Jakie sukcesy w miłości i karierze czekają nas w 2023 roku? Horoskop od Vasilisy Volodina

Astrologia potrafi przewidzieć punkty zwrotne w wydarzeniach na świecie. Co nas czeka w 2023 roku – powiedziała Vasilisa Volodina, była współprowadząca i ekspertka programu Let’s Get Married.

Nie wszyscy wierzą w wpływ ciał niebieskich na człowieka, jego życie osobiste, splot okoliczności i poważne katastrofy. Wręcz przeciwnie, astrolog i prezenterka telewizyjna Vasilisa Volodina jest przekonana, że ​​takie prognozy należy wziąć pod uwagę.

„Zegarki nie powodują senności, po prostu odmierzają czas, jest to sposób na odmierzanie pewnego rytmu życia. W ten sam sposób planety mierzą chronologię czasu ludzkości ”- powiedziała Wołodina w programie Fashion Podcast.

Ruch planet determinuje nie tylko stan wewnętrzny każdego z nas, ale także bieg historii (czytaj także: Która planeta wpływa na ciebie i co to oznacza – obliczanie według daty urodzenia). Astrolog opowiada o wzorcach, które pozwalają przewidywać kataklizmy i wstrząsy. Vasilisa Volodina wierzy, że co 14 lat cykle planet w taki czy inny sposób powtarzają się.

W astrologii przez cykl rozumie się okresy przejścia całego Zodiaku przez planetę lub okres od jednej koniunkcji dwóch planet do następnej.

„Na początku XX wieku koniunkcje Jowisza i Urana wypadły w ważnych momentach gospodarczych. Jedna z koniunkcji miała miejsce w Wodniku w 1914 roku, w przededniu pierwszej wojny światowej. Wodnik, jako symbol wyzwolenia, przyniósł unisex, chłopięce sylwetki, krótkie fryzury dla kobiet. Trend ten utrzymywał się aż do Wielkiego Kryzysu, kiedy w Baranie miała miejsce koniunkcja Jowisza i Urana. Czego ludzie potrzebują podczas Wielkiego Kryzysu? Jaśniejsze pomadki, szykowne, luksusowe.

Będziesz potrzebować:

Sukienka Sela

Sukienka Sela

Spodnie sportowe Concept Club z polarem

Spodnie sportowe Concept Club z polarem

Bluza z kapturem La Urba Person

Bluza z kapturem La Urba Person

adidas Originals Buty sportowe OZWEEGO META

adidas Originals Buty sportowe OZWEEGO META

Garnitur w stylu Vivo

Garnitur w stylu Vivo

Jeden z tych cykli miał miejsce w 1941 roku, połączenie było w Byku, co mówi nam o pragmatyzmie. Modne były wygodne ubrania, które powinny umożliwiać kobiecie pracę (czytaj także: Jaka była moda po wojnie: 55 zdjęć ówczesnych strojów). Wszystkie zasoby poszły na krawiectwo mundurów wojskowych, więc nie mogło być mowy o żadnym pięknie. Ostatni cykl miał miejsce w latach 2010-2011, następny spodziewany jest w 2023 roku.

„To będzie Znak Byka, więc pamiętamy 1941 rok. Teraz wybiegi podbijają bardzo proste modele ubrań, a to stanie się ogólnie przyjętym trendem. Taurus to wygoda, oszczędność, komfort.”

Vasilisa Volodina prosi, aby nie rysować paraleli między cyklami koniunkcji planetarnej w poszukiwaniu prognoz dla konfliktów na dużą skalę, wszystkie wzorce odnoszą się tylko do trendów w modzie.

READ
5 błędów w makijażu oczu, których należy unikać, aby wyglądać młodziej

Nie może sama chodzić: jak wygląda i żyje najwyższa kobieta na świecie – 10 niesamowitych zdjęć

Publikacja sieciowa WDAY.RU

Zaświadczenie o rejestracji środków masowego przekazu EL nr FS 77-83683, wydane przez Federalną Służbę Nadzoru w Sferze Komunikacji,

technologie informacyjne i komunikacja masowa (Roskomnadzor) 12 sierpnia 2022 16+.

Założyciel: Shkulev Media Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

I O. redaktor naczelny: Julia Władimirowna Serikova

Prawa autorskie (c) Shkulev Media Holding LLC, 2022.

Jakiekolwiek powielanie materiałów serwisu bez zgody redakcji jest zabronione.

Dane kontaktowe do agencji rządowych (w tym Roskomnadzor):

Temat horoskopu: Astrologia / Prognozy / Autor: Iren Orlonskaja 06.11.2022 16:08

Wszyscy wiemy, że astrologia może przewidzieć punkty zwrotne nie tylko w życiu człowieka, ale także w wydarzeniach na świecie. O tym, co czeka Rosjan w 2023 roku, powiedziała już Vasilisa Volodina, była współprowadząca i ekspertka programu Let’s Get Married.

Przerażająca prognoza Vasilisy Volodiny na 2023 rok

Ruch planet determinuje nie tylko stan wewnętrzny każdego z nas, ale także bieg historii. Astrolog opowiada o wzorcach, które pozwalają przewidywać kataklizmy i wstrząsy. Vasilisa Volodina wierzy, że co 14 lat cykle planet w jakiś sposób się powtarzają. Vasilisa Volodina, znana astrolog w Federacji Rosyjskiej, przygotowała prognozę na nadchodzący 2023 rok. Niestety Rosjanie i świat nie będą musieli czekać na ulgę w nowym roku kalendarzowym.

Przerażająca prognoza Vasilisy Volodiny na 2023 rok

„Jeśli przyszły rok przyniesie nam ulgę, będzie bardzo dobrze. Ale nie liczyłbym na to przynajmniej przed co najmniej 2024 rokiem. Chociaż musisz przejść przez najbliższy korytarz zaćmienia, po nim będzie można zbudować jakieś prognozy ”- cytuje ekspert Teleprogtamma.pro.

Dodajemy, że rok 2023 nie jest rokiem przestępnym, według chińskiego horoskopu, przyszły rok będzie rokiem Czarnego Królika Wody.

Globa sporządził przerażającą i jednocześnie optymistyczną prognozę na 2023 rok

Żona słynnego rosyjskiego astrologa Pawła Globy Tamary przygotowała nową prognozę na nadchodzący rok 2023. Jeśli wierzysz w informacje, które dały jej gwiazdy, następne 12 miesięcy będzie trudne, ale obiecujące.

„Świat całkowicie się zmienia, ogólnie rzecz biorąc, zmieni się absolutnie wszystko – cywilizacja, ekonomia, psychologia. Ludzie, którzy mieli dużo, znów zostaną bez wszystkiego. A ludzie, którzy nic nie mieli, w odpowiednim momencie chwycą w swoje ręce to, co będzie nowe: nowe możliwości, nowe technologie, nowe przepływy finansowe, struktury oparte na systemach elektronicznych” – cytuje Tamarę Globa teleprogramma.pro.

Słynna astrolog twierdzi, że rok 2023 będzie najtrudniejszy z ostatnich trzech lat, ale biorąc pod uwagę jej przewidywania, nawet w tym czasie można się wzbogacić.

READ
Co cenią znaki zodiaku w związku?

Przerażające proroctwa Żyrinowskiego, które już się spełniły, oraz prognoza na rok 2036

Jak czuje się Władimir Żyrinowski dzisiaj, 18 marca 2022 r.?

Władimir Żyrinowski zmarł nieco ponad pół roku temu, 6 kwietnia 2022 roku w Moskwie po długiej chorobie. Oprócz emocjonalnych wystąpień publicznych zapamiętano go również ze swoich trafnych przewidywań, z których wiele już się spełniło. Przypominamy najbardziej nieoczekiwane prognozy.

„Chciałbym, żeby rok 2022 był rokiem pokoju, ale kocham prawdę. To nie będzie spokojny rok” – powiedział Żyrinowski w swoim przemówieniu pod koniec ubiegłego roku.

Trudno przecenić taki opis wydarzeń rozgrywających się na świecie. Lider Partii Liberalno-Demokratycznej podkreślił również, że wszystko, co się wydarzy, będzie miało szczególne znaczenie dla dalszego rozwoju naszego kraju. Niestety, sam Żyrinowski nie będzie już w stanie dowiedzieć się, jak bardzo miał rację.

  • Straszna tragedia malezyjskiego Boeinga

W lipcu 2014 roku miało miejsce straszne wydarzenie – rozbił się liniowiec Boeing 777-200, który należał do Malaysia Airlines. Poleciał z Amsterdamu do Kuala Lumpur. W katastrofie tej zginęło 283 pasażerów i 15 członków załogi. Wydarzenie wywołało ogromny rezonans na świecie i bardzo wpłynęło na stosunki między krajami.

„Na Krymie rozpocznie się sabotaż, zestrzelą jakiś samolot pasażerski i wszyscy przestaną latać samolotami. Jakiś następny prom zostanie wysadzony w powietrze, ludzie będą się bali korzystać z promów” – mówił polityk na miesiąc przed katastrofą.

„Libia to tylko próba. Następne w kolejce są Syria, Turcja, Arabia Saudyjska i wreszcie Iran. A w 2030 r. przygotowywany jest strajk na Chiny ”- powiedział Vladimir Volfovich w 2013 roku.

Przypomnijmy, że po działaniach wojennych w Libii podobne wydarzenia miały miejsce w Syrii. Pytany przez dziennikarzy o to, jak ekscentryczny polityk udaje się tak trafnie przewidywać wydarzenia, odpowiedział, że ma wystarczającą wiedzę i umiejętności analityczne, by ocenić, co dzieje się na świecie. Żyrinowski nie ukrywał, że zawsze mówi to, co uważa za stosowne.

„Zapłacisz tysiąc euro, tysiąc euro za benzynę, obiecuję ci. A ty nie masz takich pieniędzy, więc zamarzniesz” – obiecał polityk w 2006 roku, zwracając się do Zachodu.

W 2022 r. ceny gazu w krajach europejskich osiągnęły historyczne maksima. A wzrost cen paliw w Ameryce wywołał bezprecedensowy rezonans, osiągając wartość siedmiu dolarów za galon.

  • Walka z terroryzmem i nadchodzącymi kataklizmami

„Wiek walki z terroryzmem, najgorsze nastąpi w XXI wieku. Planeta już jest wyczerpana, wszystko wycisnęliśmy, wypompowaliśmy ropę, węgiel, płoną lasy, ekologia. Czekają na nas straszne choroby i kataklizmy, więc musimy być dobrze przygotowani. A Rosja jest jedynym krajem na świecie, który wygra w tej sytuacji” – powiedział Władimir Żyrinowski w 2003 roku.

„Radziłbym, sam stamtąd pochodzę, moi rodacy, nie czekaj na wielkie zaostrzenie i być może jakieś starcia, przenieś się do Rosji. Wysłaliśmy pismo do Ministra Spraw Wewnętrznych, aby przyspieszyć wydawanie paszportów wszystkim Rosjanom z Azji Środkowej i Kazachstanu” – w lipcu 2021 r. lider LDPR wypowiedział prorocze słowa, które potwierdziły się w najbliższej przyszłości: w Kazachstanie naprawdę zaczęły się masowe zamieszki .

Prognozy na 2036

Żyrinowski myślał o swoich potomkach i przewidywał przyszłość. Rok 2036 nazwał brzemiennym w skutki i przełomowym momentem w historii. Jego zdaniem wizy między Rosją, Syrią, Turcją, Irakiem i Iranem zostaną do tego czasu anulowane. Te państwa tworzą potężny związek. Do tego czasu gotówka całkowicie zniknie z obiegu, a Rosjanie zapomną o czymś takim jak emerytura.

READ
5 oznak biednej kobiety

Polityk przekonywał też, że do tego czasu nastąpi powszechna komputeryzacja i chipowanie. Dokumenty papierowe odejdą w przeszłość, a wszystkie dane o obywatelach będą przechowywane na specjalnej karcie. Według Żyrinowskiego do 2036 r. ludzkość w końcu osiągnie bezprecedensowy postęp technologiczny, a odległości nie będą już problemem.

Brzmi zachęcająco, ale jak prawdziwe są te wszystkie prognozy, przekonamy się dopiero w 2036 roku, po otwarciu kapsuły z najnowszymi prognozami Vladimira Volfovicha. Jest przechowywany w Muzeum Historii Nowoczesnej Rosji.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: