Jakie drapieżniki wyglądają jak przedstawiciele różnych znaków zodiaku

Niezależnie od słów, które nazywają kobietą, są to suki, węże i inne ssaki. Ale w rzeczywistości każdy znak zodiaku ma swoje własne zwierzę. Na przykład wiedziałeś, że kobiety Ryby są również przebiegłymi lisami, a Koziorożce to psy.

Zapraszamy do poznania wielu ciekawych rzeczy o sobie, porównania się z konkretnym zwierzęciem, poznania jego zachowania oraz przeanalizowania swoich działań w określonych sytuacjach. Te fakty o Tobie i Twojej drugiej połowie zainteresują wiele kobiet i mężczyzn. Czytaj dalej, a będziesz zdumiony.

Kobiety są często porównywane do drapieżników. Spróbujmy dowiedzieć się, z jakim drapieżnikiem można porównać kobiety o różnych znakach zodiaku.

Koziorożec – pies

Psy wcale nie są przyjaciółmi, ale patronami człowieka. Te niesamowite drapieżniki pomagały nam i wspierały nas od czasów starożytnych. Chociaż teraz wielu postrzega je jako oddanego zwierzaka.

Pies jednak nadal pozostaje pomocnikiem i obrońcą człowieka: jest jedynym zwierzęciem, które jest gotowe poświęcić życie i zdrowie, aby pomóc swojemu właścicielowi. To jak we krwi – obowiązek pomagania, poświęcenia, ochrony w każdych warunkach.

Więc kobieta Koziorożca ma główne słowo – obowiązek. Wielu wydaje się, że jest bardzo odpowiedzialna i cały czas robi tylko to, co konieczne. Ale w rzeczywistości najważniejszą rzeczą w jej życiu jest miłość. Zawsze opiekuje się tymi, których kocha. A jeśli chcesz wiedzieć, jaka jest zła, spróbuj na przykład drażnić łańcuch alabai. Jeśli przeżyjesz, będziesz wiedział.

Wodnik – fretka

Fretka jest bardzo uroczym zwierzęciem, które może wywołać niesamowite zamieszanie w ciągu sekundy. Ta sama i młoda dama-Wodnik. Nie zdziw się, że na tle całkowitego spoczynku nagle wybuchnie jak kieszonkowa bomba atomowa.

Ponieważ głównymi cechami obu są gwałtowność i szybkość, nie próbuj przewidywać ani powstrzymywać ataku wybranego przez ciebie. Zawsze będzie polować na swoją zdobycz bardzo szybko i prawie zawsze skutecznie. Lepiej udawaj, że nic się nie stało. W relacjach z Wodnikiem ta taktyka jest najbardziej przydatna. I bezpieczny dla Ciebie.

Ryby – rudy lis

Lis to rudowłosa piękność, symbol przebiegłości i oszustwa. Są skandalicznie piękne, ale nie mniej niebezpieczne. Chcesz oswoić lisa? Będziesz musiał się bardzo postarać. Tak samo jest z Rybami. Są bardzo atrakcyjne, słodkie i potrafią się zaprezentować, ale są też przebiegłe, sprytne, a nawet podstępne.

READ
6 znaków zodiaku, których nikt nie oszuka

Kobiety Ryby rodzą się aktorkami. Jeśli dostanie się do twojego domu, bądź przygotowany, że od teraz całe życie będzie podporządkowane wyłącznie pragnieniom tego uroczego i przebiegłego drapieżnika. Uspokój się lub biegnij.

Czy są drapieżnikami? Są takie słodkie! TAk. Na zdjęciach. W rzeczywistości szopy pracze to prawdziwi wojownicy, którzy nie boją się nikogo ani niczego. Podobnie jak kobiety Barana, które oczywiście są również bardzo słodkie. Dopóki nie zacznie się polowanie.

Czy wiesz, dlaczego szopy uwielbiają opłukiwać swoje jedzenie? Wcale nie dlatego, że lubią jeść czystą żywność, ale dlatego, że ofiara w wodzie przestanie szybciej trzepotać, jeśli utonie. To takie małe ostrzeżenie. Pamiętaj, że Baran nie lubi, gdy ktoś trzepocze bez konkretnego powodu.

Ogólnie rzecz biorąc, szopy pracze i Baran to najsłodsze stworzenia. O ile oczywiście nie lubisz, gdy ktoś dokonuje zamachu stanu w domu i wpada Ci na głowę, bo wygodniej jest ukraść ciasteczka.

Byk – niedźwiedź

Wizerunek niedźwiedzia budzi najbardziej sprzeczne skojarzenia: jest on zarówno groźnym drapieżnikiem, właścicielem lasu, jak i zabawnym, gigantycznym miłośnikiem miodu. Jaki on naprawdę jest? Spójrz na kobietę Byk, a sam wszystko zrozumiesz. Jak prawdziwy niedźwiedź woli spędzać czas w samotności. Jednocześnie lubi robić coś przyjemnego. Na przykład łowienie ryb lub zbieranie jagód.

Nie lubi obcych i potrafi rozerwać ją na kawałki, jeśli ktoś wpadnie pod gorącą rękę. Z drugiej strony będzie zaciekle opiekować się swoimi dziećmi i rodziną. Pomiędzy poszukiwaniem czegoś pysznego.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli zaatakuje cię niedźwiedź Byk, lepiej od razu udawać, że nie żyje.

Bliźnięta – kot wydmowy

Wygląda jak kot domowy, na którego portrecie ilustratorzy wykonali kawał dobrej roboty. To drapieżne zwierzę jest samo w sobie urokiem, nawet w wieku dorosłym wygląda jak kociak. Jednocześnie tylko zdesperowanym podróżnikom i odkrywcom przyrody udało się zobaczyć na żywo kota wydmowego, który żyje w najbardziej suchych i opuszczonych miejscach i pilnie unika spotkań z ludźmi.

Kobiety Bliźnięta lubią też wchodzić w swój wewnętrzny świat, który z zewnątrz może wydawać się martwą pustynią. Ale w rzeczywistości ich wewnętrzny świat to naprawdę gęsto zaludniona metropolia. Chociaż przetrwają w nim same kobiety Bliźnięta, lepiej więc, aby osoby postronne tam nie szły.

READ
Maski noszone przez znaki zodiaku

Rak jest lwicą

Kobiety z rakiem, jak lwice, potrzebują prawdziwego lwa. Taki, który widać z daleka. Po zdobyciu jej uwagi sam nie może się już szczególnie wysilać – rakowata, jak lwice, sama o wszystko zadba. Jeździ na polowanie, opiekuje się dziećmi i porządkuje w domu.

Człowiek dla nich to ochrona i wsparcie. Ale będzie się tak zachowywać tylko tak długo, jak pozostanie prawdziwym lwem. Gdy tylko się potknie, duma wiernych dziewczyn i krewnych, z lwicą na czele, rozerwie złoczyńcę na małe kawałki i nie pozostanie ślad.

Leo jest kotem domowym

Piękny, miękki i niezależny drapieżnik. Dziś koty mają tak wielu fanów, że wygląda to jak kult jakiejś bogini. A kobieta Lwica jest boginią, jest przyzwyczajona do czczenia.

Jest też drapieżnikiem, jak kot: oboje są w stanie długo i boleśnie zabijać swoją zdobycz. Ale to tylko w ostateczności. Jeśli dostanie na czas wysokiej jakości jedzenie i zostanie podana w najdroższej i najbardziej luksusowej misce, to Lwica nie będzie się wysilać po raz kolejny, ciesząc się należnymi zaszczytami.

Panna – wilk

Wilk karmi umysł, a nie nogi, jak w słynnym powiedzeniu. Nic dziwnego, że jest jednym z najbardziej przebiegłych i ostrożnych drapieżników. Jednocześnie w stadzie wilków zwykle dominuje wilczyca. To ona jest odpowiedzialna za ogólny dobrobyt. Prawie jak kobieta z Panny.

Wokół niej często gromadzi się „stadko” ludzi, którzy są pewni, że w trudnych chwilach zawsze mogą liczyć na pomoc i mądrą radę. Ale pozwala zbliżyć się tylko najbardziej zaufanym ludziom, którzy są z nią „tej samej krwi”. Zresztą nigdy nie zaatakuje bez powodu, woli uciec od konfliktu.

Waga – panda

Nagle! Wiele osób zapomina, ale to urocze duże stworzenie jest również drapieżnikiem, podobnie jak inne niedźwiedzie. Zauważ, że jest to jedyny niedźwiedź na świecie, który wybrał dietę wegetariańską. Oczywiście czasami mogą jeść jajka, jakieś małe zwierzęta, ptaki czy jakieś owady, ale przede wszystkim lubią spokojnie żuć bambus.

Kobiety Wagi robią to samo – nigdy nie atakują, chyba że jest to absolutnie konieczne. A nawet jeśli będzie to konieczne, zastanowią się 10 razy, czy warto się w to angażować. Nic dziwnego, że prawie wszyscy kochają spokojne kobiety Wagi.

READ
Jak podjąć decyzję o rozwodzie?

Skorpion – tygrysica

Tygrysica jest niebezpiecznym i tajemniczym członkiem kociej rodziny. Tygrysy bardzo często atakują ludzi, a przyczyny tego nie zostały jeszcze zbadane. Mniej więcej tak samo tajemnicze jest zachowanie kobiet Scorpio, gdy podczas regularnych polowań zdobywają czyjeś serce. Oczywiście możesz ich o to zapytać, ale odpowiedź doda tylko więcej pytań. Ponieważ myślą, że to nic specjalnego. Dopóki nie natknie się jakieś niezwykłe serce.

Strzelec – orka

Ten piękny ssak to orka. Jego działania są zawsze trafne, a plan polowania genialny i doskonały. Są bardzo inteligentni, jak prawdziwi stratedzy i taktycy. Ale głównym sekretem tych zwierząt jest związek z osobą, której nigdy nie atakują.

Mogą zaatakować tylko wtedy, gdy zostaną złapani i osadzeni w więzieniu, czyli w delfinarium. Wtedy naprawdę może się zemścić. Na wolności orki chętnie komunikują się z ludźmi.

W całej historii ludzkości nie było ani jednego przypadku, aby orka zaatakowała człowieka w wolnych warunkach siedliskowych. Nie ma wątpliwości, że orki są szlachetne, podobnie jak kobiety Strzelca. Oni też nigdy nie zaatakują słabszych.

Czasami podobieństw w zachowaniu człowieka i zwierzęcia po prostu nie da się nie zauważyć. Patronat nad konstelacjami zodiaku nadaje kobietom cechy charakteru tkwiące w niektórych zwierzętach.

Baran – szop pracz

Te zwierzęta tylko na zdjęciach wydają się urocze i nieszkodliwe. W rzeczywistości szopy pracze są prawdziwymi drapieżnikami, wytrwale chwytając swoją zdobycz. Przestraszenie ich jest prawie niemożliwe. Kobieta Barana tylko zewnętrznie sprawia wrażenie kruchej i bezbronnej. Jest prawdziwą wojowniczką, a jeśli to konieczne, jest gotowa zrobić wszystko, aby chronić swoje interesy. W przypływie emocji kobieta, niczym szop pracz, potrafi zaaranżować w domu prawdziwy zamach stanu.

Byk – niedźwiedź

Czasami niedźwiedź może sprawiać wrażenie zabawnego zwierzęcia, ale wszyscy wiedzą, że jest niebezpiecznym drapieżnikiem i panem lasu. Podobnie jak niedźwiedź, kobieta Byk woli spędzać czas samotnie i jest gotowa rozerwać na strzępy nieznajomych, którzy wpadną pod gorącą dłoń. Kiedyś gorliwie chroniła swoje dzieci i rodzinę. Jeśli znajdziesz się w polu widzenia niedźwiedzicy, lepiej od razu udawać martwą. Wolny czas woli spędzać na przyjemnym leniuchowaniu i szukaniu czegoś smacznego.

READ
3 kobiece typy, które odpychają mężczyzn

Bliźnięta – kot wydmowy

To drapieżne zwierzę bardzo przypomina kota domowego i przez całe życie zachowuje urok uroczego kociaka. Jednocześnie woli mieszkać w najbardziej odludnych miejscach, unikając spotkań z ludźmi. Przedstawiciele znaku Gemini mogą również godzinami spędzać czas w stworzonym przez siebie świecie. Kobieta rzadko wpuszcza na ten świat osoby z zewnątrz.

Rak jest lwicą

Taka kobieta szuka prawdziwego samca lwa, który może stać się wsparciem i wsparciem. Jeśli partner wykazuje te cechy, kobieta jest gotowa wziąć w swoje ręce większość opieki nad domem i wychowaniem dzieci. Ale jeśli lew zawiedzie lwicę, jest gotowa rozerwać go na drobne kawałki, a nawet przyciągnąć swoich przyjaciół do psychicznego zniszczenia niewiernego mężczyzny.

Leo jest kotem domowym

Tę kobietę charakteryzuje piękno, miękkość i niezależność. Jest podziwiana przez wielu i potrafi okazywać miłość, ale woli trzymać wszystkich na dystans. Podziw i miłość bierze za pewnik. W razie potrzeby kot może być drapieżnikiem i dręczyć jedną ofiarę przez długi czas. Ale jeśli zapewnisz jej dobre warunki i jedzenie, nie będzie się przemęczać.

Panna – wilk

Wilczyca jest inteligentnym i ostrożnym drapieżnikiem. Podobnie jak przywódczyni stada, kobieta z Panny często gromadzi wokół siebie dużą liczbę osób, które chcą uzyskać jej porady i wsparcie. Ale blisko wpuszcza tylko tych, w których jest absolutnie pewna. W rodzinie wilczyca odpowiada za ogólne samopoczucie. Nie angażuje się w konflikty z obcymi i nigdy nie atakuje bez powodu.

Waga – panda

Jedyny niedźwiedź na świecie, który preferuje wegetarianizm. Czasami jedząc małe zwierzęta i ptaki, panda nadal woli spokojnie żuć bambus. Kobieta z Wagi potrzebuje spokoju w swoim życiu. Nigdy nie wdaje się w bójki ani ataki, chyba że jest to absolutnie konieczne. Te spokojne dziewczyny są lubiane przez wielu.

Skorpion – tygrysica

Ten niebezpieczny i nieprzewidywalny drapieżnik może atakować ludzi bez wyraźnego powodu. Podobnie kobieta Skorpion, której zachowanie jest często niezrozumiałe dla innych. Ona bez skrupułów gotowa jest łamać serca, wyruszając na polowanie na mężczyzn. Ale jeśli ta dziewczyna się zakocha, jest gotowa oddać się swojemu mężczyźnie bez śladu.

Strzelec – orka

W wodzie ten przedstawiciel waleni jest niebezpiecznym drapieżnikiem. Są bardzo bystrzy, wiedzą jak prawidłowo zbudować strategię i taktykę polowania. Plany kobiet Strzelca są zawsze genialne i doskonałe. W relacjach z ludźmi orki wykazują szlachetność i nigdy nie atakują, chyba że ich wolność jest ograniczona.

READ
Najlepsze cechy charakteru kobiet o różnych znakach zodiaku

Koziorożec – pies

Pies to oddany zwierzak, gotowy wszędzie podążać za swoim właścicielem, bawić się z dziećmi i pilnować domu. W zachowaniu dziewczynki Koziorożca są podobieństwa: wszystkie jej działania mają na celu uszczęśliwienie bliskich i zapewnienie dobrego samopoczucia w domu. Jest gotowa oddać wszystko dla swojej rodziny.

Wodnik – fretka

Mały drapieżnik jest w stanie w sekundę wywołać prawdziwe zamieszanie. Zachowanie dziewczynki urodzonej pod znakiem Wodnika jest równie nieprzewidywalne i zmienne. Nie próbuj przewidywać jej działań: wszystkie jej ataki są nagłe i szybkie, nie da się ich powstrzymać. Najlepszym sposobem na zachowanie bezpieczeństwa w związku z Wodnikiem jest udawanie, że wszystko jest w porządku i nic niezwykłego się nie dzieje.

Ryby – lis

Ta przebiegła piękność jest podstępnym manipulatorem. Jest słodka i niebezpieczna. Niewielu ludziom udaje się oswoić lisa. Wszystkie te cechy są nieodłączne od kobiet Ryb. Są atrakcyjni i wiedzą, jak zrobić dobre wrażenie, ale ich bystry umysł jest zdolny do podstępnych planów. To utalentowane aktorki. W domu Ryb wszystko podlega ich pragnieniom.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: