Jakie kobiety przyciągają mężczyzn

Och, mężczyźni, kochające wolność stworzenia, z których na najlepsze poluje wiele kobiet. Ale czy w polowaniu jest radość i słodycz? Czy nie jest o wiele przyjemniej, gdy sama zdobycz trafia w ręce myśliwego? Zwłaszcza, gdy jest najlepszym i najbardziej nieuchwytnym zwierzęciem w lesie.

To właśnie te emocje odczuwa kobieta, która wie, jak przyciągnąć uwagę mężczyzny, związać go ze sobą i nigdy nie zostawiać swoich myśli i pragnień w swoim życiu. Jeśli to czytasz i zastanawiasz się, czy jest to w ogóle możliwe, ten artykuł będzie dla Ciebie prawdziwą rewelacją.

Natura mężczyzn i kobiet

Kobiety można podzielić na dwie grupy – te, które uganiają się za mężczyznami, ale im się to nie udaje, oraz te, które zwalczają adoratorów, unikają kwiatów, słodyczy i prezentów. Mężczyźni tak naprawdę nie dzielą się na te dwie grupy, po prostu inaczej reagują na wspomniane typy dziewczyn.

Najprawdopodobniej chcesz stać się częścią drugiej grupy dziewczyn, co oznacza, że ​​teraz należysz do pierwszej. Chcesz wiedzieć, jaki jest Twój błąd i dlaczego ktoś dostaje wszystko, a ktoś nic?

Chodzi o to, jak postrzega cię płeć przeciwna. Zapytaj, jak on może cię w ogóle postrzegać? Całkiem inaczej. Możesz być przyjacielem, zabawną dziewczyną KVN, bratem, słodkim głupcem, naiwnym słuchaczem. Jak widzisz, możesz mieć wiele ról, ale omówimy tylko jedną.

magnes kobieta

Magnetyzm oznacza atrakcyjność. Zastanów się, co chcesz przyciągnąć? Powiedz mężczyźni. A jacy mężczyźni? Bogaty, odnoszący sukcesy, szlachetny… Cóż, czego ci mężczyźni potrzebują? Czego szukają w dziewczynach, z którymi chcą spędzić całe życie?

Tutaj dochodzimy do głównych tajemnic magnetyzmu. Czas ujawnić Wam 5 sekretów tych dziewczyn, za którymi gonią mężczyźni, w nadziei chociażby na pocałunek.

1) Wiedzą, czego chce mężczyzna

To bardzo ważna część. Jeśli nie masz pojęcia, czego w ogóle chcą mężczyźni, nie masz szans, nie jesteś konkurentem. Musisz stać się mądry i kompetentny, to nie tylko da ci szansę stać się interesującym, ale także zachwyci w oczach mężczyzn, bo naprawdę będziesz czytać w ich myślach.

Nie bądź zbyt leniwy, aby zapoznać się z psychologią mężczyzn i psychologią relacji. Robiąc to, na zawsze uratujesz się przed bezsensownymi kłótniami, obelgami i nieporozumieniami. Poprowadzisz związek w wybranym przez siebie kierunku, podczas gdy większość innych kobiet pozwoli, by wszystko potoczyło się dalej.

READ
8 typów kobiet, które wyjdą za mąż wbrew stereotypom

Uwierz mi, mężczyźni wiedzą, jak dostrzec te dziewczyny, które znają męskie pragnienia i są gotowe je spełnić bez zbędnych słów i historii. Co więcej, wielu mężczyzn szuka właśnie takich doświadczonych i fatalnych kobiet, które wiedzą dużo o życiu i związkach, które po prostu doprowadzają męską płeć do szaleństwa.

2) Oni nie konkurują, oni inspirują

Jedną z najważniejszych ról kobiety od czasów starożytnych jest inspirowanie mężczyzny do zwycięstwa i wyczynów. Wcześniej było to oczywistością – człowieka zawsze otaczało niebezpieczeństwo, bo zawsze motywował go fakt, że jego rodzina potrzebowała ochrony.

Teraz niebezpieczeństwa prawdziwego życia ograniczają się do wysokich stóp kredytowych i kradzieży torebek, a polowanie na dzikie zwierzę zostało zastąpione polowaniem na dużą torbę pieniędzy, samochód i inne potrzeby. Ale pomimo komfortu i spokojnego życia instynkty pozostały, a mężczyzna wciąż szuka motywacji.

Najprawdopodobniej masz przyjaciela, którego mąż śpi cały dzień, je, niechętnie idzie do pracy, po czym ogląda piłkę nożną i zaczyna wszystko od nowa. Myślisz, że ten człowiek jest taki zły? Nie fakt, bo być może w rękach kompetentnej kobiety ożywiłby się i osiągnął takie wyżyny, o jakich mu się nie śniło.

Wszyscy mężczyźni, nawet żonaci, potajemnie marzą o znalezieniu kobiety, która stałaby się muzą, źródłem inspiracji i motywacji. Artyści, muzycy, a nawet królowie i hrabiowie, wszyscy mieli tych, którzy rozniecili ogień namiętności i inspirowali ich do nowych kreacji, nowych wyczynów, nowych mocnych czynów.

3) Wiedzą, jak być słabym

W dzisiejszych czasach jest to dość trudne, ponieważ na Zachodzie króluje feminizm, który promuje równouprawnienie obu płci, a na Wschodzie 80% kobiet siedzi z dzieckiem, podczas gdy mąż uciekł, opuścił rodzinę lub po prostu znalazł inne. Jak można być słabym w takich warunkach?

Po pierwsze, nikt nie mówi ci, że musisz być słaby przez cały czas. Bądź silny i niezależny, jeśli chodzi o przetrwanie, utrzymanie i obronę swoich interesów. To są uniwersalne potrzeby człowieka, dlatego gdy nie chodzi o znalezienie mężczyzny, można sobie pozwolić na bycie silnym.

Po drugie, poznawszy godnego człowieka, sam będziesz chciał być przy nim słaby. Uczysz się tej odwagi i siły, przy której twój surowy racjonalizm i pragmatyzm zamieni się w motyle w brzuchu i omdlenia. A wiesz, co jest najlepsze? Właśnie tego potrzebuje mężczyzna.

READ
10 rzeczy, które szalenie podniecają mężczyzn

„Ta rola jest naturalna i przyjemna”

Praktykująca psycholog Inga Voitko ma własną, popartą wieloletnim doświadczeniem, kobiecą opinię na ten temat:

„Czy ci się to podoba, czy nie, lubisz być słabą kobietą, ale mimo to warto spróbować, bo wynik jest oczywisty. Myślę, że ta rola jest naturalna i przyjemna. Ale dlaczego nie chcesz w to grać, musisz dokładnie przemyśleć. Być może ty jesteś powodem”.

Mężczyzna nie będzie się czuł jak mężczyzna przy silnej kobiecie. Wiesz, że wszystko na tym świecie jest względne, ponieważ jeśli jesteś z natury silną kobietą, potrzebujesz mężczyzny, który jest nawet silniejszy od ciebie. Tylko okazując słabość, można liczyć na siłę i odwagę z jego strony.

4) Wiedzą, jak oczarować

Jedną z najważniejszych umiejętności kobiecego magnesu jest urok i flirt. Jak mówią, wita ich ubranie, ale eskortuje ich umysł. Twój urok stanie się więc ubraniami, które mężczyzna napotka na początku komunikacji.

Umiejętność uwodzenia i flirtowania wiąże się z doświadczeniem. Musisz zobaczyć w rzeczywistości, jak mężczyzna reaguje na twoje słodkie, a czasem niespodziewanie ostre ataki, które wnikają w samo serce, wywołując zainteresowanie i podniecenie.

Nie bądź leniwy i przestudiuj trochę teorii tej prawdziwej sztuki komunikowania się z płcią przeciwną. Czasami, wiedząc tylko, jak uwodzić, wiele dziewczyn zwraca na siebie uwagę mężczyzn, później zupełnie nie wiedząc, co z nimi zrobić, więc bądź umiarkowanie aktywny we flircie i pomyśl o konsekwencjach.

5) Są prawdziwe

Załóżmy, że przeczytałeś wszystkie 4 rekomendacje, zebrałeś się na odwagę i wyruszyłeś na podbój mężczyzn. Myślisz, że możesz to zrobić? Czy myślisz, że okazując świadomość pragnień mężczyzny, wykazując słabość, motywując i trochę flirtując, serce mężczyzny stanie się twoim?

Stanie się tak tylko wtedy, gdy wszystkie ich działania będą szczere, naturalne i szczere. Mężczyźni widzą pozory, a jeśli zauważysz stereotypowy flirt, akt słabości lub próbę motywacji, która okaże się cytatem z Internetu, to mężczyzna raczej ucieknie niż zostanie.

Najważniejsze w całym wizerunku kobiety-magnesu powinno być to, kim jest. Nie powinieneś tworzyć sobie wizerunku fatalnej uwodzicielki, powinieneś się nią stać. Musisz zmienić nie tylko swoje zachowanie wobec mężczyzn, ale także styl życia, hobby, światopogląd.

READ
Pomyślne kolory dla każdego znaku zodiaku

Zmiany, które są tego warte

Załóżmy, że wziąłeś pod uwagę wszystkie 4 punkty i wysłuchałeś piątego, stając się naprawdę kobietą opisaną w artykule. Co teraz? Gdzie są tłumy mężczyzn, którzy pójdą za tobą?

Nie pojawią się, przynajmniej dopóki się nie ogłosisz. To jak supermarket, którego nikt nie widział. Dopóki nie zwróci na siebie uwagi reklamami, ogłoszeniami i jasnymi znakami, nikt nawet nie pomyśli o jego istnieniu.

Zadeklaruj się, komunikuj się z mężczyznami, chodź na randki, chodź w firmach, aktualizuj swój profil w sieciach społecznościowych. Pokaż światu, że jesteś aktywnym obywatelem. Po tym mężczyźni zaczną zwracać na ciebie uwagę, opowiadać sobie o tym, jaka jesteś piękna, kobieca i słodka.

Wykorzystaj mądrze zdobytą wiedzę i pamiętaj o jednej najważniejszej rzeczy – wszystkie twoje zmiany są bezużyteczne, dopóki nie posłuchasz, co jest powiedziane w punkcie 5. Oszustwo i pozory mogą zostać ujawnione. Zarówno na początku związku, jak i po kilku latach małżeństwa. Nie ryzykuj swojego losu, kochaj i bądź kochany.

Jacy mężczyźni zazwyczaj przyciągają kobiety? Silny, inteligentny, odpowiedzialny, seksowny, opiekuńczy, odnoszący sukcesy. Listę można kontynuować, ale obraz jest dość zrozumiały i typowy. Ale przy kobiecej atrakcyjności wszystko nie jest takie proste.

Standardy urody, moda dla kobiet paradoksalnie wyznaczają mężczyźni. Prawdziwi, znani styliści, projektanci, couturiers, to są wyjątkowi mężczyźni, powiedzmy, nietypowi. A czego chcą typowi mężczyźni, co ich pociąga w kobiecie?

Istnieje niewielka kategoria zaawansowanych mężczyzn, których pociąga kobiece oburzenie, ekscentryczność i pretensje do oryginalności.

Istnieje spora grupa konserwatywnych mężczyzn, którzy chcą widzieć w kobiecie sprawdzony styl skromności, romantyzmu i szczerości, przesiąknięty seksualnością. Ogólnie urzekające, ale bez popisywania się.

Musisz zrozumieć, że nie ma jednego standardu kobiecej atrakcyjności, ponieważ istnieją różne typy mężczyzn, o różnych potrzebach i oczekiwaniach. Na przykład niektórzy mężczyźni potrzebują kobiety-matki, inni potrzebują kobiety-córki, inni potrzebują partnera, przyjaciela. I są też prośby o kochankę, niewolnicę, sukę itp.

To właśnie te postawy tworzą kryteria atrakcyjności lub odrzucenia konkretnej kobiety.

Ale czy może istnieje jakiś przeciętny, typowy, rozpowszechniony model kobiecej atrakcyjności i męskich oczekiwań? – ty pytasz. W rzeczywistości jest to podobne do średniej temperatury w szpitalu. Ale jeśli stworzysz szablon, otrzymasz następujący zestaw mitów o tym, czego chcą mężczyźni i co kobieta powinna, a czego nie powinna robić.

READ
Sekrety supermodelek: jak zrobić idealne zdjęcie na plaży

• Kobieta musi wydawać się trochę naiwna, a nawet głupia, aby dać mężczyźnie możliwość popisania się intelektem i dowcipem.

• Mężczyźni odnoszący sukcesy szukają „czystych” i prostych dziewczyn z prowincji

• Kobieta nie powinna być pierwszą osobą, która inicjuje komunikację.

• Silny mężczyzna chce zajmować się troskliwym i delikatnym, słabym i bezradnym

• Im dłużej „odkładasz” seks z mężczyzną, tym bardziej się przywiązuje

• Mężczyźni chcą tylko seksu (przede wszystkim)

• Dobry lodzik pomaga kontrolować zachowanie mężczyzny

• Poważni mężczyźni nie są zainteresowani grami fabularnymi

• Mężczyźni lubią duże (bardzo) piersi

• Mężczyźni lubią pulchne (nadęte) usta, wytłoczone pośladki itp.

Wiele kobiet próbuje sprostać tym wyobrażeniom. Muszę jednak rozczarować te panie, które wierzą w te stwierdzenia i starają się do nich dopasować.

Mądrzy i odnoszący sukcesy mężczyźni nie są zainteresowani naiwnymi głupcami. Nawet jeśli są urocze. Jeśli nie ma z nią o czym rozmawiać, nie ma wspólnych zainteresowań, nie warto czekać na poważny i pełen zaufania związek. A fabułę księcia, który zakochuje się w prowincjonalnym prostaku, można znaleźć tylko w banalnych melodramatach. W życiu wielu mężczyzn docenia kobiety samowystarczalne, pewne siebie i odnoszące sukcesy.

Introwertyczni mężczyźni będą wdzięczni kobiecie za przejęcie inicjatywy podczas spotkania. W zależności od psychotypu i etapu życia (kryzys-stabilność itp.) mężczyźni potrzebują zarówno słabej, jak i silnej lub równej kobiety.

Odbiór „bliżej-dalej” i inne gry z seksualną dostępnością-niedostępnością, które są nauczane na kursach kobiecego podrywania, od razu określają mądrzy i odnoszący sukcesy mężczyźni, a to tylko zmniejsza zaufanie do kobiety.

Rola lodzika jako dźwigni sterującej mężczyzny jest zbyt przesadzona. Co więcej, jest wielu mężczyzn, którzy sami lubią dostarczać ustną przyjemność kobiecie.

Co pociąga mężczyzn w kobietach mity i rzeczywistość

Jak mężczyźni traktują „zrobione” ciało kobiety? Tak, niektórym się to podoba. Od pierwszego wejrzenia. Ale potem, jak przyznał mi jeden z moich klientów, pojawia się uczucie odrzucenia. Nieprzytomny szepcze: “Ciało tej kobiety jest jak patchworkowa kołdra – przyszyta białymi nitkami, uważaj, żeby jej nie podrzeć!”. Tak, wewnętrznie boi się, że jeśli naciska, ciągnie lub ściska jakąkolwiek część ciała, może zranić kobietę.

Więc co przyciąga mężczyzn do kobiety?

READ
Wartość pieprzyków na ciele kobiety

Zadbanie i dokładność, co kosztuje kobietę dużo czasu, a nawet pieniędzy. Mężczyzna przyjmuje to za pewnik, ale Kopciuszek-smutek przyciąga książąt tylko w bajecznie „oczyszczonej” formie.

Charakter może być inny. Będą zarówno myśliwi „dręczą” suką, jak i zmęczeni życiem, szukający „kamizelki”, współczujący, wyrozumiali. Ale w każdym razie kobieta musi rozwinąć elastyczność behawioralną, umiejętność odpowiedniego wyjścia z trudnych sytuacji. Niestety, wiele kobiet oczekuje tego od mężczyzn, podczas gdy one same uważają napady złości za drobiazgi za normalne, ugrzęzły w negatywności na wspomnieniu obelg z „czasów Oczakowskich i podboju Krymu”.

A mężczyzn pociągają też kobiety, które kochają siebie (ale nie narcystyczni egoistki), bo to świadczy o wysokiej samoocenie, pozytywnym nastawieniu do życia i umiejętności kochania drugiego.

Reputacja kobiety jest również ważna, i to nie tylko dla aprobaty na świecie, ale także dla uczuć mężczyzny. Co więcej, dla niektórych mężczyzn „niska odpowiedzialność społeczna” kobiety może nie odgrywać żadnej roli, a nawet być atrakcyjna. Ale właśnie jako partner seksualny, a nie jako „opiekunka domowego ogniska” i matka jego dzieci.

Co robić? Pracuj nad sobą, nad swoim wyglądem, nad postawami i wzorcami ról. I zastanów się, co możesz zrobić ze swoją niedoskonałą reputacją.

Wskazane jest przeprowadzenie audytu swoich umiejętności, zdolności i cech osobistych. Rozpoznaj je w grupach – wady i zalety. W związku z tym rozwijamy zalety, eliminujemy lub korygujemy niedociągnięcia.

Od razu powiem, że wszystko (wygląd, charakter itp.) można dostosować, jeśli jest motywacja i oczywiście zrozumienie, jak postępować poprawnie. A moim klientom i mnie często udaje się stworzyć atrakcyjny wizerunek nawet w najbardziej z pozoru beznadziejnych przypadkach. Wszystko w twoich rękach!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: