Jakie dziewczyny naprawdę lubią faceci?

Każda dziewczyna przynajmniej raz próbowała znaleźć przepis na atrakcyjność dla mężczyzn. Jedni wolą wysokie, inni drobniutkie, ktoś lubi panie o krągłych kształtach, a komuś szczupły i wysportowany.

Nie da się zadowolić każdego członka silniejszej płci, ale istnieją kryteria, według których co drugi mężczyzna ocenia panie. Aby dowiedzieć się, które dziewczyny lubią faceci, musisz obserwować ich zachowanie i trochę zrozumieć psychologię.

Idealna dziewczyna z męskich oczu – statystyki

Statystyki są nieubłagane – studiując wyniki ankiet wśród mężczyzn, można być przerażonym: prawie wszyscy chcą widzieć obok siebie idealną dziewczynę. Niektóre kryteria są do siebie bardzo podobne: wzrost, sylwetka, waga, kolor włosów. Niektórzy mężczyźni zwracają dużą uwagę na te znaki, podczas gdy inni wręcz przeciwnie, wysuwają na pierwszy plan wewnętrzny świat kobiety.

Jakie dziewczyny lubią faceci

Rysunek

Sylwetka jest jednym z najważniejszych kryteriów ocenianych przez mężczyznę. Istnieje opinia, że ​​uXNUMXbuXNUMXbtylko smukła, szczupła sylwetka może przyciągnąć faceta. Każdy ma inny gust, nic dziwnego, że znaczna część preferuje kobiety o nieprzeciętnych kształtach, dlatego coraz częściej słyszymy sformułowanie „ma się czego trzymać”.

Mężczyźni lubią figurkę klepsydry. Charakteryzuje się bujnym biustem i szerokimi biodrami. Ta preferencja nie jest przypadkowa, naukowcy odkryli, że właściciele takiej postaci częściej rodzą zdrowe potomstwo.

Psychologowie i guru pickupów uważają, że każda postać musi być w stanie służyć. Przygarbienie, zła postawa, skrępowanie w ruchach mogą zepsuć nawet szczupłą atletyczną sylwetkę. Dlatego uważa się, że to sposób, w jaki dziewczyna wykorzystuje swoje dane, zapewnia jej popularność wśród mężczyzn.

Jeśli chodzi o wzrost, statystyki też nie mogą powiedzieć nic jednoznacznego, każdy człowiek kieruje się własnymi preferencjami. Piękno szablonu z konieczności ma długie nogi, ale w prawdziwym życiu nie ma tak wielu takich dziewczyn. Niski wzrost ma swoje zalety: faceci lubią widzieć obok siebie małą, delikatną dziewczynkę, która potrzebuje ochrony.

Kolejnym kryterium jest stosunek wzrostu mężczyzny i kobiety. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta wierzą, że we wzroście powinna istnieć harmonia. Nie każdy lubi widzieć obok siebie kobietę, która przewyższa przedstawiciela silniejszej płci. Jednak mężczyźni nie odnoszą się do tej kwestii z taką czcią, w przeciwieństwie do kobiet, które czasami odmawiają związków tylko z powodu niedopasowania w centymetrach.

Nie każdy mężczyzna od razu powie, ile wagi ma jego towarzysz. Najczęściej im to nie przeszkadza, ponieważ wygląd i figura dziewczynek o tej samej wadze może się znacznie różnić. Oczywiście na pewno zrozumie, czy osoba obok niego waży więcej niż 100 kilogramów, w innych przypadkach nawet nie pomyśli o wadze swojego towarzysza.

Większość facetów nadal woli bardziej smukłe dziewczyny, ale kilka małych fałd i bujnych bioder również nie jest dla nich krytycznych, najważniejsze jest, aby móc się zaprezentować.

Waga

Brunetki, blondynki czy rude

W kwestii koloru włosów mężczyznom jeszcze trudniej znaleźć wspólny mianownik. Wiele osób jest przekonanych, że bycie blondynką, brunetką czy rudowłosą wcale nie świadczy o tym, że związek będzie silny. Kolor włosów zawsze można zmienić, ale charakter i postawa osoby pozostaną. Ale są faceci, którzy w zasadzie wybierają określony typ dziewczyny, nawet nie myślą o spojrzeniu na kogoś innego.

Blondynki często kojarzą się z niewinnością, prostotą i lekkością; uważa się, że brunetki są namiętne i silne; rude są cenione za swój niezwykły wygląd i płonący charakter. Ale często, wybierając damę do swoich upodobań, mężczyzna rozumie, że kolor włosów nie rozwiązuje zbyt wiele i preferuje dziewczynę, którą lubi, niezależnie od jej fryzury i koloru włosów.

Nie jest tajemnicą, że wielu facetów ma swój własny portret wymarzonej dziewczyny. Dla jednych jest to długonoga blondynka ze wspaniałym biustem i bez zbędnych centymetrów w talii, a ktoś szuka pulchnej, wesołej dziewczynki, która potrafi ją rozweselić i otoczyć ciepłem. Często ich wybór nie pokrywa się z ich oczekiwaniami, ponieważ miłość nigdy nie jest budowana na zewnętrznych parametrach.

READ
9 rzeczy, które robi tylko Rosjanka

Jaki powinien być charakter dziewczyny

Wielokrotnie słyszeliśmy zdanie, że człowiek żyje z osobą, a nie z jej wyglądem. Dlatego mądrzy mężczyźni, którzy szukają partnera życiowego, a nie przelotnego hobby, przywiązują dużą wagę do określenia charakteru dziewczyny.

Statystyki mówią, że istnieją cechy charakteru, które lubią wszyscy mężczyźni:

 • Zaufanie. Wydawałoby się, że taka cecha jest bardziej nieodłączna od płci męskiej, ale psycholodzy twierdzą, że mężczyźni naprawdę lubią pewne siebie kobiety. Przekazują swoje zaufanie partnerowi, powstaje tandem, który przetrwa wszelkie przeciwności losu.
 • Towarzyskość. Trudno znaleźć podejście do zamkniętej kobiety, która zachowuje się na uboczu. Towarzyskie panie są w stanie wesprzeć każdą rozmowę, zawsze znajdą miejsce w towarzystwie, a w związkach z łatwością odnajdą wspólny język z partnerem.
 • Spokój. Nie trzeba mówić, że ludzie nie mogą znieść histerii w duchu. W spokojnej dziewczynie widzą osobę, która potrafi słuchać, wspierać i ogrzewać w związkach.
 • Pilnuj. Mężczyzn i kobiet w równym stopniu pociąga obecność bystrego umysłu u partnera. Relacje z „manekinem” nie udają długotrwałych, dlatego silniejszy seks stara się poszukać towarzysza do dopasowania. Z mądrą dziewczyną zawsze jest temat do rozmowy, wie, jak priorytetowo traktować życie i wie, jak utrzymać związek.
 • Szczerość. Wielu facetów wierzy, że wiek uczciwych kobiet już dawno minął, ustępując miejsca kupieckim i manipulującym kobietom. Dlatego uczciwe dziewczyny są dosłownie na wagę złota: zawsze mówią to, co myślą, nie zmieniają się i zgłaszają, jeśli coś im nie odpowiada w związku.
 • Czułość. Nawet najbardziej surowy człowiek potrzebuje troski i czułości. Czuła dziewczyna jest więcej niż zdolna je dać, a mężczyzna, który ją wybierze, będzie wiedział, że swoją troską i czułością otoczy nie tylko jego, ale i przyszłe dzieci.
 • dyskretność. Niewiele osób ucieszy się z niekończących się połączeń, SMS-ów i nadmiernej opieki. Bez względu na to, jak ciepłe uczucia ma do swojej narzeczonej, przestrzeń osobista nadal odgrywa dla niego ważną rolę.

Statystyki

Charakter liczy się dla mężczyzny bardziej niż wygląd, waga i kolor włosów. Wybierając żonę i matkę dla swoich dzieci, stara się dostrzec w kobiecie najważniejsze cechy: życzliwość, czułość, inteligencję, pewność siebie. Dziewczyna z takimi danymi może być pewna, że ​​nigdy nie zostanie sama.

Która dziewczyna wygląda bardziej atrakcyjnie

Bez względu na to, jak ważna jest postać, wygląd dziewczyny nadal odgrywa ważną rolę. Pewne cechy stylu, wizerunku, prezentacji decydują o sukcesie kobiety wśród przedstawicieli silniejszej płci.

charakter

Najczęściej obejmują one:

 • Kobiecość. Zwięzłość, zalotne spojrzenie, płynne ruchy – każdy mężczyzna sam określa, czy dziewczyna jest kobieca, czy nie. Ale fakt, że większość kocha kobiece panie, jest niezaprzeczalnym faktem.
 • Długie włosy. Ktoś uważa długie włosy za jeden z głównych atrybutów dziewczyny, nie akceptując krótkich fryzur „jak chłopiec”. Są mężczyźni, którym obojętnie jest ilość i długość włosów, ale dla innych długie włosy wyglądają niezwykle atrakcyjnie.
 • Odzież. Tu też rozchodzą się opinie silniejszego seksu: ktoś lubi dziewczyny w nienagannie kobiecych sukienkach, a komuś wydaje się, że komfort jest przede wszystkim dla jego dziewczyny i jest mu obojętne, w co się ubiera.
 • Obcasy. Niektórzy mężczyźni dosłownie szaleją na widok dziewczyny w szpilkach, ponieważ od razu zmieniają wszystko: spacer, sylwetkę i cały wizerunek jako całość. Bardziej konserwatywni przedstawiciele silniejszego seksu uważają, że dziewczyny nie muszą cierpieć w niewygodnych butach, aby zrobić właściwe wrażenie.

Ilu mężczyzn, tyle opinii, dlatego, aby przyciągnąć mężczyznę, trzeba spróbować być sobą, jest to cenione znacznie bardziej niż szpilki czy długie włosy.

Jakie dziewczyny lubią współcześni faceci

Współczesne idee atrakcyjności mają swoje własne cechy. Jeśli wcześniej u dziewcząt ceniono ich łagodność i lakonizm, teraz faceci wolą coś zupełnie innego:

 • Mężczyźni lubią bystre kobiety, które potrafią przyciągnąć uwagę. Wakacyjna dziewczyna, która wnosi pozytywny i dobry nastrój, może podbić każdego mężczyznę.
 • Faceci bardzo lubią ciekawe dziewczyny: mają hobby, zawsze płoną im oczy, na pewno znajdą temat do rozmowy i wymyślą, jak spędzić ciekawy wieczór.
 • Dziewczęta sportowe są bardziej skłonne do zadowolenia mężczyzny. Po pierwsze potrafią podbić swoją stonowaną sylwetką, a po drugie sportsmenki są zawsze w ruchu, w ich życiu nie ma miejsca na lenistwo i potrafią uwieść każdego.
 • Faceci wolą, aby dziewczyna miała zagadkę, którą mogą rozwiązać. Lubią bawić się z kobietą, za każdym razem poznawać ją i odkrywać z nowej strony.
READ
13 rzeczy, które możesz zrobić z kawą oprócz jej picia

Teraz faceci kochają niezwykłe kobiety. Musi być aktywna, mieć ulubiony biznes, od którego płoną jej oczy i umieć ją zniewolić, w tym przypadku gwarantowane jest jej zainteresowanie mężczyzn.

Jakie dziewczyny wolą mężczyźni

Mężczyźni lubią zarówno urocze, spokojne kobiety, jak i wesołe, energiczne młode damy. Wszystko zależy od męskiego temperamentu. Nieśmiałe kobiety przyciągają mężczyzn zmęczonych nadmiarem blichtru. Szukają spokoju i porządku w związkach. Wakacyjna dziewczyna jest w stanie przyciągnąć faceta, któremu w życiu brakuje frajdy, szuka towarzyszki, która wyciągnie go z szarej codzienności.

1

Dostępność dziewczyny decyduje również o jej sukcesie wśród mężczyzn. Uważa się, że odważne panie, które potrafią poznać siebie, odważnie flirtować i nie wymagają od mężczyzn działania, by je zdobyć, odnoszą większe sukcesy. W rzeczywistości mężczyźni, jako prawdziwi zarabiający, lubią podbijać kobiety. Dlatego nie do zdobycia panie z ciągiem tajemnicy mają większe szanse.

Dużą rolę odgrywa również poziom inteligencji wybranego. Nie wszyscy mężczyźni lubią, gdy kobieta jest od niego mądrzejsza. Większość musi dominować pod względem inteligencji i samodzielnie rozwiązywać problemy. Ale naprawdę mądrzy i mądrzy mężczyźni nie boją się umysłu dziewczyny: lubią, gdy wybrany może konkurować z nim w wiedzy.

Które dziewczyny przyciągają facetów i mężczyzn bez większych trudności

Mężczyznę z łatwością przyciągnie seksowna dziewczyna o nieprzeciętnej figurze, długich nogach i krótkiej sukience. Pytanie, co nastąpi po takim przyciągnięciu uwagi. Idealna dziewczyna o wyrzeźbionej sylwetce, długich włosach i wspaniałym biuście jest częściej goniona przez tych, którzy nie planują dalszych związków. Tylko dziewczyna, która jest szczera w swojej urodzie i charakterze, może przyciągnąć mężczyznę i przykuć jego uwagę na długi czas: bez niewyobrażalnego makijażu, którego brak przestraszy mężczyznę następnego ranka, bez falbaniastych strojów, udawanej tajemniczości. Dziewczyny, które nie starają się być skromne lub odwrotnie, zdzirowate dziewczyny, ale starają się podkreślić swoją godność, mężczyźni lubią najbardziej.

Faceci nie lubią, kiedy kobiety naginają się do ich gustów. Fałszywe emocje, cechy charakteru i wygląd, którymi kobieta stara się zdobyć mężczyznę, widać od razu. Dlatego główną zasadą w przyciąganiu uwagi silniejszego seksu jest bycie naturalnym, przyjaznym i prawdziwym. Dla każdej cechy charakteru lub cechy wyglądu na pewno znajdzie się kochanek.

Kobieta jest początkiem wszystkich początków, ale jaka musi być, aby podobać się mężczyznom? Jakie cechy podobają się mężczyznom bardziej lub mniej? Te pytania nękają płeć piękną od lat, jeśli nie od zarania dziejów ludzkości.

Jakie dziewczyny lubią faceci - TOP 10 części ciała, charakteru, wyglądu i ubrań

Relacje to tak złożona i codzienna sprawa, ale najważniejsza jest relacja między mężczyzną a kobietą, bo to kształtuje kontynuację społeczeństwa.

Teraz określimy główne cechy, które faceci lubią u dziewcząt: cechy charakteru, wygląd. Po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się nie tylko, które kobiety są bardziej atrakcyjne dla mężczyzn, ale także dowiesz się trochę więcej o męskiej psychologii.

Jakie dziewczyny naprawdę lubią faceci?

Każda dziewczyna, począwszy od liceum, marzy o pięknie i atrakcyjności, aby przyciągnąć i podbić płeć przeciwną. Patrząc na siebie w lustrze, każda młoda dama szuka zalet i wad. Jeśli obojczyki wystają nienaturalnie, a ciało nie może nabrać upragnionych zaokrąglonych kształtów, zastanawia się: czy facet się w niej zakocha? Jeśli wzrost jest poniżej średniej, a nogi nie wydają się tak smukłe, szuka w sobie wad.

Nie ma jednoznacznych kryteriów dla dziewczyny, według których określa się stopień jej atrakcyjności, podobnie jak nie ma mężczyzn, którzy dokładnie znają swój typ dziewczyn.

Jakie dziewczyny z natury lubią faceci

Faceci lubią dominować, lubią przewodzić nie tylko podobnie myślącym ludziom, ale także kobiecie. Mężczyzna da pierwszeństwo dziewczynie, która jest zrównoważona, holistyczna, która wie, czego chce i czego chce mężczyzna. Dziewczyna powinna emanować spokojem i życzliwością, ale nie powinna być bezbronną owieczką. Wymarzona dziewczyna to ta, która prowadzi mężczyznę do zwycięstwa, idąc ramię w ramię. Wesoła, uśmiechnięta dziewczyna również nie pozostawi obojętnego faceta.

READ
O czym milczą kobiety: 9 sekretów, których nigdy nie zdradzimy naszym mężczyznom

Wszyscy jesteśmy z natury egoistami i wcale nie jest to złe. Mężczyźni też są egoistami. Mężczyzna przede wszystkim lubi swój stan obok kobiety, jeśli jest w stanie jakiegoś szczęścia, to na pewno nie będzie mu łatwo zostać bez ciebie.

Jakie dziewczyny podobają się chłopakom z wyglądu

„Spotkaj się po ubraniach”. Bez względu na to, jak niegrzecznie to brzmi, ale tak jest. Przede wszystkim mężczyzna ocenia wygląd dziewczyny, potem – wypełnienie. Niemożliwe jest zdefiniowanie wspólnego ideału dla wszystkich mężczyzn, ale czy to źle? Naukowcy udowodnili, że istnieją pewne cechy, które są preferowane w wyglądzie, które są nieodłączne u mężczyzn na poziomie genów.

Ważny jest zadbany wygląd, ogolone nogi, pachy, fryzura, strój – wszystko powinno być zadbane.

Jak wysokie dziewczyny lubią mężczyzn

Panowała opinia, że ​​​​mężczyźni rzadko wybierają dziewczynę wysokiego wzrostu, ale tak nie jest. Ten świat jest zbudowany na równowadze. Dlatego niski mężczyzna będzie podświadomie szukał wyższej dziewczyny, aby jakoś „wzbogacić” swoje potomstwo, a przesadnie wysocy mężczyźni będą patrzeć na dziewczyny nieco niższe od siebie.

Jeśli mówimy o komforcie, to mężczyźnie będzie znacznie wygodniej komunikować się i budować relacje z dziewczyną niższą lub tego samego wzrostu co on – w ten sposób poczuje, że jego wybranka jest z nim „na tych samych falach” lub pod jego opieką.

Jaki kolor włosów faceci lubią dziewczyny

Preferencje dotyczące koloru włosów kształtują się w taki sam sposób, jak preferencje dotyczące koloru skóry – topograficznie. Słowianie wolą jasne dziewczyny, rasy kaukaskiej wolą brunetki. Podstawą jest mentalność, a górą nasza percepcja i społeczeństwo.

Szereg badań potwierdziło jednak, że mężczyzna wybiera dla siebie dziewczynę w większości przypadków według swojego koloru: płonąca brunetka wybierze dziewczynę o ciemnych włosach, zakładam, że kolor włosów bezpośrednio pokazuje impulsywność jej charakteru; spokojna blondynka woli jasnowłosego, promiennego towarzysza, wierząc również, że jej kolor odzwierciedla cechy charakteru.

Jakie dziewczyny lubią facetów w formie

Wszyscy od dawna wiedzą, że zdrowie to coś, co należy chronić. Mężczyźni wolą dziewczyny pełne zdrowia – wysportowane i zadbane. Najbardziej idealna z punktu widzenia mężczyzn figura to klepsydra. I to w ogóle nie ma znaczenia 90:60:90, chodzi o proporcjonalność. Biodra i biust na takiej figurze powinny mieć w przybliżeniu taką samą objętość, a talia powinna być wyraźna.

Zdaniem naukowców mężczyźni podświadomie zwracają uwagę na miednicę, zbyt wąska prowadzi ich do wniosku, że przy takich parametrach będzie trudno podczas porodu. Ale generalnie dla mężczyzny ważna jest sylwetka i proporcje.

Jakim facetom podobają się pulchne dziewczyny

Pulchne dziewczyny przyciągają facetów, których celem jest stworzenie rodziny, dla której dom i harmonia w tym domu są zawsze priorytetem. Podobnie jak balanser, szczupły mężczyzna wybierze dziewczyny o bardziej zaokrąglonych kształtach.

Jakim mężczyznom podobają się chude dziewczyny

Szczupłe dziewczyny przyciągają ambitnych facetów, którzy nie mogą usiedzieć w miejscu i zawsze do czegoś dążą. Podświadomie takie dziewczyny wyrabiają sobie opinię istot żywych i aktywności, za co lubią aktywnych mężczyzn, ekstremalnych mężczyzn.

READ
Sekret silnych relacji z różnymi znakami zodiaku

Jakie ubrania faceci lubią u dziewczyn

Dla facetów ważne jest nie tylko to, jak ubrania do ciebie pasują, ale także czy są odpowiednie w konkretnym przypadku. Nie zapominaj, że mężczyźni to ludzie racjonalni i jest dla nich zupełnie niezrozumiałe, dlaczego mieliby nosić czółenka z ogromnymi szpilkami i niewygodnymi ubraniami na długi spacer po parku.

Mężczyźni preferują eleganckie i kobiece stroje, które podkreślają naturalne piękno. Do takich stylizacji idealnie pasują sukienki.

Jakie sukienki mężczyźni lubią u dziewczyn

Mężczyźni wolą tajemnicze dziewczyny, więc nie powinieneś od razu porzucać wszystkich swoich wdzięków. Sukienka powinna być seksowna, podkreślająca sylwetkę, a nie agresywnie seksowna, ujawniająca wszystkie atuty. Jeśli wybierzesz sukienkę, pamiętaj o najważniejszej rzeczy – mini lub z dekoltem; razem, nigdy.

Mężczyźni nie są przyciągani, przeciwnie, agresywne, „kwaśne” odcienie są odrzucane. Jeśli jesteś miłośnikiem takich tonów – nie denerwuj się, zrób z tego niesamowity akcent na swoim wizerunku: buty lub torebkę, akcesoria.

Jakie fryzury podobają się dziewczynom u chłopaków

Wszyscy wiedzą, że długie włosy to najbardziej szykowny dodatek dla każdej dziewczyny. Ale wybierając między długością a jakością, zatrzymaj się na drugim. Twoje włosy również mówią podświadomości mężczyzny o twoim zdrowiu i schludności. To, jaką stylizację zrobisz, zależy od Ciebie.

Rozpuszczone włosy, aby podkreślić rysy twarzy i nadać obrazowi nutę tajemniczości; zebrane loki odsłonią cienkie linie szyi i dekoltu.

TOP 10 części ciała, które mężczyźni lubią u dziewczyn

Piękne piersi, biodra, pulchne usta i szczupła talia od wieków dominują w panteonie atrakcyjności, ale daleko im do wszystkich godnych uwagi i pożądanych części ciała.

Nie da się zaprzeczyć, że mężczyzn najbardziej pociąga piękny biust, ale po dziesiątkach, jeśli nie setkach społecznych sondaży i testów okazało się, że nie tylko dekolt może przykuć uwagę mężczyzny.

Oto „Top 10” części ciała, które przyciągają mężczyzn:

 1. oczy – Często skupiamy się na talii, biodrach i dekolcie, ale ilu mężczyzn stało się „niewolnikami” od jednego kuszącego spojrzenia.
 2. Pośladki – Piękno pośladków potrafi urzekać poglądami mężczyzn. Według niektórych badań mężczyźni uważali za atrakcyjną kobietę, która miała piękne pośladki, nawet jeśli jej piersi były skromne.
 3. Skrzynia – Piękne piersi potrafią zainspirować płeć przeciwną nie tylko do codziennych ustępstw, ale także do prawdziwych wyczynów! Często dziewczyny ze wspaniałymi piersiami wystawiają go na widok publiczny i prawie żaden mężczyzna nie jest w stanie na to narzekać.
 4. usta – Pulchne usta mogą nie tylko przyciągnąć uwagę faceta, ale także skupić jego uwagę na Twojej twarzy. Nie zapominaj, że naturalność jest bardziej harmonijna dla mężczyzn, nie powinieneś malować ust w nienaturalnie jasnych, pretensjonalnych kolorach.
 5. uśmiech – To nie tylko odzwierciedlenie Twojego nastroju, ale także prawdziwa broń błyskawicznego działania. Rzadko kiedy mężczyzna potrafi oprzeć się słodkiemu kobiecemu uśmiechowi. Obok uśmiechniętej dziewczyny mężczyzna czuje się nie tylko pewniej, ale i szczęśliwiej.
 6. Biodra – czym mogą być seksowne ponętne ruchy bioder? Na podstawie ankiet mężczyźni wolą bardziej zaokrąglone biodra.
 7. włosy – Długie włosy to nie tylko wyróżnik dziewcząt, ale także swego rodzaju intryga. Również stan włosów mówi o pielęgnacji i zdrowiu. Wspaniale jest głaskać jedwabiście długie włosy!
 8. Żołądek – Rzadko w ankietach panowie nie wspominali o brzuszku. Mężczyźni mówili, że uwielbiają patrzeć na piękny stonowany brzuch, ale „kostki” prasy nie zachwycają ich i wydają się nienaturalne.
 9. Powrót – Nieważne, jak dziwnie to zabrzmi, ale plecy wywołują u mężczyzn nie mniejszą rozkosz niż biust czy nogi. Sukienki z odkrytymi plecami mogą odwrócić Twoją głowę swoim seksapilem i tajemniczością.
 10. Stopy – Na pewno nie przyszło ci to najpierw do głowy, ale wielu mężczyzn potrafi przez dość długi czas cieszyć się widokiem kobiecych nóg, zwłaszcza jeśli są w szpilkach.
READ
40 lat: dlaczego nie można świętować i z czym jest związany znak

Jaki pedicure lubią mężczyźni

Mężczyźni preferują dyskretny, naturalny pedicure, dowolne słodkie pastelowe odcienie.

Jaki rodzaj manicure lubią mężczyźni

Manicure nie powinien być agresywny. Unikaj długich, spiczastych paznokci i nienaturalnie jaskrawych kolorów.

Jakie dziewczyny lubią bogaci mężczyźni?

Status mężczyzny determinuje nie tylko krąg jego komunikacji, ale także wybór towarzysza. Wpływowy mężczyzna wybierze sobie pasującą dziewczynę i wcale nie chodzi o bogactwo materialne. Jego wybranka z reguły jest osobą erudycyjną i holistyczną, wie, czego chce i zmierza w tym kierunku; oprócz tego, że dba o dobro rodziny, będzie się również martwić o osobiste spełnienie duchowe.

Koreańscy faceci

Z reguły Koreańczycy wybierają słodkie, słabe dziewczyny, którymi można się zaopiekować i od których otrzymasz wdzięczność za swoją pracę.

Turcy

Tureccy mężczyźni będą preferować kobiety o silnej woli z własnymi, zdecydowanymi opiniami. Trochę uparty. Ale nigdy nie spojrzy na kobietę, która nie szanuje swojej rodziny, męża i siebie.

kaukascy faceci

Kaukascy mężczyźni lubią narzekające, ale jednocześnie ogniste kobiety, które potrafią obudzić płomień i podniecić wnętrzności.

Jakie dziewczyny lubią faceci według znaków zodiaku

Niektóre panie uciekają się do miłosnych zaklęć i spisków, ktoś po prostu zgaduje swojego przyszłego męża, ale lepiej dowiedzieć się, kim jest twój wybrany zgodnie z horoskopem i ponownie przeczytać artykuł! =)

Panna

Panna jest zapalonym kawalerem i samotnikiem, długo nie jest w stanie utrzymać „płomienia miłości”. Taki mężczyzna będzie preferował kobietę, która patrzy na życie trzeźwo, realistyczna dziewczyna nie będzie mu odpowiadać.

Baran

Nie jest tajemnicą, że człowiek Barana jest przede wszystkim zdobywcą. Takiemu mężczyźnie spodoba się miękka, kobieca natura; a ten, który spróbuje przymierzyć dominującą rolę, odstraszy.

Bliźnięta

Tacy mężczyźni lubią dziewczyny rozwinięte intelektualnie, pełne harmonii i pragnące rodzinnego dobrobytu.

Koziorożec

Koziorożec wybierze dziewczynę, która będzie w stanie podkreślić jego wagę i osobliwość. Jego towarzysz ma zazwyczaj życzliwą i romantyczną naturę.

Libra

Mężczyzna Wagi będzie pasował kobiecie, która potrafi dyskretnie go kontrolować. Dziewczyna o wytrwałym charakterze, potrafiąca poradzić sobie z sytuacją i podejść do niej z kobiecą mądrością.

Mężczyźni spod znaku Ryb w większości przypadków wybierają towarzyszy ze względu na swój wygląd. Ważne jest dla nich, aby nie tylko dbała o siebie, ale także dbała o ogólny dobrostan pary.

Skorpiony

Mężczyźni Scorpio lubią pewne siebie kobiety. Taka kobieta powinna chodzić na granicy emocji i pełnej stabilności.

Człowiek z Lwa nie lubi, gdy kwestionuje się ich tożsamość. Dziewczyna Leo powinna w każdy możliwy sposób uwieść go i wznieść kult jego osobowości, oczywiście w dobrym i jasnym zrozumieniu.

Mężczyzna Taurus dba o piękno wszystkiego, co go otacza. Z tego nie tylko wybierze atrakcyjną dziewczynę, ale także taką, która potrafi widzieć i tworzyć piękno wokół.

Wodnik

Pan Wodnik jest idealny dla dziewczyny z ogromnym Ego, dziewczyny z ambicjami i pragnieniami, z którą pójdzie ramię w ramię w ciekawą i intrygującą przyszłość.

Strzelec

Przede wszystkim ważne jest, aby obok nich zobaczyła osobę, która nie będzie się bała wyjść „w nowe horyzonty”. Potrzebuje otwartości i ekscentryczności. Dziewczyna obok niego powinna go oczarować.

Mężczyzna z rakiem poszukuje do opieki kobiety, która jest w stanie zapewnić mu komfort domowy i emocjonalny.

Jakie dziewczyny lubią faceci – statystyki i wnioski

Psychologowie przeprowadzili wiele testów, a następnie usystematyzowali odpowiedzi badanej grupy i wyciągnęli wnioski po usystematyzowaniu danych. Brano pod uwagę wiele parametrów: uśmiech, twarz, figurę, wzrost, włosy i wiele innych. Ale główny wniosek jest taki, że mężczyzna zakochuje się w jednej, często tej, której dziewczyna się wstydzi.

Miłość przymyka oko na wszelkie niedociągnięcia, a cnoty okazują się dość zwyczajnymi cechami. Dlatego nie ma znaczenia, jaki masz wygląd, jeśli masz uczucia, wszystko staje się kochane.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: