Jakie głębokie lęki kryje twój znak zodiaku?

Jakie obawy kryje twój znak zodiaku? - Tylko do rzeczy.

Jakie obawy kryje twój znak zodiaku? – Tylko do rzeczy. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu przeczytał horoskopy i wypróbował je na sobie. Jak wiecie, każdy znak charakteryzuje się pewnymi cechami i cechami. Oczywiście, kiedy znajdujemy przyjemne korespondencje, cieszymy się. Ale każdy znak ma ciemną stronę! A oprócz cech charakteru istnieją sekretne lęki. Nie bój się ich ani ich nie unikaj. W końcu uprzedzony jest uzbrojony! Musisz nauczyć się sobie z nimi radzić. Być może, dowiedziawszy się o nich, w końcu zrozumiesz, co przeszkadzało ci w życiu .

Baran (20 marca – 19 kwietnia): Strach przed utratą bliskich.

Tylko utrata bliskich lub przyjaciół może bardziej przestraszyć Barana niż porażka w bitwie. Chociaż zdają sobie z tego sprawę, bo tak naprawdę nie mogą znieść porażki . Baran – wojownicy. Pędzą na oślep do bitwy nie tyle ze względu na zwycięstwo, ile dlatego, że nie mogą zrobić inaczej. Lubią konfrontację temperamentów, a jeśli na horyzoncie nie spodziewają się dobrej walki, z łatwością wejdą w konfrontację nawet z bliskimi, nie zdając sobie z tego sprawy.

Kiedy nadchodzi kolej ukochanego Barana, który odpowiada na ich agresję, wolą nie mścić się, tylko po prostu znikać. A Baran z kolei nigdy nie wybaczy przyjaciołom takiego błędu. Od tego tymczasowego poczucia niesprawiedliwości włosy Barana jeżą się. Niestety, niepokój tych ludzi popycha ich do nowej bitwy tylko po to, by wyrzucić energię. I to jest błędne koło.

Byk (20 kwietnia – 20 maja) Obawa przed niestabilnością finansową.

Byk kocha wygodę. Cieszą się najbardziej podstawowymi przejawami komfortu: dobrym jedzeniem, dobrymi przyjaciółmi, miękkim dywanem, kominkiem i wszystkim, co tworzy ciepłą atmosferę. To nie tylko pragnienie komfortu, dla Byka jest to niezbędna konieczność – otaczanie się udogodnieniami.
Biorąc pod uwagę fakt, że udogodnienia wymagane przez Taurusa muszą mieć zapewnioną pewną stabilność finansową. Ludzie Taurus są bardzo ostrożni ze swoimi pieniędzmi i nie rozpoznają długów.

Jeśli rozumieją, że spadek dochodów jest nieunikniony, pierwszą rzeczą, o której myślą, są zmiany, z którymi będą musieli się zmierzyć w swoim codziennym życiu. Byki nie oszczędzają pieniędzy tylko dla oszczędności, oszczędzają, aby wydać. Nic nie przeraża Byka bardziej niż niestabilność, czy to finansowa, czy nie.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca) Strach przed podejmowaniem decyzji.

Bliźnięta mają tendencję do zmiany zdania, a wybór polega na ponownym rozważeniu, a nawet cofnięciu obietnic złożonych zarówno sobie, jak i innym. Czemu? Gemini nie czują, że należą. Ta jakość sprawia, że ​​Gemini to wykwalifikowani manipulatorzy. Mogą tak często zmieniać zdanie, że po prostu zapominasz o tym, co powiedzieli ci na początku.

Ale każda moneta ma dwie strony iw tym przypadku za tendencją do zmiany decyzji stoi słabość, a dokładniej strach przed podejmowaniem decyzji.
Symbol Bliźniąt oznacza dwa składniki ich osobowości, a w przypadku bliźniaków płci męskiej nawet więcej niż dwa.

Zobacz też: Najwierniejszy człowiek i najbardziej szalony znak zodiaku.

Co więcej, te dwie połówki jednej osobowości są w ciągłej konfrontacji. Tylko jedna strona osobowości podejmuje decyzję o czymś, gdy tylko druga zaczyna argumentować na korzyść innej decyzji. Problem z Gemini polega na tym, że zdają sobie sprawę, że oba rozwiązania mają pozytywne strony.

READ
Mycie płatkami owsianymi: podkład nie jest już potrzebny

Rak (22 czerwca – 22 lipca) Strach przed opuszczeniem domu.

Nowotwory to straszne agorafoby. Starają się pozostać w swojej bezpiecznej strefie – miejscu, w którym nikt i nic nie może im zaszkodzić. Ironia tej fobii (lęk przed byciem maltretowanym w miejscu, z którego nie ma możliwości ucieczki) polega na tym, że sprawia ona, że ​​ludzie chętniej trafiają do więźniów.
Raki czują się bezpiecznie w miejscu, do którego są przyzwyczajeni, ale wytworzona w tym przypadku izolacja jest dla nich szkodliwa.

Przedstawiciele tego znaku powinni nauczyć się abstrahować od swoich problemów, robić rzeczy, które ich przerażają, odwiedzać miejsca, które są dla nich niezwykłe emocjonalnie i fizycznie. W ten sposób Raki będą mogły zrozumieć, że dla wolności osobistej ważniejsze są okoliczności wewnętrzne niż zewnętrzne.

Leo (23 lipca – 22 sierpnia) Strach przed ignorowaniem.

Lwy nienawidzą sytuacji, w których mogą wejść do pokoju, a inni tego nie zauważają. Na szczęście na poziomie intuicyjnym wiedzą, jak zapobiegać pojawianiu się takich przerażających sytuacji.
Przedstawiciele tego znaku są prawie nie do zignorowania, podobnie jak ich garderoba, język ciała, sposoby wyrażania siebie. Najczęściej uciekają się do wszystkich trzech powyższych narzędzi, aby przyciągnąć uwagę innych.

Przeczytaj także: Czego różne znaki zodiaku najbardziej potrzebują w życiu?

Lwy powinny być w centrum uwagi, ponieważ uważają to za gwarancję oceny przez innych ich własnego doświadczenia. To jest część ich postawy życiowej: jeśli człowiek nie znajduje się w polu widzenia kogoś, nie ma wpływu na życie innych, to znaczy praktycznie przestaje istnieć. Jeśli Lwy zostaną poproszone o kontynuowanie zdania „Jeśli drzewo spadło w lesie”, bez wątpienia odpowiedzą „Jeśli drzewo spadło w lesie i nikt go nie widział, to drzewo upadło na próżno!”. Na szczęście Lwy posiadają wszystkie niezbędne umiejętności, aby nie powtórzyć losu drzewa w lesie.

Panna (23 sierpnia – 22 września) Strach przed niedoskonałością.

Pamiętasz, co stało się z Moniką z Przyjaciół, gdy nagle coś wylało się na podłogę? Nie daj Boże, abyś szedł na dywan w domu Panny z brudnymi butami, wycieraj brudne ręce w ręcznik, rzucaj śmieci na podłogę: zostaniesz natychmiast zaatakowany. Najmniejszy przejaw dezorganizacji w ich życiu osobistym lub otaczającym ich świecie może jedynie wywołać uczucie rozpaczy w Pannie.

Łatwo jest myśleć o Pannie jako o znaku negatywnym, ponieważ często tak jest, mimo że Panny nazywają siebie „realistami”. Utrzymywanie porządku w świecie zewnętrznym to ich sposób na kontrolowanie emocji. Podczas gdy Panny zmagają się z zewnętrznymi przejawami niedoskonałości, prawdziwą przyczyną ich lęków jest ich wewnętrzna niedoskonałość.

Waga (23 września – 22 października) Strach przed samotnością.

Rozumiejące, kochające, namiętne Wagi są świetnymi romantycznymi partnerami. Trudno sobie wyobrazić, że żyją samotnie. Szczególnie trudno jest to sobie wyobrazić dla samego Wagi, chociaż robią to cały czas, to ich najbardziej przeraża. Wagi są typowymi stworzeniami monogamicznymi. Wiem to z własnego doświadczenia: mój ojciec jest Wagą. Kiedy jego matka się z nim rozwiodła, przez cały rok jadł tylko przetworzoną żywność.

Złożył też propozycję poślubienia go pierwszej napotkanej kobiecie, ponieważ spadł ze schodów i bał się, że jeśli to się powtórzy, nie będzie nikogo, kto by mu pomógł.

READ
Horoskop na maj 2023 od Pawła Globy

Scorpio (23 października – 21 listopada) Strach przed intymnością.

Skorpiony to ciemne, głębokie, złożone osobowości. Możesz pomyśleć, że Ryby są najbardziej zmysłowym znakiem zodiaku, ale to tylko dlatego, że Ryby obnoszą się ze swoimi uczuciami. Powiedziałbym, że Skorpiony są jeszcze bardziej emocjonalne niż Ryby, ale są zbyt wrażliwe, aby w pełni wyrazić głębię swoich uczuć. Zmysłowość paraliżuje Skorpiony.

Przeczytaj także: O ASSHOLS – Świetny artykuł o manipulatorach w związkach miłosnych

Samotność i pochłonięcie to dwa czynniki, które tworzą strach przed intymnością u Skorpionów. Boją się, że partner nagle ich opuści, boją się też, że zaabsorbowani związkiem zatracą się. W ten sposób same Skorpiony zmuszają swoich partnerów do zerwania, wchodzenia w związki pozamałżeńskie lub popełniania emocjonalnego wycofania się. Nawet przyjaciele Skorpionów od czasu do czasu zastanawiają się: „Co ja zrobiłem?”.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia) Strach przed zamkniętymi przestrzeniami.

Strzelcy z natury są odkrywcami. Uwielbiają podróżować po świecie w poszukiwaniu swojej prawdy. Nie oszczędzą na to pieniędzy ani czasu. Strzelec jest prowadzony przez Jowisza – planetę, wojownika ekspansji, ma go we krwi. Być może jest to wpływ Jowisza, który każdego Strzelca nagradza przejawami klaustrofobii – czy to strachu przed ciasnymi przestrzeniami, czy strachu przed codziennymi obowiązkami.
Ponieważ dla Strzelca nie ma nic gorszego niż inwazja na ich wolność osobistą.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia) Strach przed popełnieniem błędu.

Capricorns – Bardzo przedsiębiorczy ludzie. Są pracoholikami, czasami dochodzi do obsesji. Ale ciemną stroną ich zdolności do wspinania się po drabinie sukcesu jest paniczny strach przed popełnieniem błędów lub porażką. To właśnie z powodu tego strachu mają tendencję do robienia wszystkiego, czego się podejmują, bardzo powoli i dokładnie.
Ta dwoistość natury Koziorożca – namiętne pragnienie sukcesu i lęk przed porażką – odciska swoje piętno również na relacji Koziorożców z ich ojcem – albo w ogóle nie istnieją, albo ojcowie są podnoszeni do rangi świętych.

Koziorożcem rządzi 10. dom, który kojarzy się z ojcem, chwałą i honorem. Niezależnie od relacji z ojcem Koziorożce są pod wieloma względami podobne do Leosa – ich lęki motywują ich do odniesienia sukcesu. Kiedy rozpoznają i zaakceptują ten sposób radzenia sobie ze strachem, mogą zbudować relację z ojcem.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego) Strach przed państwem i formalnościami.

Wodniki przechodzą przez życie starając się w każdy możliwy sposób uniknąć intelektualnego więzienia w jakichkolwiek ramach. Pod pewnymi względami są podobni do Strzelca, z tą tylko różnicą, że ich klaustrofobia jest skierowana na formalne instytucje społeczne – pracę, edukację, medycynę, małżeństwo.

Wszystkie te instytucje uważane są przez Wodnika za intelektualne więzienie i nie dopuszczają myśli o przyłączeniu się do jakiejkolwiek wspólnoty zbiorowego umysłu. Są tacy niezwykli, nie obwiniaj ich za to. Pozwól Wodnikom mieć swój własny światopogląd lub zostaw ich na dobre. W ten sposób czują się znacznie szczęśliwsi.

Przeczytaj także: Znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczają oszustwa

Ryby (19 lutego – 20 marca) Strach przed odpowiedzialnością.

Peter Pens znaków zodiaku – Ryby – żyją w fantastycznym świecie, w którym nie chcą dorosnąć. Po prostu nie mogą, nawet gdyby chcieli. Są przykładem połączenia kontrastów: są w pewnym stopniu pełne mądrości wieków, ale nie mają nawet ułamka cech dojrzałości osobowości.

READ
Jakie słowa najbardziej ranią przedstawicieli różnych znaków zodiaku

Ryby są obdarzone zdolnością nieśmiertelnej kreatywności, co nie daje im możliwości opanowania „trudności” życia codziennego. To jest powód, dla którego ryby mają tendencję do używania narkotyków i alkoholu jako sposobu na „odłączenie się” od opresyjnych obowiązków świata zewnętrznego. Aby osiągnąć integralność, stan dojrzałej osobowości, wielu rybom może pomóc tylko przejście przez poważną praktykę duchową. Spróbuj jogi lub medytacji. Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu przeczytał horoskopy i wypróbował je na sobie. Jak wiecie, każdy znak charakteryzuje się pewnymi cechami i cechami. Oczywiście, kiedy znajdujemy przyjemne korespondencje, cieszymy się. Ale każdy znak ma ciemną stronę! A oprócz cech charakteru istnieją sekretne lęki. Nie bój się ich ani ich nie unikaj. W końcu uprzedzony jest uzbrojony! Musisz nauczyć się sobie z nimi radzić. Być może, dowiedziawszy się o nich, w końcu zrozumiesz, co przeszkadzało ci w życiu .

Tylko utrata bliskich lub przyjaciół może bardziej przestraszyć Barana niż porażka w bitwie. Chociaż zdają sobie z tego sprawę tylko w rzeczywistości, bo tak naprawdę nie mogą znieść porażki.

Baran to wojownicy. Pędzą na oślep do bitwy nie tyle ze względu na zwycięstwo, ile dlatego, że nie mogą zrobić inaczej. Lubią konfrontację temperamentów, a jeśli na horyzoncie nie spodziewają się dobrej walki, z łatwością wejdą w konfrontację nawet z bliskimi, nie zdając sobie z tego sprawy.

Kiedy nadchodzi kolej ukochanego Barana, który odpowiada na ich agresję, wolą nie mścić się, tylko po prostu znikać. A Baran z kolei nigdy nie wybaczy przyjaciołom takiego błędu.

Od tego tymczasowego poczucia niesprawiedliwości włosy Barana jeżą się. Niestety, niepokój tych ludzi popycha ich do nowej bitwy tylko po to, by wyrzucić energię. I to jest błędne koło.

Byk kocha wygodę. Cieszą się najbardziej podstawowymi przejawami komfortu: dobrym jedzeniem, dobrymi przyjaciółmi, miękkim dywanem, kominkiem i wszystkim, co tworzy ciepłą atmosferę. To nie tylko pragnienie komfortu, dla Byka jest to niezbędna konieczność – otaczanie się udogodnieniami.

Biorąc pod uwagę fakt, że udogodnienia wymagane przez Taurusa muszą mieć zapewnioną pewną stabilność finansową. Ludzie Taurus są bardzo ostrożni ze swoimi pieniędzmi i nie rozpoznają długów. Jeśli rozumieją, że spadek dochodów jest nieunikniony, pierwszą rzeczą, o której myślą, są zmiany, z którymi będą musieli się zmierzyć w swoim codziennym życiu.

Byki nie oszczędzają pieniędzy tylko dla oszczędności, oszczędzają, aby wydać. Nic nie przeraża Byka bardziej niż niestabilność, czy to finansowa, czy nie.

Bliźnięta mają tendencję do zmiany zdania, a wybór polega na ponownym rozważeniu, a nawet cofnięciu obietnic złożonych zarówno sobie, jak i innym. Czemu? Gemini nie czują, że należą.

Ta jakość sprawia, że ​​Gemini to wykwalifikowani manipulatorzy. Mogą tak często zmieniać zdanie, że po prostu zapominasz o tym, co powiedzieli ci na początku.

Ale każda moneta ma dwie strony iw tym przypadku za tendencją do zmiany decyzji stoi słabość, a dokładniej strach przed podejmowaniem decyzji.

READ
6 lęków przed Rosjankami, z którymi nie ma sensu walczyć

Symbol Bliźniąt oznacza dwa składniki ich osobowości, a w przypadku bliźniaków płci męskiej nawet więcej niż dwa. Co więcej, te dwie połówki jednej osobowości są w ciągłej konfrontacji. Tylko jedna strona osobowości podejmuje decyzję o czymś, gdy tylko druga zaczyna argumentować na korzyść innej decyzji.

Problem z Gemini polega na tym, że zdają sobie sprawę, że oba rozwiązania mają pozytywne strony.

Nowotwory to straszne agorafoby. Starają się pozostać w swojej bezpiecznej strefie – miejscu, w którym nikt i nic nie może im zaszkodzić. Ironia tej fobii (lęk przed byciem maltretowanym w miejscu, z którego nie ma możliwości ucieczki) polega na tym, że sprawia ona, że ​​ludzie chętniej trafiają do więźniów.

Raki czują się bezpiecznie w miejscu, do którego są przyzwyczajeni, ale wytworzona w tym przypadku izolacja jest dla nich szkodliwa.

Przedstawiciele tego znaku powinni nauczyć się abstrahować od swoich problemów, robić rzeczy, które ich przerażają, odwiedzać miejsca, które są dla nich niezwykłe emocjonalnie i fizycznie.

W ten sposób Raki będą mogły zrozumieć, że dla wolności osobistej ważniejsze są okoliczności wewnętrzne niż zewnętrzne.

Leos nienawidzą sytuacji, w których mogą wejść do pokoju, a inni tego nie zauważają. Na szczęście na poziomie intuicyjnym wiedzą, jak zapobiegać pojawianiu się takich przerażających sytuacji.

Przedstawiciele tego znaku są prawie nie do zignorowania, podobnie jak ich garderoba, język ciała, sposoby wyrażania siebie. Najczęściej uciekają się do wszystkich trzech powyższych narzędzi, aby przyciągnąć uwagę innych.

Lwy powinny być w centrum uwagi, ponieważ uważają to za gwarancję oceny przez innych ich własnego doświadczenia. To jest część ich postawy życiowej: jeśli człowiek nie znajduje się w polu widzenia kogoś, nie ma wpływu na życie innych, to znaczy praktycznie przestaje istnieć.

Jeśli Lwy zostaną poproszone o kontynuowanie zdania „Jeśli drzewo spadło w lesie”, bez wątpienia odpowiedzą „Jeśli drzewo spadło w lesie i nikt go nie widział, to drzewo upadło na próżno!”.

Pamiętasz, co stało się z Moniką z Przyjaciół, gdy nagle coś wylało się na podłogę? Nie daj Boże, abyś szedł na dywan w domu Panny z brudnymi butami, wycieraj brudne ręce w ręcznik, rzucaj śmieci na podłogę: zostaniesz natychmiast zaatakowany.

Najmniejszy przejaw dezorganizacji w ich życiu osobistym lub otaczającym ich świecie może jedynie wywołać uczucie rozpaczy w Pannie.

Łatwo jest myśleć o Pannie jako o znaku negatywnym, ponieważ często tak jest, mimo że Panny nazywają siebie „realistami”.

Utrzymywanie porządku w świecie zewnętrznym to ich sposób na kontrolowanie emocji. Podczas gdy Panny zmagają się z zewnętrznymi przejawami niedoskonałości, prawdziwą przyczyną ich lęków jest ich wewnętrzna niedoskonałość.

Rozumiejące, kochające, namiętne, Wagi są wspaniałymi romantycznymi partnerami. Trudno sobie wyobrazić, że żyją samotnie. Szczególnie trudno to sobie wyobrazić dla samej Wagi, chociaż robią to cały czas, to ich najbardziej przeraża.

Wagi są typowymi stworzeniami monogamicznymi. Wiem to z własnego doświadczenia: mój ojciec jest Wagą. Kiedy jego matka się z nim rozwiodła, przez cały rok jadł tylko przetworzoną żywność.

Złożył też propozycję poślubienia go pierwszej napotkanej kobiecie, ponieważ spadł ze schodów i bał się, że jeśli to się powtórzy, nie będzie nikogo, kto by mu pomógł.

READ
Horoskop dla Byka na 2023 rok: kobieta i mężczyzna

Skorpiony to ciemne, głębokie, złożone osobowości. Możesz pomyśleć, że Ryby są najbardziej zmysłowym znakiem zodiaku, ale to tylko dlatego, że Ryby obnoszą się ze swoimi uczuciami. Powiedziałbym, że Skorpiony są jeszcze bardziej emocjonalne niż Ryby, ale są zbyt wrażliwe, aby w pełni wyrazić głębię swoich uczuć. Zmysłowość paraliżuje Skorpiony.

Samotność i pochłonięcie to dwa czynniki, które tworzą strach przed intymnością u Skorpionów. Boją się, że partner nagle ich opuści, boją się też, że zaabsorbowani związkiem zatracą się.

W ten sposób same Skorpiony zmuszają swoich partnerów do zerwania, wchodzenia w związki pozamałżeńskie lub popełniania emocjonalnego wycofania się.

Strzelcy z natury są odkrywcami. Uwielbiają podróżować po świecie w poszukiwaniu swojej prawdy. Nie oszczędzą na to pieniędzy ani czasu. Strzelec jest prowadzony przez Jowisza – planetę, wojownika ekspansji, ma go we krwi.

Być może jest to wpływ Jowisza, który każdego Strzelca nagradza przejawami klaustrofobii – czy to lęku przed zamkniętymi przestrzeniami, czy lękiem przed codziennymi obowiązkami.

Koziorożce to bardzo przedsiębiorczy ludzie. Są pracoholikami, czasami dochodzi do obsesji. Ale ciemną stroną ich zdolności do wspinania się po drabinie sukcesu jest paniczny strach przed popełnieniem błędów lub porażką. To właśnie z powodu tego strachu mają tendencję do robienia wszystkiego, czego się podejmują, bardzo powoli i dokładnie.

Ta dwoistość natury Koziorożca – namiętne pragnienie sukcesu i lęk przed porażką – odciska swoje piętno również na relacji Koziorożców z ich ojcem – albo w ogóle nie istnieją, albo ojcowie są podnoszeni do rangi świętych.

Koziorożcem rządzi 10. dom, który kojarzy się z ojcem, chwałą i honorem. Niezależnie od relacji z ojcem Koziorożce są pod wieloma względami podobne do Leosa – ich lęki motywują ich do odniesienia sukcesu.

Kiedy rozpoznają i zaakceptują ten sposób radzenia sobie ze strachem, mogą zbudować relację z ojcem.

Wodniki przechodzą przez życie starając się w każdy możliwy sposób uniknąć intelektualnego więzienia w jakichkolwiek ramach. Pod pewnymi względami są podobni do Strzelca, z tą tylko różnicą, że ich klaustrofobia jest skierowana na formalne instytucje społeczne – pracę, edukację, medycynę, małżeństwo.

Wszystkie te instytucje uważane są przez Wodnika za intelektualne więzienie i nie dopuszczają myśli o przyłączeniu się do jakiejkolwiek wspólnoty zbiorowego umysłu.

Są tacy niezwykli, nie obwiniaj ich za to. Pozwól Wodnikom mieć swój własny światopogląd lub zostaw ich na dobre. W ten sposób czują się znacznie szczęśliwsi.

Peter Pens znaków zodiaku – Ryby – żyją w fantastycznym świecie, w którym nie chcą dorosnąć. Po prostu nie mogą, nawet gdyby chcieli. Są przykładem połączenia kontrastów: są w pewnym stopniu pełne mądrości wieków, ale nie mają nawet ułamka cech dojrzałości osobowości.

Ryby są obdarzone zdolnością nieśmiertelnej kreatywności, co nie daje im możliwości opanowania „trudności” życia codziennego. To jest powód, dla którego ryby mają tendencję do używania narkotyków i alkoholu jako sposobu na „odłączenie się” od opresyjnych obowiązków świata zewnętrznego. Aby osiągnąć integralność, stan dojrzałej osobowości, wielu rybom może pomóc tylko przejście przez poważną praktykę duchową. Spróbuj jogi lub medytacji.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: