Jak znaleźć męża po znaku zodiaku

Mężowie według znaków zodiaku - kto jest najlepszy. Mąż Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Podczas spotkania z facetem każda dziewczyna próbuje przynajmniej z grubsza wyobrazić sobie, jakim będzie mężem. Ciekawe, prawda? Ale okres bukietu cukierków i wspólne życie to zbyt różne rzeczy. Ponieważ to pytanie niepokoi wielu, porozmawiajmy o tym, kim są mężowie według znaku zodiaku.

Nie dokonamy oceny na temat najlepszych lub najbardziej wiarygodnych mężów – nie byłoby to poprawne w odniesieniu do mężczyzn. Każda kobieta docenia w swoim wybranym te cechy, które jej odpowiadają, zastanówmy się więc nad portretem psychologicznym każdego męża według znaku zodiaku.

Baran to horoskop zgodności i cecha znaku zodiaku. Baran człowiek. Kobieta Baran

Mąż Barana to ta sama kamienna ściana, o której marzy kobieta bez wyraźnych cech przywódczych. Jest żywicielem rodziny, obrońcą i prawdziwym przyjacielem, który wie, jak zachować tajemnice. Jednocześnie trudno nazwać go osobą przychylną o łatwym charakterze. Jest wymagający, ale jego pragnienia nie są materialne. Mąż Barana jest zazdrosny i może domagać się rozliczenia z każdej minuty, którą jego żona spędziła bez niego. Nawet najbardziej niewinne kłamstwo może stać się powodem długiej kłótni, ponieważ on sam nie kłamie i liczy na najwyższą szczerość ze strony żony.

Szczerość jest najbardziej pozytywną cechą charakterystyczną dla Barana. Od kobiety potrzebuje miłości i szacunku, a wszystko inne odda jej sam. Baran za życia nie usiądzie na szyi swojej żony, a tym bardziej, że nigdy nie ożeni się ze względu na zysk. Ponadto mężowie urodzeni pod tym znakiem zodiaku zajmują jedno z pierwszych miejsc w wierności małżeńskiej.

BARAN ♈ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Baranie tutaj.

Byk to horoskop zgodności i cecha znaku zodiaku. Człowiek Byk. Byk Kobieta

Byki są najbardziej stabilnymi mężami według znaku zodiaku. Przed ślubem ci ludzie przemyślą wszystko w najdrobniejszych szczegółach, więc decyzja będzie wyważona. Wczesne lub oparte na namiętności małżeństwo jest prawie w 100% wykluczone.

Mężczyzna Taurus poślubia tylko dziewczynę, która wydaje mu się wiarygodna. Małżeństwo bez szczególnych uczuć jest całkiem do przyjęcia – najważniejsze dla niego jest to, aby jego żona była ekonomiczna, przewidywalna i spokojna. Wybuchy namiętności, emocjonalne starcia i inne „niespodzianki” nie są w jego planach, a jeśli coś takiego zacznie się dziać po ślubie, może odejść od swoich zasad i dostać rozwód. Warto zauważyć, że mężowie Byka rozwodzą się znacznie rzadziej niż przedstawiciele innych znaków zodiaku.

W relacjach rodzinnych mąż Byka uznaje tylko równość. Oboje powinni pracować i zarabiać pieniądze, a także brać udział w pracach domowych. Jeśli jego żona ma chęć poprawienia swojej sytuacji finansowej, to najprawdopodobniej sama będzie musiała o to zadbać.

BYK ♉ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Byku tutaj.

Bliźnięta

Bliźnięta to horoskop zgodności i cecha znaku zodiaku. Bliźnięta człowiek. Bliźnięta kobieta

Człowiek Bliźnięta jest źródłem pozytywnych emocji i przyjemnych wrażeń i nie ma znaczenia, czy jesteś z nim w związku małżeńskim, czy nie. Co do ślubu, to po nim zachowuje się tak samo. Przede wszystkim ma wolność i lepiej, aby jego żona się o nią ubiegała.

W rzeczywistości nie powinieneś być o niego zazdrosny z dwóch powodów. Po pierwsze, zwykle spędza wolny czas w męskim towarzystwie starych znajomych i nie rozmawia o tym tylko dlatego, że nie uważa tego za konieczne. Jeśli chcesz się kłócić, zażądaj od niego rachunku, a już nie będziesz miał takiego pragnienia. Ale drugi powód nie jest tak optymistyczny . Jeśli zacznie romans na boku, nie zdradzi się, więc lepiej po prostu płynąć z prądem – nerwy będą bezpieczniejsze.

Jeśli chodzi o codzienną stronę życia, tutaj ma najbardziej pozytywną charakterystykę. Jeśli twoim przyszłym mężem jest Bliźnięta według znaku zodiaku, upewnij się, że z nim nie będziesz musiał szukać drugiej pracy ani samodzielnie naprawiać zepsutego kranu w środku nocy. Męskość ma we krwi, dzięki czemu będziesz miał okazję poczuć się jak kobieta w pełni.

Bliźnięta ♊ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Bliźniętach tutaj.

Rak jest horoskopem zgodności i cechą znaku zodiaku. Człowiek z rakiem. Kobieta z rakiem

Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem zodiaku są po prostu stworzeni do życia rodzinnego! Przede wszystkim mają żonę i dzieci, więc przyjaciele i rozrywka po ślubie schodzą na dalszy plan. Rak starannie filtruje swój krąg towarzyski, nie zaprasza do domu przypadkowych znajomych i utrzymuje relacje tylko ze sprawdzonymi przyjaciółmi.

Obowiązki domowe męża Raka nie są przerażające. Weźmie udział w ogólnym sprzątaniu, a po obiedzie zmyje naczynia, jeśli żona nie będzie miała czasu, i zwróci uwagę na dzieci. Nawiasem mówiąc, szczególnie kocha dzieci. Rak jest najbardziej troskliwym ojcem według znaku zodiaku.

READ
Nazwany idealnym rozmiarem kobiecej piersi

Jeśli twój ukochany mężczyzna urodził się pod znakiem Raka, pamiętaj o głównej zasadzie życia rodzinnego z nim – nie możesz go ostro krytykować i wyśmiewać. Wszelkie wyrzuty są mu bardzo bliskie, ale rozwód może wszcząć tylko w ostateczności. Jeśli jest regularnie „piłowany”, najprawdopodobniej albo zacznie szukać zrozumienia na boku, nie rozwodząc się, albo zostanie nałożony na butelkę. Przedstawiciele żywiołu wody niestety są najtrudniejsi do wyciągnięcia z alkoholizmu.

RAK ♋ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o raku tutaj.

Lew to horoskop zgodności i cecha znaku zodiaku. Leo człowieku. Lewa kobieta

Leo jest najbardziej charyzmatycznym mężem według znaku zodiaku, więc nie ma sensu, by zazdrosne kobiety wychodziły za niego za mąż. Jest towarzyski i kocha uwagę, więc nawet nie marzyj, że po ślubie stanie się cichym i uczynnym domownikiem!

Jeśli spojrzysz na sytuację z innej perspektywy, możesz znaleźć w tym korzyści. Dzięki umiejętności znalezienia wspólnego języka z całą ludzkością człowiek Lwa z łatwością nawiązuje przydatne kontakty, co pozytywnie wpływa na jego karierę, a tym samym na materialny dobrobyt jego rodziny. Kocha piękne życie, a utrzymanie rodziny uważa za swój obowiązek. Jego żonie musi być nieodparta – Leo uważa ją za część swojego wizerunku, więc nigdy nie będzie oszczędzał na ubraniach ani biżuterii.

Mąż Leo potrzebuje ciągłego podziwu żony. Jeśli nie ma powodu do pochwały, to przynajmniej powstrzymaj się od krytyki! Leo nie będzie obrażony, ale straci zainteresowanie tobą i pójdzie szukać uwagi i uczucia na boku.

LEO ♌ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Leo tutaj.

Panna to horoskop zgodności i cecha znaku zodiaku. Panna mężczyzna. Panna kobieta

Jeśli mężczyzna z Panny ci się oświadczył, upewnij się, że podjął przemyślaną decyzję. Ta osoba kieruje się tylko rozsądkiem, a dziewczyna powinna być dla niego interesująca nie tylko z romantycznego punktu widzenia. Jest również zdolny do przeżywania silnych uczuć, ale w jego przypadku pasja nigdy nie posłuży jako motywacja do założenia rodziny.

Panny są najbardziej praktycznymi mężami według znaku zodiaku. Ze strony tego człowieka nie będzie pustych słów, żadnych bezsensownych działań. Jest bystry, dalekowzroczny i rozważny, ceni codzienną wygodę i dąży do dobrego dobrobytu materialnego. Jednocześnie trudno nazwać go hojnym. Mąż Panny jest bardziej zainteresowany stanem swojego konta bankowego niż garderobą i wyglądem swojej żony. Nie lubi też wydawać pieniędzy na przyjemności, ale zawsze zabezpiecza się oszczędnościami na wypadek nieprzewidzianych trudności.

Nie możesz być zazdrosny o inne kobiety. Nawet jeśli ktoś go poniesie, nie przedłoży tego zainteresowania ponad stabilność i rodzinne życie z żoną, z którą mieszka od ponad roku. Jedynym niebezpieczeństwem jest dochodowa panna młoda, dzięki której otworzą się przed nim nowe perspektywy. W takim przypadku nie może oprzeć się pokusie.

PANNA ♍ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Pannie tutaj.

Waga to horoskop zgodności i cecha znaku zodiaku. Waga, mężczyzna. Kobieta Wagi

Waga jest najbardziej niezdecydowanym mężem według znaku zodiaku, więc zazwyczaj wybierają niezależne kobiety o silnym charakterze. W pewnym stopniu łatwiej im płynąć z prądem niż dokonywać wyboru, nawet jeśli nie wpływa to najlepiej na ich interesy. Wagi znacznie częściej niż inni mężczyźni stają się uczestnikami miłosnych trójkątów i zarówno w roli męża, jak i w roli „trzeciego kąta”, wolą pozwolić, by sytuacja potoczyła się dalej.

Ponieważ Waga kocha wszystko, co piękne, z całej siły ozdabiają życie rodzinne. Lubią zadowolić żonę miłymi niespodziankami w postaci prezentów i wizyt na imprezach towarzyskich, wiedzą, jak stworzyć komfort w domu, są odpowiedzialni za przyjmowanie gości.

Człowiek Wagi to wyrafinowana osoba. Jeśli żona nie podziela jego pragnienia sztuki lub nie wykazuje zainteresowania jego twórczymi hobby, to przynajmniej nie powinna przeszkadzać mu w komunikowaniu się na te tematy z ludźmi o podobnych poglądach. Przestrzeń osobista jest niezbędna dla Wagi, a jeśli chcesz, aby twoje małżeństwo z tą osobą było silne, po prostu pozwól mu spędzać wolny czas tak, jak chce. W przeciwnym razie może zacząć patrzeć w bok.

READ
27 wskazówek, jak wyglądać świetnie w każdej sytuacji

WAGA ♎ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Wadze tutaj.

Skorpion

Skorpion to horoskop zgodności i cecha znaku zodiaku. Człowiek Skorpion. Kobieta Skorpion

Człowiek ze Skorpiona żyje z uczuciami. Jeśli ci się oświadczył, upewnij się, że w jego oczach jesteś jedyną osobą, z którą chce połączyć swój los. Małżeństwo z rozsądku lub poszukiwanie stabilności w domu są całkowicie wykluczone – wolność Skorpiona nie jest na sprzedaż.

W trosce o kobietę, którą kocha (i kocha swoją żonę) jest gotowy na wszystko, a w razie potrzeby poświęci komfort, sukces lub możliwość spełnienia dla niej swojego marzenia. Mąż Scorpio czerpie radość z uszczęśliwiania swojej żony. Bardzo kocha też dzieci i odpowiada za prokreację. Osoba ta zdecyduje się na potomstwo dopiero wtedy, gdy stanie mocno na nogach i osiągnie materialną niezależność.

Skorpiony są najbardziej zazdrosnymi mężami według znaku zodiaku, ale nie szukają powodu do kłótni od podstaw. Jeśli żona Scorpio go kocha, a on jest dla niej centrum wszechświata (a druga opcja mu nie odpowiada), może mieć wielu fanów – to tylko sprawi, że jego poczucie własnej wartości wzrośnie jeszcze bardziej. Ale jeśli zainteresowanie osłabło z jej strony, emocje będą w nim gotować, nawet jeśli w obliczu innego faceta nie ma konkretnego przeciwnika. Skorpiona trzeba kochać, a jeśli nie możesz mu go dać, lepiej rozejść się spokojnie. W przeciwnym razie przypomni ci o zabawie z ogniem i może skończyć się bardzo smutno.

SKORPIO ♏ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Skorpionie tutaj.

Strzelec

Strzelec to horoskop zgodności i cecha znaku zodiaku. Mężczyzna Strzelec. Kobieta Strzelec

Mąż Strzelca nie jest osobą, z którą życie rodzinne może być spokojne i łatwe. Przyciąga go zabawa, nowe znajomości, piękne kobiety i inne radości życia. Próby przerobienia go donikąd nie zaprowadzą i nie warto się do niego zgłaszać. Faktem jest, że Strzelec jest osobą otwartą, mówi prawdę w twarz, nawet jeśli jest to nieprzyjemne, i nigdy, pod żadnym pozorem, nie będzie udawać kogoś, kim nie jest. Jeśli życie rodzinne z nim później cię rozczaruje, to nie będzie to jego wina, ale twoja niechęć w niedalekiej przeszłości do zdjęcia różowych okularów i trzeźwej oceny jego cech.

Strzelcy są najbardziej temperamentnymi mężami według znaku zodiaku, co oznacza, że ​​twój przyszły małżonek jest impulsywny, skłonny do wybuchów namiętności i nie zawsze podąża za swoją mową. Kobietom, które na pierwszym miejscu stawiają szczerość, trudno będzie znaleźć bardziej odpowiedniego partnera do życia rodzinnego. Nie próbuj dominować w związku z nim. Jeśli Twoim zdaniem prowadzi zbyt aktywny tryb życia, najlepszym rozwiązaniem będzie oszczędzanie sił i zaprzestanie udziału w jego przedsięwzięciach. Z pewnością doceni cichą przystań, ale za nic nie zrezygnuje z przyzwyczajeń.

Strzelec ♐ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Strzelcu tutaj.

Koziorożec

Koziorożec to horoskop zgodności i cecha charakterystyczna znaku zodiaku. Człowiek Koziorożec. Kobieta Koziorożec

Mężczyzna Koziorożec będzie idealnym mężem dla dziewczyny, która nie szuka przygód i poważnie podchodzi do wartości rodzinnych. Ważna jest dla niego stabilność we wszystkim, a jeśli bierze na siebie odpowiedzialność finansową, to emocjonalna strona życia w dużej mierze zależy od charakteru współmałżonka. Żona Koziorożca nie powinna być narażona na nagłe wahania nastroju, napady złości od zera i inne „niespodzianki”. Innymi słowy, ta osoba potrzebuje dojrzałej osobowości jako partnera życiowego, ale jak rozumiesz, nie chodzi o wiek.

Koziorożce to najpoważniejsi mężowie w znaku zodiaku. Jeśli ten mężczyzna zaoferował ci zostanie jego żoną, dokładnie przemyślał i starannie rozważył wszystkie możliwe konsekwencje swojej decyzji. Dla Koziorożca kontynuacja rodziny ma ogromne znaczenie, a wybór matki swoich przyszłych dzieci traktuje z całą odpowiedzialnością. Jest dobrym ojcem. Często dzieci bardziej pociąga ich ojciec Koziorożec niż matka.

Mężowie Koziorożca szanują rodzinny biznes znacznie bardziej niż przedstawiciele innych znaków zodiaku. Współpracując z żoną, poczuje z nią jeszcze silniejszy związek, ponieważ uczucia do niego są dalekie od wszystkiego. To prawda, że ​​nie będzie tolerował konkurencji ani walki o władzę – w każdym biznesie musi być głównym.

Koziorożec ♑ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Koziorożcu tutaj.

Wodnik

Wodnik - horoskop zgodności i charakterystyka znaku zodiaku. Człowiek z Wodnika. Kobieta Wodnika

Wodnik jest najbardziej demokratycznym mężem według znaku zodiaku. Jeśli komunikując się z nim czasami poczujesz, że nie dba o twój wygląd i zachowanie – zaufaj swoim uczuciom! Oczywiście nie powinieneś myśleć, że nie zauważy na przykład twojej długiej nieobecności, ale na pewno nie znajdzie błędu w drobiazgach. Wodnik to nie Panna, która dba o kurz na półce, ani Waga, dla której ważny jest odcień włosów. Nie jest wybredny, dlatego postrzega cię jako całość i albo pasujesz do niego, albo wcale nie jesteś w drodze, a próby zainteresowania go wspólnym życiem do niczego nie doprowadzą.

READ
Co faceci naprawdę widzą o nas, kiedy się spotykamy?

Wodnik nie potrzebuje stabilności. On sam nie może tego zaoferować i nie będzie tego wymagał od swojej żony. Jeśli tak jak on potrzebujesz przygody i starasz się nie obciążać nudną stroną codzienności, związek zapowiada się silny. Jeśli masz nadzieję, że po ślubie przestanie kontaktować się z licznymi znajomymi i wróci po pracy do domu, bo za tobą tęsknił, skazujesz się na bezsensowne cierpienie. Wodnika należy zaakceptować takim, jakim jest – towarzyskim, a gdzieś ta osoba będzie frywolna aż do starości.

WODNIK ♒ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Wodniku tutaj.

Znak zodiaku Ryby. Charakterystyka i horoskop zgodności. Ryby człowieka. Ryby Kobieta

Ryby to miła i troskliwa osoba o łagodnym charakterze i najbardziej romantyczny mąż według znaku zodiaku. Jeśli ten facet wezwał cię do małżeństwa, na pewno nie będziesz cierpieć z powodu braku uwagi! Ryby uwielbiają zadowalać swoją żonę prezentami, prawić komplementy, interesują się wszystkim, co ją martwi.

Duchowa życzliwość tej osoby nie zna granic, ale jeśli chodzi o konkretne działania, może zamanifestować się w najbardziej nieoczekiwany sposób. Co innego być uważnym rozmówcą i szczerze wczuć się w problemy innych ludzi, a co innego zapewniać pomoc na czas. W trudnych czasach żony Ryb często muszą polegać tylko na własnych siłach, co oczywiście nie wszystkim odpowiada.

Zarabianie też nie jest ich mocną stroną. Ryby mają problem z pracą w celu zarobienia pieniędzy – przyciągają je kreatywne działania, kuszące, ale zbyt niejasne perspektywy, a także polegają bardziej niż to konieczne na szczęściu. Nawet jeśli mężczyzna urodzony pod tym znakiem zodiaku ma szczęście do dobrej pracy, jego żona będzie musiała zarządzać pieniędzmi. Można oczywiście powierzyć mu ten biznes, ale wtedy nie należy się dziwić, że potrafi wydać całą pensję pierwszego dnia, a potem narzekać na brak pieniędzy przez cały miesiąc.

RYBY ♓ Znak zodiaku

Jak znaleźć męża po znaku zodiaku

Czy zauważyłeś, jak głęboko astrologia wkroczyła w nasze życie? Bez horoskopu woda nie zostanie uświęcona. Nie jestem Wasyą Pukinem! Jestem Wodnik, Strzelec, Bliźnięta. Zdradzam żonę, bo Scorpio to bardzo seksowny znak. Wycieram stopy o mojego męża – potrzebuję zgodnie z zodiakiem: jestem Leo, królowa zwierząt. A niektórzy, na przykład Rak, musi się wycofać, dlatego nie wzywa żony do urzędu stanu cywilnego, chociaż mają już trójkę dzieci, które niedługo przejdą na emeryturę.

W programie telewizyjnym „Let’s Get Married” astrolog drukuje w całym kraju: „Valery! W twoim piątym domu strych zniknął, dlatego nie biorą cię za męża. A Valery natychmiast rzucił się na wszystkie strony, szukając piątego Domu. Ale tego nie widać. Telewizja w każdym razie.

I są astrolodzy ezoteryczni – są to na ogół zwłoki światła. „Uuu, mój przyjacielu, masz wschodzącą planetę na Czarnym Księżycu, Kundalini przepływa bardzo krzywo przez Sahasrarę. A Egregor wybełkotał bez reszty. Egregor spoczywa na jednej dyszy! W ogóle nie wiesz, gdzie biec. Czy naprawić egregora, czy wyczyścić sahasrarę?! Święci-zadowalacze.

Myślę, że powodem tego szaleństwa jest to, że jesteśmy zbyt mało uznawani przez innych. Potrzebujemy dodatkowego wsparcia, aby poczuć się człowiekiem. Nasi przodkowie od tysięcy lat rozwiązują problemy psychologiczne, tworząc mitologiczną rzeczywistość. Dlaczego jesteśmy gorsi?

W głębi duszy miło wiedzieć, że nie jesteś tylko skórzaną torbą pełną wątrób. I masz Planety, Domy, Aspekty – wysoko na niebie. I osobisty paszport kosmiczny – „wykres urodzeniowy”.

Mąż w pełni

Autorka tych wierszy, szczerze mówiąc, sama jest trochę zniewolona przez wielką iluzję. Na przykład wiem, że według Zodiaku jestem Wagą, a według horoskopu chińskiego – Wół. Dlaczego potrzebuję tych informacji? Żart to rozwiąże.

READ
Jaki wiek znaków zodiaku sprawia, że ​​kobiety są o wiele piękniejsze

Aż pewnego dnia odebrałem telefon od znanego mi psychologa Viktora Gaspara, wielkiego konesera astrologii, ezoteryki i innych tajemniczych rzeczy.

Zadzwonił i zapytał:

– Czy przypadkiem jesteś już żonaty?

– Prawie przypadkiem – mówię.

Prawie się nie liczy. Znajdźmy ci męża według mojego programu.

Powiedział, że od wielu lat bada zgodność ludzi w małżeństwie. Przestudiowałem już czterdzieści tysięcy małżonków. Dlaczego ludzie są ze sobą nieszczęśliwi? Niektórzy mają dobry seks, ale nie mają duszy! Inni nie pasują do siebie intelektem, inni nie idą w łóżku… Ludzie nie pasują do siebie w kluczowych parametrach!

Istotą programu komputerowego „Lovesecret”, który stworzył Victor, jest zbieżność parametrów.

Wpisujesz swój dzień, godzinę, minutę i miejsce urodzenia na tablecie – a ta rzecz podaje daty urodzin odpowiednich facetów. Wprowadzasz te magiczne liczby, na przykład w Vkontakte – a lista zawężonych mummerów jest gotowa.

– Dziesiątki osób znalazło swoją bratnią duszę z naszą pomocą! Wiktor nalegał. Odrzucił horoskop mojego narzeczonego:

„Nie masz z nim intymności. Ściśle mówiąc, pasuje tylko do seksu.

– Tak, pasuje mi idealnie, daję ząb.

Ale Victor był nieugięty:

Po prostu nie wiesz, jak szczęśliwy możesz być z nową osobą!

Więc ogólnie jestem szczęśliwy. Ale ciekawość mnie pokonała: jaki jest mój „idealny pan młody”? Majestatyczny i wieczny? Czy mnie oczyma pożre, a barszcz mój garnkami? A willa w St. Tropez zostanie zaprezentowana na pierwszej randce? Skoro takie kosmiczne powinowactwo, po co drobiazg.

Rozpocząłem kwestionariusz na Vkontakte, biorąc najlepsze karty, znalazłem daty moich kompatybilnych i usiadłem, aby przestudiować listę. Jako pierwszy pojawił się przystojny pięćdziesięcioletni Izraelczyk: „Masz fajną stronę i twarz”, wyrzuciłem głupio i ukryłem się w oczekiwaniu. I na próżno. Izraelczyk milczał jak Mona Lisa.

Jak znaleźć męża po znaku zodiaku

Autorka „Vkontakte” umieściła swoje najlepsze zdjęcia. A nawet selfie! Zdjęcie: Osobista strona bohatera publikacji w sieci społecznościowej

Inni mieszkańcy sieci również nie wykazywali aktywności seksualnej.

Oczywiście nie spieszyli się, aby dać mi willę.

Książę Danych

Skończywszy trzy tuziny stron, otarłem pot z czoła i zadzwoniłem do Wiktora:

– Nawiasem mówiąc, królowa Elżbieta i Święty Mikołaj zawsze odpowiadają na listy. Napiszę do nich – aby poprawić samoocenę.

– Trzydzieści osób – to znikome! Victor nie stracił serca. – Chcesz, żebym pisał w twoim imieniu?

I zaczął korespondować w moim imieniu, wypełniając pięćdziesiąt ankiet dziennie. Prawdopodobnie jestem teraz osobą, dość znaną na Vkontakte. W metrze mężczyzna zaczął na mnie patrzeć. Z niezdrowym entuzjazmem.

. Tydzień później metoda Stachanowa przyniosła owoce: dobry Aleksiej odpowiedział na wezwanie. Czterdziestoletni, niełysy i przystojny mechanik samochodowy z Butowa. Bez ceremonii przeszliśmy na „ty”, a godzinę później rozmawialiśmy przez telefon.

Chodźmy do sauny, Dash! Weźmy piwo, małe vodchilki! – Zdałem sobie sprawę, że wziął już i piwo i wódkę, a nie narybek.

W restauracji, w której się umówiliśmy, zastałem kompletny karamazowizm. Stół był obficie zaopatrzony w wino, sałatki i kebaby. Sam Aleksiej osiągnął ten stan melancholii, co dobrze oddaje metafora „drewna opałowego”.

Dlaczego jestem taki szczęśliwy? – zapytał, podnosząc ręce do styropianowego sufitu. Po suficie pełzały trzy muchy.

Myśląc o czymś, zapytałem:

– Lyokha, ile masz dzieci?

– Żona Galina, pracuje jako śledczy. Jak zgadłeś?! Na pewno jesteś czarownicą. Zaczarował mnie. Chodźmy do Ciebie.

– Ja – sobie, a ty w Butowie. Witaj badaczu.

Czterdzieści lat – wiek kobiety?

„W twoim wieku bardzo trudno jest znaleźć mężczyznę” – przyznał Victor z żalem. – Przeanalizowałem męskie profile: gdybyś urodził się w 1983 roku, miałbyś trzy tysiące odpowiednich mężczyzn! A za 1973 – tylko dwieście czterdzieści siedem.

Następnego dnia powiedział: ptak kobiecego szczęścia potrząsnął jednak skrzydłem nad celą mojej starej kobiety – wysłał trzydzieści dziewięć lat absolwenta Wydziału Chemii Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego, Borysa.

– Ten inteligentny – zapewnił Victor i umówił się w moim imieniu.

Wszystko, co musiałem zrobić, to wypić herbatę z Borisem.

Boris zademonstrował rzeźbę kota w iPhonie. Opowiedział mi o mamie, siłowni i nartach. W ogóle nie pije alkoholu i zdrowo się odżywia, bo chce dożyć stu dwudziestu lat.

READ
40 szykownych opcji makijażu wieczorowego i małe sekrety jego tworzenia

A ja chciałem piwo. Zamówiłam i zaczęłam sączyć, rozkosznie mlaskając. Boris spojrzał żałośnie, jakby na sparaliżowaną babcię w obłędzie.

Rozstaliśmy się serdecznie i nigdy więcej się nie widzieliśmy.

W ślad za długowiecznym chemikiem w naszym wirtualnym pokoju pojawiły się kolejno:

animator, tokarz, technik dentystyczny i kilku nieokreślonych dżentelmenów.

Panowie inaczej zareagowali na ognistą opowieść o zgodności w dniu ich urodzin. Ale ogólnie ciepły i przyjazny.

Jedni życzliwie radzili wezwać sanitariuszy, inni proponowali seks z nimi, jeszcze inni – pójście po trzy listy. Niektórzy prosili o pożyczenie im kilku kosiarek do wypłaty.

Ktoś brutalny, cały w tatuażach, powiedział, że lubi kruche dziewczyny, tym samym subtelnie dając do zrozumienia, że ​​nie jestem dziewczyną i nie jestem krucha.

Tak, czas zakończyć rewolucyjny eksperyment.

Cudowny. Wcześniej czułam się jak kwitnąca kobieta z pięknymi i mądrymi fankami, z mądrym i przystojnym panem młodym.

Wśród wybiórczych „narzeczonych” zamieniłam się w nieodpowiednią starą ciotkę o złej sylwetce, dla której najwyższą formą uznania jest zaproszenie do sauny od pijanego mechanika samochodowego.

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się dużo o sobie, jest poszukiwanie męża według daty urodzenia, przyjaciół.

Ukochana osoba wyciągnęła mnie z gwiazd na grzeszną ziemię. Przeniósł się do mnie z rzeczami. I nigdy nie wiadomo, gdzie jeszcze można podeptać tę kobietę w porządku dziennikarskiego eksperymentu. Potrzebne jest oko i oko.

Victor nie podzielał mojego pesymizmu:

Nie powinieneś przerywać eksperymentu! Powinieneś pójść na co najmniej dziesięć randek i tchórzliwie odchodzisz.

– Wtedy na pewno musiałbym zadzwonić po sanitariuszy, dziesięć randek by mnie wykończyło.

– Przy okazji poprawiłem horoskop twojego narzeczonego: masz zgodność nie tylko pod względem płci. być może rodzina wypracuje, ale musisz wziąć pod uwagę niedociągnięcia w komunikacji i popracować nad nimi.

– Victor, nie uwierzysz, pracujemy niestrudzenie: dobry seks nie leży na drodze.

Zamiast posłowia

W uczciwości zauważamy: Victor przedstawił mnie kilku bardzo miłym paniom w wieku od 20 do 35 lat, które zaaranżowały swój los za pomocą programu. Znaleźli w życiu absolutnie pierwszorzędnych towarzyszy. Jeden radził: „I nie piszesz wiadomości, po prostu umieszczaj polubienia – a mężczyzna sam do ciebie napisze”. Odważnie zacząłem lubić, ale mój entuzjazm został zignorowany. Najwyraźniej takie jak długonoga 22-letnia blondynka są w jakiś sposób bardziej zauważalne niż moje.

BTW

Francuski psycholog Michel Gauquelin opublikował ogłoszenie w gazecie i zaprosił czytelników do nadsyłania swoich nazwisk, adresów, dat i miejsc urodzenia. Udzieliło odpowiedzi około 150 osób; każdemu z nich przesłano szczegółowy „osobisty” horoskop, zaadresowaną kopertę oraz kwestionariusz. 94% respondentów stwierdziło, że horoskop trafnie opisuje ich osobowość. A 90% przyznało, że tę opinię podzielają ich przyjaciele i krewni. W rzeczywistości horoskop, który wszyscy „wymyślili”, wcale nie był ich osobistym horoskopem, ale dr Marcelem Petoitem, okropnym maniakiem oskarżonym o 27 morderstw. Długo nie mogli go złapać, bo ciała swoich ofiar rozpuszczał w niegaszonym wapnie.

Psycholog Bernard Silverman z University of Michigan zbadał daty urodzenia 2978 par małżeńskich i 478 par rozwiedzionych. Większość astrologów twierdzi, że z powodzeniem określa zgodność ludzi w małżeństwie na podstawie znaków zodiaku. Silverman porównał przewidywania z rzeczywistymi wynikami i nie znalazł żadnego dopasowania. „Niekompatybilni” mężczyźni i kobiety w zodiaku ożenili się i rozwiedli nie częściej i nie rzadziej niż ci „odpowiedni”.

W THEME

Astrologia – szarlataneria czy pomoc w życiu?

Czy wierzyć w horoskopy, dyskutujemy na antenie programu „Dusza szeroko otwarta” w Radiu „Komsomolskaja Prawda” (szczegóły)

Czytaj także

Kategoria wiekowa witryny 18 +

Publikacja online (strona internetowa) jest zarejestrowana przez Roskomnadzor, certyfikat El nr FS77-80505 z dnia 15 marca 2021 r.

I O. REDAKTOR NACZELNY – NOSOVA OLESIA VYACHESLAVOVNA.

I O. redaktor naczelny strony – Wiktor Fiodorowicz Kanski

Posty i komentarze czytelników witryny opublikowane bez edycji. Redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z serwisu lub ich edycji, jeśli te wiadomości i komentarze stanowią nadużycie wolności mediów lub naruszają inne wymogi prawa.

Wydawnictwo JSC Komsomolskaja Prawda. NIP: 7714037217 PSRN: 1027739295781 127015, Moskwa, Novodmitrovskaya d. 2B, Tel. +7 (495) 777-02-82.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: