Jak żyją najbogatsi spadkobiercy na świecie

Otrzymuj jeden z najczęściej czytanych artykułów na e-mail raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

Fakt, że dla jednych – transcendentalne sny, dla innych – norma. I nie mówimy o locie w kosmos i podróży dookoła świata, ale o bajecznym państwie przekazywanym z pokolenia na pokolenie przez całe dynastie, których kapitał jest tak duży, że o tych ludziach można śmiało powiedzieć, że nie wiedzą, jak liczyć pieniądze. Co więcej, młodzi (i nie tacy) spadkobiercy i spadkobiercy w większości przypadków nadal żyją z odsetek, które bezpiecznie spływają do ich kieszeni z rachunków zamożnych rodziców. Ale to już wystarczy, aby mocno ugruntować się na liście najbogatszych spadkobierców na świecie, których rodzicami są znani biznesmeni, aktorzy, piosenkarze i politycy.

1. Sofia Abramowicz – 11,84 miliarda dolarów

Córka tatusia za miliardy. Zdjęcie: google.com.ua.

Ojcem Sofii Abramowicz jest słynny Roman Abramowicz, biznesmen, inwestor, polityk, który jest właścicielem klubu piłkarskiego Chelsea. Majątek Romana wynosi 11,85 miliarda dolarów, co czyni go najbogatszym człowiekiem w Izraelu, gdzie obecnie mieszka. Pochodzący z Rosji jest również uważany za jedenastego najbogatszego człowieka w swojej ojczyźnie. Uważa się, że nawet bez ogromnego spadku Sophia jest warta ponad miliard dolarów, co czyni ją najbogatszą nastolatką w Wielkiej Brytanii, gdzie tak naprawdę mieszka w posiadłości w Sussex.

2. Maria i Ekaterina Putinowie – 200 miliardów dolarów

Córki Putina. Zdjęcie: atr.ua.

Chociaż całkowity koszt nie został oficjalnie ogłoszony, zrozumiałe jest, że majątek Władimira Putina wynosi około XNUMX mld USD. Co zaskakujące, jest to więcej niż razem wzięte Jeffa Bezosa i Billa Gatesa. Nikt nie wie dokładnie, w jaki sposób osiągnął takie bogactwo, ale możesz być pewien, że pewnego „idealnego” dnia wszystko trafi do jego córek. Jednak prezydent Rosji trzyma swoje życie rodzinne w ścisłej tajemnicy, więc niewiele wiadomo o ich sytuacji ekonomicznej.

3. Hugh Grosvenor – 13 miliardów dolarów

7. książę Westminsteru. Zdjęcie: in.style.yahoo.com.

Hugh Richard Louis Grosvenor, znany również jako 7. książę Westminsteru, jest obecnie najbogatszym człowiekiem na świecie w wieku poniżej trzydziestu lat. Jako syn Natalii Grosvenor i Geralda Grosvenora, 6. księcia Westminsteru, Hugh uzyskał tytuł księcia Westminsteru po śmierci ojca. Odziedziczył także imponujące trzynaście miliardów dolarów, a także duże fundusze powiernicze dla swojej siostry. Obecnie Hugh pełni obowiązki księcia Westminsteru, nie dbając o pieniądze.

READ
20 sławnych dzieciaków, które są piękniejsze niż ich rodzice

4. Sam Branson – 4,9 miliarda dolarów

Spadkobierca założyciela Virgin. Zdjęcie: pagesix.com.

Richard Branson zgromadził w swojej karierze ponad 4,9 miliarda dolarów dzięki swoim przedsiębiorczym wyczynom w Virgin. Założyciel Virgin ma dwoje dzieci, Sama i Holly, które ostatecznie odziedziczą jego fortunę. Branson był szczególnie bystry w swoich interesach, zarządzając swoim imperium przez złożoną serię zagranicznych trustów i korporacji. Dziś przyznał się do bycia „wygnańcem podatkowym”, a nawet podarował swoje brytyjskie obywatelstwo, aby zaoszczędzić miliony na podatkach. Zarówno 33-letni Sam, jak i 37-letnia Holly są aktywni w imperium biznesowym swojego ojca.

5. Paris Hilton – 300 milionów dolarów

Świecka lwica. Zdjęcie: rumourjuice.com.

Wszyscy słyszeliśmy o Paris Hilton, spadkobierczyni rodzinnej firmy Hilton Hotel. Słynna marka pomogła Hiltonowi w jej własnych przedsięwzięciach biznesowych. Oprócz pojawiania się w programach reality TV, Paryż ma również wiele linii perfum. Same jej zapachy podobno przyniosły jej ponad XNUMX miliardy dolarów. Tak więc, jak mówią, Hilton jest mądry, piękny i oczywiście bogatą dziedziczką.

6. Olivia Wilde – 20 milionów dolarów

Hollywoodzka aktorka. Zdjęcie: simbaly.com.

Olivia Wilde znana jest nam jako hollywoodzka aktorka, która jest spadkobierczynią dwudziestomilionowej fortuny, którą spodziewa się odziedziczyć po Andrew Cockburn, jej ojcu dziennikarzu. Jednak ta kwota tylko zwiększy jej kapitał, który udało jej się zgromadzić podczas kręcenia filmów wielkoformatowych.

7. Kate Hudson – 80 milionów dolarów

Córka kultowej aktorki Goldie Hawn. Zdjęcie: profm.ro.

Oto kolejny tajny spadkobierca fortuny zgromadzonej w dziesiątkach milionów dolarów. Chociaż oczekuje się, że odziedziczy ponad XNUMX milionów dolarów po swojej słynnej matce, Kate Hudson jest zajęta wyrabianiem sobie sławy jako uznanej aktorki. I nic dziwnego, że córka kultowej aktorki Goldie Hawn bez wątpienia toruje drogę do udanej kariery w ciągu najbliższych kilku lat.

8. Dakota Johnson – 14 milionów dolarów

Bohaterka 50 odcieni szarości. Zdjęcie: headcurve.com.

Główna bohaterka 50 twarzy Greya ma odziedziczyć po rodzicach, Donie Johnsonie i Melanie Griffith, fortunę o wartości czternastu milionów dolarów. Dakota urodziła się i wychowała w Austin w Teksasie, ale od niedawna mieszka w Los Angeles, gdzie ma własną udaną karierę.

9. Anderson Cooper – 110 milionów dolarów

Syn Glorii Vanderbilt. Zdjęcie: editorchoice.com.

Anderson Cooper pojawia się na naszych ekranach telewizyjnych każdego wieczoru jako gospodarz programu CNN Anderson Cooper 360. Pomimo tego, że jest uważany za członka rodziny królewskiej, jest mało prawdopodobne, abyś wiedział, że w rzeczywistości jest częścią jednej z największych dynastii w Ameryce. Cooper jest powiązany ze słynną rodziną Vanderbiltów i pewnego dnia odziedziczy setki milionów dolarów. Jego matka, Gloria Vanderbilt, zmarła niestety w czerwcu 2019 roku w wieku 95 lat.

READ
10 nierozłącznych par przyjaciół celebrytów

10 Amanda Hurst – 100 milionów dolarów

Amanda Hearst, dziedziczka Hearst Corporation. Zdjęcie: shutterstock.com

Ta amerykańska towarzyska większość lat spędziła na modelowaniu w Nowym Jorku. Amanda Hurst jest spadkobierczynią Korporacji Hurst. Ta miliardowa firma kontroluje wydawców mediów, takich jak Esquire, Cosmopolitan i 20% ESPN. Dziś Hirst pracuje dla Marie Claire jako asystent redaktora ds. marketingu. To jej pradziadek, William Randolph Hearst, założył imperium medialne. Poza modelowaniem Amanda może usiąść i zrelaksować się, wiedząc, że ma na swoim koncie sto milionów dolarów.

11. Brooke Shields – 25 milionów dolarów

Odnosząca sukcesy aktorka i dziedziczka Revlonu. Zdjęcie: google.com.

Ta aktorka i była dziecięca modelka może usiąść i czekać na swój spadek o wartości XNUMX milionów dolarów od swojego ojca, Franka Shieldsa, amerykańskiego biznesmena i dyrektora generalnego Revlon. Ale zamiast tego zrobiła udaną karierę jako aktorka, występując w wielu filmach, takich jak Prawo i porządek, Królowa krzyku i innych.

12. Billy Lourd – 25 milionów dolarów

Córka samej księżniczki Lei. Zdjęcie: shutterstock.com

Billie Lourd jest córką samej księżniczki Lei, Carrie Fisher. Fisher zyskała międzynarodową sławę po pojawieniu się w Gwiezdnych Wojnach i pozostała ikoną kultury aż do swojej śmierci w 2016 roku. Niestety, kilka dni po smutnym wydarzeniu Lourdes straciła również babcię. Dzisiaj Billy jest spadkobiercą dwudziestopięciomilionowej fortuny po matce i babci Debbie Reynolds. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Nowojorskim i wystąpiła w American Horror Story, a także w najnowszej trylogii Gwiezdne Wojny.

Kontynuując temat – historia pięciu zwykłych kobiet, które miały szczęście poślubić książąt.

Lisa.ru opowiada o sławnych ludziach, którzy urodzili się w bogatych rodzinach i dowiaduje się, czym się zajmują.

Dylan Lauren

8 najbogatszych spadkobierców i spadkobierców, których rodziców zna cały świat

Dylan, podobnie jak wiele dzieci biznesmenów, mógł kontynuować rodzinny biznes i stać się nie mniej odnoszącym sukcesy projektantem mody niż jej słynny ojciec Ralph Lauren. Jednak dziewczyna bardziej lubi sztukę cukierniczą – od wczesnego dzieciństwa postanowiła stworzyć własną fabrykę czekolady.

Dziś Dylan jest właścicielem Dylan’s Candy Bar, sieci sklepów ze słodyczami, w których można znaleźć niezwykłe słodycze w postaci poszewek na poduszki, szortów i innych rzeczy. W ciągu zaledwie jednego roku Lauren zarabia około 20 milionów dolarów. Jest zdecydowanie córką swojego ojca!

Andrzeja Laurena

8 najbogatszych spadkobierców i spadkobierców, których rodziców zna cały świat

Andrew, podobnie jak jego siostra, nie łączył swojego życia ze światem mody. Lauren Jr. zawsze interesowała się kinem i postanowiła zostać producentem filmowym. Andrew pracował przy filmach takich jak The Temptation, The Spectacular Time, High Society i innych.

READ
Vera Breżniewa założyła dres na czerwony dywan

Rycerz Travisa

8 najbogatszych spadkobierców i spadkobierców, których rodziców zna cały świat

Travis jest synem założyciela Nike, Phila Knighta. Ojciec przekazał synowi akcje warte 38 milionów dolarów. Travis nie jest jednak zbyt zainteresowany biznesem sportowym, ponieważ podobnie jak Andrew Loren zawsze lubił produkcję filmową. Prowadzi studio animacji Laika, w którym jest wiceprezesem ds. animacji.

Dziś Knight Jr. produkuje kreskówki i filmy, a także sam kręci filmy. W 2016 roku zaprezentował obraz „Kubo. Legenda o samurajach, która była nominowana do Oscara.

Ariana Rockefeller

8 najbogatszych spadkobierców i spadkobierców, których rodziców zna cały świat

Arina jest przedstawicielką słynnego amerykańskiego klanu i członkiem jednej z najbogatszych rodzin na świecie. Jej prapradziadek John Rockefeller był potentatem naftowym i pierwszym miliarderem w historii.

Wiadomo, że sama Ariana lubi sporty jeździeckie i często bierze udział w zawodach. Ponadto dziewczyna rozwija własną markę modową, która zajmuje się produkcją ubrań i torebek. Ariana nie zapomina o działalności charytatywnej i często wysyła pieniądze do specjalnych organizacji.

Allegra Versace

8 najbogatszych spadkobierców i spadkobierców, których rodziców zna cały świat

Allegra jest córką słynnej projektantki Donatelli Versace. Posiada 50% udziałów w całej firmie, ale według pracowników wcale nie jest zainteresowana pracą i pojawia się w biurze kilka razy w miesiącu. Okazuje się, że dziewczyna, w przeciwieństwie do swojej słynnej matki, nie bardzo lubi gwiaździste życie i jest przerażona, gdy widzi jej zdjęcia w czasopismach. Chociaż to jej Gianni Versace przekazał zarządzanie swoim imperium mody.

„Gianni uwielbiał moją córkę, nazywał ją „moją małą księżniczką”. Ale swoją wolą nałożył na jej barki ciężkie brzemię. Miała 11 lat i była we wszystkich nagłówkach. Nie życzyłbym tego żadnemu dziecku. Ale wiedziałem o jego testamencie z góry, ponieważ towarzyszyłem mu do notariusza, kiedy sporządzał testament. I wiedziałem, że do pełnoletności Allegra powinna przejąć kierownictwo firmy ”- powiedział Donatella.

Plotka głosi, że dziś Allegra prowadzi samotny tryb życia z powodu anoreksji, której doświadczyła i ciągłej depresji, której wcześniej doświadczyła.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: