Jak zawiązać szalik lub szalik na różne sposoby

Współautor(zy): Hannah Park. Hannah Park to profesjonalna stylistka i personal shopper. Ma doświadczenie w pracy jako stylistka ze sklepami internetowymi, celebrytami oraz klientami indywidualnymi. Jest właścicielem i operatorem The Styling Agent w Los Angeles. Stara się zrozumieć każdą osobę, z którą pracuje i stworzyć garderobę zgodnie z jego potrzebami.

Ten artykuł został wyświetlony 22 720 razy.

Szalik jest jednym z głównych akcesoriów każdego stroju; Można go nosić na wiele sposobów i dodaje stylu i koloru każdemu strojowi. Weź dowolny szalik i naucz się go nosić na szyi, na głowie lub w jakikolwiek inny sposób. I dostaniesz mnóstwo komplementów na temat swojego nowego jedwabnego stylu!

Gładka pętla i węzeł. Jeśli Twój szalik nie jest zbyt długi lub ma frędzle, zawiąż regularny węzeł, a będziesz wyglądać świetnie. Zarzuć szalik na szyję i pociągnij tak, aby jeden koniec był dwa razy dłuższy niż drugi. Weź długi koniec szalika i owiń go wokół szyi, biorąc go z przodu; powinien mieć taką samą długość jak drugi koniec. Końce szalika można pozostawić bez zmian lub zawiązać je zwykłym węzłem.

Tradycyjna pętla. To chyba najczęstszy sposób wiązania szalika. Weź szalik, złóż go na pół i przewlecz końce przez pętlę. Dostosuj pętlę i końce, jak chcesz i to wszystko!

Podwójny węzeł. Jeśli chcesz wyeksponować swój szalik, jest to świetny sposób. Owiń szalik wokół szyi, tak aby oba końce były z przodu. Następnie zawiąż szalik w luźny węzeł w pobliżu klatki piersiowej. Zawiąż kolejny węzeł i poluzuj go. Końce powinny zwisać swobodnie z przodu. Gotowy!

Kokarda szalika. Owiń szalik wokół szyi i zawiąż luźny węzeł. Teraz zawiąż dużą kokardę, tak jak robisz sznurowadłami. Dostosuj łuk tak, jak chcesz. Można go pozostawić pośrodku lub przesunąć na bok. Łuk gotowy!

Szalik Escot. Jeśli masz kwadratowy jedwabny szal (vintage), możesz go zawiązać w stylu krawata towarzyskiego. Złóż szalik na pół, aby utworzyć duży prostokąt. Zarzuć go na szyję tak, aby dwa identyczne końce znajdowały się z przodu. Zawiąż je podwójnym węzłem tuż przy szyi.

Plisowany szalik. Możesz zwiększyć objętość szalika, plisując go przed założeniem. Połóż szalik na stole i złóż go jak akordeon, aby utworzyć wiele fałd. Ostrożnie weź szalik i owiń go wokół szyi. Zawiąż szalik z przodu, niech końce zwisają luźno. Fałdy dodadzą szalikowi objętości. Dostosuj szalik, jak chcesz. Gotowy!

READ
Który znak zodiaku pomoże ci stać się bogatym i sławnym: najbardziej udane twórcze i rodzinne związki zodiaku

Niekończący się szalik. Połóż szalik na stole, złóż na pół. Zwiąż końce, aby zrobić ogromną pętlę. Przeciągnij tę pętlę przez głowę tak, aby końce były z tyłu, skrzyżowaj i ponownie nawlecz pętlę. Stylizuj swój szalik, aby uzyskać bardziej dramatyczny wygląd.

Upuść szalik. Odbywa się to w taki sam sposób, jak niekończący się szalik. Powstaje duża pętla, która pozwala wyeksponować piękno nadruku na szaliku. Rozłóż szalik na stole, złóż go na pół i zwiąż ze sobą końce, tworząc dużą pętlę. Owiń szalik wokół szyi zawiązanymi końcami z tyłu. Taki szalik świetnie wygląda, jeśli wsuniesz dolną część szlufki pod szeroki pasek i założysz go pod kardigan lub marynarkę.

Szalik-warkocz. Złóż szalik na pół i zarzuć go na ramiona. Przełóż jeden koniec (nie dwa) przez pętlę. Zamień pętlę w ósemkę i przewlecz przez nią drugi koniec szalika. Ponownie obróć pętlę w ósemkę i powtarzaj procedurę, aż uzyskasz ładny warkocz. [1] X Źródło informacji

Chustka bandana. Ten sposób wiązania szalika najlepiej sprawdza się w przypadku kwadratowych jedwabnych szalików, chociaż inne szale można wiązać w ten sposób. Połóż szalik na płaskiej powierzchni i złóż go na pół, tworząc trójkąt. Zarzuć szalik na szyję tak, aby trójkąt był z przodu. Owiń końce wokół szyi i zawiąż z przodu, a następnie schowaj węzeł pod trójkątnym materiałem.

Stylowy węzeł. To kolejny świetny sposób na zawiązanie długiego szalika. Jest stosunkowo lekki i bardzo stylowy. Załóż szalik, aby oba końce były w przybliżeniu takie same. Zrób luźny węzeł na jednym końcu szalika. Przełóż drugi koniec przez ten węzeł. Gotowy! Pociągnij koniec tak daleko, jak potrzebujesz. [2] X Źródło informacji

Szalik na pelerynie. Jeśli jest Ci zimno, ale nie chcesz nosić swetra, spróbuj założyć na ramiona szalik jako pelerynę. Jeśli masz kwadratowy szalik, złóż go po przekątnej, tworząc trójkąt; jeśli szalik jest prostokątny, nie należy go składać. Zarzuć szalik na ramiona, końce szalika powinny znajdować się z przodu. Zawiąż je z przodu małym supełkiem i dopasuj szalik.

Szal. Jeśli masz pashminę lub długą, szeroką chustę z pięknym wzorem, spróbuj nosić ją jako szal. Całkowicie rozłóż szalik i załóż go na plecy i ramiona, aby zobaczyć cały wzór. Luźno ułóż końce szalika na ramionach. Możesz zostawić je z przodu, ale wtedy cały urok szala trochę się gubi.

READ
10 sekretów urody: jak być piękną i zadbaną

Szalik. Niezależnie od tego, czy chcesz chronić włosy przed wiatrem, czy po prostu założyć szalik na głowę, możesz to zrobić za pomocą uroczego jedwabnego szalika zawiązanego luźno wokół głowy. Przerzuć szalik przez głowę, tak aby końce znajdowały się blisko ramion. Zawiąż końce pod brodą lub owiń wokół szyi i zawiąż z tyłu.

Szalik bandażowy. Jeśli masz ładny kwadratowy szalik, możesz łatwo zamienić go w opaskę na głowę. Połóż go na stole, złóż na pół po przekątnej, aby utworzyć trójkąt. Zaczynając od najszerszej części, złóż tkaninę w cienki pasek (około 3 cm). Owiń ten bandaż wokół głowy. Zwiąż końce na górze lub z tyłu, pod włosami.

Szalik-pasek. Jeśli masz stosunkowo krótki szalik, możesz go z łatwością wykorzystać jako pasek. Złóż go na odpowiednią szerokość i owiń wokół talii. Zawiąż szalik z tyłu lub z boku i wsuń brzegi. Krawędzie można również pozostawić do swobodnego zawieszenia. [3] X Źródło informacji

Nic dziwnego, że mówią, że wszystko, co wydaje nam się nowe, jest dobrze zapomnianym starym. To, co nie tak dawno wydawało nam się tylko sposobem na ogrzanie lub po prostu piękną tkaniną o niezrozumiałym zastosowaniu, jest teraz bardziej niż kiedykolwiek modne. Teraz fashionistki z wielką wyobraźnią rozrzedzają każdy styl ubioru w najbardziej niesamowity sposób. Oczywiście wszystko ma swoje zastosowanie i własny styl prezentacji.

Porozmawiajmy o szalikach

Najbardziej odpowiednie są małe kwadratowe szaliki, które z łatwością mogą przybrać formę opaski uciskowej lub pasować jako szalik lub szalik.

Prawda nie jest taka prosta. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że to akcesorium należy połączyć ze swoim strojem, dodając mu radości lub umieszczając akcenty. Jasne szaliki szczególnie efektownie prezentują się z innym elementem garderoby. Na przykład możesz wybrać pasujące buty lub torebkę, w niektórych przypadkach należy zabarwić usta odpowiednią szminką. Ale jak zawiązać szalik na szyi?

Jedwabne szale zawiązane w „pionierski krawat” doskonale podkreślą długą szyję i rozświetlą biuro. A jeśli ją złożysz i wplecisz we włosy, podkreśli Twoją osobowość i zaoszczędzi pieniądze na akcesoria do włosów.

To akcesorium latało po wszystkich modnych miastach świata w najróżniejszych odmianach. Być może któryś z tych wybranych przez nas obrazów zainspiruje Cię. Spróbuj, a nie będziesz mógł pozostać niezauważony.

READ
5 nawyków, które sprawiają, że jesteś badassem

Pamiętaj: piękno przyciąga wzrok.

Szalik jako sposób na połączenie pożytecznego z pięknym

Kolejnym nie mniej spektakularnym trendem tego sezonu jest szalik. Oprócz tego, że jest sposobem na zachowanie zdrowia, jest to świetny sposób na dodanie uroku swojemu wyglądowi, a jeśli zawiążesz go w niecodzienny sposób, możesz poczuć się jak Francuzka, która dużo wie o ubraniach. Ale jak pięknie zaprezentować ten element.

Opcje wiązania szalików i szalików na szyi:

szalik na szyję

Minimalizm do biura

Wystarczy mała kwadratowa lub trójkątna wersja. W takim węźle lepiej prezentują się lekko płynące materiały. Nie jesteś ograniczony w wyborze koloru.

Cofnij się o 15 cm z jednej strony, załóż pierścionek lub szpilkę w tym miejscu. Dziś takie dodatki są dostępne w większości sklepów z odzieżą damską. Dzięki nim wszelkie szaliki na szyi wyglądają bardzo stylowo.

jak zawiązać szalik na szyi

Załóż akcesorium tak, aby z tyłu znajdował się odpowiedni kąt. Połącz ze sobą dwa ostre rogi. Projekt musi siedzieć swobodnie.

Kody promocyjne do sklepów internetowych

Ukryty węzeł do codziennego stylu

Załóż szalik tak, aby jedna strona była 2 razy dłuższa. Owiń go 2-3 razy, w zależności od długości, a następnie wsuń krawędź pod część znajdującą się nad klatką piersiową.

jak zawiązać szalik na szyi

Zwiąż końce razem. Wyprostuj tkaninę, aby węzeł nie był widoczny.

Uniwersalny szalik wianek

jak zawiązać szalik na szyi

Załóż szalik w taki sposób, aby jego końce były z tyłu zafarbowane razem, a następnie idź do przodu.

Weź jeden z końców szalika, owiń go kilka razy wokół utworzonej pętli, przechodząc od krawędzi do środka.

Powtórz to samo po drugiej stronie.

Mocny węzeł na chłodny wieczór

Zanim pięknie zawiążesz szalik na szyi, załóż go tak, aby z tyłu brzegi były zafarbowane. Pociągnij przednią pętlę, przekręć ją. Tkanina wokół szyi z pętelką powinna tworzyć ósemkę.

jak zawiązać szalik

Przeciągnij każdy koniec przez pętlę naprzemiennie. Zaciśnij szalik jak krawat.

Prosty łańcuszek dla romantycznego wyglądu

Ta opcja pasuje do obrazu na każdą porę roku. Wszystko zależy od gęstości tkaniny.

Weź długi, lekki szalik, złóż końce razem i do siebie i załóż go. Włóż jeden wolny koniec do pętli. Przekręć go w ósemkę, a następnie przeciągnij drugi koniec.

sposoby wiązania szali i szalików

Uzyskaj pozory tkania. Ze względu na sposób wiązania węzeł taki często nazywany jest ósemką.

READ
Czy naprawdę to robisz? Jak alkohol wpływa na przedstawicieli różnych znaków zodiaku

Węzeł motylkowy na każdą okazję

Złóż tippet na pół. Zarzuć go na ramiona i przełóż przez pętlę.

Wyprostuj luźne brzegi klatki piersiowej i ramion. Zwiąż rogi razem z tyłu głowy. Drugie rogi również można łączyć ze sobą, ale już z przodu. Płynąca tkanina przypomina skrzydła motyla, dlatego węzeł ma swoją nazwę.

jak zawiązać szalik

Jeśli używasz grubej tipi, ten węzeł będzie idealnie wyglądał na twoich ubraniach. Ogrzeje nie tylko gardło, ale i całą górną część ciała.

Lollipop węzeł dla kolorowego stylu

Taki węzeł zawsze przyciąga uwagę. Jeśli chcesz tak pięknie zawiązać szalik na szyi krok po kroku, nie możesz obejść się bez zdjęcia.

pięknie zawiąż szalik na szyi krok po kroku zdjęcie

Załóż cienki szalik, skręć wolne krawędzie razem na całej długości. Z uformowanej opaski uciskowej nawiń ślimaka. Zwiąż luźną tkaninę z tyłu, a następnie spłaszcz górną konstrukcję tak, aby trochę owinęła się wokół węzła.

Przeczytaj artykuł —–>>>> Jak pięknie zawiązać szalik na głowie tutaj

Węzeł precla na jesienny wygląd

Będziesz potrzebował długiego klasycznego szalika. Zwiąż ze sobą dwa jego boki. Załóż go, przekręć wolną krawędź, a następnie załóż go z powrotem na szyję.

jak zawiązać szalik na szyi

Z przodu tworzy się splot podobny do precla lub znaku nieskończoności.

Bardziej interesujące opcje

jak zawiązać szalik na szyi

jak zawiązać szalik

jak nosić tippet

jak zawiązać stułę na szyi

Przed zakupem koniecznie odwiedź serwis BeriBuy, tutaj znajdziesz wiele ciekawych sklepów internetowych: La Redoute, KupiVIP, bonprix, Insantrik, Zarina, Ostin i wiele innych, a także możesz skorzystać z promocyjnych kodów rabatowych.

Oszczędzaj i bądź trendy

Jak pozostać modnym, ale nie przepłacać za szale, szaliki i inne elementy garderoby? Na naszej stronie jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Z przyjemnością udostępnimy Ci kody promocyjne do dowolnych sklepów internetowych. Jest to rabat, który składa się z zestawu znaków, przy składaniu zamówienia należy go wstawić w sklepie internetowym w odpowiednim polu na kod. A wtedy zniżka będzie twoja.

Te sklepy oferują kody promocyjne do -40% zniżki. Sprawdź klikając na logo dowolnej firmy:

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: