Jak zmieniła się bohaterka serialu „Let s Get Married”, z czego wszyscy się śmiali

Prowadzący program sugerowali, że dziewczyna przyszła się “zapalić”, a nie w celu znalezienia partnera.

„Pobierzmy się” / Channel One

Nowa bohaterka serialu „Let’s Get Married” – 23-letnia Yana – nazywa siebie rewolucjonistką. Dąży do nowego modelu rodziny: chce całkowicie poświęcić się mężowi i porzucić dzieci.

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się, dlaczego mózg nas oszukuje. Pozbądź się postaw, które rujnują twoje życie. Zrozumiesz, jak zwiększyć poczucie własnej wartości, rozpoznać depresję i radzić sobie z lękiem.

Dziewczyna marzy o operacji plastycznej – chce powiększyć piersi i zmienić kształt nosa. Gospodarz programu Larisa Guzeeva od pierwszych minut spotkania kategorycznie zareagował na pannę młodą. Dowiemy się, czy Yana będzie w stanie znaleźć pana młodego, który podziela poglądy dziewczyny.

Bohaterka: ekstrawagancka Yana, starszy menedżer banku

Celem Yany jest poślubienie bogatego dorosłego mężczyzny o nieprzyjemnym wyglądzie, zdolnego zaspokoić wszystkie jej potrzeby. Dziewczyna przyznała, że ​​może uwieść każdego mężczyznę. Yana jest dumna ze swojego wyglądu oraz wykształcenia historycznego i prawnego.

Od pierwszych minut udziału w programie Yana wdała się w kłótnię z Larisą Guzeevą. Prezenter zapytał, dlaczego dziewczyna zaprosiła dorosłego mężczyznę jako gościa programu. Panna młoda wyzywająco wyjaśniła, że ​​ceni sobie przyjaźń z szanowanymi ludźmi i zawsze słucha ich rad.

Dziewczyna powiedziała, że ​​docenia swoje ciało i nadal będzie wykonywać operacje plastyczne i zabiegi kosmetyczne. A jej kategoryczna niechęć do zostania matką jest spowodowana obawą przed zepsuciem figury.

Yana nie ukrywa, że ​​jest zakochana w sobie i wykorzystuje ludzi do własnych interesów. Panna młoda przeprowadziła się z prowincji do Moskwy, wynajmuje mieszkanie i pilnie potrzebuje pieniędzy.

Yana powiedziała, że ​​spotkała się z różnymi dorosłymi mężczyznami. Mieszkała z jednym z nich, bo pokłóciła się z rodzicami i nie było innego wyjścia. Dziewczyna jest pewna, że ​​nie zdradzi swojego wybranego, stworzy rodzinny komfort i ugotuje dla niego.

Panna młoda nie ukrywa się – mężczyzna musi w pełni ją zapewnić i oddawać się wszelkim zachciankom.

Narzeczony nr 1: Arthur, dziennikarz i przekonany o braku dzieci

O panu młodym: Artur ma 31 lat. Z Yaną łączy go niechęć do posiadania dzieci. Mężczyzna tłumaczy to przedłużającym się konfliktem z własnym ojcem.

READ
11 sekretów urody, którymi nikomu nie spieszy się dzielić

Artur był żonaty, ale związek szybko się rozpadł – mężczyzna niewiele zarabiał, rzadko bywał w domu i nie dążył do udanego życia.

Artur dba o siebie, prowadzi zdrowy tryb życia i dietę. Dąży do samorealizacji i zajmuje się kreatywnością.

Yana i Arthur natychmiast zdali sobie sprawę, że nie pasują do siebie: mieli różne priorytety życiowe i wartości.

Co za niespodzianka przygotowana: Yana, po rozmowie z Arturem, zaczęła obrażać mężczyznę, nazywając go wadliwym i obwiniając go o ubóstwo. Odmówiła obejrzenia niespodzianki, ale prezenterzy poprosili Arthura, aby nie odwoływał występu.

Pan młody wyszedł im na spotkanie i zaśpiewał romantyczną piosenkę. Podczas występu wyraźnie się martwił i był zdenerwowany, że nie mógł w pełni ujawnić swojego talentu muzycznego.

Co pomyślała panna młoda? Po niespodziance Arthur chciał porozmawiać z Yaną, ale dziewczyna niegrzecznie przerwała komunikację. Krzyczała i przeklinała, a zaproszony przyjaciel zaczął bić Artura, nakazując mu odejść. Wtedy Yana dołączyła do walki.

Uspokajając się, dziewczyna wyjaśniła swoje stanowisko: była zdenerwowana, że ​​w programie musiała marnować czas na faceta, który nigdy by jej nie zainteresował w prawdziwym życiu.

Co doradzali prezenterzy?: Larisa Guzeeva i Roza Syabitova uspokoiły Artura i życzyły mu powodzenia w romansach. Poprosili Yanę, aby była bardziej powściągliwa w komunikowaniu się z resztą zalotników.

Pan młody nr 2: Alexander, specjalista ds. Rozwoju gospodarczego

O panu młodym: Aleksander rozpoczął swoją znajomość z Yaną od przeprosin – za kulisami zdał sobie sprawę, że nie jest godny dziewczyny, więc odmówił bycia panem młodym. Mężczyzna przyniósł kwiaty, które przyniósł ze sobą, nie pannie młodej, ale prezenterom.

Alexander spełnił potrzeby Yany: ma 32 lata, jest konsultantem biznesowym w dużej firmie, jest bogaty, uprawia sport i chce zbudować duży dom.

Mężczyzna marzy o dzieciach. Zerwał ze swoją dawną kobietą, ponieważ poświęcała niewiele czasu swojemu synowi. Aleksander marzy o dużej rodzinie. Przyznał, że szanuje Yanę za jej pozycję w życiu, ale nie może zaakceptować jej wyboru.

Co za niespodzianka przygotowana: Yana odmówiła oglądania niespodzianki Aleksandra i poszła za kulisy. Mężczyzna wszedł na scenę, gdzie stała kołyska z małym dzieckiem. Wziął dziecko w ramiona i powiedział, jak bardzo marzy o dzieciach.

READ
12 nieszkodliwych kobiecych nawyków, które denerwują mężczyzn

Co pomyślała panna młoda? Yana nazwała Aleksandra słabym, ponieważ nie próbował jej lepiej poznać, ale wyciągał wnioski z jej wyglądu.

Co powiedzieli gospodarze: dla wszystkich obecnych było oczywiste, że Yana i Aleksander nie są parą.

Pan młody nr 3: aranżer i muzyk Ilya

O panu młodym: Ilya ma 41 lat. Z wykształcenia jest energetykiem, ale od wielu lat tworzy muzykę i występuje na scenie. Mężczyzna uprawia egzotyczne rośliny i marzy o zostaniu pilotem. Ilya przyznał, że niewiele zarabia, ale uparcie buduje karierę.

Ilya jest moskiewką, mieszka w 3-pokojowym mieszkaniu swoich rodziców w centrum stolicy. Jego była dziewczyna marzyła o zezwoleniu na pobyt, a nie o wspólnym życiu z Ilyą. Teraz mężczyzna boi się kupieckich kobiet. Nie planuje rodziny i dzieci w najbliższej przyszłości.

Pan młody wspierał Yanę, doceniając jej bezpośredniość, pozycję życiową i oryginalność myślenia. Jest pewien, że pierwsze wrażenie jest mylące, a Yana pokaże się inaczej w procesie dalszej komunikacji.

Co za niespodzianka przygotowana: Ilya wraz z grupą wsparcia zaśpiewała piosenkę zapalającą. Yana wspierała mężczyznę i wyszła z nim zatańczyć.

Co pomyślała panna młoda? Przyjaciele Yany poparli Ilyę, zwracając uwagę na jego odwagę i mieszkanie w Moskwie. Dziewczyna nie skomentowała swojej znajomości z Ilyą.

Co powiedzieli gospodarze: Yana zaproponowano lepsze poznanie Ilyi. Nie jest bogaty, ale potrafi rozwiązać problemy mieszkaniowe dziewczyny.

Kogo wybrała panna młoda?

Yana zauważyła, że ​​żaden z zalotników jej nie interesował. Dziewczyna przypomniała, że ​​szuka sponsora i nie marnuje czasu na mało obiecujących mężczyzn.

Panna młoda podziękowała prowadzącym program za cierpliwość i podkreśliła, że ​​wie, jak wygląda z zewnątrz, ale nie zmieni się dla szacunku obcych.

Yana zdecydowała się opuścić program bez narzeczonego, aby kontynuować poszukiwania bogatego bohatera swojej powieści.

Larisa Guzeeva zasugerowała, że ​​​​celem wizyty Yany w programie było zauważenie, „rozświetlenie” w telewizji. Życzyła pannie młodej powodzenia, ale nie zaakceptowała pozycji życiowej dziewczyny.

Spektakl „Let’s Get Married” emitowany jest od 13 lat iw tym czasie priorytety uczestników nie zmieniły się na lepsze. Na pierwszym miejscu były pieniądze, a wygląd stał się środkiem do ich zdobycia. I bez względu na to, co mówią Roza Syabitova i Larisa Guzeeva, panny młode z roku na rok stają się coraz bardziej materialistyczne, a liczba ich operacji plastycznych rośnie wykładniczo. A dziewczyny poniżej są tego wyraźnym potwierdzeniem.

READ
Związek, w którym 5 par zodiaku jest błogosławionych przez niebo

Operacje, które nigdy się nie kończą

Problemy z Alexą stały się najbardziej popularne wśród reszty kanału – dziewczyna trzy razy szukała swojej miłości, ale bezskutecznie. Mimo całego swojego egzotycznego wyglądu mieszkaniec Magnitogorska jest bardzo rozsądny i troskliwy. W serialu chciała znaleźć się jako blogerka lub chirurg plastyczny, aby kontynuować swoją transformację. Prezenterzy próbowali do niej dotrzeć, ale dziewczyna ich nie słuchała i wciąż retuszuje swoje zdjęcia nie do poznania.

Teraz Alexa pracuje jako blogerka – około 20 tysięcy osób subskrybuje ją na Instagramie. Dziewczyna przesyła zdjęcia drogich toreb, nowych iPhonów i innych akcesoriów, aby wyglądać niesamowicie bogato. Czy to naprawdę? Nikt nie wie, ale nigdy nie spotkała swojej miłości, pozostawiona bez rodziny.

Panna młoda została nikomu potrzebna

Wygląd tej dziewczyny naprawdę zaniemówił, a niektóre powodują jąkanie. 31-letnia Valeriya dołączyła do programu w 2020 roku, aby znaleźć „twardą brutalistkę z dużym nosem i rozprutymi mięśniami, która obsypie ją prezentami”. Jednak prezenterzy szybko zrzucili ją z nieba na ziemię, mówiąc, że przy takiej twarzy nie byłoby tak łatwo zainteresować mężczyznę. A jeszcze trudniejsza z historią, którą opowiedziała całemu krajowi – jak spała z najlepszą przyjaciółką swojego chłopaka, który zostawił ją samą na zbyt długo (a to są dwa tygodnie). W rezultacie dziewczyna wybrała skromnego, pracowitego Artema, z którym oczywiście relacje się nie układały.

„Żyjesz zgodnie z zasadą „są pieniądze – jest seks, a ty zamykasz oczy na resztę”, Roza Syabitova.

Teraz Valerię można nazwać dość popularną blogerką – ponad 1 milion subskrybentów na Instagramie. Jednak w prawdziwym życiu nikt jej nie rozpozna, tak bardzo różni się od zdjęć, które oczywiście przeszły retusz. Dziewczyna nigdy nie spotkała swojej miłości i wychowuje jedną 5-letnią córkę. Ma własny internetowy sklep odzieżowy, a dodatkowym dochodem jest reklama w sieciach społecznościowych. W komentarzach jednocześnie subskrybenci podziwiają jej urodę, nie podejrzewając, że jest to prawidłowo zastosowany filtr.

Ale jaka była piękna jeszcze kilka lat temu

23-letnia Anna również przyjechała na wystawę z dość poważnymi zamiarami. Dziewczyna opuściła ponad milion na plastik, pracując jako striptizerka. Dlatego nie zamierzała wymieniać się na „łotrów”. Jednocześnie przez cały czas wydania Anna miała wyraźnie poważne problemy psychiczne. Bohaterka nie zamierzała na tym poprzestać, planując nowe operacje, a nawet nie chciała pamiętać swojego naturalnego wyglądu. Później w sieci pojawiły się zdjęcia, jak wyglądała Anna przed wszystkimi przemianami. I trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.

READ
3 kobiece typy, które odpychają mężczyzn

Zdjęcie © Telegram / Yobajur

Pod koniec pokazu Anna nikogo nie wybrała i wkrótce wydała szokujące oświadczenie: „Jesteś łobuzem, a ja jestem panterą. Nienawidzę ludzi podstępnych, biednych i nudnych. Jeśli mówimy o tym, kto będzie kogo bardziej kochał, to moja odpowiedź jest jednoznaczna: ja. W końcu jestem boginią, co oznacza, że ​​jestem obiektem pożądania i inwestycji.”

Jednak w przyszłości los dziewczyny nie potoczył się tak, jak sobie wyobrażała. Anna brała także udział w programie „Mężczyzna i Kobieta”, popisując się swoim bajecznym bogactwem, po czym zniknęła z radaru. Jej zdjęcie można było znaleźć na stronach dla dorosłych, a na Avito sprzedawała swoje rzeczy.
Odrzucenie na pierwszy rzut oka

Leila okazała się kolejnym łowcą bogactwa, o którym Guzeeva pospieszył żartować: „Cóż, patrząc na takie piękno, nawet moja ręka sięga po portfel”. Dziewczyna przyznała, że ​​poznała bardzo bogatego mężczyznę, który jednak był żonaty. Wciąż jednak wierzy, że spotka godną siebie osobę, która pozwoli jej opuścić nocne tańce. Pan młody był jednak innego zdania i przez cały ten czas milczał. Później biedak przyznał, że takie duże usta poważnie go przerażały.

Nie trzeba dodawać, że na Instagramie dziewczyna wygląda zupełnie inaczej. Leila uwielbia szczere sesje zdjęciowe, więc ma ponad 160 tysięcy subskrybentów. Podobno tancerka nigdy nikogo nie spotkała.

Panna Młoda z małym sekretem

W porównaniu z innymi pannami młodymi Alina pojawiła się na wystawie całkiem niedawno. Od samego początku stwierdziła, że ​​nie wejdzie w intymny związek bez zaświadczenia od lekarza, a potem powiedziała, że ​​lubi twerkować i marzy o otwarciu własnego studia tańca.

Jednak w studio nie mówiła o jednym szczególe. W sieciach społecznościowych Moskal tańczy prawie nago, a po jej naturalnej urodzie nie ma śladu. Oczywiście pan młody jej nie wybrał, a Alina nadal przesyła szczere zdjęcia, wykorzystując program do PR.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: