Jak znaleźć szczęście i stać się bogatym w 2023 roku: sekrety Tamary Globa

Na nieustanne pytanie, gdzie i kiedy położyć wygodną złotą słomkę pod portfelem, aby znaleźć długo oczekiwane szczęście finansowe, w końcu znaleziono odpowiedź: 2023 zadowoli niektórych przedstawicieli koła zodiaku. Astrologowie nazwali znaki zodiaku, które z pewnością wzbogacą się w roku Królika.

Jakie znaki zodiaku wzbogacą się w 2023 roku?

W 2023 roku trzy znaki koła zodiaku będą miały szczęście. Astrologowie twierdzą, że przyszły rok będzie najbardziej udany dla Raka, Wagi i Wodnika. Mają potencjał, aby spełnić wszystkie swoje marzenia. Najważniejsze to być pewnym swoich umiejętności i nie bać się podejmować ryzyka.

Dla osób urodzonych w tej konstelacji najkorzystniejszym czasem będzie wiosna. W tym okresie Raki zaczną myśleć o zmianie zawodu, a nawet dziedziny działalności. Gwiazdy radzą przedstawicielom znaku, aby słuchali siebie i wybierali to, co dusza kłamie najbardziej. Wtedy w końcu dostaną pracę, która przyniesie przyjemność, a na dłuższą metę także spory zysk. Jedyną rzeczą, na którą należy się przygotować na raka, jest potrzeba uczenia się. Aby opanować nową specjalność, musisz spróbować. Jednak wysiłki te stokrotnie zwrócą się mieszkańcom znaku.

Libra 2023 da szansę na wykazanie się. Wykonają świetną robotę przy ważnym projekcie w pracy i uzyskają awans, o którym marzyli od lat. Od teraz dochody Libry znacznie wzrosną. A to oznacza, że ​​będziesz musiał pomyśleć o opłacalnym inwestowaniu zarobionych środków. Ale nawet tutaj Waga nie zawiedzie, dzięki czemu zapewni sobie spokojną i komfortową przyszłość. W sferze romantycznej tubylcy znaku oczekują również miłych niespodzianek. Los przyniesie Wagę z osobą, która da im miłość i szczęście rodzinne.

Wodnik

Przyszły rok dla Wodnika będzie początkiem nowego życia. Otrzymają kuszącą ofertę pracy, która pomoże im awansować na kolejny etap kariery i zwiększyć zarobki. Wodnik odkryje w sobie talenty, których wcześniej nie podejrzewali. Nawiążą wiele przydatnych znajomości. Wszystkie te zmiany pozwolą im stać się najlepszą wersją siebie, zapomnieć o porażkach i niepewności. Nie obejdzie się w 2023 bez miłości. Samotni mieszkańcy znaku w końcu spotkają swoją bratnią duszę, a małżeństwo pomyśli o potomstwie.

Horoskop Tamary Globy na rok 2023

Horoskop na 2023 rok przewiduje poważne problemy dla znaków zodiaku, które będą wymagały szybkiego i zdecydowanego działania. Niektórzy z nich muszą walczyć o długo oczekiwane szczęście.

Horoskop radzi Baranowi w 2023 roku, aby poszerzyć horyzonty. To świetny rok, aby zdobyć wykształcenie, poprawić swoje umiejętności, wyremontować przestrzeń życiową i dokończyć budowę wymarzonego domu. Astrologowie ostrzegli znak zodiaku przed ewentualnym dodatkiem do rodziny.

Horoskop Byka – 2023 przepowiada stabilną sytuację w finansach, karierze i rodzinie. Znak zodiaku ma szansę poznać nowych partnerów i przyjaciół. Astrologowie zalecają Bykowi, aby nie wydawał bezmyślnie pieniędzy i kontrolował się.

Bliźnięta

Astrologowie doradzają Gemini w 2023 roku, aby zrobiły wszystko, aby spełnić ich wieloletnie pragnienia. Znak zodiaku musi wypracować nowe zdrowe nawyki i znaleźć własne podejście do odżywiania. Bliźnięta powinny przygotować się na rozstania, zwolnienia i procesy sądowe.

Dla Raka w 2023 życzenia spełnią się jednym kliknięciem. Pieniądze bez problemu trafią w Twoje ręce, na horyzoncie pojawią się podróże służbowe i podróże. Horoskop ostrzegał znak zodiaku przed pojawieniem się w ich życiu dziwnych i nieprzyjemnych ludzi.

READ
Jakie są główne wady mężczyzn o różnych znakach zodiaku

W 2023 roku astrologowie zalecają Leosowi wysłuchanie ich zdrowia. Horoskop przewiduje zmianę kręgu społecznego i sfery działalności dla znaku zodiaku. Chmury mogą gęstnieć w rodzinie Leo: możliwe są rozwody. A samotne znaki zodiaku czekają na nowe znajomości i propozycje.

W 2023 roku Panna będzie musiała zapłacić za spełnienie swoich pragnień i realizację planów. Astrologowie odradzają znakowi zodiaku zaciąganie pożyczek i pożyczek. Lepiej ograniczać apetyty, nauczyć się ograniczać, wtedy rezultaty nie będą długo czekać.

Astrologowie ostrzegli Wagę, by unikała chciwości prowadzącej do pochopnego ryzyka. W 2023 znak zodiaku powinien przyjrzeć się bliżej różnym zawodom, w których udział może przerodzić się w zwycięstwo. Od początku czerwca horoskop zapowiada szczęście dla Wagi.

Skorpion

Pierwsza połowa 2023 roku dla Scorpio odbędzie się pod auspicjami rozwiązywania problemów rodzinnych, domowych i zawodowych. Horoskop zaleca znakowi zodiaku, aby nie oszczędzać pieniędzy na nieruchomości, remonty, rekreację, zdrowie i prezenty dla bliskich.

Strzelec

Wszelkie biurokratyczne problemy Strzelca w 2023 roku zostaną łatwo rozwiązane. Horoskop radzi znakowi zodiaku, aby odłożył na bok drobne sprawy i zaczął realizować stare marzenie. Najważniejsze jest, aby wziąć sytuację w swoje ręce i szybko rozwiązać wszystkie problemy.

Koziorożec

W 2023 roku Koziorożec dowie się, jak to jest żyć bez pośpiechu, przepracowania i przyjmowania męskich ról i obowiązków. Znak zodiaku może wyprzedzić problemy zdrowotne. Do lata jest szansa na zdobycie nowego stałego źródła dochodu. Koziorożec będzie miał pieniądze, jeśli wszystko, co obiecał, zostanie podzielone na dwie części i spowolni przeciwników.

Wodnik

Astrologowie radzą Aquariusowi w 2023 roku poświęcić czas na opanowanie nowych aspektów swojej działalności. Znak zodiaku czeka na podróże i niezwykłe hobby. Horoskop zachęca Wodnika do starannego kontrolowania spraw rodzinnych i domowych.

Horoskop – 2023 przewiduje trudności finansowe Ryb i problemy zdrowotne. jednocześnie znak zodiaku dostanie szansę wzniesienia się bardzo wysoko, umiejętność osądzania i zachęcania innych oraz pomagania innym znaleźć swoje miejsce w życiu.

Przed rokiem jasne i nieokiełznane zwierzę z horoskopu wschodniego. Przynosi nowe odkrycia dla ludzkości jako całości i dla każdego pojedynczego mieszkańca planety. Wiedząc, co nas czeka, możesz planować z wyprzedzeniem na nadchodzący rok, decydować, kiedy zrobić duże zakupy lub wybrać się w podróż. Horoskop według znaków zodiaku lub roku urodzenia pomaga podnieść zasłonę przyszłości i zrozumieć, co nas czeka. Według sondaży prognozy astrologiczne Tamary Globy budzą zaufanie mieszkańców kraju.

Prognoza na znaki zodiaku na rok 2022 od Tamary Globa

Horoskop zodiaku pomoże ci zrozumieć nie tylko charakter, mocne i słabe strony, ale także to, co nas czeka. Horoskop na rok 2022 od Tamary Globy opowie o najbliższej przyszłości.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Rok sprzyja Baranowi, zmiany w życiu dadzą szanse i możliwości, o których wcześniej można było tylko pomarzyć. Gwiazdy ostrzegają: będziesz musiał podjąć wysiłek, cierpliwość i wziąć wolę w pięść, aby nie przegapić tego, co daje 2022 rok.

Do notatki!

Nowy Rok daje znudzonym Baranom szansę na oszałamiający zwrot w karierze i wspinanie się po drabinie korporacyjnej lub skierowanie wszystkich wysiłków na nowy projekt / dziedzinę.

Ten rok będzie pomyślny dla tych Baranów, którzy nie boją się przyznać do swojej słabości, którzy będą gotowi na nową wiedzę i znajdą siłę, by nie odejść od swoich planów. Aby iść naprzód, musisz odpuścić coś, w co nie można już tchnąć nowego życia. Symbol roku wymaga aktualizacji. Bez względu na to, jak przerażające jest rozpoczęcie od nowa, wynik będzie godny i nie pozwoli Baranowi tarzać się w stratach i niezadowoleniu.

READ
Prognozy Juna na 2023

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Ten rok zmusi Taurus do ponownego przemyślenia swoich starych nawyków i wartości. Dla konserwatywnych przedstawicieli znaku okres nie będzie łatwy, ale wynik będzie zadowolony. Warto porzucić myśl, że jeśli zachowasz się dokładnie tak samo, wynik cudownie się zmieni. Zaakceptuj fakt, że musisz zacząć zmieniać siebie i swoje myślenie.

Ostrzeżenie!

Nadchodzący rok pomoże uporać się z trudnościami, które w zeszłym roku ogarnęły Byka. Z czymś, co pomogą z zewnątrz, coś zostanie rozwiązane samo, bez ingerencji.

Finansowa strona życia poprawi się, zarobki wzrosną i staną się bardziej stabilne, co pomoże przeznaczyć więcej czasu na rozwój sfery miłości. Dla przedstawicieli rodziny znaku jest to doskonały okres na poprawę relacji. Staraj się częściej słuchać ukochanej osoby i szukać kompromisów, w przeciwnym razie związek się skończy.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca)

Przez cały miniony rok ludzie urodzeni na przełomie maja i czerwca dźwigali ciężar odpowiedzialności, próbowali na wszystkich frontach życia, a teraz, w 2022 roku, ich wysiłki zostaną nagrodzone. Symbol nie pożałuje szczęścia i powodzenia dla Bliźniąt.

W romansach gwiazdy radzą ci trzymać gębę na kłódkę na czas i nie wnosić drobnych kłótni do poważnego konfliktu, który może zniszczyć nawet długoletnią parę. Dla przedstawicieli znaku, którzy poświęcają dużo czasu swojej karierze, horoskop przepowiada rok sukcesu, jeśli Gemini nie boi się pokazać swoich zdolności oratorskich, przejąć inicjatywę w biznesie.

Symbol roku radzi nie tracić czujności w sferze monetarnej. Finanse należy wydawać mądrze, a do każdego większego zakupu podchodzić z rozwagą. Nowy Rok zapewni Gemini wiele możliwości i szans, aby zobaczyć i nie przegapić.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Gwiazdy przypominają Rakom: jeśli nadal będziesz uparty, trzymasz się błędnych postaw w życiu, odmawiasz ponownej oceny swoich wartości, rok 2022 nie będzie się różnił od przeszłości. Będzie trwał trudny okres, który będzie wyczerpujący psychicznie i fizycznie.

Do notatki!

Otwartość na zmiany i elastyczność wobec tego, co dzieje się w życiu, jest kluczem do poprawy.

Dla Raków dążących do poprawy relacji i uczynienia ich silniejszymi, symbol roku daje radę, aby być elastycznym i kompromisowym, słuchaj swojego partnera. Nie ma idealnych ludzi, ale oprócz braków ludzie mają też zalety. Nowotwory, które wykazały wytrwałość i chęć zmiany, osiągną wyżyny.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Potencjał militarny Lwów zostanie w pełni zamanifestowany dzięki symbolowi roku. Pomoże Ci uzyskać pożądaną nagrodę za ciężką pracę i poświęcenie, najważniejsze jest, aby nie przegapić możliwości oferowanych przez 2022 rok. Wykraczając poza zwykłe i wygodne, przedstawiciele znaku będą mogli zrozumieć nowy poziom samorozwoju.

READ
Boisz się? 8 oznak silnej osobowości

Wojowniczość, która promuje promocję, może odgrywać okrutny żart na polu relacji. Warto zmniejszyć sztywność w komunikacji z bliskimi i rodziną, w przeciwnym razie poważne konflikty są nieuniknione. Umiejętność zatrzymania się i trzymania wewnętrznego wojownika pomoże utrzymać rodzinę w sile. Lwy, które wykazują wrodzoną szczerość i nie powstrzymują swojej otwartości na świat, będą w stanie osiągnąć harmonię ze sobą.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Dla odważnej Panny rok będzie obfity w prezenty. Patron wschodni korzystnie wpłynie na tych, którzy zdecydują się całkowicie zmienić swój zwykły sposób życia: przenieść się do nowej pracy, przenieść się do innej miejscowości. Jeśli posłuchasz wewnętrznego głosu i zważysz podjętą decyzję, wszystko się ułoży.

W 2022 r. przedstawiciele rodziny znaku zodiaku powinni trzymać się stabilności i nie podejmować pochopnych decyzji. Zaostrzone konflikty i kryzysy w relacjach nie powinny prowadzić do całkowitego zerwania relacji. Pochopna, impulsywna decyzja w przyszłości doprowadzi do rozczarowania i żalu.

Waga (23 września – 22 października)

W tym roku Libra dostanie to, na co zasłużyły. Jeśli człowiek działa, nie przestaje, to jego życie nabierze rozpędu, pojawią się oszałamiające możliwości rozwoju. Jeśli Waga pozostaje w pasywnej roli, nie wykazuje inicjatywy, czeka ich stały upadek.

Gwiazdy zalecają, aby nie odpoczywać, być pracowitym i zachować optymizm, co pomoże przezwyciężyć trudne okresy w roku. Dla przedstawicieli znaku Wagi rok to okres, który może pomóc w odblokowaniu potencjału, talentów, które pomogą w przyszłości.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Dla Scorpio rok 2022 będzie rokiem przywództwa, pewności siebie i pełnej kontroli nad ważną sytuacją. Trudności, które w zeszłym roku doprowadziły do ​​rozpaczy, zostaną teraz rozwiązane. Nie wolno nam odpoczywać, musimy kontynuować pracę, to da każdą okazję do wzmocnienia fundamentów jaśniejszej przyszłości.

Do notatki!

W sferze miłosnej samotne Skorpiony mają wszelkie możliwości ułożenia sobie życia osobistego dzięki różnorodnym znajomym.

Jeśli przedstawiciel znaku jest już żonaty, warto pamiętać: każdy ma zarówno wady, jak i zalety. W 2022 r. najlepiej, aby mężczyźni tego znaku skupili wszystkie swoje wysiłki na karierze lub rozwoju biznesu.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

W przypadku łatwowiernego Strzelca koło zodiaku w 2022 roku zaleca, abyś nadal trzymał się głównych celów i nie zmieniał priorytetów. Znak roku wymaga od przedstawicieli znaku, aby postępowali zgodnie z planem i nie rozpraszali się opiniami i manipulacjami innych.

Dla szczęśliwej przyszłości rok 2022 należy poświęcić na samodzielną naukę, rozwój, spróbować swoich sił w różnych dziedzinach sportu, wybrać przyjemne hobby, które pomoże poradzić sobie ze stresem. Przód osobisty znaku pozostaje stabilny. Samotni Strzelcy nie powinni czekać na ślub, ale w zamian za to udzielą miłych i interesujących znajomości.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Pierwsza połowa roku dla Koziorożców to czas tworzenia oszczędności, odmawiania dużych zakupów i marnowania pieniędzy. W połowie czerwca przedstawiciele znaku otrzymają od gwiazd nowe sposoby zarabiania pieniędzy, a sukces będzie wymagał pewnych inwestycji, więc przydadzą się pieniądze zgromadzone od stycznia do czerwca.

READ
Wyglądaj nieskazitelnie bez mnóstwa makijażu: proste życiowe hacki i wskazówki dla kobiet

Dni robocze przyniosą wyzwania, które należy rozwiązać. Od reakcji Koziorożca na trudne sytuacje bezpośrednio zależy postęp lub utrata aktualnie dostępnego autorytetu. Symbol roku zachęca do dostrzegania szans w trudnościach, uchwycenia których można wznieść się na wyżyny.

W życiu osobistym czas zrezygnować z uporu, zacząć słuchać innych i zrozumieć, że istnieje nie tylko własne zdanie, ale także cudze, co też może być prawdą. Bezduszność wobec bliskich może kosztować szczęście rodzinne Koziorożców.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Patron roku wręcza Aquariusowi w prezencie przełom w finansach. Nadchodzący rok będzie obfitował w możliwości, które pozwolą przedstawicielom znaku rozwijać się i osiągać upragnione cele.

W miłości panuje pełna harmonia i wzajemne zrozumienie z partnerem, ale warto spróbować się zbliżyć. Drobne problemy można rozwiązać poprzez rozmowę. Jeśli Wodnik jest szczery wobec ukochanej osoby i potrafi zachować czułość i szacunek dla uczuć, uratuje to miłość, dając silne zaufanie do partnera.

Ryba (19 lutego – 20 marca)

Za ten znak wodny rok ma w zanadrzu prezenty w postaci silnej odporności, szczęścia, powodzenia i wolności. W 2022 r. przedstawiciele ostatniego znaku koła zodiaku mogą ponieść straty w miłości i pracy. Gwiazdy ostrzegają, że należy je traktować jako dar losu: uzyskana wolność pozwoli Rybom przekierować wszystkie swoje siły, emocje i czas na rozwijanie hobby, przemyślenie celów.

Prognoza astrologiczna radzi spróbować swoich sił w kreatywności, z hobby może przerodzić się w uwielbianą pracę, która pozwoli zachować siłę moralną, a jednocześnie zapewni wsparcie finansowe. Najważniejsze to nie bać się działać, chwytać w swoje ręce możliwości, jakie daje swoim zwierzakom.

Horoskop tematyczny na rok 2022 od Tamary Globy do mężczyzny i kobiety

Wszystkie znaki zodiaku charakteryzują się niewielką różnicą w prognozach astrologicznych w zależności od płci. Tamara Globa ma rekomendacje specjalnie dla mężczyzn i kobiet.

Miłość, relacje i rodzina

Dla kobiet rok zapowiada wiele znajomości, podczas gdy nie powinieneś szczególnie liczyć na poważny krok ze strony twojego mężczyzny w tym roku. Patron budzi w człowieku ciągłe zainteresowanie innymi, nie pozwalając mu długo pozostawać przy jednej osobie. Jeśli kobieta jest już zamężna, może się nie martwić: rodzina będzie silna i szczęśliwa. Trzeba tylko pamiętać, że partner ma prawo do niedociągnięć, trzeba pamiętać o zaletach ukochanej osoby i szukać kompromisu w kłótniach.

Do notatki!

Samotni mężczyźni, którzy chcą znaleźć partnera, powinni podjąć inicjatywę, nawiązać nowe znajomości. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że spotka ich los.

Jednocześnie nie należy liczyć na ślub z nową dziewczyną w 2022 roku. Symbol roku pomoże rozwiązać problemy w istniejących związkach, jeśli dana osoba jest gotowa zaakceptować partnera jako równego i pracować nad sobą.

Zdrowie, ruch i aktywność

Zdrowie układu nerwowego jest ważne dla żeńskiej połowy populacji, zwłaszcza dla osób pracujących z ludźmi iw sektorze usług. Patron wymaga wsparcia kondycji fizycznej organizmu. Pływanie pozytywnie wpłynie na nie wszystkie układy organizmu.

Gwiazdy przepowiadają dobry stan zdrowia mężczyzn, jeśli znajdzie zawód/hobby, które daje maksymalny rozładunek po pracy (sport, podróże itp.). Aby wesprzeć aktywność, należy włączyć do diety więcej produktów mięsnych.

READ
Zgodność miłości tych samych znaków zodiaku

Finanse, kariera i biznes

Praca i finanse są ze sobą ściśle powiązane. Rok, który jest jasny i bojowy, zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety, przewiduje awans zawodowy, z pełnym zaangażowaniem w sprawę, z inicjatywą i szybkim rozwiązywaniem pojawiających się problemów.

W 2022 roku gwiazdy zalecają, aby kobiety odłożyły sprawy związane z karierą na dalszy plan, podczas gdy mężczyźni powinni umieścić ją na szczycie swoich priorytetów.

Horoskop według roku urodzenia Tamary Globy na rok 2022

Wielu Rosjan zwraca uwagę na dwa horoskopy: wschodni i zodiakalny. Przez stosunek roku i daty urodzenia uzyskuje się ostateczną prognozę dla konkretnej osoby. Aby poprawnie zrozumieć, które orientalne zwierzę kontroluje los, możesz użyć tabeli.

Małpa Kogut Pies Dzik/świnia Rat Byk Tygrys Kot/Królik Draco Snake Koń Koza owca
1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979
1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991
1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025 2026 2027

Co obiecuje horoskop wschodni na rok 2022:

 • Dla małpy rok 2022 będzie rokiem stabilnym finansowo. Zaleca się poświęcenie więcej czasu zdrowiu, możliwe są częste przeziębienia.
 • Koguty muszą zwracać uwagę na ich wykształcenie. Baza, która zostanie położona w 2022 roku, wpłynie na dalszy rozwój kariery.
 • Psy powinny być bardziej ostrożne podczas jazdy. Zaleca się zaprzestanie picia alkoholu, mogą pojawić się kłopoty z tym związane.
 • Osoby urodzone w roku Dzika będą miały szczęście we wszystkich sprawach. Ale szczególny nacisk należy położyć na biznes. W tej dziedzinie wszystko będzie się rozwijać z większym powodzeniem niż kiedykolwiek.
 • Horoskop Szczura obiecuje miłe niespodzianki. Ale musisz uważać na zdradzieckich ludzi. Bądź ostrożny przy zawieraniu nowych znajomości.
 • Ale z Bullem nie wszystko jest takie różowe. Hazard jest surowo zabroniony, będzie duża strata. I wszystko inne będzie dobrze.
 • Tygrysowi obiecuje spokojny okres. Nie będzie jasnych plam, żadnych rozczarowań. Życie potoczy się zgodnie z zaplanowaną trasą.
 • Króliki oczekują wielkich zmian w dziedzinie miłości. Singiel będzie mógł założyć rodzinę, małżeństwo będzie czekać na narodziny dziecka.
 • To dobry czas, aby smoki odzyskały zdrowie. Zaleca się leczenie chorób przewlekłych, wynik będzie doskonały. Zdecydowanie powinieneś odwiedzić dentystę.
 • Wąż może bezpiecznie zapisać się na kursy, o których od dawna marzyliśmy. Nowa edukacja będzie łatwo dostępna i będzie bardzo przydatna w późniejszym życiu.
 • Dla konia rok 2022 będzie jasny i czarujący. Będzie wiele przyjemnych wydarzeń, które zmienią życie na lepsze.
 • Ale Goatowi zaleca się, aby nie rozpoczynał nowej działalności. Niech wszystko pójdzie swoim torem.

Naukowcy starożytności wywnioskowali związek między położeniem planet i konstelacji w dniu urodzin danej osoby, jej charakterem i losem. Prognozy Tamary Globy to analiza złożonych algorytmów, mająca na celu zapewnienie, że każdy może spojrzeć w przyszłość i zrozumieć, jak dalej się zachowywać i na co się przygotować.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: