Jakie formy: matka dwójki dzieci Candice Swanepoel pokazała luksusową sylwetkę w kostiumie kąpielowym

Internauci zaczęli dyskutować, że supermodelka błysnęła cellulitem na plaży. Zobaczmy, czy warto wyciągać tak surowe wnioski.

Światowej sławy modelka Candice Swanepoel jest teraz w Miami z mężem i dziećmi. Nie tak dawno ogłosiła, że ​​będzie przestrzegać reżimu, ale wygląda na to, że nie wytrzymała długo.

Pewnego dnia paparazzi przyłapali Candice z jej przyjaciółką Lais Ribeiro na plaży. Panie chętnie korzystały z kąpieli słonecznych.

Internauci zauważyli, że obie zdecydowały się na stroje kąpielowe w panterkę. Nawiasem mówiąc, na modelu o ciemnej skórze bikini wyglądało znacznie bardziej spektakularnie.

Swanepoel zdawał się nie zauważać kamer. Ciągle się opalała ze wszystkich stron. Kiedy modelka zaczęła się zbierać, fotografom udało się uchwycić – szczupła i smukła gwiazda jest właścicielką cellulitu.

Skóra na jej udach i pośladkach była luźna. Biorąc pod uwagę fakt, że generalnie gwiazda wybiegu jest szczupła, fani doszli do wniosku: Candice zaniedbuje swoje treningi na siłowni.

Utrzymuje figurę, opierając się wyłącznie na genetyce i diecie. Zwolennicy chętnie zaczęli dyskutować na ten temat, zapominając, że Swanepoel jest matką dwójki dzieci.

Śmiało można powiedzieć, że wygląda świetnie. Na jej ciele nie ma ani jednego rozstępu i widać, że gwiazda podium wyraźnie nie korzystała z usług chirurga plastycznego.

Krótka informacja o Candice Swanepoel

Czy uważasz, że cellulit na udach to coś wstydliwego? jeden

Maxim Vitorgan i Ksenia Sobczak

Maxim Vitorgan i Ksenia Sobczak

Subskrybuj magazyn Kleo.ru w sieciach społecznościowych:

  • Dla reklamodawców
  • Kontakt z nami
  • Редакция
  • Blog redakcyjny
  • Warunki korzystania z serwisu
  • Polityka prywatności
  • Warunki korzystania z materiałów

Wszelkie prawa do materiałów zamieszczonych w kobiecym magazynie internetowym „Cleo.ru” są chronione prawem autorskim i prawami pokrewnymi. Z materiałów portalu kobiecego nie można korzystać bez aktywnego linku do źródła „Cleo.ru”. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów reklamowych na stronie kobiecej. Użytkownik serwisu kleo.ru gwarantuje, że umieszczenie przesłanych przez niego materiałów nie narusza praw osób trzecich (w tym między innymi praw autorskich), nie narusza ich honoru i godności. Użytkownik strony kleo.ru, przesyłając materiały, jest tym samym zainteresowany ich publikacją na stronie i wyraża zgodę na ich dalsze wykorzystanie przez właścicieli strony kleo.ru.

READ
Małżeństwa celebrytów, które się nie ułożyły

Publikacja sieciowa „KLEO.RU” (Kleo.RU) Numer rejestracyjny serii nr FS 77-74583, wydana przez Federalną Służbę Nadzoru Komunikacji, Informatyki i Komunikacji Masowej (Roskomnadzor) w dniu 14 grudnia 2018 r. 18+

Założyciel: Ismagilov Evgeniy Ramilievich Redaktor naczelny: Ismagilov Evgeniy Ramilievich

Dane kontaktowe redakcji organów państwowych (w tym Roskomnadzor): [email protected], +79677638370

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: