Jak zorganizować przechowywanie w małym przedpokoju: ponad 20 skutecznych pomysłów

Mały korytarz na pierwszy rzut oka to duży problem. Ze względu na to, że rzeczy nie pasują, musisz wymyślać wszystkie nowe opcje. Jeśli jednak się nad tym zastanowisz, zrozumiesz, że chodzi o niewłaściwą organizację przestrzeni.

Przy odpowiednim podejściu mały korytarz może być używany nie tylko zgodnie z jego przeznaczeniem, ale także do przechowywania innych rzeczy. Jak to zrobić? Porozmawiajmy teraz o kilku sztuczkach.

mały projekt przedpokoju zdjęcie 19

Być może główną zasadą jest minimalistyczne podejście. Meble należy ograniczyć do minimum. Nie zapomnij o lustrze. Jest to nie tylko bardzo niezbędna rzecz na korytarzu, ale także pomoże wizualnie powiększyć przestrzeń.

otwarte wieszaki

Wiele elementów projektu jest skandynawskich. Ten styl dał nam wiele niezbędnych rzeczy, w tym w projekcie lokalu. Jeśli utrzymujesz otwarte wieszaki w porządku, wyglądają bardzo schludnie i oszczędzają miejsce. Aby uzyskać harmonię, należy zastosować wieszaki tego samego typu.

Szafy

Jeśli pozwala na to konfiguracja korytarza, użyj szaf. Ukryją ubrania przed wzrokiem ciekawskich, a rodzaj drzwi pozwoli zaoszczędzić miejsce. Praktyczną opcją byłyby drzwi z lustrem.

Systemy modułowe

Systemy modułowe to świetne rozwiązanie na oszczędność miejsca. Zawierają wszystko, czego potrzebujesz: wieszaki, półki, szafki, a czasem miejsce do siedzenia. Ta opcja jest łatwa do znalezienia w każdym hipermarkecie budowlanym. Główną zaletą takich systemów jest modułowość.

Turcy i ławki

Siedzisko jest integralną częścią każdego, nawet najmniejszego przedpokoju. Uniwersalną opcją są takie systemy, które chowają w sobie pudełka do przechowywania. Może to być zwykła przestrzeń wewnątrz.

Półki

W dużej rodzinie najbardziej praktyczne jest stosowanie dużych półek na buty. Dzięki nim buty nie będą toczyć się w przejściu, a wygląd przedpokoju zachwyci Cię schludnym wyglądem. Zobacz, jak harmonijnie ten element staje się również stołem.

mały projekt przedpokoju zdjęcie 17

Smukłe szafki na buty

Innym rozwiązaniem na przechowywanie butów jest obecność wąskiej szafy. Zmieści wiele butów na małej przestrzeni.

mały projekt przedpokoju zdjęcie 11

Systemy wbudowane

Jeśli masz wolną niszę w przedpokoju, bez problemu zmieścisz w niej wieszaki, półki i siedziska, jak w poniższym przykładzie.

Nie zapomnij zostawić miejsca w przedpokoju na akcesoria.

Proste zasady pomogą Ci zaoszczędzić miejsce w korytarzu, sprawić, że będzie harmonijny i wizualnie obszerny.

READ
3 proste sposoby na laminowanie włosów w domu
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: