Jak zrobić oszałamiające wrażenie na pierwszej randce: 10 pomocnych wskazówek

Jak już zrozumiałeś, dzisiaj podzielimy się z Tobą 10 wskazówkami na udaną pierwszą randkę. Jak mówi przysłowie, pierwszego wrażenia nie da się zrobić dwa razy. Jeśli nie chcesz obracać swojego pierwsza randka w prawdziwy koszmar, a żeby mieć nadzieję na kontynuację związku, warto posłuchać rad doświadczonych ludzi i psychologów. Czasami sami stajemy się przyczyną własnych problemów, starając się udawać, że nie jesteśmy tym, kim naprawdę jesteśmy. Możliwe, że mężczyzna szuka naturalnej miłej dziewczyny, a nie źródła informacji o polityce światowej lub wysoce specjalistycznej wiedzy. Na pierwszej randce obie osoby ocenią szanse na kontynuację związku, więc wiele od tego zależy.

Nasze 10 przydatnych wskazówek pomoże Ci dowiedzieć się, jak zachowywać się na randce, a czego absolutnie nie należy robić.

Porada nr 1

Emancypacja – to dobrze, ale mężczyzna chce czuć się jak najważniejsza rzecz w związku. Nie wszystkim podoba się nadmierny luz i aktywność kobiet w zakresie zaproszeń na pierwsza randka. Niezależnie od tego, czy rozmawiasz online, czy spotykasz się w firmie, nikt nie zawraca sobie głowy klasycznymi sztuczkami kobiecego uwodzenia – uśmiechami, podpowiedziami, flirtowaniem i komplementami. Ale lepiej zostawić zaproszenie na spotkanie mężczyźnie, jeśli nie chcesz mieć od niego wrażenia, że ​​jest po prostu „polowany”. Mężczyźni naprawdę nie lubią czuć się złapani w pułapkę, nawet jeśli rozumieją, że prędzej czy później i tak się w niej znajdą.

Porada nr 2

Nie musisz od razu próbować określić możliwości finansowych swojego fana, starając się o zaproszenie do najdroższej restauracji w mieście. Wygląda na to, że dziewczynę interesuje tylko stan mężczyzny i jego determinacja, by wydać na nią pieniądze. Tacy „poszukiwacze skarbów” natychmiast odstraszają ludzi, nawet jeśli udało im się zrobić na nich pozytywne pierwsze wrażenie. Niech mężczyzna sam wybierze miejsce spotkania i nie narzekaj, jeśli okazało się, że nie jest to najbardziej luksusowe. Dotyczy to zwłaszcza zagranicznych dżentelmenów.

Jak poślubić Niemca?

Mieszkanie w innym kraju, pasja do mężczyzny z zagranicy, mówienie innym językiem i nieustanne podnoszenie standardu życia to właściwe podejście do…

Mają na pozór niepozornego i skromnie ubranego mężczyznę, który może okazać się potomkiem starożytnej arystokratycznej rodziny i multimilionera. Tyle, że na Zachodzie nie ma zwyczaju chwalić się swoim pochodzeniem i kondycją. Tak więc skromna i cierpliwa, wykształcona młoda dama znacznie częściej wychodzi za księcia niż zbyt agresywnie demonstrująca chęć zdobycia „mężczyzny z pieniędzmi”.

Porada nr 3

Jeśli spotkaliście się zaocznie, zróbcie to w taki sposób, aby było jak najbardziej podobne do zdjęcia, które mu się podoba. Współczesny rozwój technologii retuszu komputerowego doprowadził do tego, że wiele dziewcząt jest zbyt pochłoniętych „poprawą” swojego wyglądu w formacie elektronicznym. W rezultacie zdjęcie okazuje się nieco inne niż osoba, którą dżentelmen rzeczywiście widzi osobiście. Dlatego ta rada jest dwojaka: nie stosuj zbyt oczywistych korekt wyglądu na zdjęciach i staraj się wyglądać świeżo, uroczo i radośnie podczas spotkania, a także nie próbuj nadawać sobie wyglądu, który miałeś na edytowanym zdjęciu sprzed dekady z tony makijażu.

READ
Główne antytrendy w koloryzacji włosów w 2023 roku

Porada nr 4

Nie powinieneś mówić swojemu nowemu mężczyźnie o przeszłych nieudanych romansach lub małżeństwach, tym bardziej, że mówienie o byłych dżentelmenach jest wyjątkowo niepochlebne. To od razu zrobi negatywne wrażenie, bo przed dziewczyną siedzi ten sam mężczyzna, który całkiem logicznie może wywnioskować, że młoda dama, jeśli związek się nie powiedzie, będzie o nim mówić równie ostro i nieprzyjemnie. Ponadto nie powinieneś narzekać na swoje życie i informować nowego fana o swoich problemach finansowych i osobistych, jednym słowem jęczeć i narzekać na wszelkie możliwe sposoby. W tym celu dziewczyna ma bliskiego przyjaciela. A mężczyzna chce widzieć obok siebie pogodną i pogodną towarzyszkę, z którą jest o czym pogadać i pośmiać się wesoło, krótko mówiąc, miło spędzić czas bez zagłębiania się w złożone wzloty i upadki jej poprzedniego związku.

Porada nr 5

Wyłączaj telefony komórkowe w terminach i nie zabieraj ze sobą żadnych innych gadżetów elektronicznych. Dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Jeśli już zdecydowałeś się na spotkanie, komunikuj się ze sobą, a nie ze znajomymi na Twitterze czy Facebooku. Cały świat może poczekać, łącznie z pracą. Masz randkę, więc wszystko musi zostać odwołane lub przełożone.

Jeśli twoja para jest na czas pierwsza randka zobaczysz, że co pięć minut rozpraszają Cię telefony, nawet jeśli dotyczą one bardzo ważnej dla Ciebie sprawy, możesz odnieść wrażenie, że praca lub znajomi są na pierwszym miejscu. Twoja potencjalna bratnia dusza może nie chcieć zająć drugiej pozycji, a pozornie obiecujące spotkanie może się niczym nie skończyć.

Porada nr 6

Chciałbym udzielić tej rady tym, którzy spotkali się w sieciach społecznościowych, na portalach randkowych, za pośrednictwem reklamy. Teraz ludzie są bardzo zajęci, niestety, zostało bardzo mało czasu na życie osobiste, a wielu z nich długo koresponduje przed spotkaniem. Często dochodzi do tego, że ludziom, którzy wiedzą tylko zaocznie, wydaje się, że jest już „dojrzała” do poważniejszego związku, aż do seksu i małżeństwa. Nie spiesz się z sytuacją, a tym bardziej nie składaj żadnych przysiąg i obietnic przed osobistym spotkaniem! Po pierwsze, w sieci jest teraz ogromna liczba oszustów obu płci, którzy starają się czerpać korzyści z namiętnego pragnienia samotnych serc, aby znaleźć rodzinę. Po drugie, świetny związek w formie elektronicznej może błyskawicznie przerodzić się w rzeczywistość w katastrofę, jeśli wybrany lub wybrany w rzeczywistości okaże się zupełnie inny niż sobie wyobrażałeś. Więc nie obiecuj niczego i przetestuj swojego nowego chłopaka lub dziewczynę, zanim przejdziesz do poważnego związku.

READ
Błędy w makijażu: jak nie malować

Porada nr 7

Ta rada dotyczy zarówno dziewcząt, jak i mężczyzn. Naucz się słuchać swojego rozmówcy. Nie chodzi o to, że człowiekowi nie można przerwać – to elementarna kultura zachowania. Faktem jest, że na randce wiele osób stara się opowiedzieć o sobie jak najwięcej, dosłownie nie pozwalając rozmówcy otworzyć ust. Minęło pięć minut, a twój partner zna już wszystkie tajniki o tobie. Dotyczy to zwłaszcza dziewcząt. Gadatliwość jest dobra, ale nadmierna gadatliwość jest zła, bardzo zła. Wiele osób, zwłaszcza mężczyzn, docenia umiejętność słuchania. A jeśli jednocześnie wykażesz zainteresowanie słowami, uwaga partnera jest gwarantowana. Słuchajcie więc siebie nawzajem, bądźcie uprzejmi i zwracajcie uwagę na to, co wam mówią. Pomoże to wyrobić sobie opinię na temat twojego potencjalnego partnera.

Porada nr 8

Finansowa strona problemu. Najlepiej byłoby, gdyby dziewczyna z wyprzedzeniem poinformowała mężczyznę, że nie jest gotowa przyjąć od niego drogich prezentów i wziąć z tego tytułu jakąkolwiek odpowiedzialność. Nawet jeśli tak się nie stało, mężczyzna nie powinien rozpoczynać związku od zbyt drogich lub zobowiązujących ofert.

Na pierwsza randka wystarczy zaprezentować piękny, ale niezbyt pompatyczny bukiet lub nawet ograniczyć się do jednej bardzo pięknej róży. To tylko gest wdzięczności i podziwu dla kobiecego piękna, nic więcej. Każda kobieta może to łatwo zaakceptować, nie czując, że chce to kupić. Jeśli chodzi o płacenie za obiad, obowiązuje tu stara niewypowiedziana zasada – płaci osoba, od której przyszła oferta.

Porada nr 9

W przypadku dziewczyn nie powinnaś od razu pokazywać swojego wysokiego poziomu emancypacji i żądać samodzielnej zapłaty za lunch. Łatwo urazić człowieka, wytykając mu jego niekonsekwencję i wtórny charakter. Zbyt nowoczesne dziewczyny często odstraszają potencjalnych dżentelmenów właśnie taką niezależnością. Mężczyzna chce widzieć kobietę bardziej delikatną, wymagającą ochrony i opieki. Dlatego mądra dziewczyna pozwoli mu być dzielnym dżentelmenem, otworzyć przed sobą drzwi i pomóc założyć odzież wierzchnią. A człowiek, który nie ma bardzo dużych rezerw finansowych, powinien z góry zadbać o to, by nie znaleźć się w nieprzyjemnej sytuacji przy płaceniu za wieczór. Po pierwsze należy wybrać miejsce na obiad według własnej kieszeni, a po drugie trzeba zabrać ze sobą pieniądze z marżą. Pomoże Ci to uniknąć niezręcznych chwil. Ale nie wydawaj więcej, niż możesz sobie pozwolić, aby zaimponować kobiecie. Twoje skromne zasoby wyjdą na jaw później, a to może wywołać jeszcze bardziej nieprzyjemną i krępującą sytuację, którą kobieta może uznać za bezpośrednie oszustwo.

READ
Sześć rzeczy, na które nie ma miejsca przez 30 lat

Porada nr 10

Ta wskazówka jest dla dziewczyn, które nie wiedzą, co robić później pierwsza randkaczy podoba im się dżentelmen. Nie spiesz się, aby zadzwonić do siebie, a tym bardziej, aby zażądać zaproszenia na nową randkę, pozwól mężczyźnie pomyśleć i ocenić cię ze wszystkich stron. Po prostu napisz do niego wiadomość z podziękowaniami za wspaniały wieczór i to wszystko. Jeśli Ci się spodobało, to na pewno będziesz kontynuować, a już wkrótce otrzymasz zaproszenie na nowe spotkanie. Jeśli nie oddzwonią, strata nie jest wielka, co oznacza, że ​​​​to po prostu nie jest twój mężczyzna. Ale panom zaleca się, aby nie wahali się zbytnio, jeśli dama jest bardzo bliska jej sercu. Jeszcze nie godzina, znajdzie się ktoś bardziej przedsiębiorczy i zabierze twoją księżniczkę sprzed nosa.

Nie sposób uznać, że wszystkie te wskazówki są uniwersalne, odpowiednie na każdą okazję. Są one ogólne, a nie specyficzne dla konkretnej sytuacji. Należy je wziąć pod uwagę, ponieważ w tych zaleceniach nie ma nic złego. Ale każda osoba jest indywidualna i nie ma standardowych, identycznych sytuacji, dlatego decyzję należy podejmować na podstawie własnych doświadczeń życiowych, intuicji i uczuć. Czasami nawet spontaniczne zachowania i działania okazują się trafne, a dokładnie przemyślana strategia i taktyka dają nieoczekiwaną porażkę. Takie jest życie i nic nie możesz na to poradzić. Słuchaj swojego serca, w większości przypadków jest to najlepszy doradca. Jeśli czujesz, że twój partner wcale nie jest tym, do czego dążysz, po prostu pożegnaj się i odejdź, nie prowadząc do skomplikowanych i mylących konsekwencji.

Udziela się rady, aby jej wysłuchać, wziąć ją pod uwagę, ale postępować zgodnie z okolicznościami. Więc pomyśl za siebie, zdecyduj za siebie, bo mówimy o swoim własnym życiu.

W ekscytujących momentach pierwszej randki chcesz, żeby wszystko poszło idealnie. Dlatego tak ważne jest, aby nie pomylić się z wyborem rozrywki i przemyśleć to, zanim wyruszysz na spotkanie swojego przeznaczenia.

Aby pierwsza randka zakończyła się sukcesem, musisz nie tylko zadbać o swój wygląd, ale także wybrać miejsce spotkania, przemyśleć rozrywkę i zapamiętać kilka tematów do rozmowy. I oczywiście nie popełniać typowych dla takiej sytuacji błędów – nie umawiać się na pierwszą randkę z Tobą ostatnią.

READ
7 imion dla dziewczyn, które będą miały szczęśliwy kobiecy los

Jak uniknąć złej randki

Pierwszy błąd planowanie randki – aby dowiedzieć się, czy im się to podoba, czy nie, bazując wyłącznie na własnych preferencjach. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę gusta drugiej połowy. Postaraj się dowiedzieć o nich więcej z rozmów lub korespondencji: prędzej czy później każdy w przerwach opowiada, co go interesuje i jak chciałby spędzić czas. Uważaj, a nie wpadniesz w tarapaty, przyprowadzając na przejażdżki i na wystawę impresjonistów osobę z lękiem wysokości – miłośnika turystyki, który nie interesuje się malarstwem, który z przyjemnością zabierze Cię na piknik.

Drugi błąd – wręcz przeciwnie, we wszystkim dostosować się do swojego partnera. Jeśli twój wybrany lub wybrany dobrze jeździ na łyżwach, a ostatnio wyczerpałeś się w 9 klasie, poczujesz się niezręcznie i skrępowany na lodowisku. Takie randki są dobre już w trakcie związku, kiedy się znacie.

Ale teraz nie można już zmienić miejsca spotkania, jesteś ubrany i wystrojony, twoje serce bije w piersi i czeka cię ekscytująca rozmowa na temat, który jest dla was interesujący. Gdzie idziesz?

10 sposobów na niezapomnianą pierwszą randkę

1. Spacer. Tylko nie banalne, do głównych atrakcji miasta i nie nudne, wzdłuż zwykłych ulic. Możesz wcześniej przemyśleć trasę związaną z tym, co jest interesujące dla zaproszonej dziewczyny lub dla młodego mężczyzny, jeśli jesteś dziewczyną i myślisz o randce. Zadbaj również o „przerwę obiadową” na randce – długi spacer bez możliwości zjedzenia może zmęczyć zarówno Ciebie, jak i osobę, która wybiera się z Tobą na randkę. I przygotuj się na wypadek siły wyższej – spacer w deszczu nie zawsze jest romantyczny.

2. Randka sportowa. Zaletą takiej randki jest to, że spędzisz czas aktywnie, pracując „w zespole”, a to nie tylko zapada w pamięć, ale także łączy ludzi. Ale ważne jest, aby dobrze poznać swojego partnera i nie pomylić się przy wyborze. Same opcje nie są ograniczone – karnet taneczny dla par, przejażdżka konna, bilety na mecz, przejażdżkę na rolkach lub rowerze, jeśli masz pewność, że jest to interesujące nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojej partnerki.

Ważne: nie wszystkie sporty mogą być odpowiednie ze względów zdrowotnych.

3. Ekstremalna data. Odpowiedni dla tych, którzy lubią łaskotać nerwy i nie ukrywają tego. Skoki na bungee, sesja zdjęciowa w terrarium, wspinaczka po górach, latanie balonem, spływy kajakowe – to wszystko na pewno zostanie w pamięci na długo.

Ważne: najpierw spróbuj dyskretnie dowiedzieć się o obawach tej, którą zapraszasz (fobie są różne), aby zamiast niezapomnianej randki nie przestraszyć pechowej skrajności.

4. Restauracja. Ta opcja sama w sobie wydaje się banalna, ale możesz ją urządzić nietypowo, biorąc pod uwagę cechy swojej partnerki. Na przykład, jeśli dziewczyna wspomni, że nikt nigdy nie zabierał jej do restauracji, miło ją zaskoczysz.

READ
Horoskop miłości na rok 2023

5. Kawiarnia. Pierwsza randka w kawiarni jest również dość przewidywalna, ale sprawy stają się o wiele ciekawsze, jeśli twoje miasto ma duży wybór różnych kawiarni. Możesz znaleźć opcje ekstrawaganckie – na przykład lunch w ciemności lub kawę w towarzystwie kotów.

Ważne: strach przed ciemnością lub alergia na koty zniweczą wszystkie zalety Twojego pomysłu. Wybierając niezwykłą kawiarnię, weź pod uwagę indywidualne cechy partnera.

kawałek

6. Randka w kinie. Wiedząc, jakie filmy lubi Twój partner, możesz spędzić w kinie bardzo udaną i wcale nie banalną randkę. Zbadaj preferencje swojego partnera, aby nie doprowadzić miłośnika klasyki do artystycznego chaosu o złożoności życia bohemy, ja jestem wielbicielem komedii do thrillera z krwawymi scenami.

7. Data na dachu. Nadaje się dla romantycznych natur i miłośników nietypowych oraz fanów sportów ekstremalnych.

Ważne: znajdź odpowiedni dach.

8. Randka w parku. Masz duże pole manewru. Latem może to być piknik, zimą może być piękną sesją zdjęciową (tylko nie zamrażaj partnera lub partnera na mrozie). Poszukiwacze mocnych wrażeń mogą udać się do wesołego miasteczka, a romantycy zajrzeć do zamkniętych pawilonów z kwiatami.

9. Zawody randkowe. Nadaje się do hazardu.

Ważne: śledź reakcję drugiej połowy, czego potrzebujesz teraz – zdecydowanie pokonaj ją w bilard lub udawaj, że zostałeś pokonany, ale na drugiej randce na pewno wygrasz!

10. Randka u Ciebie. Dlaczego nie? Ale lepiej też, aby było niezapomniane. Uważajcie, żebyście nie musieli boleśnie milczeć naprzeciw siebie, zmywając ciszę niezbyt dobrym winem.

Idealnie możesz połączyć kilka opcji – idź na spacer i idź na dach, idź na lekcję salsy i kontynuuj wieczór w kawiarni.

Na koniec pamiętaj o jeszcze jednej zasadzie dobrej randki. Nie powinno to zająć zbyt długo! W przeciwnym razie zmęczą się tobą lub znudzisz się, a to jest zauważalne i stwarza wrażenie, że wcale nie potrzebujesz. Jeśli osoba obok ciebie zacznie się rozglądać, czas zmienić „program rozrywkowy”. Lepiej rozproszyć się na miłej nutce intrygi i pełni emocji – o ile oczywiście pierwsza randka nie przerodzi się w coś więcej z obopólnej inicjatywy.

Życzymy miłego spędzenia czasu i odnalezienia swojej miłości. Korzystaj ze wskazówek dotyczących świetnych randek

Nasz kanał w Yandex.Zen zawsze zawiera najciekawsze artykuły na ten temat. Koniecznie zasubskrybuj!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: