Jaki będzie związek z kobietami o różnych znakach zodiaku

Jaki będzie związek z kobietami o różnych znakach zodiaku

Każda kobieta jest wyjątkowa, a relacje z nią będą się rozwijać po swojemu.

Znak zodiaku kobiety może ci powiedzieć, jak manifestuje się w związku, co lubi, a co ją odpycha, co znaczy dla niej miłość i jaka jest w łóżku.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak to jest umawiać się na randki i budować relacje z kobietą, poszukaj wskazówek w jej horoskopie.

Baran Kobieta

jen-5.jpg

Kobieta Barana dąży osiągaj wyżyny nie tylko w swojej karierze, ale także w życiu osobistym. Będzie czekać na idealnego partnera i nie wejdzie zbyt szybko w poważny związek.

Chociaż uwielbia zwracać uwagę na swoją osobę, potrzebuje wyzwania. Na pierwszym etapie randki cała przyjemność dla niej leży w podboju mężczyzny. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jaka jest piękna, więc nie ma sensu zasypywać jej bez końca komplementami. Swoimi działaniami musisz pokazać, jak bardzo jest dla ciebie pożądana.

Potrzebuje partnera, który jest gotów robić dla niej śmiałe rzeczy, nie odbierając jej wodzy władzy.

Kobieta Baran jest nieustraszona w miłości i życiu.. Kiedy zdobędziesz jej serce, otwarcie opowie ci o swoich uczuciach. Choć wygląda na pewną siebie, ta kobieta uwielbia być pielęgnowana i pielęgnowana. Ale tutaj najważniejsze jest, aby nie przesadzać, w przeciwnym razie natychmiast straci zainteresowanie tobą.

Potrzebuje silnego mężczyzny, który jest gotów podjąć wyzwanie, ale jednocześnie nie będzie tolerował partnera, który będzie próbował ją kontrolować lub ustalać własne zasady.

Relacje z kobietą Barana są zawsze interesujące i ekscytujące.. Raczej nie usiedziesz w jednym miejscu, ponieważ jest pełna energii i uwielbia przygody. Dotyczy to zarówno jej relacji z ludźmi, jak i zachowania w łóżku.

Jest bardzo namiętna i ciekawska, zawsze gotowa na eksperymenty w życiu intymnym, dlatego warto od czasu do czasu dodać do swojego związku ziarenka pieprzu.

Byk Kobieta

jen-4.jpg

Kobieta Byk jest uziemiony, odpowiedzialny i cierpliwy przyjaciel. Szuka partnera na całe życie i nie powinieneś się z nią spieszyć.

Musisz okazać jej bezgraniczne oddanie, nie zmuszając jej do natychmiastowego podjęcia decyzji. Miłość to dla niej długi proces, więc musisz dać jej czas i przestrzeń, aby poczuła, kiedy jest gotowa.

Nie powinieneś od razu wyznawać swoich uczuć kobiecie Byk. Flirtuj i drażnij ją, aby twój związek nie wydawał się jej zbyt łatwy.

Choć jest bardzo zmysłowa, a mężczyźni od razu mają ochotę ją uwieść, w głębi duszy pragnie, abyś oparł się jej wdziękom. Jeśli nie jesteś obojętny na kobietę Taurus, nie powinieneś od razu ciągnąć jej do łóżka. Traktuj związek z nią jako grę wstępną i czekaj na odpowiedni moment na intymne połączenie.

Jeśli Byk zdecydował, że jesteś dla niej idealnym partnerem, ona nigdy się nie wycofa. Potrafi być zaborcza i bardzo zazdrosna o swojego mężczyznę.

Na zaufanie, podobnie jak na jej miłość, trzeba zasłużyć, a to właśnie ceni ponad wszystko.

Kiedy już zdobędziesz jej zaufanie, będzie uczciwa i lojalna wobec ciebie do końca. Ale jeśli ją zdradzisz, natychmiast odpowie ci w naturze.

Uwielbia być rozpieszczana. Romantyczny wieczór w restauracji przy dobrym winie to idealna randka dla kobiety Byka. Nie zapomnij o małych przejawach uwagi. Kup jej kwiaty, podaruj jej kurtkę, jeśli zmarznie, trzymaj ją za rękę.

Chociaż niektórzy zarzucają kobietom Taurus, że są zbyt materialistyczne, w rzeczywistości potrzebuje niezawodności i stabilności.

Uwielbia dotykać, pieścić i całować. Sama kobieta Byk jest bardzo uważna, więc musisz od czasu do czasu pozwolić jej się o siebie troszczyć i wykazywać instynkt macierzyński.

Bliźnięta Kobieta

jen-9.jpg

Kobieta Bliźnięta – najbardziej nieprzewidywalny towarzysz według znaku zodiaku.

READ
Ocena najlepszych OJCÓW według znaku zodiaku

Z łatwością oczarowuje ludzi i uwielbia flirtować. Bądź gotowy na rywalizację, jeśli chcesz ją zdobyć.Zawsze otaczają ją fani, których pociąga jej urok i dowcip. Jest doskonałą rozmówczynią, zawsze gotową opowiedzieć wiele zabawnych historii i rozśmieszyć publiczność.

Trudno będzie zdobyć jej miłość, ale warto. Jest kapryśna. Czasami wydaje się, że jest w tobie zakochana po uszy, a po chwili staje się zupełnie obojętna. Jest to część jej dwoistej natury i musisz nauczyć się z tym żyć. Przygotuj się na to, że łatwo może zmienić zdanie, nawet jeśli wcześniej twierdziła, że ​​jest odwrotnie.

Umiejętność prowadzenia z nią ciekawej rozmowy jest jednym z najlepszych sposobów na zdobycie jej serca. Uwiedź ją dowcipami i sprytem. Flirtuj, ale nie flirtuj, daj się oczarować.

Nigdy jej nie złość, nie testuj ani nie ignoruj. W tym przypadku zobaczysz zupełnie inną stronę jej charakteru. Może stać się wyjątkowo drażliwa, wybuchowa i nerwowa.

Ogólnie rzecz biorąc, kobieta Bliźniąt jest hojny i mądry przyjaciel.

Życie intymne z nią nie będzie nudne. Ma wyobraźnię, nie lubi rutyny i jest gotowa spróbować wszystkiego z odpowiednim partnerem.

Kobieta z rakiem

jen-1.jpg

Wyjątkowa intuicja Kobieta z rakiem umie słuchać uczuć swoich i innych ludzi. To naprawdę złożona kobieta, którą trudno rozpoznać. Ale wynika to z jej głębokich emocji i wrażliwości.

Pragnie być podbita, a miłość jej życia czeka. Najlepszym sposobem na nawiązanie z nią relacji jest zwracanie uwagi na jej słowa i uczucia.

Rodzina i przyjaciele mają dla niej ogromne znaczenie.. Będziesz musiała częściej okazywać im szacunek i sprawiać przyjemność jej bliskim. Kiedy wpuści cię do swojego świata, zrobi wszystko, co w jej mocy, aby utrzymać związek.

Nie zakochuje się tak szybko. Najpierw musisz traktować ją z szacunkiem i zdobyć jej zaufanie. Jeśli ją pokonałeś, pozostaniesz w jej sercu na zawsze. Ale jeśli ją zdradzisz, nigdy tego nie zapomni.

Jest bardzo kochająca, tęskni za głębokim związkiem emocjonalnym. i nie będzie marnował czasu na przelotne połączenia.

Kobieta z rakiem jest bardzo współczująca i zawsze znajdziesz wsparcie i wsparcie na jej twarzy w trudnych czasach. Jest troskliwa i gotowa chronić swoich bliskich przed wszelką niesprawiedliwością. Czasami może odgrywać rolę mamusi i brać za dużo.

Aby ją zdobyć, musisz połączyć się z nią na poziomie emocjonalnym. Potrzebuje partnera, z którym będzie czuła się komfortowo i pewnie, by móc otworzyć się przed nim w łóżku.

Lew Kobieta

jen-8.jpeg

Kobieta Lew jest ognista, pewna siebie i urocza kobieta. Poza tym jest bardzo hojna i życzliwa. Jedyne, czego ona chce, to twojego uwielbienia, oddania i umiejętności docenienia jej.

Jeśli jej to dasz, będzie idealną partnerką życiową. Jeśli pozbawisz ją najważniejszej rzeczy, trafisz na czarną listę i nie będziesz już mógł jej zwrócić.

Chociaż chce być jedyną dla mężczyzny, kiedy się zakochuje, jest również gotowa hojnie obdarować mężczyznę swoją miłością. Jest bardzo lojalna i nigdy nie będziesz musiał wątpić w jej uczucia.

Aby była szczęśliwa, wystarczy jak najczęściej zadowalać jej ego i nigdy nie próbuj wzbudzać w niej zazdrości. Z drugiej strony nie będzie tolerować niewolniczego kultu i oczekuje, że mężczyzna będzie jej równy we wszystkim.

Kobieta Lwa jest pełna energii i szybko wszystkim się nudzi. Aby wnieść do swojego życia spontaniczność, trzeba od czasu do czasu podróżować z nią, uczęszczać na zajęcia rekreacyjne i utrzymywać ją w dobrej formie. Nie bądź nachalny, inaczej szybko się tobą zmęczy.

Львица очень раскованная, уверенная в себе и в своем теле. Potrafi stać się inicjatorką w łóżku i być asertywna, ale w głębi duszy pragnie silnego mężczyzny, który weźmie wodze w swoje ręce.

READ
12 błędów, przez które kobieta źle wygląda na zdjęciu

Panna

jen-3.jpg

Na zewnątrz zimna Panna wydaje się nieco odległa i powściągliwa. Będziesz potrzebował trochę czasu, aby znaleźć do tego podejście.

Jest dowcipna i sarkastyczna, ale nie zwracaj uwagi na jej zastrzyki. Najprawdopodobniej była w tobie zakochana od dawna, jeśli widzisz to za jej zgryźliwymi uwagami.

Jest jeden sekret, który starannie skrywa: w głębi duszy jest bardzo delikatna i wrażliwa, a jej zachowanie to tylko sposób na ochronę.

Kobiety z Panny są bardzo praktyczne, skrupulatne i trochę perfekcjonistki.. Może wydawać się niewzruszona, a nawet pozbawiona emocji, ale potrzebuje czasu, aby się otworzyć i pokazać swoją miłość.

Nie lubi pustych gadek, dlatego warto zaopatrzyć się w wiedzę i pobudzić ją intelektualnie.

Panna jest w stanie wybaczyć, ale bardzo rzadko o czymś zapomina. Często jest to wynikiem lęku przed miłością i niechęci do poczucia bezbronności. Ta kobieta nie jest tak łatwa do zbliżenia się do mężczyzny, a jeśli masz szczęście, nie powinieneś jej używać do złych celów.

Zawsze zauważa, kiedy mężczyzna próbuje coś dla niej zrobić, docenia wszystkie jego gesty i jest gotowa dołożyć wszelkich starań w związku. Warto pamiętać, że bardzo dba o wszystko, od pracy po rodzinę i przyjaciół.

Pozwól jej się zrelaksować i poczuć komfortowo w Twojej obecności. Potrafi być bardzo zmysłowa w łóżku, ale gdy tylko wywrzesz na niej presję, odejdzie bez żalu.

Waga Kobieta

jen-6.jpg

Waga Kobieta łatwy, uroczy i towarzyski. Rozmowa z nią zawsze jest przyjemnością, aw jej obecności nie będziesz musiał się denerwować i spięć.

Nie wywieraj na nią zbyt dużej presji na początku związku i nie żądaj podjęcia decyzji. Może długo zastanawiać się, czy powinna nawiązać z tobą związek, ale warto czekać.

Kobieta Wagi ceni sobie piękno i ma wyjątkowy gust.. Doceni pójście do galerii lub eleganckiej restauracji. Bądź przygotowany na to, że rzadko jest sama, ponieważ ma szerokie grono znajomych. Jednak nie ma wielu prawdziwych przyjaciół i bardzo uważa, komu ufa.

Chociaż może nie okazywać publicznie swoich uczuć, za zamkniętymi drzwiami jest jedną z najbardziej kochających kobiet w zodiaku. Kiedy ta kobieta znajdzie odpowiedniego partnera, pozostaje mu wierna. Jeśli wydaje ci się, że patrzy w bok, jesteś dla niej tylko tymczasowym schronieniem.

Wie, jak się opiekować przewidzieć wszystkie pragnienia człowieka, ale od czasu do czasu był też dobry w manipulowaniu emocjami.

Życie intymne odgrywa dla niej ważną rolę, a to, co dzieje się w łóżku, podnosi do rangi sztuki. Poszukuje doświadczonego mężczyzny, który potrafi ją podniecić nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.

Kobieta Skorpion

jen-7.jpg

Kobieta Scorpio jest tym tajemniczym nieznajomymw której zakochują się mężczyźni, mają na jej punkcie obsesję, ale tak naprawdę nigdy jej nie poznają.

Innych pociąga nie tylko jej seksualność. Dla mężczyzn wydaje się trochę niebezpieczna i może im być trudno wyjaśnić, co dokładnie ją pociąga.

Chociaż jest wystarczająco pewna siebie, ta kobieta często jest skryty i powściągliwy. Wszystko zachowuje dla siebie i nigdy nie wiesz, co dzieje się w jej duszy. Nawet jeśli wydaje się otwarta i towarzyska, wiele pozostaje ukrytych przed wścibskimi oczami.

Jeśli dzieli się z tobą tajemnicą, wyznaje pewne myśli i uczucia, naprawdę jesteś dla niej ważny i zasłużyłeś na jej zaufanie.

Kobieta Scorpio jest uparta i nieugięta w swoich pragnieniach.. Nie będzie miała nic przeciwko objęciu przewodnictwa w twoim związku.

Najlepszym sposobem na to, aby się otworzyła, jest rozmowa z nią po intymności. Relacje intymne mają dla niej ogromne znaczenie i bez nich nie wyobraża sobie życia. To najbardziej zmysłowy znak Zodiaku, ale nie spodziewaj się, że wpadniesz do jej łóżka w ten sposób.

READ
4 pomysły na uzyskanie odpowiedniego monochromatycznego wyglądu

Musi być całkowicie pewna swojego partnera, aby dopuścić go do swojego ciała. Z nią poznasz prawdziwą pasję, ale może użyć intymności jako broni, za pomocą której będzie cię kontrolować.

Jeśli się w tobie zakochała, będziesz jedyną dla niej, dla której zrobi wszystko, co możliwe i niemożliwe. Ale jeśli ją zdradzisz lub skrzywdzisz, zemści się na tobie bardzo okrutnie i nigdy więcej jej nie zobaczysz.

Strzelec Kobieta

jen-12.jpg

Zabawny, zalotny, towarzyski, ciekawy, energiczny i pełen humoru. Będziesz musiał ciężko pracować, aby nadążyć za kobietą Strzelca. Nie będziesz się nudzić, ale czasami będziesz zmęczony.

Nie wyobraża sobie życia bez nowej wiedzy i ciekawych doświadczeń. Odległe kraje, egzotyczna kuchnia, skoki spadochronowe – wszystkiego chce spróbować. Swoim światłem i optymizmem oświetla otaczającą ją przestrzeń.

Ta kobieta ceni swoją wolność. Najszybszym sposobem na jego utratę jest próba ograniczenia go i postawienie pewnych wymagań.

Chociaż uwielbia flirtować, jeśli naprawdę kocha mężczyznę, a on od czasu do czasu zechce dać jej wolność, będzie mu oddana i zawsze do niej wróci. Po prostu potrzebuje czasu, kiedy może robić tylko to, co chce.

Jest bardzo szczera i nie toleruje, gdy jej mózgi są pudrowane.. Она всегда скажет вам то, что думает, и ожидает, что вы тоже будете с ней откровенны. Хотя женщина-Стрелец достаточно открыта в своих мыслях, свои чувства она привыкла выражать не словами, а действиями. Но если вы спросите, что она действительно чувствует по отношению к вам, она не сможет скрывать своих чувств.

Śmiej się przy niej i nigdy nie mów jej, że czas dorosnąć.

Koziorożec Kobieta

jen-10.jpeg

Ta ambitna i zadziorna dama, która wie, jak o siebie zadbać.

Przebicie się przez jego ściany zajmuje trochę czasu. I choć wydaje się zimno, to tylko zwodnicze wrażenie. Jeśli zdobędziesz jej serce, jest w stanie zmienić się w troskliwą i uważną kobietę.

Nie jest zbyt romantyczna., ponieważ jest przyzwyczajona do demonstrowania swoich uczuć za pomocą działań. Nawet jeśli wydaje się bardzo niezależna, nadal potrzebuje silnego mężczyzny. Ale potrzebuje gwarancji – emocjonalnej i finansowej. Nie można powiedzieć, że jest materialistką, ale musi wiedzieć, że mężczyzna jest w stanie o nią zadbać.

Ważne jest, aby kobieta Koziorożca wiedziała, że ​​jest dla ciebie ważna i że jesteś gotowy jej pomóc, kiedy tego potrzebuje. Nigdy się przed tobą nie otworzy, dopóki nie będzie pewna szczerości twoich uczuć. I tak, oczekuje, że będziesz stabilny finansowo. Ale nie powinieneś uważać jej za powierzchowną, ona po prostu musi poczuć niezawodność swojego partnera.

Ta kobieta zawsze pomoże człowiekowi odnieść sukces w życiu, a w jej twarzy zawsze znajdziesz wsparcie i motywację.

Zwraca uwagę na fizyczną stronę związku, która powoli, ale pewnie się rozpala.

Kobieta Wodnika

jen-2.jpg

Ta kobieta nie poddaje się logicznemu wytłumaczeniu. Jest dziwaczna i trochę ekscentryczna.

Rozmowa z nią nigdy nie jest nudna. Kobieta Wodnika jest nieprzewidywalna i podnieca umysły mężczyzn.

Potrzebuje ciągłej zmiany scenerii, a ty będziesz musiał ją czymś zaskakiwać. Lubi wyróżniać się z tłumu, więc żeby przyciągnąć jej uwagę, trzeba się jakoś odróżnić od reszty.

Zachowaj spokój i spokój w kontaktach z nią i nie wymagaj zbyt wiele uwagi i czasu. Cieszy się swoją niezależnością i ważne jest, by czuła, że ​​w Twojej obecności może po prostu być sobąи.

Chociaż kobieta Wodnik nie lubi przywiązywać się do mężczyzny, jest gotowa poświęcić swoje życie temu, kogo uważa za ideał. Przywiązuje dużą wagę do szacunku. Zawsze traktuj ją z szacunkiem i nie trać tego nastawienia.

READ
11 sekretów urody, którymi nikomu nie spieszy się dzielić

Fizyczna strona związku jest dla niej nierozerwalnie związana z intelektualną. Lubi próbować wszystkiego co nowe i oryginalne w łóżku i jest gotowa łamać wszelkie znane zasady.

Ryby Kobieta

jen-13.jpg

Wnikliwa i rozważna kobieta Ryby może być bardzo trudna do zrozumienia.. Umie wczuć się w empatię i wszystko czuje na bardzo głębokim poziomie, choć nie zawsze jest gotowa otworzyć swoje serce.

Może przetestować cię przed wyznaniem swoich uczuć i nie zawsze będzie otwarcie mówić o tym, czego chce i jak się czuje.

Będziesz musiał zrobić pierwszy krok, ale nie jest to trudne, ponieważ te kobiety są bardzo miękkie i przyjazne. Гораздо труднее будет добиться ее расположения, но если вы будете к ней внимательны, это не составит никакого труда.

Umie słuchać. Otwórz się na nią i pozwól jej lepiej poznać siebie. Gdy tylko ją zainteresujesz, z łatwością otworzy przed tobą swoją duszę.

Dowiesz się jak bezinteresowny, opiekuńczy i responsywny.

To idealna wybranka na długi związek i jest gotowa poświęcić Ci całe swoje życie, jeśli Twoje uczucia do niej są poważne. Nigdy nie będziesz z nią samotny, ponieważ ona umie słuchać i czuje to, co czujesz. Zrobi wszystko, abyś był szczęśliwy i pokazał, jak bardzo jesteś dla niej ważny.

Kobieta Ryba jest bardzo romantyczna, więc nie zapomnij wręczyć jej kwiatów i od czasu do czasu zaskoczyć ją niespodzianką.

Nigdy jej nie zaniedbuj ani nie traktuj surowo. Jeśli poczuje, że nie jest szanowana, wasz związek może się szybko zakończyć.

23 lutego, 5:29 | Jekaterina Borodina Jekaterina Borodina Stowarzyszenie Dziennikarzy 121 661

Astrologowie opowiadali, jak mężczyźni widzą swoich wybranych, w zależności od daty urodzenia.

Jak czują się mężczyźni w związkach z kobietami o różnych znakach zodiaku

Zdjęcie: Depositphotos / Maridav

Każda osoba ma swoje zalety i wady. Te cechy osobowości są zazwyczaj najlepiej znane najbliższym osobom, takim jak rodzice, przyjaciele z dzieciństwa lub znaczące inne osoby. W szczególności twój młody mężczyzna będzie mógł ci powiedzieć o tobie jeszcze więcej niż ty sam o sobie wiesz. Astrologowie są pewni, że znaki zodiaku odzwierciedlają również cechy głównego bohatera, a przy pomocy tej wiedzy można założyć, że mężczyźni czują się w związkach z kobietami o różnych znakach zodiaku.

Przedstawiciele tego znaku tworzą wokół siebie prawdziwą ekstrawagancję namiętności. Dziewczyny Barana są ekstrawertykami, uwielbiają hałaśliwe towarzystwa i zabawę. Takie panie są szczere i uczciwe. Zaufanie i bezpośredniość w związkach to ważne wytyczne dla Barana, więc każde kłamstwo może natychmiast zniszczyć nawet silne uczucia. Czasami mężczyźni męczą się nadmierną aktywnością Barana, a ich chęć mówienia prawdy osobiście często może boleć.

Powściągliwa i skromna dziewczyna Byka nie wpuszcza od razu mężczyzny do swojego wewnętrznego świata. Ta izolacja może niektórych odstraszyć, ale najlepiej, dlaczego dziewczyny Taurus potrzebują osoby, która nie jest gotowa zaakceptować ich takimi, jakimi są? Wytrwałość i pracowitość przedstawicieli tego znaku zodiaku jest równie godna pochwały i nagany. Może się okazać, że dziewczyny Taurus będą zbyt zajęte pracą, aby poświęcić trochę czasu swojemu małżonkowi. Ponadto pragnienie tego znaku zodiaku, aby utrzymać wszystko pod kontrolą, często sprawia, że ​​jest dominujący.

Bliźnięta

Ten znak zodiaku słynie z łatwego charakteru i łatwości komunikacji. Taka dziewczyna żartobliwie podbija serca wielu mężczyzn, zawsze jest z nią ciekawie. Jednocześnie jednak przedstawiciele tego znaku zodiaku często zmieniają swój nastrój, co może denerwować mężczyzn skłonnych do bardziej stabilnego zachowania.

READ
Co cenią znaki zodiaku w związku?

Najlepiej nadaje się do roli żony. Domowy, spokojny i mądry – dlaczego nie kapitan kruchej łodzi relacji pośród burz życia rodzinnego? Jednocześnie przedstawiciele tego znaku zodiaku są czasami bardzo tajemniczy, a za ich ostentacyjnym spokojem można ukryć zazdrość i wątpliwości dotyczące twojej miłości. Mężczyźni powinni częściej komplementować kruche dziewczynki z rakiem i wyznawać im swoją miłość. Jednocześnie należy pamiętać, że obrażona kobieta wodnego znaku zodiaku będzie bardzo mściwa i zyska nieznaną wcześniej siłę.

Urodzeni liderzy, którzy bardzo lubią zwracać na siebie uwagę opinii publicznej. Taka dziewczyna uwielbia chodzić na imprezy i być duszą towarzystwa. Cechuje ją ciągła obecność w towarzystwie, spotkania z przyjaciółmi, a czasem nieumiejętność wysłuchania potrzeb partnera, jeśli nie są one uwzględnione w jej własnych planach. Jednak jednocześnie dziewczyny Leo są bardzo lojalne i będą w stanie zapewnić niezbędne wsparcie w najtrudniejszych chwilach.

Praktyczna, powściągliwa Panna wszędzie dąży do osiągnięcia ideału. Często nie jest z nią łatwo, na przykład może zaaranżować kłótnię o rozrzucone po podłodze skarpetki – bo bardzo lubi porządek i spójność. Jednocześnie przedstawiciele tego znaku zodiaku są bardzo praktyczni, starają się podejmować świadome decyzje i zawsze chętnie służą radą. Panny przyciągają mężczyzn przede wszystkim ich głębokim umysłem i oszczędnością.

Жизнерадостные и влюбчивые Весы принесут своему избраннику немало приятных впечатлений. Эти девушки будут дорожить вашим вниманием и будут счастливы от любого подарка, сделанного от чистого сердца. Такая девушка любит веселые компании и совместные прогулки. Однако, иногда Весы неприятно поражают избранника — они далеки от практичности, частенько ленятся и иногда чересчур сомневаются по всяким мелочам.

Skorpion

Aktywne, celowe, bystre, a do tego wszystkiego panie Scorpio mają doskonałe poczucie humoru, które pomaga im nawiązywać kontakty z innymi. Ale jednocześnie takie kobiety są mściwe, mściwe, a czasem samolubne. Nie zawsze jest łatwo mężczyźnie kontynuować związek ze Scorpions, ale jeśli uda im się znaleźć odpowiednie podejście do swoich pań, te kobiety sprawią, że będą niesamowicie szczęśliwe.

Strzelec

Dziewczyny kochające wolność, co jest zarówno ich plusem, jak i minusem. Zaletą jest to, że mężczyzna może spotykać się z przyjaciółmi kiedy i ile chce i spędzać wolny czas osobno, jeśli chce, bez zbędnych dramatów i napadów złości. Jednak sama Strzelec może również decydować z kim, kiedy i jak się spotkać. Będzie zaciekle bronić prawa do przestrzeni osobistej, więc niektórym szczególnie przywiązanym fanom będzie z nią ciężko.

Koziorożec

Cierpliwe i oddane, a także bardzo miłe kobiety Koziorożca to marzenie niejednego silniejszego seksu. Jednak najpierw musisz zasłużyć na zaszczyt bycia wybraną przez taką kobietę. Dla kibica przygotuje wiele warunków testowych i zadań, w których będzie mogła przyjrzeć się, jaki on jest. Ale w zamian ta kobieta będzie niesamowicie lekkomyślna i zapewni Ci mnóstwo niezapomnianych przygód.

Wodnik

Niezwykła osobowość. Zadziwi swojego wielbiciela swoją bystrą osobowością i niezwykłymi działaniami. Ta dziewczyna uwielbia mistyczne historie i długie rozmowy, a sama jest świetną rozmówczynią. Nie każdy mężczyzna jest w stanie długo wytrzymać z pierwotną kobietą Wodnika, szczególnie ci, którzy kochają domowy komfort i żelbetową stabilność, nie będą jej lubić.

Bardzo natchnione i ciekawe osobowości. Ludzi uderza nie tyle urzekająca otchłań w ich oczach, ile głębia duszy. Na początku związku wydają się kruche i słabe, chcą być chronione i nigdzie nie odpuszczać, ale w momencie kłótni kobiety Ryby mogą pokazać swoją ciemną stronę – staną się okrutne i zimnokrwiste. Ponadto są utalentowanymi manipulatorami i osiągnęli takie wyżyny w tej sztuce, że wybrany z Ryb może długo nie domyślać się, że jego myśli i działania są kontrolowane.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: