Jak zrobić makijaż workiem z piaskiem w 3 prostych krokach

logotyp do makijażu

Wybawieniem dla tych, którzy latem nie rezygnują z makijażu, zapowiada się technika zwana workiem z piaskiem. Nazwane tak nie bez powodu: worki z piaskiem („worki z piaskiem”) są używane w ochronie przeciwpowodziowej, a worki z piaskiem chronią przed wyciekami. Np. zmiękczony od gorąca tusz do rzęs dzięki tej technice nie odciska się na powiece. Autorem tej sztuczki z makijażem był gwiazdor makijażu Mario Dedivanovic. Sekretami nowej technologii podzielił się już w sierpniu 2015 roku, ale dopiero teraz zwrócono na nią uwagę.

W workach z piaskiem kluczowym narzędziem jest transparentny puder sypki do utrwalenia makijażu. Można go stosować zarówno pod oczy, jak i na usta: w zależności od tego, co zostanie podkreślone w makijażu. Puder nakłada się w specjalny sposób, należy go niejako odciskać na skórze, aby stabilnie trzymał się przez cały dzień. Pozostając na skórze puder wchłonie sebum, dzięki czemu kosmetyk nie będzie spływał.

Co jest wymagane do workowania z piaskiem?

Proste zasady makijażu do zapamiętania.

Zanim zastosujesz taką technikę jak sandbaging, wykonaj pełny makijaż: wyrównaj koloryt cery podkładem, zamaskuj niedoskonałości korektorem, nałóż róż, przyciemnij oczy. Ostatnim akcentem jest praca z transparentnym pudrem do utrwalania makijażu.

Worki z piaskiem polegają na nakładaniu pudru na kilka obszarów twarzy: po pierwsze w strefie T, po drugie pod oczami i po trzecie wokół ust. Osoby, które próbowały już na sobie worków z piaskiem, polecają rozprowadzenie pudru po skórze wilgotną gąbką. Należy zadbać o to, aby produkt „leżał” na skórze odpowiednio gęstą warstwą. Ważne jest również, aby puder nakładać jak najbliżej linii rzęs i konturu ust.

Po dokładnym nałożeniu pudru odczekać około 5-7 minut. Następnie nadmiar produktu można zetrzeć ze skóry puszystym pędzelkiem. Zmieszaj puder, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Po tym zabiegu skóra pozostanie matowa przez cały dzień, a makijaż nie będzie się rozmazywać pod wpływem ciepła.

Używacie pudru transparentnego do utrwalenia makijażu? Zostaw swój komentarz.

NYX Professional Makeup Mineralny transparentny puder utrwalający

NYX Professional Makeup Studio Finishing Powder Shade Count, 01, transparentny, matowy, 6 g

Profesjonalny puder do makijażu NYX

NYX Professional Makeup High Definition Finishing Powder, Odcień 02, Banan, Sheer Matte Finish, 8 g

READ
10 porad dotyczących makijażu, które znacznie ułatwią Ci życie

NYX Professional Makeup MINERALNY PUDER WYKAŃCZAJĄCY, Odcień 01, Jasny/Średni, Matowy, Jasny Beż, 8g

NYX Professional Makeup MINERALNY PUDER WYKAŃCZAJĄCY, Odcień 01, Jasny/Średni, Matowy, Jasny Beż, 8g

Zasubskrybowany prezent czeka na Ciebie!

Spotkaj się w Przyjaciół!

Spotkaj się w Przyjaciół!

Spotkaj się w Przyjaciół!

Spotkaj się w Przyjaciół!

  • Inna Aibatova 31 lipca, 20:14 To naprawdę nie jest nowa technika makijażu. A ja używam go na imprezie, kiedy chcesz być na topie przez cały wieczór i nie biegać często w kółko poprawiając makijaż.
  • Redaktorzy Makeup.ru 12 sierpnia, 20:26 Przeanalizowaliśmy subtelności techniki pieczenia w tym materiale: https://makeup.ru/article/zapekaj-po-pravilam
  • Elena 24 lipca, 16:25 Jaka jest różnica między workiem z piaskiem a pieczeniem?

Wszystko o pielęgnacji przedłużanych rzęs Tusz do rzęs na rzęsach zmienia wygląd, a wraz z nim cały obraz, nawet jeśli nie malowałaś niczego innego. Przedłużanie rzęs pomaga zapewnić długotrwały efekt, ale lepiej poznać wcześniej cechy tego zabiegu.

Czy mogę używać przeterminowanych kosmetyków? Sytuacja znana wielu: produkt w słoiku właśnie zaczął być używany, a data ważności już minęła. Wyrzucić czy dalej używać?

Pomysły i przykłady manicure na paznokcie w kształcie migdałów Długie paznokcie w kształcie migdałów ze spiczastymi końcówkami są bardziej popularne niż kiedykolwiek. Jaki manicure wybrać?

Makijaż z jasną szminką: zasady i wskazówki

Makijaż z workami z piaskiem jest idealny na sezon letni, ponieważ zapobiega rozprzestrzenianiu się produktów kosmetycznych w czasie upałów. Jaka jest jego istota i główne cechy, mówimy w materiale.

Techniki makijażu zwanej „sandbagging” nie można nazwać nową – w 2015 roku została wymyślona przez gwiazdę makijażu Mario Dedivanović. Istotą tej techniki makijażu jest zapobieganie „pływaniu” makijażu w szczególnie upalne letnie dni. Technika ta ma swoją nazwę nie bez powodu: worki z piaskiem („worki z piaskiem”) są używane do ochrony przeciwpowodziowej, a worki z piaskiem zapobiegają rozprzestrzenianiu się makijażu.

Jakie kosmetyki są potrzebne do workowania z piaskiem?

Makijaż techniką worka z piaskiem wykonywany jest za pomocą transparentnego sypki proszek – to ona jest gwiazdorskim produktem tej techniki. Aby go zmiksować i nałożyć, będziesz potrzebować również wilgotnej gąbki i obszernego, puszystego pędzla.

Puder należy nakładać w taki sposób, aby wydawał się wnikać w powierzchnię skóry – w ten sposób zapewni trwały i piękny letni makijaż. Przez cały dzień puder będzie wchłaniał wydzielające się sebum, dzięki czemu kosmetyki nie będą spływać ani się rozmazywać.

READ
Makijaż oczu na nadchodzące stulecie: 15 nowych pomysłów w 2023 roku, które Cię zaskoczą

Jak prawidłowo workować z piaskiem?

Zostaw worki z piaskiem na koniec – stwórz klasyczny look dla swojej klientki i dopiero wtedy nabierz puder. Najpierw wyrównaj koloryt skóry podkładem tonalnym, zamaskuj wszelkie niedoskonałości korektorem, w razie potrzeby użyj korektora. Uzupełnij brwi i oczy – ostatecznym akcentem będzie praca z pudrem.

Następnie za pomocą wilgotnej gąbki nanieś transparentny sypki puder na strefę T, na brodę, pod oczy i wokół ust. Nie oszczędzaj produktu, warstwa proszku powinna być dość gęsta. Odczekaj pięć minut, aż puder wsiąknie w skórę, wchłonie wilgoć i sebum.

Ostatnim krokiem jest strzepnięcie reszty pudru z twarzy. puszysty pędzel i zmiksuj produkt tak, aby wtapiał się w skórę.

Efektem jest matowa skóra z efektem Photoshopa i niesamowicie trwały makijaż, który nie rozmazuje się w upale.

Worki z piaskiem na okolice oczu

Zwróć szczególną uwagę na okolice pod oczami. Sandbaging będzie Twoim cudownym sposobem na uniknięcie powstawania pęknięć na warstwie korektora, ponieważ transparentny puder może utrwalić makijaż na kilka godzin.

Zaraz po zastosowaniu korektora nałóż warstwę sypkiego pudru na okolice oczu i odczekaj pięć minut. W takim przypadku ważne jest, aby klientka nie uśmiechała się, nie mrużyła ani nie śmiała, aby okolica pod oczami pozostała nieruchoma. W przeciwnym razie na warstwie korektora natychmiast pojawią się pęknięcia i drobne linie. Po upływie czasu usuń nadmiar pudru za pomocą puszystego pędzla i w razie potrzeby zblenduj.

Ta technika makijażu podbiła słoneczną Kalifornię i stopniowo poszerza swoje horyzonty. Czy jesteś gotowy, aby poznać ją lepiej?

Bronzing Bronzing to proces modelowania twarzy za pomocą bronzera w celu uzyskania efektu naturalnej opalenizny.

Trendy i trendy: jakich trendów w modzie spodziewać się w 2022 roku?

W oczekiwaniu na wakacje: top 5 najlepszych brokatowych cieni

Wolf cut: nowy trend, który zawładnął mediami społecznościowymi

Nota prawna o wycofaniu informacji

Tsey zemścił się na fachowych specjalistycznych informacjach o problemach medycznych, ich sile, sposobach zatykania i ewentualnych przeciwwskazaniach. Informacje zawarte w programie dotyczące leczenia odwykowego i leków na receptę są uznawane wyłącznie w celu rozpoznania cech nadmiernego narażenia na leki, a nie jako instrukcje do samodiagnozy i leczenia. Ponieważ nie jesteś lekarzem, ale w destrukcji tych umysłów podpisujesz się w imię tego, redakcja PRO Cosmetology BHUB i firma AT „Farmak” nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne negatywne konsekwencje, które zostały spowodowane wynikiem niezależnej selekcji informacji. Jesteś niezależnie świadomy, rozumіyuchi, że zastosuvannya likarskih preparativ może zostać rozpoznany tylko przez lekarza po konsultacji, a samorozmawianie może prowadzić do twojego zdrowia. Potwierdzam, że jestem lekarzem, po zapoznaniu się z treścią umowy prawnej i potwierdzam moje szczęście z nią.

READ
Niezbędne narzędzia dla tatuatora
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: