Jak zmieniły się gwiazdy Comedy Woman

W 2020 roku zakończyła się historia jednego z najbardziej udanych projektów telewizji krajowej, programu komediowego kanału TNT Comedy Woman. Wielu jego uczestników opuściło KVN. Przez ponad dziesięć lat pojawiał się w telewizji i cieszył się dużą popularnością.

„Gazeta ekspresowa” w Zen „Gazeta ekspresowa” w Yandex.News„Gazeta ekspresowa” w Google News

Jednak nadszedł moment, w którym oceny programu uznano za niewystarczająco wysokie, aby projekt mógł dalej funkcjonować. Uczestnicy Comedy Woman zostali ostrzeżeni o zawieszeniu kręcenia nowych odcinków w 2019 roku. Wielu mieszkańców było zaskoczonych – zwyczajne i ugruntowane życie pękało. Oto jak potoczyły się losy niektórych z nich w przyszłości.

Ekaterina Warnawa, 36 lat

Katarzyna Barnaba

Katarzyny Barnaby. Zdjęcie: kadr z programu Comedy Woman (kanał TNT)

Przez ponad rok Catherine odpowiednio nosiła sztandar głównego symbolu seksu serialu, a także wystawiała dla niego numery choreograficzne. Ale generalnie Barnabas jest absolwentem MISiS z dyplomem z prawa. Po zamknięciu Comedy Woman była mieszkanka podjęła karierę jako prezenterka telewizyjna: pojawiła się ze swoim kolegą Aleksandrem Gudkowem w komiksowym projekcie „Walcz z dziewczynami” na piątkowym kanale oraz z Dmitrijem Chrustalewem w tajnym programie na ten sam TNT. A ostatnio okazało się, że Barnabas stworzyła swój własny, niepowtarzalny show z elementami stand-upu i francuskiego kabaretu. Jeśli chodzi o jej życie osobiste, teraz Catherine spotyka się z aktorem, reżyserem i scenarzystą Aleksandrem Molochnikowem. Rok wcześniej jako para pojawili się na czerwonym dywanie festiwalu Kinotavr, ostatecznie potwierdzając romans, o którym wielu wiedziało od dawna. Aleksander jest siedem lat młodszy od Katarzyny.

Katarzyny Barnaby. Zdjęcie: ramka z pokazu „Walka z dziewczynami”

Nadieżda Sysojewa, 37 lat

Nadieżda-Sysojewa

Nadieżda Sysojewa. Zdjęcie: kadr z programu Comedy Woman (kanał TNT)

– Przestali zapraszać mnie do projektów kanału TNT. Nie przyjaźniliśmy się z dziewczynami. Bardzo cierpiałem z tego powodu, zacząłem chodzić do psychologa. A ja kupiłem mieszkanie – tak wykonawca roli stereotypowej blondynki opisała swoje uczucia po zamknięciu Comedy Woman w Cosmopolitan.

Nadieżda-Sysojewa2

Nadieżda Sysojewa. Zdjęcie: kadr z filmu „Snow Maiden Against All”

Nawiasem mówiąc, w przeszłości Nadieżda ukończyła Uniwersytet Metali Nieżelaznych i Złota w Krasnojarsku na kierunku Ekonomia i Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Teraz Sysoeva zarabia na życie, działając w projektach reklamowych i modowych. Szuka swojej drogi do kina – aktorkę można zobaczyć w filmach Dracula i Śnieżna panna przeciwko wszystkim z 2021 roku. Nadieżda nie jest mężatką, chociaż wielokrotnie miała romanse z bardzo interesującymi mężczyznami: Pavel Volya, Romanov Pan z Band’Eros, producent Ilya Bachurin.

READ
Wnuki kultowych postaci XX wieku

Tatiana Morozowa, 38 lat

Tatiana Morozowa

Tatiana Morozowa. Zdjęcie: kadr z programu Comedy Woman (kanał TNT)

Prosta Rosjanka – Tatiana, absolwentka Baszkirskiego Instytutu Pedagogicznego z dyplomem z rysunku, rysunku i geometrii wykreślnej, otrzymała taki obraz w Komediowej kobiecie. Morozova nie miała okazji przeżyć momentu zachodu słońca projektu – opuściła program nieco wcześniej.

– Liderki mają trudności ze współistnieniem, wszyscy się sobą męczą. Cóż, zdecydowałem, że chcę czegoś nowego. Był konflikt, pewne trudności. Postrzegałem zespół jako drugą rodzinę, ale kiedy wyszedłem, zdałem sobie sprawę, że to moi koledzy, wydanie StarHit cytuje aktorkę.

Tatyana Morozova i Svetlana Permyakova w programie „Complete Blackout”. Zdjęcie: instagram.com/tatyanamorozova

Tatiana jest żoną biznesmena Pawła Titorowa, para ma dwoje dzieci – syna i córkę. Morozova, która kiedyś pojawiła się na Univer, ukończyła kursy aktorskie i wznowiła filmowanie w filmach. Można ją na przykład zobaczyć w filmie „Krewni”, wydanym w tym roku. Ponadto w niedawnej przeszłości Tatiana została gospodarzem projektu #Yazhemat na kanale Super TV i zajęła się dubbingiem kreskówek. Niedawno Morozova odważyła się wziąć udział w ekstremalnym programie kanału STS „Complete Blackout”.

Nadieżda Angarskaja, 39 lat

Nadieżda-Angarskaja

Nadieżda Angarskaja. Zdjęcie: kadr z programu Comedy Woman (kanał TNT)

Została zaproszona do Comedy Woman jako aktorka i piosenkarka. Kiedyś Nadieżda studiowała na Wydziale Matematyki Jakuckiego Uniwersytetu Państwowego, dla zabawy zaczęła uczestniczyć w KVN, śpiewała zawodowo w restauracji. W swoim rodzinnym mieście Mirny występowała nawet na koncertach solowych i otrzymała nagrodę „Za osiągnięcia w dziedzinie kultury”. Projekt na TNT stał się sposobem na życie Angarskaya, była jedną z tych, które ciężko zniosły zamknięcie programu dla kobiet.

– A miałem siedem pożyczek, w tym karty. Postanowiłem: co przynosi mi pieniądze, to właśnie zrobię, jeśli do mnie zadzwonią, pójdę ”, cytuje Nadieżdę w wydaniu Starhit.

Krótko przed zamknięciem Comedy Woman Nadieżda również zerwała ze swoim mężem Jordańczykiem Raed Bani, z którego urodziła syna Davida. Były mąż Angarskiej okazał się niezwykle zazdrosny.

Nadieżda-Angarskaja-ostatni-bohater

Nadieżda Angarskaja. Zdjęcie: ramka z pokazu „Ostatni bohater”

Nadieżda całe życie walczyła z nadwagą, ostatnio osiągnęła bardzo znaczące wyniki, w 2020 roku wygrała program „The Last Hero. Widzowie przeciwko gwiazdom ”i wygrali mieszkanie w Moskwie. W 2021 roku Angarskaya dołączyła do grona uczestników kulinarnej bitwy Hell’s Kitchen. Nadzieja już przyznała: w jej życie wkroczyło nowe uczucie, ale nie jest jeszcze gotowa, by otwarcie zaprezentować swojego wybrańca.

READ
Melania Trump jest w centrum modowego skandalu

W 2006 roku gwiazda KVN Natalya Yeprikyan stworzyła program klubowy Made in Woman, który szybko przeniósł się na kanał TNT pod nazwą Comedy Woman. Jako partner Natalia zadzwoniła do swoich przyjaciół z Klubu Wesołych i Zaradnych. Przypomnieliśmy sobie 10 gwiazd serialu, które 10 lat temu wspólnie z Natalią Andreevną rozpoczęły Comedy Woman. Przyglądamy się, jak zmieniły się dziewczyny w tym czasie.

Jak zmieniły się uczestniczki Comedy Woman przez 10 lat (10 zdjęć)

Natalia Andreevna
38 lat, twórca projektu, uczestnik sezonów 1-7

Do 2007 roku, do czasu premiery programu Made in Woman (później zmienił nazwę na Comedy Woman), Natalya Yeprikyan grała w zespole Megapolis KVN.

Jak zmieniły się uczestniczki Comedy Woman przez 10 lat (10 zdjęć)

Katarzyna Barnaba
32 lata, seks symbol pokazu, uczestniczka sezonów 1-7

Od rozpoczęcia projektu Ekaterina schudła, zmieniła kolor włosów i zaczęła nosić soczewki. Ponadto fani Barnaby podejrzewają, że skorzystała z pomocy chirurga plastycznego.

Jak zmieniły się uczestniczki Comedy Woman przez 10 lat (10 zdjęć)

Maria Krawczenko
32 lata, uczestniczka sezonów 1-7

Przyjaciel i kolega Barnabasa w zespołach KVN „Drużyna Małych Narodów”, „Drużyna MISiS” i „Sekrety własne”. Podczas swojego udziału w CW Maria została matką – w 2015 roku artystka urodziła córkę Victorię od producenta Konstantina Zolotareva.

Jak zmieniły się uczestniczki Comedy Woman przez 10 lat (10 zdjęć)

Ekaterina Skulkina
40 lat, uczestniczka sezonów 1-7

W przeszłości – kapitan drużyny KVN „Czterech Tatarów”. W 2006 roku Ekaterina opuściła Wesoły i Zaradny Klub i dołączyła do zespołu Made in Woman, a dwa lata później w życiu artystki ponownie pojawiły się przyjemne zmiany: w 2008 roku Skulkina urodziła syna Olega. Od tego czasu Catherine zmieniła się nie tylko wewnętrznie, ale także zewnętrznie. W zeszłym roku Skulkina schudła 20 kilogramów! Według gwiazdy w nowym ciele czuje się bardziej zrelaksowana i pewna siebie.

Jak zmieniły się uczestniczki Comedy Woman przez 10 lat (10 zdjęć)

Tatiana Morozowa
33 lata, rosyjska dusza projektu, uczestniczka sezonów 1-7

Podobnie jak Skulkina, rozpoczęcie pracy w Made in Woman przyniosło Morozovej zmianę w życiu. Była członkini zespołu Luna KVN przyszła do projektu w 2008 roku, a rok później wyszła za mąż za biznesmena Pawła Titorowa. W 2013 roku w rodzinie urodziła się córka Sofia.

Jak zmieniły się uczestniczki Comedy Woman przez 10 lat (10 zdjęć)

Nadieżda Sysoewa
32 lata, główna blondynka serialu, uczestniczka sezonów 1-7

Czy wiesz, że 6 lat temu Nadenka spotkała się z Paszą Wolą? Teraz artysta zamierza poślubić 46-letniego dyrektora generalnego firmy Glavkino Ilyę Bachurin, byłego narzeczonego aktorki Ravshany Kurkovej.

READ
Subskrybenci potępili Victorię Bonyę za niepatriotyczną postawę

Jak zmieniły się uczestniczki Comedy Woman przez 10 lat (10 zdjęć)

Elena Borszczowa
35 lat, uczestnik sezonów 1-3, 6 i 7

Była członkini Comedy Woman i zespołu KVN „Team of Pyatigorsk” Elena Borshcheva jest matką dwóch córek (10 lat i 1 lata). Co zaskakujące, najmłodsza dziewczyna urodziła się XNUMX kwietnia – tak jak marzył komik. Rodzice nadali dziecku niezwykłe imię – Uma.

Jak zmieniły się uczestniczki Comedy Woman przez 10 lat (10 zdjęć)

Natalia Miedwiediew
31 lat, uczestniczka sezonów 1-3, 6 i 7

Podczas pracy w Made in Woman / Comedy Woman Natalia, podobnie jak wielu koleżanek z serialu, została żoną i matką. Była członkini słynnej drużyny KVN Fedor Dvinyatin wychowuje syna razem z byłym kapitanem drużyny STEPiKO Alexandrem Koptelem.

Jak zmieniły się uczestniczki Comedy Woman przez 10 lat (10 zdjęć)

Polina Sibagatullina
40 lat, poetka projektu, uczestniczka sezonów 1-7

Członek zespołu KVN „Team of St. Petersburg” był żonaty z byłym reżyserem komedii Dmitrijem Efimowiczem, ale ostatecznie zerwał zarówno z mężczyzną, jak iz projektem.

Jak zmieniły się uczestniczki Comedy Woman przez 10 lat (10 zdjęć)

Dmitrij Chrustalew
37 lat, kierownik projektu, uczestnik sezonów 1-5 i 7

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: