Jakie 4 znaki zodiaku są najbardziej czułe i kochające?

Czy twoje życie jest jak melodramat czy pełne samotności? W zależności od znaku zodiaku ludzie zakochują się częściej lub rzadziej. Który z przedstawicieli kręgu zodiaku jest najbardziej kochający? Odpowiedź na pewno Cię zaskoczy.

Każdy znak zodiaku ma swój własny charakter. Niektórzy są porywczy, inni są niecierpliwi. Niektórzy ciągle zmieniają partnerów, podczas gdy inni szukają długotrwałych relacji. Powiemy Ci, które znaki zodiaku zakochują się częściej niż inne.

Znak zodiaku lew

Leo szybko traci głowę z powodu pięknych zalotów i ciągłego flirtowania w jego kierunku. Zdjęcie © Freepik / Vectorium

Leo szybko traci głowę z powodu pięknych zalotów i ciągłego flirtowania w jego kierunku. Zdjęcie © Freepik / Vectorium

Leo są poszukiwaczami uwagi. Szybko przyciągną je ci, którzy poświęcą im cały swój czas. Ponieważ zwracanie uwagi na ich królewską osobę sprawia, że ​​czują się wyjątkowi. Ludzie tego ognistego znaku zodiaku lubią czuć trzepotanie w klatce piersiowej i trochę podniecenia. Lwy obdarzony nie tylko umiejętnością szybkiego zakochania się, ale także umiejętnością nie cierpienia wyrzutów sumienia, gdy opuszczają partnera. Szybko tracąc głowę z pięknych zalotów i ciągłego flirtu, przedstawiciele tego znaku zodiaku mogą popełniać błędy i znaleźć się w nieprzyjemnych sytuacjach. Z biegiem czasu, zdając sobie sprawę, że jest lepiej niż już masz, nie możesz znaleźć bratniej duszy, Lwy przestają się rozglądać. I dopóki tak się nie stanie, nieustannie pędzą od jednego wybranego do drugiego.

Znak zodiaku Ryby

Ludzie znaku zodiaku Ryby marzą o bajkowej historii miłosnej i szukają książąt i księżniczek. Zdjęcie © Freepik / Vectorium

Ludzie znaku zodiaku Ryby marzą o bajkowej historii miłosnej i szukają książąt i księżniczek. Zdjęcie © Freepik / Vectorium

Ludzie tego wodnego znaku zodiaku marzą o bajecznej historii miłosnej. Mogą się zakochać raz za razem, próbując znaleźć parę, która pasuje w 100%. Romantyczny i pomysłowy, zmysłowy Ryby przyciągnąć otaczających Cię ludzi. Na początku komunikacji mogą być nieco powściągliwi i ostrożni. Ale to tylko z powodu strachu przed poparzeniem i cierpieniem. Przyzwyczajając się do osoby, Ryby pozwalają zbliżyć się do siebie i zobaczyć je z namiętną i wrażliwą naturą. Ale jest też druga strona: zakochując się i płonąc uczuciami, Ryby mogą stać się przywiązanymi, współzależnymi ludźmi, którzy nie mogą przeżyć nawet minuty bez partnera.

Znak zodiaku Strzelec

Człowiek znaku zodiaku Strzelec potrzebuje ciągłej różnorodności, dlatego zmienia partnerów jak rękawiczki. Zdjęcie © Freepik / Vectorium

Człowiek znaku zodiaku Strzelec potrzebuje ciągłej różnorodności, dlatego zmienia partnerów jak rękawiczki. Zdjęcie © Freepik / Vectorium

READ
8 ćwiczeń na pozbycie się pucołowatych policzków i uzyskanie wyraźnych konturów

Co sprawia, że ​​ten ognisty znak zodiaku jest tak inny i dlaczego zawsze jest w nim ktoś zakochany? Ludzie-Strzelec emanują nieustannym optymizmem, co czyni je atrakcyjnymi w oczach innych. Są dowcipni, wyluzowani i mają dość proste usposobienie. Dlatego łatwo jest zacząć im współczuć, nie zawsze nawet zdając sobie z tego sprawę. Sami Strzelcy są dość kochliwi, ważne są dla nich wybuchy emocji. Osoba tego znaku zodiaku potrzebuje ciągłej różnorodności, dlatego dostrzega nowe i nowe hobby dla różnych osobowości.

Najbardziej zakochanych przedstawicieli wszystkich 12 znaków zodiaku można nazwać Bliźniętami. Zdjęcie © Freepik / Vectorium

Najbardziej zakochanych przedstawicieli wszystkich 12 znaków zodiaku można nazwać Bliźniętami. Zdjęcie © Freepik / Vectorium

Ci ludzie z żywiołów Powietrza są wietrzni we wszystkim, łącznie z miłością. Być może dokładnie Bliźnięta można nazwać najbardziej miłosnym ze wszystkich przedstawicieli koła zodiaku. Są zafascynowani szybciej niż inni i mogą nawet nawiązywać nowe relacje bez zrywania starych. Chociaż częściej starają się nie ukrywać zdrad i od razu mówią swoim bratnim duszom, że nie są już w drodze. Nosiciele znaku zodiaku Bliźnięta są bardziej zainteresowani przypadkowymi, ulotnymi hobby niż długotrwałymi związkami. Dlatego rozpoczynając romans z taką osobą, z góry oczekuj, że będzie niepoważny do końca. Żyjąc dla siebie i po prostu ciesząc się uwagą i ciepłem płynącym od wybrańca, Bliźnięta uciekną ze związku, gdy sprawy staną się zbyt skomplikowane.

Najbardziej kochliwy znak zodiaku - kim on jest?

Referencyjny monogamiczny. Panny z reguły szczerze zakochują się raz w życiu, i to nie tylko w nikim, ale we własnym partnerze. Z którymi żyliśmy już w pełnej harmonii od dziesięciu czy piętnastu lat i upewniliśmy się, że wybór był słuszny. Ale to w rzeczywistości wcale nie oznacza, że ​​Dziewice są monogamicznymi purytanami. Dokładnie odwrotnie: każdy Strzelec zazdrości różnorodności życia seksualnego Panny. Po prostu nie musisz, wiesz, mylić ciepła z miękkim: miłość to całkowite zaufanie, a relacje są powodem, aby rozciągnąć mózg i rozproszyć poziom hormonów. Oczywiście z punktu widzenia Panny.

11 miejsce – Koziorożec

Kliknij i zobacz

Koziorożce zakochują się nie w osobie, ale w ideale, który wymyślili dla siebie jako dziecko i dopracowali do perfekcji przez wiek przyzwolenia na seks. Tylko ci, którzy dopasują standard do ostatniej linii, mają szansę stać się obiektem miłości Koziorożca. Co ciekawe, Koziorożce prędzej czy później znajdują taką osobę w taki czy inny sposób. Niestety wszystkie inne szanse są bliskie zeru.

READ
7 zasad etykiety, które wiele osób łamie

10. miejsce – Skorpion

Kliknij i zobacz

Nagle! Reputacja najbardziej kochającego znaku przylgnęła do Skorpionów na darmo: zakochują się niezwykle rzadko, ale trafnie. Do śmierci. W ogniu tej pasji zwykle płonie zarówno obiekt miłości Skorpiona, jak i osoby postronne, a ci, którzy przeżyli, latami dyskutują o tej sprawie, a potem straszą nią swoje prawnuki. Ale tak naprawdę przeciętny Skorpion aranżuje tylko kilka takich apokalipsy, a potem zakochuje się bardzo poważnie, żeni się i pozostaje wierny partnerowi do końca swoich dni. Oczywiście bardzo za to dziękuję.

9 miejsce – Baran

Kliknij i zobacz

Niektórym może się wydawać, że Baran zawsze zakochuje się od pierwszego wejrzenia, ale to wrażenie jest zwodnicze: gdzieś w głębi duszy te uparte owce są nieśmiałymi barankami i boją się silnych uczuć, co nie jest zaskakujące: miłość jest jedyne uczucie, które może sprawić, że Baran będzie wrażliwy. Dlatego Baran przez długi czas patrzy na przedmiot swojej przyszłej pasji, zastanawia się nad wszystkimi zaletami i wadami, a dopiero potem idzie do barana. A potem łatwiej ich zabić niż ich powstrzymać.

8. miejsce – Rak

Kliknij i zobacz

Wielbłąd ma dwa garby, ponieważ życie to walka (s). Raki boją się miłości, bo kto wie, ta miłość wywróci cały spokojny świat Raka do góry nogami, kto jej potrzebuje? Nie potrzebujesz raka. Z drugiej strony, wszechświat stworzył niesamowicie zakochanych Raków: w każdej przypadkowej sympatii Raki widzą wielką i czystą miłość aż do grobu. Przypadek, gdy oboje chcecie i kłujecie, a zatem Raki przez całe życie trzymają się w stalowych szponach, a nocą nawadniają poduszkę łzami nieodwzajemnionej miłości.

7 miejsce – Byk

Kliknij i zobacz

Reputacja wiernych monogamistów nie oszuka naszej Magicznej Kuli, dlatego Byk nie zajmuje dwunastego miejsca, a siódme. Zakochują się często i dość szybko: najważniejsze jest zaangażowanie się w historię, a później można ocenić obiekt miłości. Pewnego dnia. A raczej nigdy, bo Byk nikomu nie mówi o swojej miłości. Łącznie z obiektem miłości. Chce związku, ale to jest zbyteczne. Z drugiej strony Byk zakochuje się w motylach w brzuchu, a nie w tej nudnej grze małżeńskiej z głupimi zasadami.

6. miejsce – Wodnik

Kliknij i zobacz

Centralne miejsce w horoskopie miłosnym zajmuje Wodnik – jedyny znak, który nie może zdecydować, gdzie się udać – do mądrego lub pięknego. Wodniki albo zakochują się w pierwszej napotkanej osobie, albo przez lata ostrożnie przechodzą przez idealne opcje, mrucząc do siebie: „Cokolwiek się stanie, co?” Ważne jest, aby zrozumieć, co następuje: nie są to różne Wodniki. To ten sam Wodnik, tylko zmieniła się jego faza. A kiedy kolejna „zmiana zmiany” – nikt nie wie. Wodnik w tym.

READ
Matka zastępcza urodziła dwóch chłopców: jedno z dzieci okazało się biologicznym synem

II miejsce – Ryby

Kliknij i zobacz

Ryby zawsze szukają miłości, bo bez tej miłości czują się wyrwane z wody: jeśli Rybka nie jest zakochana, to nie oddycha i nie żyje. Ale cielesność obiektu miłości to dodatkowa opcja: jeśli w pobliżu nie ma odpowiedniej osoby, Ryby zakochują się w swojej własnej fantazji i tak się uspokajają. Tak, ten histeryczny napad miłosny o „po podbiegu, skoczę z klifu” (c) – to jest spokój w ich rozumieniu, wszyscy dobrze myśleliście.

4 miejsce – Lew

Kliknij i zobacz

Wspaniałe Lwy prawie nie znalazły się w pierwszej trójce tylko z jednego powodu: wszyscy zakochują się we Lwowie, więc częściej akceptują miłość niż sami się zakochują. Oznacza to, że otrzymują miłość około 38 razy dziennie, a sami zakochują się trzy razy w tygodniu. Ponieważ Lwy bez miłości więdną, suszą i odklejają ogony. Na szczęście Lwy nie tylko zakochują się w błyskawicznym tempie, ale także tak szybko tracą zainteresowanie obiektem swojej miłości, że czasami nie mają nawet czasu, aby go poznać. Dlatego cała ludzkość nie czołga się za nimi z obrączkami w zębach. Ci głupcy po prostu nie mieli czasu, aby zdać sobie sprawę, że genialne Lwy ich kochają.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: