Jakie rzeczy różne znaki zodiaku uważają za niewybaczalne

Nigdy nie próbuj zwalniać pędzącego pociągu energii Barana, nie będą tego tolerować. Wszelkie ograniczenia, instrukcje będą przyjmowane z wrogością, więc po prostu daj im wolną rękę.

Przez cały swój wolny czas Byk tworzy dla siebie strefę komfortu, a Boże nie daj mu pewnych korzyści, które dla siebie stworzył. Dotyczy to nie tylko części materialnej, jeśli zaryzykujesz odebranie mu miłości, możesz na zawsze zapomnieć o przebaczeniu.

Bliźnięta

Bliźnięta to istoty dość towarzyskie, więc nie będą tolerować ograniczeń swojego kręgu społecznego. Jeśli lubisz przeszkadzać ludziom, zapomnij o komunikacji z Bliźniętami, dla nich jest to nie do zniesienia.

Wewnętrzny świat Raka jest jego własnością, do której nikomu nie wolno się wspinać. Jak tylko złamiesz tę zasadę, natychmiast wpadniesz na tak zwaną „czarną listę”. Jest tylko jeden wyjątek: jeśli naprawdę zbliżysz się do Raka, wyjdzie on ze swojej skorupy i pokaże, jak delikatna może być esencja człowieka.

Uznanie i oklaski są dla lwów niezbędne, bez tych drobiazgów zatracą się. Jeśli nie podziwiasz króla zwierząt, po prostu o tobie zapomni, bo nie jesteś godzien zajmować miejsca w jego głowie. Kiedy Lew poddaje się krytyce, dosłownie staje się dziki. Ale wystarczy jeden entuzjastyczny krzyk lub entuzjastyczne westchnienie, ponieważ natychmiast zaczyna świecić jaśniej niż jakakolwiek gwiazda.

Pedanteria to dobra jakość, ale nie jeśli chodzi o taki stopień jak Panny… Po prostu nie trzeba sprzątać bałaganu w domu, a skandal gwarantowany. Dotyczy to również wszystkich innych dziedzin życia. Przedstawiciele tego znaku nigdy nie będą komunikować się z osobą, która ma bałagan w swoim życiu.

Najważniejszą rzeczą na świecie jest harmonia. Tego jest pewna Libra. Nie będą tolerować nikogo, kto próbuje wprowadzić do ich życia choćby odrobinę dysharmonii. Wewnętrzny spokój i równowagę są dość łatwe do złamania, a wtedy zostaniesz zachwycony najpotężniejszym huraganem, jaki kiedykolwiek widziała ludzkość.

Skorpion

Takie gryzące stworzenia są gotowe wybaczyć wszystko oprócz zdrady i nie musi to być zdrada fizyczna. Rodzina, praca, dzieci i miłość to prawdziwe sanktuaria Skorpionów. Nie waż się ich zdradzić, w przeciwnym razie nigdy nie otrzymasz przebaczenia. Ale jeśli jesteś wierny, Scorpio będzie z tobą do końca.

READ
Jakie nazwy przyniosą szczęście w 2023 roku

Strzelec

Nie wchodź w drogę Strzelcom, bo szybko usuną cię z ich drogi. Pamiętaj, że ich celem może być wszystko i o każdej porze, więc bądź czujny.

Capricorns

Zaniedbanie to coś, czego żaden Koziorożec nie będzie tolerował. Przedstawiciele tego znaku mają wyjątkową zdolność do podnoszenia siebie i wszystkich wokół nich na nogi. Ale do tego potrzebują wsparcia i szacunku.

Wodnik

Nie próbuj uwięzić ptaka w klatce, to go zniszczy, po prostu nie próbuj w niczym ograniczać Wodnika. Zacznie czuć się uwięzionym, co wywoła w nim złość i całą burzę emocji, po których na pewno nie przeżyjesz.

Najbardziej bezinteresowny znak ze wszystkich. Jedyną rzeczą, której Ryby nie wybaczą, jest to, że nie pozwoliłeś im pomóc. Czują potrzebę pomocy swoim bliskim, więc najlepiej po prostu przyjąć to jako fakt.

Czego znaki zodiaku uważają za niewybaczalne w związku?

Eksperci serwisu dailyhoro.ru powiedzieli już wcześniej, dlaczego tak ważna jest umiejętność wybaczania i puszczania przeszłości. Spróbuj ponownie przemyśleć swój stosunek do błędów innych ludzi. Daj swoim bliskim drugą szansę, nie trać spokoju, bez względu na to, jak duży jest problem.

Baran wybacza bliskiej osobie prawie wszystko, ale na pewno nie spotkają się ani nie zamieszkają z tymi, którzy są ciągle obrażani i nie wybaczają zniewag. To bardzo pozytywni ludzie, często porywczy, ale przyznający się do błędów. Jeśli druga połowa nie zrobi tego samego, Baranowi na pewno nie uda się stworzyć z nią silnej relacji.

Nawet ślad uwagi na inną osobę jest potępiany przez Byka, chociaż sami czasami prowokują swoją bratnią duszę do zazdrości. Jeśli ten, którego kocha Byk, sprawi, że wątpią w szczerość uczuć, natychmiast położą kres związku. Nawet lekki flirt będzie nieodpowiedni.

Bliźnięta

Bliźnięta w związkach nie wybaczają sobie braku uwagi. Często robią wystarczająco odważne rzeczy, aby zaimponować ludziom wokół nich. Ci, którzy mają wątpliwości co do swojej wyłączności, trafiają na czarną listę. To samo dotyczy drugiej połowy.

Nowotwory nie wybaczają braku szacunku dla ich uczuć i priorytetów. Czują, że bratnia dusza jest dla nich nie tylko partnerem, ale naprawdę bliską osobą. I nienawidzą też ludzi brudnych, którzy nie potrafią po sobie posprzątać i pilnować swojego wyglądu.

READ
Horoskop Vasilisy Volodina na 2023 rok

Lwy nie będą tolerować kpin w swoim wystąpieniu – ani prywatnie, ani publicznie. Druga połowa powinna je szanować i podziwiać w każdej sytuacji. Lwy uwielbiają szczere komplementy i nie tolerują bezużytecznej krytyki. I lepiej nie kłócić się z nimi, bo nigdy się nie poddadzą.

Panny nie wybaczają nieodpowiedzialności. Jeśli złożysz obietnicę Pannie i jej nie dotrzymasz, masz tylko jedną szansę na przebaczenie. Panny nie lubią tworzyć relacji z ludźmi infantylnymi i tymi, którzy okazują brak szacunku. Wszystko to w związku jest dla nich niewybaczalne.

Kochający wolność, szczery i otwarty – wszystko to dotyczy przedstawicieli tego Znaku. To przyjaźni ludzie, dla których prostota jest bardzo ważna. Druga połowa powinna być równie otwarta i towarzyska. Jeśli ukochana osoba z jakiegoś powodu stanie się źródłem negatywności, taki związek zakończy się bardzo szybko z inicjatywy Wagi.

Skorpion

Jedyną rzeczą, której Scorpions nie tolerują, jest zdrada i zdrada. Jeśli druga połowa jest w stu procentach prawdziwa, nigdy nie będzie problemów w takim związku. Skorpion nie potrzebuje wiele, więc można go nazwać jednym z najbardziej bezpretensjonalnych ludzi.

Strzelec

Strzelcy denerwują się, gdy są kontrolowani i mówią, co mają robić. Ludzie tego Znaku nie wybaczają zazdrości. To uczucie rozwściecza ich bardziej niż cokolwiek innego. Jeśli chcesz być blisko Strzelców, będziesz musiał nauczyć się dawać im wolność. W pełni to docenią.

Koziorożec

Koziorożce nie wybaczają obojętności w obowiązkach domowych. Potrzebują osoby, która na równi z nimi zajmowałaby się sprzątaniem, zainwestowałaby w remont domu. Koziorożce nie tolerują komunikacji z leniwymi i nieodpowiedzialnymi.

Wodnik

Wodniki nie wybaczają ludziom głupoty. W związku nie mogą wybaczyć czyjejś niechęci do rozwoju. Prędzej czy później Wodnik znudzi się taką bratnią duszą. Konieczne jest, aby zawsze było o czym rozmawiać, czym się dzielić.

Ryby nie wybaczają drugiej połowie nadmiernej powagi i kontroli. Dla nich relacje są czymś łatwym i przyjemnym. Jeśli ukochana osoba zaczyna nadmuchiwać słonia z muchy, Rybom trudno jest żyć. Nie wybaczą ci również, że nie potrafisz wyciągnąć pomocnej dłoni w trudnych czasach.

Bez względu na to, jak trudny może być związek, musisz umieć wybaczyć sobie i innym ludziom. Specjalne praktyki i talizmany nauczą cię, aby nie rozwodzić się nad pretensjami z przeszłości. Niech każdy dzień zakochania będzie dla Ciebie świętem.

READ
Pielęgnacja włosów
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: