Jakie kobiety są szalenie pociągane do mężczyzn?

Na konsultacjach kobiety często pytają mnie: „Jaka jest tajemnica sukcesu z mężczyznami?” Odpowiadam: we wzorcach zachowań, które w niesamowity sposób oddziałują na mężczyzn. Z ich pomocą każda kobieta może stać się tak atrakcyjna, że ​​dosłownie pociągnie do niej mężczyzn.

Model nr 1. „Moje światło jest lustrem, powiedz mi!”

Pamiętasz bajkę Puszkina, w której lustro odpowiedziało na pytanie: kto jest najsłodszy na świecie? A o co chodziło? O zasługach! Oczywiście każdy człowiek ma wady, to inna sprawa na czym skupiasz swoją uwagę.

Żyjemy w społeczeństwie, w którym posiadanie cnót jest porządkiem rzeczy, a posiadanie wad to wstyd. W rezultacie wiele osób dorosło, utrwalonych właśnie na niedociągnięciach, zarówno samych siebie, jak i otaczających ich osób. Nie będę teraz mówił o wszystkich problemach, które się z tym wiążą, a tylko o tym, co dotyczy kobiecej atrakcyjności.

Kiedy skupiasz się na wadach osoby, odpychasz ją.

Przykład: na randce zadzwonił telefon twojego młodzieńca i mówi ci: „Odbiorę, dzwonią do pracy”. Wszystko. twoja uwaga jest już skupiona na tym niewłaściwym podkreśleniu.

A potem już widzisz obok siebie nie dzielnego dżentelmena, ale niepiśmiennego przegranego. Jak myślisz, kogo mężczyzna chce widzieć obok siebie – kobietę, która dostrzega jego starania i docenia jego troskę, czy nauczycielkę, która zauważy wszystkie jego błędy?

Najsmutniejsza rzecz, ale działa to automatycznie, nawet nie masz czasu na myślenie. Ale czy dla twojego związku ważne jest, aby był bezbłędnie wykształcony? Tyle, że kiedy już zostałeś za to skarcony w szkole, to skupiasz się na tym i automatycznie to poprawiasz.

Niestety, nie ma tak wielu kobiet, które są gotowe spojrzeć na mężczyzn z aprobatą, docenić dobro, które mają (i skupić się na tym). Tych, którzy zauważają, co jest nie tak z mężczyzną, jest znacznie więcej, nawet jeśli nie jest to ważne dla związku.

Ostatecznie to od ciebie zależy, czy zostaniesz dla mężczyzny tą rzadką dziewczyną, która dostrzega jego zalety, czy pozostaniesz krytycznym nauczycielem.

Nie ma idealnych ludzi, sam zdecyduj, na co nie jesteś gotowy, i nie możesz skupić swojej cennej uwagi na reszcie.

Model nr 2 „Jesteś superbohaterem!”

Ten model wzmacnia efekt modelu nr 1 „Światło jest moim lustrem, powiedz mi!”.

Wszyscy ludzie chcą być ważni. Zwłaszcza mężczyźni. Ważne jest, aby czuł się potrzebny, a jeszcze lepiej, fajny superbohater.

„Jestem superbohaterem! I niech wszyscy wiedzą, że jestem fajna, że ​​jestem najfajniejsza! Jeśli kobieta swoim zachowaniem pomaga mężczyźnie zaspokoić tę potrzebę, staje się dla niego bardzo atrakcyjna.

Najprostszą rzeczą w tym przypadku jest dawanie komplementów. Tylko forma komplementu powinna być wyjątkowa.

Możesz powiedzieć kobiecie „Jaka jesteś piękna!”, A ona będzie zadowolona. Ale dla mężczyzny taka fraza zabrzmi nielogicznie. Na przykład mówisz mu: „Jesteś taki odważny!”, a on ma pytanie: „Dlaczego? To miłe, oczywiście, ale jakoś trudno w to uwierzyć. Skąd ona to wzięła?” Taki komplement nie pozwoli mu poczuć: „Jestem superbohaterem!”.

Inna sprawa, gdy mężczyzna mówi Ci np.: „Mam swój biznes”, a Ty mu odpowiadasz: „Wow, to znaczy, że jesteś odważną osobą, skoro postanowiłaś pracować dla siebie i stworzyć takie życie, jakie chcesz mieć na własną rękę.” ! To logiczne, więc ci uwierzy. Logiczny komplement jest zawsze związany z konkretnymi słowami lub czynami mężczyzny.

READ
5 stereotypów na temat życia po 40

Mężczyznę zawsze pociąga kobieta, obok której czuje się superbohaterem.

Najważniejsze, żeby nie przesadzać, aby komplementy nie zabrzmiały fałszywie. W każdym mężczyźnie można znaleźć coś do podziwiania. Po prostu zrób to szczerze.

Model nr 3 „Między nami topnieje lód”

Wyobraź sobie, że jesteś mężczyzną, który chce związku. A obok ciebie są dwie kobiety. Każda z nich jest równie atrakcyjna, a Ty decydujesz, z którą się podejść, aby się zapoznać.

Nie masz pewności, że cię polubią. W końcu kobieta może odwzajemnić uśmiech i zgodzić się na spotkanie, albo spojrzeć z pogardą i niegrzecznie go odprawić. Co zamierzasz zrobić? Zaczniesz im się dokładniej przyglądać.

Jedna pozostaje z lodowatym wyrazem twarzy. W ogóle nie reaguje na mężczyznę – więc spojrzała obojętnie i dalej prowadzi własną działalność. A drugie, widząc, że mężczyzna patrzy na nią, jakby trochę się zmieniał, uśmiecha się w odpowiedzi, pokazuje, że jest nastawiona do komunikacji.

Do której z tych kobiet byś się zbliżył? Do tego, który jest zainteresowany randkami, czy do tego, który nie dba o ciebie?

Być może tej kobiecie o kamiennej twarzy zależy, jej matka po prostu nauczyła ją, aby nie okazywać mężczyźnie swojego zainteresowania nim (inaczej pomyśli, że jesteś zbyt przystępny). Ale najprawdopodobniej mężczyzna w tym przypadku pomyśli, że po prostu go nie lubi. I raczej nie spróbuje się poznać.

Oczywiście łatwiej mu zdecydować się na poznanie tej kobiety, która nie narzucając się subtelnie, delikatnie daje mu sygnały: „A ty jesteś przystojny. Nie mam nic przeciwko rozmowie z tobą”.

Jeśli mężczyzna patrzy na kobietę i widzi, że „lód topnieje”, to wydaje mu się bardzo atrakcyjna i atrakcyjna. Dlatego kobieta w obecności mężczyzny powinna stosować taki model zachowania (o ile oczywiście ten mężczyzna jej się podoba).

Model nr 4 „Marzenia się spełniają”

Podstawą szczęścia jest zrozumienie swoich prawdziwych pragnień. Co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy? Co lubisz w życiu?

Dobrze, gdy o tym wiesz, bo wtedy dla mężczyzny relacja z tobą staje się logiczna i zrozumiała. A to oznacza, że ​​taka kobieta będzie bardzo atrakcyjna dla mężczyzny.

Mężczyzna myśli: „Chcę wyglądać fajnie w oczach tej dziewczyny. Chcę, żeby mnie podziwiała. Co mogę z tym zrobić?” A potem mówi: „Wiesz, od dawna marzyłem o pójściu do teatru na ten spektakl”. „Jasne, nie ma problemu!”.

Co się dzieje: kobieta dostaje to, czego chce, a mężczyzna otrzymuje zachwyt i podziw w jej oczach. W końcu wszyscy wygrywają: marzenie kobiety się spełniło, a mężczyzna czuje – „Jestem cool!”. Mądre kobiety stosują to od samego początku randkowania.

I tutaj jest jeszcze jeden bardzo ważny punkt. Dla mężczyzny ważne jest, aby kobieta reagowała emocjonalnie, gdy jej pragnienie zostanie spełnione.

Mężczyzna musi zrozumieć, że to on uszczęśliwił kobietę.

Kiedy kobieta mówi mężczyźnie o swoich pragnieniach, a potem szczerze i emocjonalnie reaguje, jeśli mężczyzna je spełnia, to od razu staje się w jego oczach bardzo atrakcyjna.

Model nr 5 „Chcę tańczyć!”

Dobrze, gdy kobieta zna swoje pragnienia i mówi o nich. Jeśli kobieta zastosuje ten model zachowania, podziw w oczach mężczyzn gwarantowany!

READ
25 fajnych pomysłów na to, jak zamienić zwykłe śmieci w skarby

Powiedzmy, że gdzieś na imprezie kobieta mówi: „Chcę tańczyć! Chodźmy do?”. A mężczyzna powiedział jej: „Nie, nie chcę, jestem zmęczony”. Kobieta może zareagować na różne sposoby: obrazić się lub iść tańczyć dla własnej przyjemności bez niego.

Jeśli kobieta oczekuje, że mężczyzna będzie odpowiedzialny za zaspokojenie jej pragnień, najprawdopodobniej będzie zdenerwowana w momencie odmowy. A mężczyźni są bardzo zirytowani taką reakcją.

W tej chwili myślą coś takiego: „Cóż, co to jest?! Znowu muszę wybierać między moim pragnieniem a jej! Jak będę ciągle chodził na zebrania, nawet jak nie będę chciał, to ona zrobi ze mnie szmatę, pod pantoflem! A jeśli tego nie zrobię, nasz związek się pogorszy. Jakie to trudne! Dlaczego w ogóle miałbym to robić. ”

A jeśli sama kobieta jest odpowiedzialna za swoje pragnienia, najprawdopodobniej powie: „Cóż, więc sam pójdę i zatańczę”. I pójdzie tańczyć dla własnej przyjemności, a mężczyzna odpocznie i będzie patrzył, jak jego kobieta tańczy. W końcu wszyscy wygrają!

Kiedy kobieta wie, że jej pragnienia są jej odpowiedzialnością, staje się niesamowicie atrakcyjna i to nie tylko dla mężczyzn.

Możesz i powinieneś mówić o swoich pragnieniach, aby na pytanie mężczyzny: „Co mogę dla niej zrobić?”, miał gotową odpowiedź. Ale nie zmuszaj go do tego!

Nie musisz zmuszać mężczyzny do odpowiedzi na twoje pragnienia. Tak, lubisz, gdy mężczyzna jest gotowy je spełnić. Ale ty sam jesteś w stanie zadbać o siebie, aby się nie nudzić, czuć komfortowo i być zadowolonym z życia.

Podoba mi się część artykułu o lustrze. Kobiety bardzo często, z powodu własnych obaw, doszukują się drobnych, ale wad, nie skupiają się na zaletach mężczyzny.

Czystyakova Anna Arkadiewna napisała:
Nie musisz zmuszać mężczyzny do odpowiedzi na twoje pragnienia. Tak, lubisz, gdy mężczyzna jest gotowy je spełnić. Ale ty sam jesteś w stanie zadbać o siebie, aby się nie nudzić,

Czystyakova Anna Arkadiewna napisała:
Przykład: na randce zadzwonił telefon twojego młodzieńca i mówi ci: „Odbiorę, dzwonią do pracy”. Wszystko. twoja uwaga jest już skupiona na tym niewłaściwym podkreśleniu.

bardzo dobra rada, zgadzam się ze wszystkimi! Staram się też przekazać klientom, że relacje to nie różowa chmura, która wleciała i otuliła się – to praca i wysiłek, mądrość i serdeczność, a nie tylko „jestem księżniczką, niech niosą mnie w ramionach”

Czystyakova Anna Arkadiewna napisała:
zrelaksuj się i patrz, jak jego kobieta tańczy. W końcu wszyscy wygrają!

Jeśli spektakularna kobieta za chwilę podtoczy się do niej przez wszystkich i rozmaitość, tak sobie odpocznij dla mężczyzny.

Jeśli mężczyzna ma własny biznes, to jest to niewątpliwie powód do pochwały i podziwu. A większość innych mężczyzn za co chwalić? Za to, że nie idzie pod siebie?)

Psychologowie, co radzicie. Idź potańczyć z kimś innym, jeśli jest zmęczony. To znaczy, że powinien wykazywać się walecznością tylko wtedy, gdy nie jest zmęczony (a człowiek jest zawsze trochę zmęczony, jeśli nic nie doprowadza go do tonu), a potem zachowywać się na chybił trafił, kobieta sama wyjdzie i zrobi wszystko? Oczywiście, że tak. Niewiele w tym radości.
Starsi mężczyźni z laską ustąpili mi miejsca, porażenie mózgowe na chodziku otworzyło drzwi i odsunęło się na bok. Ci ludzie nie są tak naprawdę zmęczeni nimi i trudno jest stać i poruszać się, ale bycie szarmanckim nie zaszkodziło.
Jeśli mężczyzna jest zmęczony, kobieta powinna być obok niego, zmęczenie można w każdej chwili usunąć. A jeśli ona tańczy z innymi, to mężczyzny albo to nie obchodzi i nie jest faktem, że nie będzie flirtował z innymi, którzy nie tańczą. W końcu, jeśli kobieta tak łatwo go odrzuca, to zasadniczo nie ma związku, a on może również z innymi. Albo pojawi się zazdrość i podejrzenie – jak łatwo znajdzie zastępstwo, a on też wyczołga się do tańca, ale naprawdę zmęczony i zły, z jedną myślą – żeby nie został zabrany.
A sami psychologowie, którzy tak doradzają klientom, są po prostu szczęśliwi, gdy ich mężczyzna tańczy z innymi bez ich zgody.
Myślenie tylko o sobie, bez brania pod uwagę tego, jak i kto czuje się twój partner podczas zabawy, zdecydowanie nie jest wskaźnikiem silnego związku.
Myślę, że kochający partnerzy tego nie robią, bardziej normalne jest dać komuś spokój i tylko wtedy, jeśli naprawdę chcesz i nie ma nic przeciwko temu, idź potańczyć, ale nie zapomnij pokazać mu oznak uwagi. droga. Może to nie w porządku, ale z mojego doświadczenia wynika, że ​​wzbudzanie zazdrości jest ostatnią rzeczą do zrobienia. To jak bomba zegarowa w związku, mężczyźni są bardzo podejrzliwi, a nawet jeśli proponuje, że z nim pójdzie, to najprawdopodobniej jest to test. Taniec z innym jest lepszy, gdy idziesz tam bez swojego mężczyzny.
Karawana porusza się z prędkością najwolniejszego wielbłąda, wolny podąża za szybkim, ale nikt jej nie porzuca.

READ
8 testów zdrowotnych, które możesz wykonać bez wychodzenia z domu

Na innych mężczyznach piękna kobieta, która nie opuszcza swojego partnera robi niezatarte wrażenie, jej popularność od razu rośnie, zaczynają być traktowani z takim szacunkiem i uwagą! Nawet ci, którym początkowo się to nie podobało, zaczynają patrzeć innymi oczami.
Przynajmniej ze względu na efekt zewnętrzny warto dostosować się do swojego partnera publicznie.

#12 | Który artysta napisał:
Jeśli mężczyzna ma własny biznes, to jest to niewątpliwie powód do pochwały i podziwu. A większość innych mężczyzn za co chwalić? Za to, że nie idzie pod siebie?)

A poza biznesem nie ma żadnych zalet. Dlaczego kobiety cały czas dostają komplementy? Człowieka też można pochwalić za to, jak pięknie wygląda. Wystarczy spojrzeć, ilu mężczyzn uprawia sport, robi sobie tatuaże i dba o siebie, trzeba to zauważyć i prawić komplementy.

Chcąc zainteresować mężczyznę kobiety stosują różne sztuczki. Są gotowi wydać ostatnie pieniądze na całkowitą przemianę. Zgadzają się na bolesne zabiegi, aby wyglądać idealnie. I zapychają szafy nowymi rzeczami, których w ogóle nie używają. Wszystko to ma jeden cel – uderzyć mężczyznę na miejscu swoim luksusowym wyglądem. Ale czy jest to konieczne dla silnych mężczyzn, którzy chcą zbudować poważny związek?

To nie jest takie proste. Piękna chusta z pewnością przyciąga doświadczonych i wyrafinowanych mężczyzn. Ale takiej kobiety potrzebują do spotkań epizodycznych, a nie do życia rodzinnego. Aby mężczyzna od pierwszego wejrzenia zrozumiał, że jesteś kobietą swoich marzeń, nie wystarczy mieć nienaganny wygląd i gust. Ważne jest, aby mieć szereg pewnych cech, które natychmiast łapią przedstawicieli silniejszego seksu.

Sprawdź, czy te cechy są w Tobie nieodłączne.

1. Kochaj siebie, ale nie bądź samolubny

Kobieta, która kocha siebie, może z łatwością zademonstrować swoją najlepszą stronę. Samolubna dama robi to obsesyjnie, a często zdarza się, że sama siebie wychwala. Jednocześnie dziewczyny z przepełnionym ego w ogóle nie zwracają uwagi na preferencje i pragnienia innych ludzi. A to odpycha dojrzałych psychicznie mężczyzn sukcesu. Kobiety stają się samolubne, ponieważ nie mają związku lub po prostu lubią być samotnymi. W związku z tym wszystkie myśli takiej kobiety są zajęte tylko sobą.

READ
7 błędów w makijażu ślubnym, które mogą zrujnować twój ślub

2. Zdolność odczuwania mężczyzny

Dlaczego to powiedział, dlaczego zrobił to w taki sposób, co implikuje jego konkretny krok – ważne jest, aby kobieta nadawała na tych samych falach, co mężczyzna. Powinna odpowiednio zareagować na jego działania. Mężczyźni cenią taką kobietę bardziej niż złoto. W końcu nie można ciągle udawać, że się rozumie. A jeśli to się powiedzie, to taki związek nie trwa długo.

3. Zaufaj człowiekowi

Silny związek z konieczności opiera się na zaufaniu, to znaczy kobieta nie powinna ograniczać swobody działania mężczyzny, być zazdrosna, podejrzewać wybrańca i podążać za nim. Ale niestety na pytanie, jak zaufać człowiekowi, nie można jednoznacznie odpowiedzieć. Zwłaszcza jeśli w poprzednich związkach było oszustwo i zdrada. Musisz zaufać mężczyźnie, a nie dziewczynom, które mogą mówić różne bzdury. A wątki telenoweli, w których mężczyźni przedstawiani są jako zagorzali zdrajcy, nie są powodem do utraty wiary w partnera.

Najważniejsze jest, aby zademonstrować swoje zaufanie mężczyźnie! Jeśli będzie przekonany o Twojej rzetelności i otwartości, będzie mógł się przed Tobą otworzyć i stać się niezawodnym wsparciem.

4. Nie bądź suką

Prawie nie ma mężczyzny, który chciałby związać swoje życie z wredną kobietą. Ale, o dziwo, bardzo popularne jest przekonanie, że to dziwactwo podnieca i przyciąga mężczyzn. Często o tym wspomina się w książkach, to właśnie staje się tematem szkoleń. Ale z jakiegoś powodu nigdzie nie wspomina się, że zrzędliwa, wybredna i fanatycznie kłótliwa kobieta jest daleka od ideału mężczyzny. Zwykle wybierają miłe i opiekuńcze kobiety, które emanują ciepłem.

5. Brak obsesji na punkcie „dzwonienia” do mężczyzny

Dziś jest całkiem sporo kobiet, w których oczach od razu czyta się piekielne pragnienie małżeństwa. Mężczyźni odczuwają tę „prośbę” na poziomie energetycznym, a gdy tylko taka dama pojawi się na horyzoncie, spieszą się, by ukryć się przed strefą widoczności.

Nawet jeśli jesteś zdecydowany poślubić człowieka sukcesu, wyrażaj swoje pragnienie nie tak nachalnie, ale w zawoalowany sposób. Powiedz, że Twoim marzeniem nie jest pierścionek z brylantem i luksusowe wesele nad oceanem. Po prostu chcesz poznać dobrego człowieka, otoczyć go opieką i ciepłem, zostać opiekunem rodzinnego ogniska i zrobić wszystko, aby był szczęśliwy. To naprawdę działa lepiej niż tylko powiedzenie, że naprawdę chcesz się pobrać.

6. Umiejętność komunikowania się

Nawet najbardziej nie do zdobycia mężczyzna stopi się, jeśli kobieta zrozumie jego psychologię i sposób komunikacji. Relacje zaczynają się od rozmowy. A jeśli kobieta nie wie, jak kompetentnie budować dialog, jest mało prawdopodobne, aby była zainteresowana mężczyzną. Przebywaj więc częściej w męskim środowisku i komunikuj się częściej. Tylko praktyka pomoże ci stać się towarzyskim.

READ
Jak zdobyć miłość kobiet o różnych znakach zodiaku

7. Umiejętność budowania relacji

Tak się złożyło, że głównym tradycyjnym zadaniem mężczyzny jest dbanie o rodzinę i jej dobro. Dlatego kobieta musi zrozumieć, że ponosi wielką odpowiedzialność za „pogodę” w relacjach z mężczyzną.

Uwaga – jeśli chcesz utrzymać i kontynuować związek, musisz mówić i działać dla dobra tego związku. Jeśli czujesz, że popełniłeś błąd w czymś, dołóż wszelkich starań, aby natychmiast wszystko poprawić. Nie doprowadzaj do sytuacji, w której małe błędy urosną w wielką kulę śnieżną, która po prostu zniszczy twoje relacje rodzinne.

8. Umiejętność ciągłego zainteresowania mężczyzną

Aby iskra męskiego zainteresowania nie zgasła nawet przy długim i silnym małżeństwie, nie zapomnij o kobiecych sztuczkach: bądź tajemniczy, zmieniaj obrazy, zostaw coś niedopowiedzianego, eksperymentuj z seksem. Pozwoli to uniknąć zaniku zainteresowania i nie popchnie mężczyzny do oszukiwania. Z natury mężczyźni nieustannie pragną czegoś nowego. A jeśli jesteś tym „nowicjuszem”, będzie to dodatkowa gwarancja szczęśliwego związku.

9. Bezinteresowność

Teraz kobiety, które wybierają mężczyznę na podstawie wielkości portfela, nie są rzadkością. Przedstawiciele silniejszego seksu postrzegają taką kobietę jako kota – kto lepiej karmi, pójdzie do tego. Dlatego kupieckie i rozważne kobiety nie przyciągają inteligentnych mężczyzn. W końcu „w bogactwie” będą w pobliżu, a „w biedzie” natychmiast znikną.

10. Wszechstronność

Zawsze ta sama kobieta nie pociąga mężczyzn. Uwielbiają wszechstronność: kobieta ich marzeń musi nieustannie pojawiać się przed nimi w nowych obrazach. Dziś jest muzą, następnego dnia namiętną kochanką, a potem delikatną dziewczyną. Dlatego rozwój i poszukiwanie nowych aspektów powinno stać się jednym z głównych zadań kobiety. Aby mogła zademonstrować swoje najlepsze cechy mężczyźnie.

11. Gotowy na zmiany

Mężczyźni nie lubią kobiet kategorycznych i nieustępliwych, które stawiają się w pudełku. Musisz być mądrzejszy i bardziej elastyczny. Nie oznacza to wcale, że musisz zrezygnować ze wszystkiego, aby zadowolić wybrankę. Oznacza to, że musisz umiejętnie dopasować się do mężczyzny, nie naruszając przy tym swoich interesów i szukać kompromisów.

12. Kochaj mężczyznę za to, kim jest.

Wiele kobiet jest przekonanych, że po ślubie będą mogły zmienić dla siebie mężczyznę. Nie buduj kryształowych zamków – nie możesz zmienić jabłka w arbuza. Ważne jest, aby zrozumieć, czy zgadzasz się zaakceptować partnera ze wszystkimi jego „karaluchami w głowie” i zainteresowaniami. Jeśli naprawdę jest tego wart, to musisz kochać wszystko, co lubi.

13. Prostota

Nie utrudniaj życia – tak powinno brzmieć Twoje hasło. Ważne jest, aby nauczyć się, jak rozsądnie i adekwatnie reagować na różne sytuacje życiowe. Nie trzeba mieć napadów złości, być kapryśną, zazdrościć mężczyźnie, szukać w nim wad i być wymagającą żoną.

14. Nie ograniczaj wolności człowieka

Wkraczając w wolność mężczyzn, ryzykujesz natychmiastowe umieszczenie na czarnej liście. Ani jeden kochający wolność przedstawiciel silniejszej płci nie będzie zadowolony, jeśli kobieta pokieruje jego życiem, czasem wolnym, finansami i sprawami. Wszelkie ograniczenia prędzej czy później doprowadzą do zerwania relacji.

I nie zapominaj: wzajemny szacunek, zaufanie i miłość są podstawą każdego silnego związku.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: