Jak znaki zodiaku zachowują się w życiu codziennym

Twój dom, twoje zasady! A każda konstelacja ma swoją własną. Dziś nasza Magiczna kula opowiada, jak znaki zodiaku zachowują się w życiu codziennym i jakie mają kłopoty.

Czy wszyscy jesteście w domu? Znaki zodiaku i ich codzienne kłopoty

Zachowanie się znaków zodiaku w życiu codziennym to bardzo ciekawy temat! Czym więc różnią się od siebie?

Koziorożec

Kliknij i zobacz

Koziorożec powinien być wygodny, jak ten kot. Czyli jest absolutnie i 146 procent wygodny, a jak to wygląda nie jest nawet dziesiątą rzeczą, więc sterylną czystość i porządek można zaobserwować w domu Koziorożca, jak na sali operacyjnej, albo nieszczęsne diabły mogą leżeć w stosach w rogach , połamawszy wszystkie kończyny w kolejkach bałaganu Koziorożca. To naprawdę nie ma znaczenia. Jedyną ważną rzeczą jest to, że w domu Koziorożca niczego nie można dotknąć i przestawić. Bo jeśli Koziorożec nagle stanie się niewygodny, tortury winnej tego Świętej Inkwizycji będą wydawać się przyjemnością. Niektóre znaki zodiaku są nieugięte w życiu codziennym, a pierwszym z nich jest Koziorożec!

Wodnik

Kliknij i zobacz

Charakterystyka znaków zodiaku w życiu codziennym jest różna, a Wodnika wyróżnia przede wszystkim zamiłowanie do innowacji. Jego dom to naturalna wystawa osiągnięć gospodarki narodowej: gdy tylko pojawia się nowy gadżet, mający ułatwić ciężkie życie gospodyni domowej, Wodnik natychmiast go potrzebuje. To na pewno pomoże! Co prawda wtedy okazuje się, że robot odkurzający pomaga kotu w zabawie, mop parowy sprawia, że ​​tapeta pozostaje w tyle za ścianą, a powolna kuchenka doskonale hoduje inne formy życia w swoim niezrozumiałym wnętrzu, ale to już drobiazgi. Najważniejsze nie jest wynik, ale proces. Proces czerpania przyjemności z zakupów: kupiłem – a więc zająłem się domem.

Kliknij i zobacz

Wśród znaków zodiaku w życiu codziennym Ryby wyróżniają się pragnieniem piękna. Mają obsesję na punkcie piękna: dom musi być wspaniały, inaczej po co w ogóle w nim przebywać, prawda? Dlatego Rybki są w stanie zamienić nawet zamordowaną babcię Chruszczowa w prawdziwy pałac. Inna sprawa, że ​​Rybka niestety nie jest w stanie zepchnąć tej nędznej przestrzeni nawet do rozmiarów sali balowej. Ale na pewno będzie miała figurki na kominku! No dobra, nie na kominku – że wyszukujesz drobiazgi, właściwe słowo!

Kliknij i zobacz

Zgodność znaków zodiaku to temat, na który napisano miliony artykułów. Ale jeśli chodzi o prace domowe, pamiętaj: tylko perfekcjonista będzie pasował do Barana. Ten znak ma obsesję na punkcie ogólnego sprzątania. Co w zasadzie nie jest zaskakujące, ponieważ półśrodki Barana nie są spełnione w żadnej dziedzinie życia, a życie nie jest wyjątkiem. Pozostaje tylko współczuć domownikom Barana, którzy muszą wziąć w tym udział, bo po tym jak Baran chodzi po mieszkaniu jak huragan, zdzierając firanki i zrzucając dobro z antresol, to oni będą musieli zrobić faktyczne sprzątanie. A Baran opadnie na fotel z tragicznym okrzykiem: „Co za mieszkanie przynieśli, Herodowie! Patrzcie, jaki bałagan wokół! I nie możesz się kłócić.

READ
Najbardziej inteligentne kobiety wśród znaków zodiaku

Kliknij i zobacz

W domu Byka powinno być Wszystkiego Najlepszego, bo dom to nie tylko miejsce, w którym Byk mieszka, ale też to, po co żyje: żeby wieczorem przyjść do swojej fortecy i tam odpocząć w najlepszym fotelu na świecie z filiżanką najlepszej na świecie kawy. A oglądanie wszystkiego innego z tego krzesła jest najlepsze – od dywanu pod stopami po garderobę wielkości połowy terytorium Watykanu. Te znaki zodiaku w życiu codziennym prowadzą jak sybaryci i nie będziemy ich potępiać!

Bliźnięta

Kliknij i zobacz

Zachowanie znaków zodiaku jest często ekscentryczne, ale Bliźnięta prześcignęły w tym wszystkich. Ich główna zasada domowa – żadnych zasad! Przynajmniej gdzieś ich kochająca wolność natura powinna czuć się nietknięta, prawda? Niech więc nikt nie mówi Bliźniakom, jak mają żyć, przynajmniej we własnym domu, włączając w to same Bliźniaczki. To znaczy ta zła podosobowość, która z jakiegoś powodu nie lubi przyklejać się skarpetkami do podłogi. Proszę, powiedz mi, co za fala!

Kliknij i zobacz

Nasza Magiczna Kula zapewnia, że ​​Raki to absolutni maniacy, mający obsesję na punkcie życia codziennego, ale my się z nim nie zgadzamy: Raki mają obsesję tylko na punkcie czystości i jedzenia, ale mają silną obsesję: idź spać bez mycia podłóg w całym mieszkaniu i bez gotowania Pięć litrów barszczu na jutro jest dla nich po prostu nie do pomyślenia. A fakt, że całkiem możliwe jest zbudowanie małej domowej gilotyny z poszewek wykrochmalonych i wyprasowanych przez raka, wcale nie jest szaleństwem. Myślimy, że to tylko mały ekonomiczny dziwactwo. Więc te znaki zodiaku w życiu codziennym są zupełnie normalne. Prawda, prawda!

Kliknij i zobacz

Lwice to idealne hostessy, które nigdy nie zaproszą Cię na kolację, jeśli jesteś siódmym gościem, i mają obsługę dla sześciu osób. Nie będzie miło! Dlatego wszystkie Lwice podziwiają – tym razem. I po drugie – nikt nie podejrzewa, że ​​jej główną radością i ujściem jest od czasu do czasu pozwalanie sobie na straszny, potworny, niewyobrażalny bałagan w domu! Następnego ranka Lwica doświadczy wyrzutów sumienia i psychicznego kaca, a ona nawet o tym wie. Ale dzisiaj – nie było! – tak po prostu weźmie i rzuci ręcznik na podłogę własnymi rękami, a niedopałek – obok kosza na śmieci. Poznaj nasze! Niewiele znaków zodiaku w życiu codziennym jest zdolnych do takich wolności!

READ
Jakie dziewczyny naprawdę lubią faceci?

Kliknij i zobacz

Głównym problemem domowym dla deweloperów jest to, że ktoś powinien mieszkać w domu. W tym sensie, że sama Dziewica nie jest brana pod uwagę, a jaki rodzaj aktywności życiowej tam prowadzi – a więc tylko widoczność. Ale pusty dom sprawia, że ​​Panna jest tak smutna, że ​​gdy tylko ma dom, Panna natychmiast kogoś włącza. Częściej niż mąż, ponieważ jest ogólnie użytecznym zwierzakiem. Ale byłoby lepiej dla męża, kota i psa: wspólnie wąchają, pierdzą, stukają pazurami w parkiet i zostawiają ślady zasmarkanego nosa na lustrze, a Dziewica będzie szczęśliwa: dom ożył, wszystko jest w porządku. Wszystko, co chciałeś wiedzieć o zgodności znaków zodiaku z Panną, mieści się w jednym zdaniu: wieża powinna być pełna, a kto tego nie rozumie, niech idzie do ogrodu!

Kliknij i zobacz

Waga ma obsesję na punkcie czystości: jeśli pod nieobecność Wagi w domu schowasz przed sąsiadami wszystkie gąbki, szmaty, mopy i pasty, Waga nie od razu zorientuje się, o co chodzi, ale poczuje się jakoś nieswojo – wszystko wydaje się być jak zawsze, ale nic nie biorą za ręce. Jednocześnie, co jest typowe, same Wagi w ogóle nie są świadome swojej manii: proszą gości o wybaczenie za bałagan, a goście wstydzą się zdjąć buty – i tak poplamisz tę sterylną podłogę twoja godzina jak nieprane skarpetki! W końcu dobrze, że Wagi to niezwykle uprzejmi i taktowni ludzie, a goście nigdy nie dadzą się na to napomknąć. Wyjdą tylko na chwilę, żeby „przypudrować nos”. Oznacza to, że szybko wytrzyj podłogę w korytarzu chusteczkami antybakteryjnymi. Te znaki zodiaku w życiu codziennym są bezkompromisowe: wszystkie 100% drobnoustrojów musi zostać zabite! A jeśli się uda, to na 110%.

Skorpion

Kliknij i zobacz

Skorpiony bardzo lubią prace domowe – tak, z dwiema wielkimi literami. Mniej więcej raz w miesiącu Scorpio budzi się i czuje się ugryziony przez wściekłego Kopciuszka: nieodparte swędzenie w dłoniach sprawia, że ​​chwyta w dłonie waciki, zanurza je w amoniaku i na przykład pociera ruszt piekarnika. Albo futryny drzwi. Kilka godzin później, śmiertelnie zmęczony, Scorpio dzwoni do gospodyni i umierającym głosem prosi ją, żeby przyszła natychmiast, a nie jutro, jak uzgodniono. A potem nie ma siły żyć w takiej stodole! Cóż, zachowanie znaków zodiaku jest czasem bardzo logiczne: po co robić to sam, że możesz powierzyć komuś innemu?

READ
Nic nie wyjdzie: Znaki Zodiaku, z którymi nie można zbudować poważnego związku

Strzelec

Kliknij i zobacz

Dom Strzelca zwykle wygląda jak bomba eksplodująca w szafie, co zresztą może być prawie prawdą. Bo w szafie Strzelca, oprócz ciepłych, przytulnych swetrów i koronkowych majteczek, można znaleźć namiot przeciwdeszczowy, czteromiejscowy kajak oraz zestaw młodego survivalowca, w którym z pewnością musi znaleźć się kuchenka kempingowa z butlą gazową. Musiał eksplodować. Co? Nie wybuchło? Cóż, to znaczy, że kot nawalił. Och, dlaczego dostałeś swoje „Nie masz kota!”? Ale jest tam wszystko inne: w domu Strzelca można łatwo przetrwać apokalipsę zombie, ponieważ wraz z palnikiem gazowym przechowywany jest roczny zapas wódki, gulaszu i balsamu „Gwiazdka”. Niektóre znaki zodiaku są bardzo praktyczne w życiu codziennym – a czasami ta praktyczność rozciąga się nawet na nieoczekiwany koniec świata!

Horoskop komiczny: jak zachowują się znaki zodiaku w życiu codziennym

Znaki Zodiaku, pod którymi się rodzimy, wpływają nie tylko na charakter i przyzwyczajenia. Ten komiczny horoskop został zaprojektowany, aby zapewnić dobry nastrój i pomóc Ci rozpoznać siebie lub swoich bliskich zgodnie z poniższym opisem.

Każdy Znak Zodiaku obdarza osoby urodzone pod jego patronatem określonym zestawem cech. Przejawiają się we wszystkich sferach życia: karierze, relacjach osobistych, a nawet w domowych drobiazgach. Horoskop komiksowy zebrał wszystkie zabawne cechy Znaków Zodiaku w walce z codziennością. Jak więc przedstawiciele konstelacji zodiaku radzą sobie z obowiązkami domowymi?

W życiu codziennym Barany są jak huragan. Jeśli zrobią generalne sprzątanie, przygotuj się na to, że oprócz wycierania i odkurzania, ponownie wkleją tapetę i przestawią wszystkie meble. Jeśli Baran zdecyduje się ugotować wiele rzeczy na raz, lepiej nie wtrącać się do kuchni. Przez kilka godzin będzie słychać dziwne bulgotanie i dudnienie, a następnie okrzyk zwycięstwa. Nawiasem mówiąc, mogą nie myć naczyń – bezpiecznik się skończy.

kawałek

Ci ludzie są oszczędni. Będą metodycznie szeleścić po całym domu, pamiętając o planie ataku na brud, porozrzucane rzeczy i inne domowe potrzeby. Strategicznej ścieżki Byka przez dom nic nie może zatrzymać. Osoba urodzona pod tym znakiem zodiaku niczym lodołamacz wgryzie się w trzewia domu, pozostawiając po sobie czystość i wygodę. Wyjazdy na zakupy oznaczają również ogromne torby na zakupy i długa lista niezbędnych rzeczy w kieszeni.

Bliźnięta

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt są zdolne do psot. Wezwą Cię do odwiedzenia i włączenia Cię w swoją „codzienność”. Sam nie zauważysz, jak tańcząc wycierasz kurz, a za tobą, jadąc na miotle, podskoczy wesoły Bliźnięta. Pomysły będą się zmieniać. W sklepie z mężczyzną Gemini też nie będziesz się nudzić. Z łatwością może urządzać wyścigi na wózkach i z naturalnej wesołości wymieniać towary na półkach.

READ
Jak zrobić oszałamiające wrażenie na pierwszej randce: 10 pomocnych wskazówek

Nowotwory kochają wygodę i bezpieczeństwo. Aby chronić siebie i swoich bliskich, osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mogą owinąć wszystkie ostre rogi gumą piankową. Potrafią zamienić nawet najbardziej nudne mieszkanie w urocze, przytulne gniazdko. Zwykle sprzątają sami i starannie.

kawałek

Lwy to królowie patosu i miłośnicy piękna. Ich dom może wyglądać jak muzeum lub antykwariat. Nie omieszkają zaprosić Cię do odwiedzin i chętnie wysłuchają Twoich pełnych podziwu okrzyków. Sprzątanie niestety nie jest ich mocną stroną. Ludzie tego znaku zodiaku myślą, że sprzątanie to czyjeś los i są stworzeni, by cieszyć się pięknem. Ale mimo to Lwy mogą ugotować pompatyczne danie, które będzie wyglądało jak eksponat muzealny. Nawiasem mówiąc, smak będzie doskonały.

Virgos są czyste i perfekcjonistami. Ich dom jest zawsze w idealnym porządku, garnki w kuchni są ułożone w lśniący sposób przypominający gniazdującą lalkę. Ubrania w szafie wiszą ściśle według koloru, a książki na półkach są wyrównane z linijką. Niektóre Virgos mają oddzielną szafkę, w której znajduje się ogromna ilość środków czystości, ponumerowanych i podpisanych. Proces gotowania dla ludzi tego znaku zajmuje dużo czasu, ponieważ ściśle przestrzegają przepisów. Sprzątanie takich ludzi jest jak praktykowanie medytacji. Godzinami mogą polerować swój ulubiony stolik kawowy, pogrążając się w szczęśliwych snach.

Wagi nie pozostają w domu, więc nie zawracają sobie głowy sprzątaniem i sprzątaniem. Osoby urodzone pod znakiem Wagi cenią jednak przytulność i wygodę, dlatego ich atmosfera jest przytulna, a obecność koronkowych serwetek i falbanek kryje niedoskonałą czystość. Gotowanie ci ludzie wolą wycieczki od przytulnych kawiarni i restauracji.

Skorpion

Skorpiony wyróżniają się zdolnościami dowodzenia. Wolą prowadzić, niż brać na siebie czystość i porządek. Ale wtedy będą się chwalić za swoje wspaniałe zdolności organizacyjne. Uwielbiają jeść smacznie i są bardzo wybredni w doborze produktów. Zakupy pod dowództwem Skorpiona zamieniają się w wywiad wojskowy. Ci watażkowie skierują cię na półki z żywnością wroga, aby szybko zaatakować i wybrać najlepszy ich zdaniem produkt.

kawałek

Strzelec

Strzelce są zawsze pozytywne i mało dbają o czystość i porządek w domu. Kreatywny bałagan to atmosfera, w której ten znak zodiaku czuje się komfortowo i swobodnie. Nie należy wzywać takich ludzi do sprzątania: będą obrażeni i stworzą jakiś eliksir miłosny z różnych ziół, które zbierali i suszyli z zachwytem przez całe lato. I co? to zabawne.

READ
5 rzeczy, które odbierają witalność

Koziorożec

Koziorożce preferują piękne, a nawet eleganckie otoczenie, ale nie mają czasu na utrzymanie porządku. Ci pracoholicy stawiają rozwój kariery ponad wszystko. Więc ktoś z domowników lub specjalnie wynajęty ekspert od czystości posprząta im dom i ugotuje. Od gotowania wolą drogie restauracje, w których długo i sceptycznie wybiorą danie godne Koziorożca.

Wodnik

Marzycielskie Wodniki zamarzają ze szmatą w dłoniach i szybują w chmurach. Zmuszenie przedstawicieli tego znaku zodiaku do zanurzenia się w codziennej części życia jest prawie niemożliwe. Przy każdej okazji uciekną i schowają się w ustronnym miejscu z książką lub z tą samą szmatą w rękach będą wędrować oczarowani, by popatrzeć na romantyczny zachód słońca.

Gospodarka osób urodzonych pod Znakiem Ryb jest tak rozwinięta, że ​​są gotowi oddać ostatnie pieniądze, aby lodówka była pełna jedzenia, a wszystko w domu było piękne, przytulne i wygodne. Lubią gotować, starannie dbają o swoje zdrowie i uwielbiają częstować gości pysznymi rozgrzewającymi napojami, które podnoszą odporność i nastrój.

Każda osoba jest wyjątkowa. Horoskopy mają za zadanie pomagać i ostrzegać przed możliwymi niespodziankami, rozwijać talenty, a także rozweselać i ładować pozytywną energią. Nie mów o słabościach i lenistwie. Więcej horoskopów komiksowych znajdziesz na naszej stronie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: