotwory zależą również od swoich życiowych priorytetów. Nigdy się od nich nie wycofają, nawet jeśli zaszkodzi to bliskiej im osobie. To taka paradoksalna gra. Z nimi jest bardzo trudno, bo zmagają się ze swoimi nałogami, być może gorzej niż wszystkie inne Znaki.

Lew

Wiele Lwów nadużywa tytoniu i alkoholu bez wyrzutów sumienia i strachu przed konsekwencjami. Jedyne, co znacząco się na to nakłada, to zakupy. Lwy są zależne od swojego statusu i poczucia zadowolenia z siebie. Chcą być najlepsi – to ich główny lek, spróbowali go przynajmniej raz, nigdy nie będą tacy sami. Lwy mają najpoważniejszą zależność pieniężną. Ci ludzie mogą po prostu kochać swoje pieniądze, liczyć je codziennie, a nawet z nimi rozmawiać. Jedyną rzeczą, którą kochają bardziej niż pieniądze, jest ich wydawanie.

Panna

Panny mają bardzo złożone uzależnienia. Cierpią z powodu palenia, obżarstwa, własnej obojętności, chęci znalezienia łatwej drogi. Być może najstraszniejszym uzależnieniem Panny jest chęć przejścia przez życie bez problemów. Pannie łatwo jest żyć w apatii, w oderwaniu od świata. Ma to we krwi.

Jest to prawie niemożliwe do wykorzenienia, dlatego Virgos doznają drastycznych zmian w pracy, w domu, w życiu osobistym. Panny są zależne od swoich rzeczy, z którymi nie chcą się rozstać pod żadnym warunkiem, nigdy. Są również zależne od zamówienia. W ich domu wszystko powinno leżeć tam, gdzie potrzebują Panny, w przeciwnym razie możesz zapłacić za uszkodzenie ich spokoju.

Waga

Waga uwielbia palić i pić alkohol, jeśli wszystko w ich życiu jest za dobre lub za złe. Mocno wspierają swoje uzależnienie od miłości, nie tylko duchowej, ale także fizycznej. Wagi rzadko się zmieniają, ponieważ są bardzo przywiązane do osoby, która we wszystkim im odpowiada.

READ
Pary, które piją razem, są szczęśliwsze od innych

Wydaje się, że mają jakiś wewnętrzny mechanizm, kiedy znajdują prawdziwą miłość. Wagi są również uzależnione od swoich hobby. To chyba jedyne pozytywne uzależnienie wśród wszystkich znaków zodiaku.

Skorpion

Skorpiony zależne od ich niezależności. Nieważne, jak dziwnie to zabrzmi, ale w rzeczywistości wszystko jest dokładnie takie. Nie mogą tego znieść, gdy ktoś nad nimi stoi i je kontroluje. Na szczęście dla nich istnieje wiele sposobów na pozbycie się szefów i nadzorców.

Zobacz także: 3 żeńskie znaki zodiaku, które potrafią przewidzieć przyszłość

Ze szkodliwych przywiązań należy wyróżnić tylko alkohol, ale Skorpiony wiedzą, jak sobie z tym poradzić, gdy wymaga tego czas. Ci ludzie bardzo lubią seks. Nie chodzi o to, że inni go nie lubią, po prostu Skorpiony wiele oczekują od fizycznej intymności i starannie dobierają partnerów. Dla nich to za każdym razem ogromne wydarzenie.

Strzelec

Strzelcy często nie znają ograniczeń w spożywaniu alkoholu i dużo palą. Kochają też hazard i są bardzo chciwi na możliwość stania się pierwszym w czymś. Duch rywalizacji jest tym, co naprawdę ich kręci. Są uzależnieni od ambitnych celów, które stale sobie stawiają i które przy okazji wiedzą jak osiągnąć. Strzelcy bardzo lubią pieniądze, ale nie pod względem ich ilości i akumulacji, ale pod względem zarobków. Pracoholicy Strzelca są powszechni. Lubią pracować i dążyć do czegoś.

Koziorożec

Koziorożce bardzo ostrożnie wybierają swoje słabości i wady. Bardzo dobrze kontrolują wszystkie swoje przywiązania. Wszyscy oprócz jednego – status w społeczeństwie. Cenią sobie miejsce, w którym są teraz, ale zawsze dążą do góry i są gotowi oddać za to niemal wszystko, co mają.

To jeden z najbardziej chciwych znaków zodiaku, ale nigdy nie zobaczysz Koziorożca, który zabiera ostatnie cukierki dziecku lub nie pożycza ukochanej małej kwoty. Chciwość Koziorożców polega na uzależnieniu od pieniędzy. Nie będą pracować ani sekundy dłużej, jeśli nie dostaną za to zapłaty. Koziorożce rzadko cierpią z powodu uzależnienia od narkotyków lub alkoholu.

Wodnik

Gry internetowe i komputerowe – ot co Wodnik po prostu zdmuchuje dach. Osoby te mogą nie opuszczać swoich domów przez kilka dni lub tygodni. Grając w gry wideo, Wodniki przenoszą się do świata, w którym mogą stać się silniejsi i lepsi. Przedstawiciele tego Znaku są uzależnieni od emocji, więc ich żywiołem są niebezpieczne sporty i sporty ekstremalne. Z jakiegoś nieznanego powodu wśród Wodników często zdarzają się również palacze. Jeśli abstrahujemy od wszystkich powyższych, to w zasadzie ci ludzie mają sporo poważnych przywiązań.

READ
14 kobiecych cech, które mężczyźni naprawdę doceniają

Ryby

Wśród Ryb często spotyka się narkomanów i alkoholików. Dlaczego nie jest do końca jasne, ale tego typu uzależnienia są bardzo popularne wśród przedstawicieli tego Znaku. Cenią wolność i ludzi, którzy pomagają ją odczuwać, dlatego są zależni od bratnich dusz i przyjaciół.

Zobacz też: Najbardziej nieznośny człowiek według znaku zodiaku. Bardzo prawdziwe!

Przeżywają rozpady nie lepiej niż Raki. Nie mogą żyć bez swoich rzeczy, takich jak Znaki Ziemi. Ryby, szczerze mówiąc, mają chyba najwięcej zależności od różnych odmian i gatunków. Poradzą sobie z nimi, ale często nie mają na to ochoty.

Podręczniki nie powiedzą ci, jak stać się szczęśliwszym, ale to nie znaczy, że osiągnięcie szczęścia jest niemożliwe. Nie daj się prowadzić swoim nawykom, wtedy wszystko będzie tak, jak tego potrzebujesz.
Teraz wiesz, na jakie uzależnienia są podatne znaki zodiaku!

Każdy z nas ma jakieś uzależnienie. I najczęściej nie sam. Każde uzależnienie jest objawem poważnego problemu.

Dowiedzmy się, jakie słabości mogą być dla Ciebie obarczone. Być może ta informacja pomoże ci trzymać się od nich z daleka.

Baran (21 marca – 19 kwietnia): kokaina lub kawa
Jeśli zapytasz Barana, co najbardziej go denerwuje w życiu, odpowiedziałby: „Wkurza mnie, że rozciąga się tak wolno”. Baran pozostaje dziećmi przez całe życie. Są najbardziej zawiłą kombinacją arogancji i potrzeby innych ludzi.

Kokaina daje Baranowi złudzenie, że życie toczy się szybko. Wzmacnia również i tak już zawyżone poczucie własnej ważności. Kawa daje podobny efekt, ale momentami słabszy. Najgorsze jest to, że obie te zależności dają tylko złudzenie. Dopóki Baran nie spróbuje rozwiązać problemów z cierpliwością, nie odniesie sukcesu.

Byk (20 kwietnia – 20 maja): jedzenie lub „chwast” (lub oba)
Cierpliwości, której tak bardzo brakuje Baranowi, Byk ma pod dostatkiem. Rządzi nimi Wenus, która obdarza ich miłością do wszystkiego, co zmysłowe.

Zioło jest idealnym środkiem do osiągnięcia przyjemności Byka. Są zbyt leniwi i nie lubią kłopotów, więc raczej nie będą szukać jakiegoś poważnego uzależnienia. Ponadto z powodu lenistwa Byk często uzależnia się od jedzenia.

Twarde narkotyki nie są dla Byka. Ale jedzenie i leżenie w łóżku to dla nich wszystko!

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca):
Kiedy Bliźnięta chcą uciec od swoich naglących problemów i przytłaczających emocji, najprawdopodobniej będą szukać pocieszenia w dyskretnej komunikacji. Nie mówimy o głębokich intelektualnych rozmowach, które dotykają najsubtelniejszych strun duszy.

READ
12 wskazówek używanych w Rusi

Bliźnięta uwielbiają po prostu „pakować”, więc sieci społecznościowe są dla nich idealne. Tam nie można zagłębiać się w problemy innych. Zawsze istnieje możliwość po prostu kliknięcia w krzyż i znalezienia nowego rozmówcy, co Gemini może robić całymi dniami.

Rak (21 czerwca – 22 lipca): heroina
Raki są bardzo silnie związane z matką i domem. To bardzo kapryśny znak zodiaku, który w razie jakichkolwiek problemów cofnie się. Jego jedynym pragnieniem w takiej chwili jest powrót do mamy, która zawsze zrozumie i wesprze.

Jak wiecie, heroina daje ludziom właśnie takie uczucie. Jedna dawka i przenosisz się do dzieciństwa, do domu, do piersi matki. Jest więc zrozumiałe, dlaczego wśród użytkowników heroiny jest wiele nowotworów.

Leo (23 lipca – 22 sierpnia): Zakupy
Leo jest z natury materialistą. Pociąga go nadmiar, odurza się, gdy wydaje na siebie pieniądze. Więc daj Leo kartę kredytową i to wszystko, już go nie ma.

Kobiety Leo często mają skłonność do kupowania drogich butów/biżuterii/bielizny, podczas gdy mężczyźni Leo uwielbiają kupować ładne samochody lub najnowsze gadżety. Im bardziej zauważalny zakup, tym lepiej.

Naprawdę poważnym problemem Lwowa jest chęć bycia w centrum uwagi. Być zauważonym. Do zobaczenia. I dopóki nie zaczną postrzegać siebie jako silnych osobowości, będą pielęgnować pozory własnej niezłomności, którą osiągają przy pomocy świata materialnego.

Panna (23-22) Uzależnienie od innych ludzi
Panna różni się od innych użytecznością. Z jednej strony wszyscy są szczęśliwi i szczęśliwi, Dziewica uratowała i uratowała wszystkich, a sama otrzymała moralną satysfakcję. Z drugiej strony ta zależność od pomocy wszystkim na świecie jest obarczona faktem, że Panna całkowicie zapomina o sobie i swoich celach.

To właśnie ze względu na swoją pomoc Panna często wchodzi w relacje z alkoholikami i narkomanami, którzy potrzebują ratunku.

Jedną z rzeczy, na które Virgos powinien zwrócić uwagę, jest to, że nie możesz pozwolić komuś przekroczyć granic twojej osobistej przestrzeni, a potem wściekać się na nich za to.

Waga (23 września – 22 października): miłość
Wiele Wagi nie uważa się za kompletnych bez kogoś innego. Potrzebują kogoś, kto je zrównoważy. W związku szukają ukojenia i spokoju, błędnie wierząc, że inna osoba może im to wszystko dać.

To, czego naprawdę potrzebują Libras, to zrównoważenie siebie (i ich nierealistycznych oczekiwań wobec innych) i przestanie szukać partnerstwa, tak jak szukali schronienia na końcu świata.

READ
Znaki zodiaku, które mogą wytrzymać każdy test

Scorpio: (23 października – 21 listopada): seks / porno
Bardzo często seks dla Scorpio zamienia się w prawdziwe uzależnienie. Ale są Skorpiony, które doceniają samotność, więc dla nich idealną opcją uzależnienia jest porno. Często nie chcą „zadzierać” z nikim innym, więc najlepszym rozwiązaniem są filmy erotyczne.

Skorpiony mają taki apetyt seksualny, że żaden inny znak nie może go przewyższyć, więc potrzeba bardzo wyjątkowej osoby, aby go zaspokoić.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia): hazard / alkoholizm
Strzelec jest rządzony przez Jowisza i jest planetarnym dawcą prezentów i powodzenia. Dzięki temu Strzelec zamienia się w sługę losu.

Mają niewzruszony optymizm i pewność siebie, dlatego szybko obstawiają zakłady i są skłonne do jazdy pod wpływem alkoholu.

Towarzyski charakter Strzelców przyciąga ich również do hazardu i alkoholu.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia): pigułki / zaburzenia odżywiania
Koziorożce są bardzo „parowane” ze względu na status społeczny. Z tego powodu wybierają nałogi ukryte przed społeczeństwem.

Najbardziej prawdopodobnymi uzależnieniami od Koziorożca są pigułki, które zawsze mogą być sfałszowane przez lekarza, lub zaburzenia odżywiania, które na początku są postrzegane pozytywnie przez innych.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego): Gry wideo
Wodniki bardzo lubią wszystko, co wiąże się z emocjami. Uwielbiają rozmawiać o emocjach, dyskutować o emocjach, tłumaczyć swoje zachowanie emocjami.

Gry wideo pozwalają Wodnikowi zamienić swoje emocje w fantazje, a fikcyjny świat pozwala na emocjonalne upuszczanie krwi i nie wiąże się z prawdziwymi ludzkimi łzami.

Zaletą Wodnika jest to, że mają wrodzoną świadomość medytacyjną, a jeśli poświęcą czas na wyrażenie swoich emocji, mają tę harmonię, do której tak dążą.

Ryby (19 lutego – 20 marca): alkohol
Ryby to najczulszy znak zodiaku. Mogą płakać nawet od nagłego podmuchu wiatru.

Dlatego świat nie jest dla nich najbardziej przyjaznym miejscem. Znajdują ukojenie w alkoholu.

Ale dobrą wiadomością dla Ryb jest to, że najłatwiej jest im całkowicie zrezygnować z alkoholu lub narkotyków, zanurzając się w pracy polegającej na znajdowaniu i tworzeniu własnych granic, a także bardziej selektywnie wybierając tych, którzy są wokół nich.

Oczywiście ten horoskop nie oznacza, że ​​masz gwarancję, że doświadczysz tego lub innego uzależnienia, ale najprawdopodobniej masz do tego warunki w swoim znaku zodiaku. A teraz, znając swoje słabości, będziesz mógł znacznie łatwiej się im oprzeć.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: