Jaka była Melania Trump, zanim została pierwszą damą Stanów Zjednoczonych?

W latach 90. chodziła po wybiegach i brała udział w szczerych sesjach zdjęciowych dla męskich magazynów. W 2000 roku wyszła za mąż za Donalda Trumpa i urodziła jego spadkobiercę. W 2010 roku zniknęła w tle, aby umożliwić mężowi spełnienie jego marzenia. Dowiadujemy się, co działo się z Melanią w latach 2016-2019 oraz jak nowy status „pierwszej damy” wpłynął na nią i jej relacje z prezydentem.

Melania Trump została trzecią żoną spadkobiercy słynnej dynastii, biznesmena i prezentera telewizyjnego Donalda Trumpa. Poznali się w 1988 roku na jednej ze świeckich imprez w Nowym Jorku, a siedem lat później odbył się ich ślub. Na początku 2000 roku para ta była stale pod obserwacją opinii publicznej, a szczegóły romansu Donalda i Melanii były aktywnie omawiane w prasie. I muszę powiedzieć, że dziennikarze mieli o czym dyskutować, ponieważ sam Trump, będąc osobą publiczną i egocentryczną, regularnie podrzucał im nowe tematy do gorących dyskusji. Zadzwonił do stacji radiowej, aby pochwalić się na żywo, że leżał w łóżku obok pięknej Melanii, podarował ukochanej diamenty, w których później pojawiła się publicznie. Odnoszący sukcesy i bogaty biznesmen popisał się swoim top modelem jak godny pozazdroszczenia trofeum. A Melania ucieleśniała wizerunek idealnego towarzysza takiego mężczyzny: atrakcyjny wygląd, nienaganny makijaż i stylizacja, modelowa figura w obcisłej sukience z otwartym dekoltem, szpilki i mieniący się szczęściem uśmiech. Język ciała tej pary był również bardzo wymowny: ciągłe uściski, pocałunki i kontakt dotykowy wskazywały, że w ich związku było „światło”. Jednym słowem, narodziny dziecka niecały rok po ślubie nikogo nie zaskoczyły. Kiedy urodził się mały Barron, Melania całkowicie poświęciła się obowiązkom macierzyńskim. Jednocześnie bardzo szybko wróciła do formy po porodzie, co z zachwytem odnotowali fani pary.

W 2010 roku Melania od czasu do czasu towarzyszyła mężowi na imprezach towarzyskich, gdzie rozmawiała z wieloma celebrytami, ale uwaga przyszłej pierwszej damy wyraźnie przeniosła się na rodzinę – co było zauważalne na jej oficjalnej stronie na Instagramie (ekstremista zakazana w Rosji). Opublikowała wiele zdjęć z synem, podzieliła się z subskrybentami ujęciami reszty w rodzinnej posiadłości. Kiedy Donald zdecydował się kandydować na prezydenta Ameryki, nie wygłosiła ani jednego szczegółowego publicznego oświadczenia. Jak przystało na wzorową żonę, Melania stanęła za Donaldem, gdy wygłaszał swoje emocjonalne przemówienia z trybun podczas kampanii wyborczej. „Wspieram go we wszystkim” – to jedyne zdanie, jakie udało się wydobyć z niej denerwującym reporterom. Obserwatorzy zauważyli, że poprzednia modelka dobrowolnie zeszła na dalszy plan, „stała się cieniem” męża, przez co uwaga prasy skupiła się wyłącznie na jego osobowości. I ten plan naprawdę zadziałał. Donald Trump otrzymał prezydenturę, o której od dawna marzył.

READ
Siergiej Sznurow spędza czas w towarzystwie nowej dziewczyny

A co z Melanią? Czy ta kobieta, stojąca za swoim mężczyzną z uległym uśmiechem, chciała otrzymać status „pierwszej damy” kraju (a wraz z nim ogromna odpowiedzialność)? Niestety mało kto ją o to pytał. Melania została po prostu postawiona przed faktem. I wielu wciąż jest przekonanych, że nie była na to gotowa. Dlatego w pierwszych miesiącach prezydentury Donalda Trumpa prawie nic nie było słychać o jego żonie. Jednak teraz, po trzech latach, można śmiało powiedzieć, że Melania naprawdę przyzwyczaiła się do nowego statusu. Nie boi się dobierać strojów „z nutą” do wystąpień publicznych, aktywnie promuje własne inicjatywy, projektuje Biały Dom, a na swoim koncie na Instagramie (organizacja ekstremistyczna zakazana w Rosji) opowiada o ważnych społecznie projektach. Niektórzy uważają ją nawet za „szarą eminencję”, która umiejętnie rządzi krajem ręką męża. Oczywiście jej wizerunek wciąż rodzi wiele pytań (na które odpowiedzi być może nigdy nie poznamy), a dziennikarze nazywają ją „najbardziej tajemniczą” pierwszą damą w historii USA. Wiadomo jednak, że do końca 2019 roku Melania Trump zmieniła się z „niewidzialnej” w prawdziwą pierwszą damę, która ma coś do powiedzenia (czytaj także: 10 niezwykłych faktów na temat amerykańskiej pierwszej damy Melanii Trump Rozumiemy, jakie zmiany zaszły w jej wizerunku przez te trzy lata.

Oficjalne konta w mediach społecznościowych

Zanim Melania Trump została pierwszą damą, jej strony na Instagramie (organizacja ekstremistyczna zakazana w Rosji) i na Twitterze były pełne zdjęć z imprez modowych, które przeplatały się z uroczymi zdjęciami rodzinnymi. Nigdy nie odmówiła sobie przyjemności wrzucenia kolejnego selfie na tle luksusowej scenerii letniej rezydencji Trumpa czy nawet szczerego zdjęcia w bikini. Oczywiście po wyborze męża na prezydenta Melania została zmuszona do przemyślenia swojego stylu zarządzania mediami społecznościowymi.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: