Jak zdobyć miłość kobiet o różnych znakach zodiaku

Horoskop uwodzenia: jak podbić kobietę według znaku zodiaku

Nawet w obrębie tego samego znaku zodiaku prawie wszystkie kobiety są wyjątkowe. Jeśli weźmiesz pod uwagę, że Znaków jest tylko dwanaście, możesz sobie wyobrazić, jak trudno jest znaleźć podejście dla każdej płci pięknej.

Pomimo całej różnorodności postaci kobiecych, wciąż można znaleźć pewne cechy wspólne według Znaku Zodiaku. Nie musisz tego robić, bo podpowiemy Ci, jak zdobyć serce każdej kobiety. Być może będziesz musiał sam opracować dokładny plan, ale niektóre instrukcje astrologów z pewnością pomogą ci poruszyć serce każdej, nawet najzimniejszej kobiety we wszechświecie.

Baran Kobieta

Biopole Barana jest niesamowicie silne, być może jedno z najpotężniejszych spośród wszystkich Znaków. Daje im to pewną niedostępność, ponieważ są męsko twardzi i nieustępliwi. Te kobiety są krnąbrne, mają specjalne zasady i wolą wybierać własnych mężczyzn. Tak, masz szanse, że zdobędziesz serce Barana, ale są one niewielkie. Jedyne, co można tutaj zrobić, to rzucić wędkę i czekać.

Musisz odkryć najskrytsze sny i najbardziej ulubione czynności kobiety Barana, aby mieć jakiś obszar kontaktu. W przeciwnym razie nie będziesz nawet w stanie mówić poprawnie. Gdy masz już informacje o tym, co lubi, nie przechodź do flirtowania – postaraj się poświęcić więcej czasu na proste rozmowy. Sama kobieta da ci sygnał o początku miłosnych gier.

Byk Kobieta

Możesz podbić damę Byka nie tylko pieniędzmi, jak wielu błędnie wierzy. Cielęta płci pięknej są bardzo żądne wewnętrznego piękna mężczyzn, a także kuszą ich uwodzeniem i schludnością. Jednym słowem, cielęta potrzebują mężczyzn, którzy nie są szybcy, ale konserwatywni i zrozumiali. „Wisienką na torcie” w postaci małego sekretu nie zaszkodzi.

Jeśli pokażesz taką kobietę. Że masz coś do ukrycia, to nie będzie ci się opierać. Damę Byka można uwieść odpowiednim poziomem wyszkolenia, ale nikt nie będzie w stanie jej zatrzymać, jeśli mężczyzna nie zachowa w sobie tej tajemnicy. Z grubsza mówiąc, gdy tylko otworzysz się na Byka, z pewnością powie sobie: „Czy to wszystko?”. Przygotuj się na ciągłe zaskakiwanie jej.

Bliźnięta Kobieta

Mężczyzna, który pretenduje do serca dziewczyny lub kobiety urodzonej pod znakiem Bliźniąt, musi mieć poczucie humoru i zwiększoną erudycję, ponieważ Bliźnięta uwielbiają pogawędki na różne tematy. Warto zauważyć, że z prawie wszystkimi znakami zodiaku Bliźnięta mają prawie taką samą kompatybilność, z wyjątkiem kilku subtelnych punktów.

Nie powiemy, co Cię czeka na dłuższą metę, ale jeśli uda Ci się znaleźć wspólny język z Bliźniętami, to serce tej damy jest już Twoje. Oczywiście, zanim zostaniesz pełnoprawną parą, będziesz musiał przejść kilka ważnych testów. Okres zakochania się w Bliźniętach jest zawsze oszałamiający. Podbijaj takie kobiety żartami i namiętnością, a nie pieniędzmi, których najczęściej nie dziobią.

READ
10 codziennych nawyków, które są niebezpieczne dla zdrowia człowieka

kawałek

Kobieta z rakiem

Aby zadowolić panią z rakiem, będziesz musiał wzbudzić w niej najwyższą formę zaufania. W przeciwnym razie możesz nawet nie próbować jej zaimponować. Mężczyzna dla takiej pani to przede wszystkim potencjalny mąż, a nie tylko kolejna opcja na zabawę. Te kobiety i dziewczęta potrafią myśleć stereotypowo, więc najczęściej lubią mężczyzn, którzy są silni, odnoszący sukcesy, życzliwi, opiekuńczy. Wszystkie te cechy są dobre dla potencjalnego ojca, w poszukiwaniu których Raki stanowią większość ich “kawalerskiego” życia.

Jeśli jesteś zdecydowany spędzić resztę życia z kobietą z rakiem, a nie tylko weekend, masz realną szansę na sukces. Najważniejsze to być szczerym, ponieważ bardzo cenią to u mężczyzn. Problem Raków jest kategoryczny, więc nie oczekuj ustępstw.

Lew Kobieta

Lwice uwielbiają bawić się z mężczyznami na wczesnych etapach randek. Tak się składa, że ​​nie pozostawiają im żadnej szansy na sukces. Czasami można to jakoś wyjaśnić, ale w większości przypadków jest to sprzeczne z logiką.

Te kobiety są bardzo trudne do zrozumienia, więc lepiej nawet nie próbować. Niestety będziesz musiał pogodzić się z odmową, jeśli otrzymałeś ją od razu. Im bardziej będziesz szukał Lwicy, tym mniej prawdopodobne, że ją zdobędziesz. Jeśli chcesz uwieść kobietę Leo, będziesz musiał mieć jakąś cechę, która odróżnia cię od wszystkich innych. Nie bój się flirtować – oni to uwielbiają.

Panna

Panny są jedną z najbardziej niedostępnych kobiet wśród wszystkich znaków zodiaku. Sami decydują, kto będzie z nimi, a kto nie. Bez względu na to, jak wyjątkowym jesteś mężczyzną, Virgos zawsze znajdzie sposób na umniejszenie swojej godności. Te panie potrzebują idealnego mężczyzny, ale same nie zawsze są idealne. Bardzo trudno jest znaleźć z nimi wspólny język, gdy nie mają predyspozycji do flirtowania i wzajemnego poznawania się.

Jeśli natkniesz się na Pannę, która również jest wampirem energetycznym, nie poradzisz sobie dobrze. Te kobiety są niebezpieczne. Że są jednocześnie nie do zdobycia i otwarte. Zrozumienie ich może być niemożliwe, a oni nikomu nie zdradzają swoich sekretów, więc musisz dokładnie przemyśleć, jak zdobyć taką damę. Zdobycie Panny jest trudne, ale jeśli podniesiesz klucz, drzwi same się otworzą.

Waga Kobieta

W przypadku Wagi działa prawo przyciągania myśli, ponieważ ci przedstawiciele płci pięknej są niemal telepatyczni. Jeśli naprawdę zakochasz się w kobiecie Wagi, ona sama to zrozumie. Nie rezygnuj z prób ujawnienia się, aby była nasycona twoim pragnieniem. Wtedy wszystko pójdzie znacznie łatwiej. Ważne jest, aby nauczyć się ufać, że Waga zna twoje myśli, bardzo je czuje.

READ
Na rekonesans lub do baru: jaką jesteś dziewczyną według swojego znaku zodiaku

Te kobiety nie muszą udowadniać swojej miłości, ponieważ mają silną intuicję, która ratuje je w wielu sytuacjach i pomaga znaleźć miłość. Jeśli chcesz znaleźć kobietę, która zakochałaby się w tobie, bo ty ją kochasz, poszukaj jej wśród Wagi.

Kobieta Skorpion

Jeśli chcesz zdobyć serce damy Skorpiona, spróbuj spełnić jej pragnienia. Każda osoba ma marzenie. Jeśli zrealizujesz marzenie takiej damy, będzie cię ubóstwiać. Nawet jeśli tylko spróbujesz, próba również zostanie zaliczona. Kobiety Scorpio zobaczą Twoje poświęcenie, Twoją szczerość i determinację, co zrobi na nich niezatarte wrażenie.

Jeśli mężczyzna daje kobiecie urodzonej pod tym znakiem zodiaku prawdziwe szczęście, a przynajmniej jego odrobinę, to istnieje 99 procent szans, że będziecie razem. Dlatego Skorpionami trzeba albo długo się opiekować, albo dać im to, o czym marzą.

Strzelec Kobieta

Strzelec nie może pokazać swojego charakteru. Uwielbiają, gdy człowiek trochę się do nich dostosowuje i żyje z nimi w tym samym rytmie. Nie będziesz w stanie szybko uczynić takiej damy swoją bratnią duszą, ponieważ Strzelec żyje według własnych zasad, zwłaszcza dam. Musisz mieć jakieś wspólne hobby lub zainteresowania, aby sama komunikacja zaowocowała związkiem.

Strzelcom trudno jest naklejać etykietki na związki, a oni po prostu flirtują ze wszystkimi, ponieważ lubią lekkość i żartobliwość. Nie rozpoznają nudy, dlatego ponury mężczyźni są dla nich najbardziej „niskiej klasy”, bez względu na to, jak niegrzecznie może to zabrzmieć. Nienawidzą nudy, więc możesz nie być Jimem Carreyem pod względem humoru, ale musisz mieć przynajmniej niezmiennie dobry nastrój.

kawałek

Koziorożec Kobieta

Koziorożce to panie, które trudno szybko osiągnąć. Tak, można ich podbić, uwieść, ale trzeba się im przypodobać, zasłużyć na to, by być blisko nich w dobrym tego słowa znaczeniu. Nie mogą po prostu wziąć i zacząć ufać pierwszemu napotkanemu mężczyźnie. Zdecydowanie muszą zorganizować próbę czasu. Takie relacje na samym początku mogą irytować mężczyzn, ale w końcu zostaną nagrodzone oddaniem kobiety Koziorożca.

Najczęściej takie panie dziobią wysoki status i dobrą sytuację finansową, ale to nie znaczy, że jeśli nie masz milionów za duszę, to te dziewczyny cię odrzucą. Koziorożce to kobiety rodzinne. Marzą o dzieciach, szczęściu, stabilności, więc nie ma sensu ich za coś obwiniać. Są też skłonni do złości.

Kobieta Wodnika

Aby zadowolić dziewczynę Wodnika, musisz nauczyć się cierpliwości. Jej nastrój może zmieniać się szybko i nieoczekiwanie. Aby zdobyć serce Wodnika, będziesz musiał nauczyć się słuchać, ponieważ ona uwielbia rozmawiać. Te panie cenią u mężczyzn przede wszystkim umysł, a nie portfel czy objętość bicepsów.

READ
Trudno w to uwierzyć! Najdokładniejszy horoskop na rok 2023

Jeśli chcesz uwieść Wodnika, najlepiej zacząć od nieoczywistego komplementu. Kochają uszami. Jeśli dobrze się razem bawicie, możecie uznać, że podbiliście tę damę. Nie myśl tylko o robieniu jej wyrzutów, ponieważ w takim przypadku bardzo szybko zostaniesz przeniesiony z honorowej przestrzeni osobistej do strefy przyjaciół. Kobiety Wodnika robią to bezwzględnie i bez wyrzutów sumienia. Są też strasznie zazdrosne, więc nie próbuj z nimi grać w tę grę.

Ryby Kobieta

Aby kobieta tego Znaku stała się twoją, musisz nauczyć się być romantycznym. Z rybami nie potrzebujesz alkoholu, drogiego samochodu, patosu i statusu w społeczeństwie. Wszystko czego potrzebujesz to szczera miłość, pragnienie zadowolenia i inteligencja. Ryby nie są mściwe, ale nie wybaczą zniewagi. Ale mogą ci wybaczyć wszystko inne, jednak nie zaleca się korzystania z tego przez cały czas. Możesz w bardzo prosty sposób złamać serce damy tego znaku zodiaku.

Jeśli myślisz, że możesz udawać, że jesteś tak wielkim romantykiem, to z Rybami to absolutnie nie doprowadzi do pożądanego rezultatu. Te kobiety potrafią diagnozować kłamstwa lepiej niż jakiekolwiek specjalistyczne urządzenie.

Uniwersalna rada dla wszystkich mężczyzn jest bardzo prosta – postaraj się poznać dziewczyny i kobiety, które mają z tobą wspólne zainteresowania i hobby. Jest to bardzo ważne, ponieważ tylko w ten sposób ludzie mogą zbliżyć się do siebie tak bardzo, jak to możliwe, bez nadmiernego udawania.

Nie wiesz jak się o niego troszczyć i jak zdobyć serce nie do zdobycia? Nie rozpaczaj, postaramy się pomóc.

Jeśli twoja dziewczyna jest Baranem, nie powinieneś obciążać jej swoją ciągłą uwagą, szybko się nią zmęczy. Ale pamiętaj, że dziewczyny Barana są kapryśne, więc rób drogie i różnorodne prezenty. Kwiaty i słodycze tu się nie sprawdzą, postaraj się, aby prezent zachwycił wybrankę.

1

2

Jeśli twoja dziewczyna jest Bykiem, podaruj jej nie tylko kwiaty, ale i coś bardziej praktycznego. Może coś pysznego. Ale tylko jeśli twoje plany obejmują poślubienie jej. Jeśli nie zamierzasz się ożenić, lepiej w ogóle nie poznawać dziewczyny Taurus, w przeciwnym razie mają tendencję do natychmiastowego ciągnięcia wnioskodawcy do urzędu stanu cywilnego. Pomyśl o konsekwencjach.

GEMINI

3

Jeśli dziewczyna jest Bliźniętami, przygotuj ciekawe historie na dowolny temat. I żeby przynajmniej tydzień się nie nudził. W przeciwnym razie uniesie ją ktoś inny, z kim będzie miała o czym porozmawiać. Ale bądź przygotowany na to, że wybrana przez Ciebie nie będzie wegetować w kuchni, wcale nie jest zainteresowana gotowaniem i gospodarstwem domowym. Tak więc, poślubiając ją, na pewno nie dostaniesz kochanki w domu.

READ
Top 10 najlepszych zagranicznych kochanków

4

Jeśli ważne są dla Ciebie silne, rodzinne relacje i marzysz o znalezieniu najbardziej troskliwej matki dla swoich przyszłych dzieci, poślub dziewczynę z rakiem. I wiedz, że będziesz miał jedno małżeństwo, długie i niezawodne. A twoja żona będzie idealna – będzie pielęgnować i pielęgnować nie tylko twoje dzieci, ale także ciebie. A dom będzie świecił czystością i wygodą, a na stole – domowe ciasta.

5

Dla Lwicy miłość jest głównym sensem życia. Jeśli ty sam nie jesteś tak kochający, tylko twoja uwaga przestanie jej wystarczać, a ona jest… znowu wolną kobietą. Ale możesz też zdobyć jej przychylność – zawsze chwal Lwice, nawet jeśli w ogóle na to nie zasługują. Te piękności rozwijają się dzięki komplementom. Mają świetną jakość – lwice uwielbiają dzieci. Cóż, jeśli nagle nie lubisz dzieci, lepiej trzymać się z dala od lwic.

6

Właściwie z Virgos jest kilka problemów. Tylko nie staraj się być przy nich mądry. Szybko określą, kto jest mądry, a kto nie. Ale nawet jeśli nie jesteś „bardzo”, będą cierpliwi z brakiem inteligencji. W końcu skromność jest ich cechą charakteru. Są również dociekliwi i zabawni. A po ślubie bądź przygotowany na codzienne sprzątanie domu, pranie, wytrząsanie śmieci, których już po prostu nie ma. I tak – całe moje życie! Niby nie jest źle, ale czy to jest Twoje szczęście?

7

Jeśli masz zamiar kręcić dziewczynę Wagi, upewnij się, że nie kręci tobą. Mają dobrą figurę i miłe maniery. Ale jak do nich podejść? Waga uwielbia wszystko oceniać i przeceniać. Dlatego na początek staraj się dobrze wyglądać, a nawet tak dobrze, aby harmonijnie wyglądać obok Wagi. Ale nawet to im nie wystarcza. Zapraszaj ich częściej do teatru, na inne imprezy pełne estetyki i wzajemnie uprzejmych ludzi. Ale jeśli dziewczyna Libra jest już zmęczona, nie zostawiaj jej bez ostrzeżenia. Zrób to w cywilizowany sposób, przynajmniej po kilku wskazówkach. To da jej mniej bólu.

SCORPIO

8

Dziewczyny Skorpiona chcą wszystkiego na raz. Ale łatwa zdobycz nie wystarczy. Typ takiej kobiety nazywany jest „wampirzycą”. Uwielbia każdą przygodę, najlepiej ekstremalną, zapewniając sobie i wszystkim wokół „zabawne” życie. Jeśli też szukasz mocnych wrażeń, umów się z nią, ale czasami staraj się zachować dystans. Powoli, zwykle poprzez konflikty i pojednanie z twojej strony, rozwinie się dość udany sojusz. Na pewno nie będzie nudno, a są niezawodnymi przyjaciółmi życia.

READ
Horoskop na rok 2023 Lew

SAGITTARIUS

9

Dziewczyny Strzelca potrzebują, aby ich ukochany nie przeszkadzał. Podróżował do odległych krajów, otwierał i zamykał sympozja i ogólnie słuchał jej rad i podziwiał jej nieskończony autorytet. Ale to nie wszystko. Również sponsorować ich ambitne projekty. W końcu chcesz podróżować. Ale często sami są znokautowani władzom lub po prostu zajmują wysoko płatne stanowiska. Tak więc, jeśli jesteś gotowy uzbroić się w cierpliwość i pomóc ukochanemu Strzelcowi w jej zakrojonych na szeroką skalę działaniach, gdzie wszystko jest oddawane aspiracjom społecznym, zawsze będziesz nakarmiony, dobrze ubrany, twoje dzieci pójdą na studia do Oksfordu, a rasowe psy będą biegać po mieszkaniu, a wysoko postawieni goście i przyjaciele zgromadzą w tłumie tych gości. Oto taka perspektywa.

CAPRICORN

10

Jeśli twój wybór padł na dziewczynę z Koziorożca, przygotuj się na to, że nie będziesz czekać na ciepło i uczucie. Nie, oczywiście możesz poczekać, ale bliżej starości. Jeśli twoja pasja nie ostygnie z biegiem lat, wtedy ujawni się dziki temperament tej wybranki. Ona celowo i metodycznie cię pokocha. To nie będzie wydawać się dużo. Ale związek będzie silny – jak cement. Jeśli pomożesz jej w karierze, osiągnie wyżyny, a potem z poczuciem wdzięczności zabierze Cię ze sobą. Czy chcesz honoru i chwały w swoich schyłkowych latach? W takim razie dokonałeś właściwego wyboru.

AQUARIUS

11

Jeśli nagle polubiłeś dziewczynę Wodnika, wiedz, że o wiele łatwiej jest jej uważać wszystkich za swoich przyjaciół. Uwielbia też luźne połączenia i eksperymenty, bez których życie jest nudne i nudne. Jeśli odważnie zgodzisz się zostać zastąpiony w eksperymentach z Wodnikiem, może zwrócić na ciebie uwagę. A kiedy usłyszysz od dziewczyny Wodnika, że ​​jesteś jej najlepszym przyjacielem, nie wahaj się pobiec do urzędu stanu cywilnego. To znaczy, że jest twoja. Ale najprawdopodobniej nie na zawsze. A jeśli nagle jesteś również miłośnikiem zmian, to twój związek może trwać bardzo długo i za każdym razem na super nowym poziomie.

12

To, czego potrzebuje dziewczyna Ryb, jest wielką tajemnicą dla wszystkich. Ale jednocześnie bardzo łatwo jest połączyć z nią swoje życie. Po prostu powiedz wszystko, co chce usłyszeć, a na pewno uwierzy. Następnym razem, gdy skłamiesz, uśmiechnie się słodko i wybaczy. I zapomnij o wszystkim. Oczywiście są pułapki – może nagle wpaść w smutek z ciągłych rozczarowań w życiu (a będziesz pierwszym rozczarowaniem). Cóż, nic, ale szczera i miła, niczego dla siebie nie weźmie – wszystko rozda ludziom.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: