Jakie matki będą przedstawicielami różnych znaków zodiaku

Oto niektóre matki otrzymane od kobiet o różnych znakach zodiaku

Oto kilka matek uzyskanych od kobiet o różnych znakach zodiaku. Znak zodiaku może mieć znaczący wpływ na życie człowieka, jego zachowanie i cechy charakteru. Oto kilka matek uzyskanych od kobiet o różnych znakach zodiaku

Mocne strony mamy: pewność siebie, siła, nieustraszoność.

Słabości mamy: duch rywalizacji, gniew, obsesja, próżność, egoizm.

Będąc pod wpływem Marsa, Baran jest przyzwyczajony do postrzegania życia jako bitwy: zawsze jest gotowy do walki i robi wszystko, aby wygrać. Matki tego znaku mają szczególne zaufanie do siebie i swoich zdolności. Baran jest jednym z najbardziej egocentrycznych znaków, dlatego często stawia swoje potrzeby na pierwszym miejscu. Oczywiście czasami trzeba poświęcić się dla dobra dziecka, ale dla wielu nie jest to łatwe. Ale takie matki często odnoszą sukcesy w edukacji, ponieważ są przyzwyczajone do wyznaczania określonych celów i ich osiągania.

Mocne strony mamy: stabilność, dobry gust, rozwaga.

Słabości matki: pobłażliwość, materializm, częste wahania nastroju, próżność.

Takie mamy wyglądają bardzo poważnie, ale w rzeczywistości lubią się relaksować i bawić. Jeśli z dzieckiem wszystko jest w porządku, jest gotowa na zabawę i spędzanie czasu dla siebie. Byki są dość stanowczymi i nieugiętymi matkami, w niektórych kwestiach wychowawczych potrafią zachowywać się dość surowo. Mogą być surowi, ale czasami są też gotowi oddać się dziecięcym zachciankom.

Spędziwszy dużo czasu i wysiłku na wychowywaniu dzieci, oczekują za to wdzięczności w przyszłości. Takie matki starają się wychować dzieci w dobrym wychowaniu, szacunku do starszych, a zwłaszcza do rodziców, bardzo starannie wybierają szkołę, planują dzień dziecka i zawsze umiejętnie organizują rodzinne wakacje.

Bliźnięta

Oto niektóre matki otrzymane od kobiet o różnych znakach zodiaku

Mocne strony mamy: wszechstronność, młodość w sercu, ciekawość, kreatywność, otwartość, oryginalność.

Słabości matki: niekonsekwencja, brak granic, niecierpliwość, skłonność do pouczania i niechęć do słuchania.

Matki pod wpływem tego znaku są często niekonsekwentne, zmienne w przekonaniach i zachowaniu, krewni rzadko wiedzą, czego się po nich spodziewać. Bliźnięta, nawet w procesie edukacji, mogą zmienić swoje metody z ekstremalnych na ekstremalne.

Mogą przemyśleć szczegóły dotyczące edukacji dziecka, wyglądu czy codziennych obowiązków, ale mogą też zabrać go do jakiegoś klubu jazzowego lub na koncerty. Jednak ta nieprzewidywalność nadaje matkom szczególnego uroku. Wpływ Merkurego sprawia, że ​​czasami są porywczy, ale są bardzo kreatywni i oryginalni w swoim zachowaniu.

Zobacz też: Czyny, których człowiekowi nie można wybaczyć

Mocne strony mamy: żartobliwość, przywództwo, kreatywność, pewność siebie.

Słabości matki: egoizm, afektacja, za dużo energii, nadmierny optymizm.

Kreatywni Leos uwielbiają być w centrum uwagi i odgrywać rolę. Wychowywanie dla nich dziecka to kolejny obszar, w którym możesz wyrazić siebie. Takie matki odczuwają szczególną dumę, gdy uda im się wychować zdolne, odnoszące sukcesy dziecko, które w końcu zrobi coś pożytecznego w życiu i odniesie znaczny sukces w swojej pracy.

Czasami matki mogą być zbyt surowe w zakresie kar i metod wychowawczych, ale często jest to uzasadnione i pomaga dzieciom w nauce osiągania celów i osiągania sukcesów na wiele sposobów. Ale nawet jeśli cele dziecka różnią się od tych, które matka stara się wychowywać, nadal odgrywa ogromną rolę w jego rozwoju. Jednak Lwy to nie tylko surowe i wymagające mamy, ale także zachwycą dzieci zabawnymi wakacjami, szykownymi prezentami i wyrażają swoją miłość w każdy możliwy sposób.

Oto niektóre matki otrzymane od kobiet o różnych znakach zodiaku

Silne cechy matki: organizacja, zdrowe nawyki, rozwinięta inteligencja.

Słabości matki: skłonności do osądów, pobudzenie i nerwowość, nadmierne zamiłowanie do analizy.

READ
Czego można się spodziewać po każdym znaku zodiaku w lutym?

Matki Panny to ciekawe osobowości, w których niekompatybilne rzeczy łączą się w niecodzienny sposób. Czasami starają się wszystko kontrolować, starannie planować i organizować. W innym czasie mogą się zrelaksować i wygłupiać. To całkiem mądre matki, które czasem mają skłonność do zorganizowania nieplanowanej podróży czy urlopu. Potrafią filozoficznie podchodzić do niektórych wydarzeń i mają poczucie humoru – dzięki temu postrzegają macierzyństwo jako kolejną ciekawą przygodę. Uwielbiają patrzeć, jak ich dzieci się bawią i uwielbiają się z nimi bawić. Jednocześnie nie czynią z dziecka centrum Wszechświata i nie zaspokajają wszystkich jego zachcianek.

Skorpion

Mocne strony mamy: siła, intuicja, odporność na stres, siła woli.

Słabości matki: skłonność do kontroli, obsesja, bliskość emocjonalna.

Skorpiony to niezwykłe matki, które mają zabawną mieszankę oryginalności i kontroli, inspirującego zachowania i surowości. W zależności od nastroju dzieci mogą ją uwielbiać lub unikać. Kobiety te bardzo szybko przyzwyczajają się do statusu matki i czują się całkiem harmonijnie w nowej roli. I chociaż Skorpionom może być trudno wywołać manifestację uczuć i emocji, dziecko szybko stopi ścianę ochronną.

Zobacz także: Oto jaki on jest bękartem, zgodnie ze swoim znakiem zodiaku

Te matki zrobią wszystko dla swojego dziecka: na pewno wyślą go do szkoły przygotowawczej, śledzą sukcesy jego studiów, a następnie poprowadzą go do kilku kręgów, a nawet zajmą się mieszkaniem dla swojego dziecka w przyszłości. Bezpieczeństwo finansowe i oszczędności to dla Scorpions jedna z najważniejszych rzeczy, dlatego matka musi jeszcze ciężej pracować, aby zapewnić przyszłość nowo narodzonemu dziecku. Wielu zaczyna oszczędzać na szkołę jeszcze przed jego narodzinami.

Dlatego tak trudno Cię kochać na podstawie Twojego znaku zodiaku

Mocne strony mamy: wrażliwość, oddanie, dobry gust, sentymentalizm.

Słabości matki: nadopiekuńczość, wahania nastroju, zazdrość, nieśmiałość.

Od dzieciństwa te kobiety są przyzwyczajone do opiekowania się innymi: koleżankami, siostrami lub braćmi, zwierzętami lub lalkami. Nic dziwnego, że rola matki jest dla nich całkiem naturalna i wyjątkowo dobrze im się to udaje (w porównaniu do wszystkich innych znaków). Wiele Raków uważa, że ​​po prostu urodziły się dla macierzyństwa. Zajmą się dzieckiem od samego początku ciąży iz pewnością będą karmić piersią jak najdłużej. Lubią urządzać w domu przytulność i wygodę, a także przywiązują szczególną wagę do komunikowania się z dzieckiem, pozostając dla niego na całe życie bliską osobą, której można zaufać. Będąc mało otwartymi na komunikację z nowymi ludźmi, po urodzeniu dziecka takie matki zaczynają zmieniać swoje przyzwyczajenia, ponieważ muszą dużo komunikować się z innymi matkami, nauczycielami itp.

Mocne strony mamy: cierpliwość, dobry gust, uczciwość.

Słabości matki: niekonsekwencja, snobizm, próżność.

Macierzyństwo może wprowadzić niezbędną równowagę w życiu Wagi. Z natury trochę marzycielskie kobiety tego znaku po urodzeniu dziecka stają się racjonalnymi, zorganizowanymi i przykładnymi matkami. Czują szczęście, kiedy żyją dla innej osoby.

Takie mamy często zachowują się w dość standardowy sposób, nie lubią się spieszyć i chcą spędzać z dzieckiem więcej czasu. Chętnie spędzają godziny odpowiadając na głupie pytania swojego małego dlaczego i podzielają wszystkie jego zainteresowania. Matki zrobią wszystko dla dziecka, czasami postrzegając macierzyństwo jako swój własny udany projekt, w którym mogą się realizować.

Koziorożec

Dlatego tak trudno Cię kochać na podstawie Twojego znaku zodiaku

Silne cechy matki: skłonność do planowania, organizacji, cierpliwość, konsekwencja, przestrzeganie tradycyjnych zasad, roztropność.

Słabości matki: nerwowość i drażliwość, pesymizm, zwątpienie, wyolbrzymianie znaczenia drobnych błędów.

Koziorożec to znak bardziej odpowiedni dla ojców, więc pozostawia pewien ślad w stylu zachowania matki. Pod wieloma względami takie kobiety często zachowują się bardziej jak ojcowie niż jak mamy. Oczywiście są kobiece i sentymentalne, ale Saturn sprawia, że ​​są też wymagające, zorganizowane i surowe.

READ
11 cech, które mają tylko najrzadsi ludzie na Ziemi

Mogą ustalić pewne granice dla swojego dziecka lub dać mu lekcje życia. Chociaż czasami chcą być bliżej dzieci, wcale nie muszą być najlepszymi przyjaciółmi, ponieważ klasyczna hierarchia wieku im odpowiada.

Zobacz też: Oto tabela, w której zapisana jest idealna waga dla Twojego wzrostu i budowy ciała

Będąc koneserami tradycyjnych wartości, Koziorożce szanują swoich rodziców i tego samego wymagają od swoich dzieci. Takie matki niezbyt często wyrażają swoją miłość w czułych słowach lub przytuleniach, woląc pokazać swoje nastawienie w czynach. Za delikatnym wyglądem kryje się mądrość, siła umysłu i charakteru.

Wodnik

Silne cechy matki: młodość w sercu, otwartość, oryginalność, sprawiedliwość.

Słabości matki: skłonność do ograniczeń i doświadczeń, alienacja.

W takiej matce zaskakująco łączy się obraz dawnej przyjaciółki z dzieciństwa, miłośnika muzyki rockowej i majestatycznej królowej. Jest dociekliwa i spontaniczna, uwielbia przygody i wszystko nowe, więc życie z taką mamą nigdy nie jest nudne. Jej motto brzmi: „Spodziewaj się nieprzewidywalnego”. Potrafi być delikatna i wrażliwa w minutę, a za kilka sekund założyć maskę stalowej damy.

Strzelec

Dlatego tak trudno Cię kochać na podstawie Twojego znaku zodiaku

Mocne strony mamy: żądza przygód, mądrość, humor, perspektywa.

Słabości matki: niecierpliwość, chamstwo, szorstkość, dezorganizacja i nadmierna spontaniczność.

Spontaniczni Strzelcy często żyją chwilą i działają impulsywnie. Macierzyństwo staje się dla nich punktem zwrotnym, kiedy muszą zmienić swoje życie i nawyki. Wraz z narodzinami dziecka kobieta musi całkowicie zmienić swój zwykły harmonogram i dostosować się do potrzeb dziecka. Takie matki często komunikują się z dziećmi jako równe sobie, zamiast odgrywać rolę starszego mentora. Wpływ Jowisza sprawia, że ​​są albo fanatycznymi i odpowiedzialnymi pracoholikami, albo generalnie unikają jakiejkolwiek odpowiedzialności. Potrzebują osobistego rozwoju i wolności, dlatego w wychowaniu dzieci ważne jest znalezienie równowagi i nie pozostawianie tego procesu bez śladu.

Dlatego tak trudno Cię kochać na podstawie Twojego znaku zodiaku

Mocne strony matki: empatia, dobra wyobraźnia, kreatywność, troska.

Słabości matki: dziwność w zachowaniu, skłonność do manipulacji, niestabilność, doświadczanie poczucia winy.

Takie matki są emocjonalne i wrażliwe, wzniosłe, mądre i inteligentne. Cenią i kochają siebie, dlatego szczególnie o siebie dbają i dają przykład innym mamom. Taka matka ma wiele dziwactw, jest trochę podobna do Alicji w Krainie Czarów, dlatego życie w domu nabiera nieoczekiwanych rysów i przypomina herbatkę u Szalonego Kapelusznika.

Zobacz też: Główny błąd kobiet w związku

Kreatywność i szalona wyobraźnia towarzyszą mamie przez całe życie – od gotowania po organizację rekreacji. Jednak są w tym również negatywne aspekty: brak granic i stabilności. Ale taka matka jest zawsze pewna, że ​​postępuje słusznie.

Najprawdopodobniej przyszła ci do głowy myśl (zwłaszcza, gdy twoja mama zatyka ci uszy): no nie, nigdy nie będę taką matką!

Determinacja jest dobra, ale niestety nie wszystko zależy od ciebie, pisze Marie Claire.

Baran

Świadczenia macierzyńskie: Pewność siebie, samoświadomość, siła, nieustraszoność.

Wady matki: Duch rywalizacji, wściekłość, ciasnota umysłu, obsesja, próżność, egocentryzm.

Styl macierzyński: Baran Mama jest energiczna i prężna i to właśnie te cechy zaszczepi swoim dzieciom. Z taką mamą nie rozpieszczasz się specjalnie – jest surowa i wymagająca!

Uparty i bezczelny charakter kobiet tego znaku wyjaśnia, że ​​kiedy zostają matkami, z taką samą asertywnością starają się zostać najlepszymi matkami na świecie. Mama-Baran stara się zrobić wszystko najlepiej dla swojego dziecka.

READ
Znaki zodiaku, które uwielbiają się przytulać i te, które wolą chronić swoją przestrzeń osobistą przed obcymi

Z drugiej strony matka Barana zbyt wcześnie zaczyna uważać swoje dzieci za dorosłych. Jej dzieci dorastają wolne i niezależne, ale mają skrócone dzieciństwo.

Jednocześnie matka, sama tego nie zauważając, organizuje życie w domu w sposób dla niej wygodniejszy, nie uwzględniając potrzeb dzieci. Dlatego dzieci czasami mają osłabione poczucie domu.

Byk

Świadczenia macierzyńskie: Stałość, dobry gust, zdrowy rozsądek, pracowitość.

Wady matki: Kapryśność, materializm, wahania nastroju, próżność.

Styl macierzyński: Mama Byk Jest kobietą praktyczną, ugruntowaną i spokojną. Ceni sobie wygodę i przytulność i oczywiście zawsze wie, jak ją stworzyć. Mama Byk zaszczepia w dzieciach miłość do prostych radości życia w postaci pysznego dania czy pięknego stroju, uczy doceniać przyjemności życia.

Poza tym zazwyczaj taka mama jest bardzo oszczędna i zawsze wie, jak zaoszczędzić na czarną godzinę niezłą groszkę, którą z powodzeniem przekazuje swoim dzieciom.

Mama-Byk okazuje swoją miłość w dość niezwykły sposób. Jest gotowa cały czas ściskać i całować swoje dzieci, a czasem wydaje się, że uduszą się od jej nadmiernej opieki.

Mama-Byk stara się związać dziecko ze sobą i kontrolować jego życie nawet po ślubie. Ale emocjonalnie Byk daje dziecku bardzo dużo!

Bliźnięta

Świadczenia macierzyńskie: Wszechstronność, młodość, ciekawość, otwartość, oryginalność, pomysłowość.

Wady matki: Niekonsekwencja, brak granic, skłonność do zaprzeczania sobie, niecierpliwość, nieumiejętność słuchania.

Styl macierzyński: Mama Bliźniąt jest dość towarzyska i niefrasobliwa, uwielbia odwiedzać i podróżować, przez co wydaje się trochę niepoważna i niewystarczająco praktyczna.

Często dzieci takich matek wychowują się w atmosferze pobłażliwości i bez specjalnych zasad wychowawczych: matka Bliźniąt pozwala im na wiele w nadziei, że same dzieci rozstrzygną w procesie życia, co jest dobre, a co złe.

Jednak taka mama zawsze znajdzie rozrywkę dla swoich dzieci i z wielką przyjemnością weźmie w niej udział. Mama Bliźniąt jest demokratyczną damą, jest dokładnie przyjaciółką swojego dziecka, która może z nim grać w każdą grę.

Mamy Bliźnięta łatwo komunikują się ze swoimi dziećmi, ale są powierzchowne. Dlatego dzieci bardzo wcześnie przestają zwracać się do nich o radę, nawet jeśli ich matka naprawdę może pomóc. Ale przyjaźnie z dziećmi trwają całe życie!

Rak

Świadczenia macierzyńskie: Zmysłowość, komfort, dobry gust, oddanie, sentymentalizm.

Wady matki: Chęć nadopiekuńczości, wahania nastroju, nieśmiałość, zazdrość.

Styl macierzyński: Mama Rak – to klasyczna matka kura, uważnie monitorująca stan zdrowia swoich pociech, a także to, czy są karmione na czas i jak są ubrane. Mama-Rak wykazuje szczególny zapał w kontrolowaniu życia swoich dzieci, otacza je stałą opieką. Często przeradza się to w nadmierną opiekę i całkowitą kontrolę. Jednak taka matka jest bardzo miła i serdeczna, a za te cechy można jej wiele wybaczyć.

Sentymentalność, charakterystyczna dla tego znaku od dzieciństwa, wyraża się w wieku dorosłym. Będąc już matkami, przechowują wszystko, co ich zdaniem ważne i znaczące – fotografie, listy, notesy.

Mama Rak jest ciepła i kochająca, ale zbyt poważnie traktuje wychowanie dzieci i ich naukę. Ale dzieci dorastają bardzo rodzinne i domowe. To prawda, że ​​wczesny rozwój emocjonalny pod wpływem uczuć matki stwarza dzieciom w przyszłości problemy w sprawach sercowych.

Lew

Świadczenia macierzyńskie: Zabawność, przywództwo, zaradność, pewność siebie.

Wady matki: Egocentryzm, dramat, nadmiar energii, nadmierny optymizm.

Styl macierzyński: Mama Leo docenia i kocha siebie i swój wizerunek w społeczeństwie, na zewnątrz zwykle wygląda jaśniej niż inni. Mama-Leo działa jako autorytet dla swoich dzieci, a jej wizerunek szefa w oczach jej dzieci powinien być idealny, więc dzieci takiej matki często dorastają skłonne do uległości i posłuszeństwa.

READ
Horoskop kulinarny: ulubione danie każdego znaku zodiaku

Matka Leo uczy dzieci pewności siebie i próżności, aby nie zniknęły w bitwie.

Mama Leo widzi siebie lepiej niż dzieci. Lubi rozmawiać o dzieciach z przyjaciółmi, ale zwraca uwagę głównie na otoczenie. Jej dzieci wyglądają dobrze i pięknie ubrane, ale często nie zwraca uwagi na ich wewnętrzny świat.

Panna

Świadczenia macierzyńskie: Organizacja i przyzwoitość, zdrowy rozsądek, zdrowe nawyki, inteligencja.

Wady matki: Kategoryczność, niepokój i nerwowość, samozadowolenie, nadmierna skłonność do analizowania wszystkiego.

Styl macierzyński: Matka Panna niezwykle opiekuńczy i pracowity. Wykazuje zwiększoną uwagę na wygląd dzieci: są starannie ubrane, czy na wyprasowanych ubraniach są zagniecenia, czy są dobrze odżywione, czy ich jedzenie jest zdrowe. Często opieka nad dziećmi staje się celem samym w sobie.

Jednak to Matka Panna potrafi zaszczepić dzieciom sprawność i wytrwałość, umiejętność brania pod uwagę każdego drobiazgu i nie zapominania o niczym.

Z taką samą powściągliwością i rygorem te matki uczą dzieci dobrego gustu, właściwego postępowania i podchodzenia do wszystkiego z chłodną głową. Pod hasłem zdrowego stylu życia Mama Virgo zwraca szczególną uwagę na higienę i odżywianie.

Mama-Panna jest bardzo opiekuńcza i gotowa wspierać dziecko przez całe życie, ale bardziej wyraża swoje uczucia czynem, a dziecku często brakuje tylko uczucia.

Wagi.

Świadczenia macierzyńskie: Cierpliwość, wyrafinowanie, dobry gust, sprawiedliwość.

Wady matki: Niekonsekwencja, snobizm, próżność.

Styl macierzyński: Mama Waga – to dość demokratyczna matka, starająca się edukować swoje dzieci w sposób zrównoważony i kompleksowy. Jest umiarkowanie surowa i umiarkowanie miła. Dla takiej mamy wszystko jest mierzone i brane pod uwagę w odpowiednich dawkach.

Dzieci matki Wagi uczą się z jej lojalności wobec świata zewnętrznego i spokoju, umiejętności rozwiązywania sytuacji konfliktowych i znajdowania wspólnego języka ze wszystkimi wokół.

Czasami drażliwa i porywcza, ale uczciwa i delikatna Matka-Waga potrafi czytać dzieciom bajki i sprawiedliwie je karać.

Często matka Wagi jest bardziej przyjacielem dziecka niż matką. Takie wychowanie bardzo pomaga dzieciom w ich przyszłym sercu i życiu rodzinnym. Ale jeśli matka jest samotna, oczekuje, że dziecko zrekompensuje brak partnera, narzucając mu w ten sposób swoje życie emocjonalne.

Skorpion

Świadczenia macierzyńskie: Siła, wytrzymałość, intuicja, siła woli.

Wady matki: Kontrola, paranoja, emocjonalny chłód, szaleństwo, nadmierny upór.

Styl macierzyński: Mama Skorpiona bardzo skomplikowane. Często jest jej ciężko z samą sobą, a nie z własnymi dziećmi. Wszystko zależy od poziomu jej rozwoju duchowego. Matka, która nie jest zbyt zaawansowana duchowo i moralnie, będzie naciskać całe swoje życie, a nawet taranować swoje dzieci swoim autorytetem i poglądami na życie, ucząc je, że każde życie to walka i trzeba umieć się bronić.

Bardziej zaawansowana matka będzie bardziej lojalna i mniej despotyczna wobec dzieci, co pomoże im zachować układ nerwowy i poczucie własnej wartości.

Miłość do dzieci takiej matki jest bezgraniczna, a oddanie po prostu bezgraniczne. Taka mama jest w stanie rozpoznać talent swojego dziecka i skierować go we właściwym kierunku.

Mama-Skorpion stale tworzy stres emocjonalny u dzieci. Ma tendencję do interweniowania we wszystkich sytuacjach w życiu dziecka, przeżywając je bardzo mocno. Chce stale trzymać dzieci w polu jej kontroli.

Strzelec

Świadczenia macierzyńskie: Awanturnictwo, mądrość, poczucie humoru i miara.

Wady matki: Niecierpliwość, chamstwo, bezpośredniość, nadmiar spontaniczności, nieporządek.

READ
Horoskop tabu: czego nigdy nie zrobią znaki zodiaku

Styl macierzyński: Mama Strzelec optymistyczne i pozbawione nadkrytyzmu. Patrzy na życie z łatwością. Zawsze pociągają ją nieznane krainy i odległe cele. Taka mama dużo podróżuje i podróżuje z dziećmi.

Mama-Strzelec jest w ciągłym ruchu, a dzieci uczą się tego rytmu życia, stają się równie wyluzowane, nie boją się podejmować ryzyka w celu osiągnięcia celów.

Mama Strzelca jest najlepsza w organizowaniu każdego urlopu, imprezy czy wyjazdu do tego stopnia, że ​​dla jej dzieci będzie to prawdziwa przygoda. A niesamowite poczucie humoru mamy nigdy nie pozwoli dziecku się nudzić.

Mama-Strzelec zwraca uwagę na dziecko i pomaga mu w rozwoju intelektualnym. Ale w życiu emocjonalnym dzieci zbyt wcześnie są pozostawione samym sobie.

Koziorożec

Świadczenia macierzyńskie: Planowanie, przyzwoitość, tradycyjne wartości, konsekwencja, cierpliwość, troskliwość.

Wady matki: Niepokój i niepokój, nadmierna ostrożność, pesymizm, zwątpienie, nadmierna powaga.

Styl macierzyński: Mama Koziorożec bardzo powściągliwy i z reguły lakoniczny. Jej upór i wytrwałość są godne pozazdroszczenia. Nie będzie seplenić i nie będzie dotykana niewinnymi psotami swoich dzieci, ale będzie je surowo upominać.

Dzieci matki Koziorożca uczą się poważnego spojrzenia na życie i determinacji, a także oszczędności i praktyczności, które matkom innych znaków mogą wydawać się chciwością i skąpstwem.

Mama-Koziorożec jest zbyt zorganizowana. Zbyt poważne podejście do prawidłowego reżimu i porządku w domu może spowodować, że dziecko poczuje się nieswojo. To prawda, równoważy to szacunek dla osobowości dziecka.

Jednocześnie dzieci Koziorożca rozwijają się szybciej intelektualnie niż emocjonalnie. Powodem tego jest powściągliwość Koziorożców w okazywaniu miłości.

Wodnik.

Świadczenia macierzyńskie: Młodość, otwartość, oryginalność, sprawiedliwość.

Wady matki: Ograniczenie, niepokój i dramat, oderwanie, nadmierna pobłażliwość.

Styl matki: Wodnik Mama uwielbia się wygłupiać. Taka matka zwykle nie ma jasnych zasad i specjalnego programu edukacyjnego. Nie wierzy, że nie należy słuchać dziecięcych zachcianek.

Jej dzieci dorastają w atmosferze permisywizmu i maksymalnej swobody wypowiedzi, co nie zawsze jest dobre.

Mama-Wodnik pozwala swoim dzieciom swobodnie pływać w myślach i działaniach, aby same poczuły, gdzie kończą się te granice tego, co dozwolone. Dzięki pogodnemu usposobieniu i niesamowitej emocjonalności potrafi uczyć dzieci życia w okrutnym, współczesnym świecie.

Matka Wodnik jest najbardziej autorytarna ze wszystkich. Dlatego dzieci o silnej osobowości dorastają z nią jako buntownicy. Potrafi całkowicie stłumić dzieci o słabej osobowości i związać je ze sobą na całe życie.

Ryba

Świadczenia macierzyńskie: Współczucie, rozwinięta wyobraźnia, troska, pomysłowość.

Wady matki: Ekscentryczność, manipulacja, niestabilność, poczucie winy.

Styl macierzyński: Mama Ryb zwykle wrażliwa i melancholijna, patrzy na swoje dzieci jak na aniołki, bardzo sentymentalna. Dzieciom takiej matki nie jest łatwo, ponieważ jest ona zbyt zależna od swojego nastroju i samopoczucia: dziś może być szczera i kochająca, a jutro może być zdystansowana i nieżyczliwa.

Dlatego dzieci matki-Ryby muszą dostosować się do jej stanu, a taka zależność zwykle psuje charakter dzieci, zmuszając je do łasienia się i łasienia, aby otrzymać kolejną porcję macierzyńskiego uczucia.

Matki Ryb nie wiedzą, jak wyraźnie postawić granicę między sobą a dziećmi: czują, że dzieci są przedłużeniem ich samych. Dlatego dzieci są często wtajemniczane w takie szczegóły swojego życia, że ​​jest na to za wcześnie. Przyczynia się to do wcześniejszej formacji dziecka w życiu emocjonalnym i seksualnym, ale pozbawia je solidnego oparcia etycznego.

Czy zgadzasz się z tymi definicjami? Pamiętaj, jak wychowała cię twoja matka! Wydaje się? Nie? Powiedz nam w komentarzach!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: