Jak zakochują się ludzie różnych znaków zodiaku

Jak może się zakochać ognisty Baran lub racjonalny Strzelec? Czasami, gdy się zakochujemy, nie rozpoznajemy siebie: dziwne myśli, sny, dzikie zwątpienie i drżenie kolan. A jednak, jak to się dzieje u przedstawicieli różnych znaków zodiaku?

Znaki zodiaku: jak Bliźnięta, Wodnik i wszyscy inni się zakochują

Koziorożec

Koziorożce zakochują się racjonalnie. Nic z tego tutaj – łobuz, piorun, jak z oblanej wanny i motyle w brzuchu. Koziorożec wie, że motyle w brzuchu są sprzeczne z fizjologią i zanim się zakocha, trzeba odpowiednio przestudiować charakterystykę działania rzekomej nagłej namiętności.

Błędem jest sądzić, że Koziorożce są roślinożercami. O nie. Siedzą na gałęzi jak jaguar i mogą latami wpatrywać się w swoją zdobycz, potem wykonują precyzyjny skok – a teraz ofiara już leży z rozdartym gardłem (przekreślona) bez majtek i szepcze: „Ja też cię kocham”.

Wodnik

Wodnicy zakochują się we właściwy sposób. Wszystkie inne znaki zakochują się w ten sposób: „Kocham cię, co oznacza, że ​​jesteś mi winien swój czas, uwagę, portfel i wszystko inne, co masz”. Wodnik uważa, że ​​jeśli się w kimś zakochał, powinien się nim zaopiekować. Mają fantastyczny dar – nawet gdy romans trwa pełną parą, nie obrażaj się, jeśli ukochana osoba nie zadzwoni przez czterdzieści minut. A na spóźnienia reaguje mniej więcej tak: „Jutro to też blokada w pracy? Proszę, weź ze sobą tę kanapkę z serem. A kanapka to naprawdę ser, nie strychnina.

Ryby zakochują się klasycznie. Zgodnie z jasnymi kanonami powieści romantycznych – do namiętności, hormonów, podartych koszul, szczęścia, bólu i krwawych smarków. Ważna uwaga: do obiektu miłości powinno być jak najtrudniej: mieszkać w innym mieście, jeszcze lepiej – w innym kraju, a najlepiej polecieć na misję badawczą na Marsa. Ryby muszą cierpieć i pokonywać przeszkody, inaczej nie ma sensu ruszać skrzela. Po romansach z Rybami pozostaje spalona pustynia, pokryta grubą warstwą bezbarwnego popiołu. I tylko krwawe smarki w jasnych kulkach latają gdzieś na orbicie Fobosa.

Baran zakochuje się spokojnie. To rzadki przypadek, kiedy Baran odkłada na bok swój ognisty temperament i spokojnie siedzi nad brzegiem rzeki z źdźbłem trawy w zębach, dopóki nie przepłyną trupy wszystkich rywali. Po tym Baran leniwie podchodzi do obiektu swojej pasji i od niechcenia mówi: „Chodźmy w krzaki, podpiszemy”.

Byk zakochuje się namiętnie. Obiekt miłości musi całkowicie należeć do Byka – ze wszystkimi podrobami i kartami kredytowymi. Ponieważ w przeciwnym razie. o nie, nie chcesz wiedzieć. Pasja Byka żyje zgodnie z przykazaniami Małego Złodzieja: „Rozkażę cię biczować biczami, a będziesz mnie kochał jak ładna”. Kocham, powiedziałem! Więc Byk jest zawsze odwzajemniony (inaczej przerażający, bardzo przerażający). A jeśli nagle opuszczą Byka, to – na palcach, pod osłoną nocy iw tym, czym byli.

READ
12 nieszkodliwych kobiecych nawyków, które denerwują mężczyzn

Bliźnięta

Bliźnięta szczerze się zakochują. I na zawsze. „Na zawsze” trwa około sześciu miesięcy i mogą być na przykład dwa obiekty szczerej miłości. Ale oboje są prawdziwie i szczerze kochani. To zupełnie normalne, że Bliźnięta rano płaczą z powodu jednej zepsutej wiecznej miłości, a wieczorem podcinają żyły z powodu wiecznej miłości numer dwa. Co więcej, smutek w obu przypadkach jest całkowicie prawdziwy. A kto tego nie rozumie, ten Wodnik.

Rak zakochuje się delikatnie. Czołga się w kółko, nie zbliżając się i ostrożnie klika pazurami: „A jeśli to nie ona?”, „A jeśli z nią jest to samo, a potem zdaję sobie sprawę, że to nie ona?” Obiekt miłości, te ruchy ślimaków męczą się nieco bardziej niż całkowicie, więc prawdopodobieństwo romansu zależy od cierpliwości wybranego (ch) Raka. Ale ci, którzy są szczególnie cierpliwi, zostaną nagrodzeni – zakochany rak jest w stanie postawić cały świat u stóp swojej ukochanej. Jednak proces przesuwania światów pod stopami ukochanej przebiega według utartego schematu: „A jeśli ten świat jest nudny?”, „A jeśli ukochana oddycha chlorem, a drugi tlenowy świat nie potrzebuje przy wszystko?” i tak przez lata, lata.

Znaki miłości zodiaku. Miłośnicy Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Chcesz wiedzieć, jak zakochują się znaki zodiaku? Kto otwarcie deklaruje swoje uczucia, a kto skromnie milczy i czeka na zauważenie? W tej chwili wszystkie sekrety ich zachowania zostaną ci ujawnione.

Baran to horoskop zgodności i cecha znaku zodiaku. Baran człowiek. Kobieta Baran

Zakochany Baran nie ukrywa swoich uczuć i najczęściej mówi o nich w najbardziej otwartej formie. Ta osoba potrzebuje związku, a nie oczekiwania przyjemności i odległych planów z tendencją do marzeń. Baran nie lubi marnować czasu i tracić okazji. Zainteresowany facetem lub dziewczyną robi pierwszy krok w kierunku zbliżenia.

Baran jest z natury monogamiczny i, co nie jest zaskoczeniem, jest właścicielem. Natychmiast zaczyna być zazdrosny, nawet jeśli związek jeszcze się nie rozpoczął. Niepewność go przygnębia. Widząc wahanie przedstawiciela płci przeciwnej, może od razu postawić pytanie wprost do wyjaśnienia. Baran potrzebuje silnego związku i potrzebna jest wzajemność. Nie pozwoli nikomu zachować się jako rezerwa. Albo wszystko albo nic i nic więcej.

Wideo: BARAN ♈ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Baranie tutaj.

Byk to horoskop zgodności i cecha znaku zodiaku. Człowiek Byk. Byk Kobieta

Kochający przedstawiciel tego znaku zodiaku podejmie wszelkie dostępne środki, aby zbliżyć się do ukochanej osoby. Z reguły robi to bez uprzedzeń do romansu. Mężczyzna Byk może zaoferować swojej ukochanej pomoc w domu, wsparcie materialne, a nawet możliwość wspólnego zarobkowania, aby oprócz uczuć łączyło go z nią coś jeszcze. Kobieta Byk najprawdopodobniej da do zrozumienia, że ​​w jej towarzystwie ukochany znajdzie niezawodne zaplecze i niezbędne wsparcie. Będzie starał się zainteresować go swoją praktycznością i gospodarnością. Byk nie jest zainteresowany otwartymi związkami. Ta osoba raczej się nie zakochuje, ale szuka podobnie myślącego społeczeństwa.

READ
7 imion dla dziewczyn, które będą miały szczęśliwy kobiecy los

W każdym razie Byk nie będzie się spieszyć. Bardzo poważnie traktuje wspólne życie i narodziny dzieci, a pasja nie może być dla niego motywacją. W żadnym wypadku nie powinieneś wywierać presji na Byka. Gdy tylko przekona się o powadze partnera, poinformuje o dalszych planach. Warto posłuchać Byka, bo nie daje pustych obietnic i wyraźnie podąża zamierzonym kursem.

Wideo: TAURUS ♉ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Byku tutaj.

Bliźnięta

Bliźnięta to horoskop zgodności i cecha znaku zodiaku. Bliźnięta człowiek. Bliźnięta kobieta

Nie każdy może zrozumieć prawdziwe intencje Bliźniąt. Ci ludzie mają tendencję do flirtowania z przedstawicielami płci przeciwnej, więc ci, którzy znają ich wystarczająco blisko, często nie traktują ich poważnie. Są też tacy, którzy przyjmują przyjacielskie usposobienie lub poszukiwanie przypadkowego rozmówcy jako oznaki uwagi i oczekują od Bliźniąt działań, które w ogóle nie były ujęte w ich planach.

Jeśli nadal będzie zainteresowanie ze strony tej osoby, na pewno nie będzie milczeć. Zakochane Bliźnięta zazwyczaj proponują w najbardziej bezpośredniej formie rozpoczęcie związku bez obawy przed odrzuceniem. Jeśli nie ma wzajemnej sympatii, zainteresowanie przedstawiciela tego znaku zodiaku zniknie w bardzo krótkim czasie. Mimo całej swojej uzależniającej natury Bliźnięta nie lubią niepewności i akceptują opóźnienia od swojego kochanka tylko wtedy, gdy istnieją ku temu dobre powody. W innych sytuacjach kokieteria lub prośba, aby ich nie poganiać, można tylko odepchnąć.

Wideo: Bliźnięta ♊ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Bliźniętach tutaj.

Rak jest horoskopem zgodności i cechą znaku zodiaku. Człowiek z rakiem. Kobieta z rakiem

Zakochany rak może latami nie zdradza się, ale nie jest to kwestia naturalnej skromności. Zakochany w mężczyźnie lub kobiecie, Rak zbierze o nim jak najwięcej informacji i od razu zdecyduje, czy potrzebuje tego związku. Uczucia do Raka nie są powodem do zbliżenia, jeśli nie widzi perspektyw w sojuszu z ukochaną osobą. Perspektywa dla Raka to rodzina. Nie potrzebuje otwartego związku, nawet jeśli istnieje wielkie pragnienie bycia razem.

Miłość od pierwszego wejrzenia dla przedstawiciela tego znaku zodiaku to coś szalonego. Rak potrzebuje komunikacji, obecności wspólnych zainteresowań, pragnienia stałości ze strony ukochanej. W każdym razie Rak za bardzo boi się odrzucenia i krytyki, więc jest mało prawdopodobne, że zadziała pierwszy. Rakowi jest pod tym względem łatwiej – pociągają ją zdecydowani i odważni mężczyźni, od których wychodzi inicjatywa. Człowiek z rakiem zwykle działa w sposób zawoalowany iz tego powodu marnuje czas i traci okazje.

READ
7 błędów: 99% kobiet popełnia je w związkach

Wideo: CANCER ♋ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o raku tutaj.

Lew to horoskop zgodności i cecha znaku zodiaku. Leo człowieku. Lewa kobieta

Zakochanego Lwa widać z daleka – promienieje szczęściem i wszystkimi swoimi czynami demonstruje usposobienie do tego, kim jest zainteresowany. Lew może publicznie zadeklarować swoją miłość, napisać farbą wyrazy uznania pod oknem ukochanej lub znaleźć inny nie mniej ekstrawagancki sposób na wyrażenie swoich uczuć. Jednocześnie nie boi się odrzucenia, bo jest popularny i zawsze znajdzie opcję awaryjną, która idealnie do niego pasuje.

Leo uwielbia dawać prezenty i ułatwiać życie ukochanemu mężczyźnie lub kobiecie w każdy możliwy sposób. Widząc pełną siłę swoich uczuć, ukochany może zacząć korzystać z życzliwości przedstawiciela ognistego znaku zodiaku. Warto zaznaczyć, że jeśli tak się stanie, to bardzo szybko się skończy. Lew nie uznaje jednostronnych zabaw, a ponieważ jest atrakcyjny dla płci przeciwnej, ułożenie swojego życia osobistego nie stanowi dla niego problemu.

Wideo: LEO ♌ znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Leo tutaj.

Panna to horoskop zgodności i cecha znaku zodiaku. Panna mężczyzna. Panna kobieta

Zakochana Panna to rzadkie zjawisko. Przedstawiciel tego znaku zodiaku nie jest skłonny do wybuchów namiętności, dlatego powodem nawiązania z nim związku jest głównie sympatia i obecność wspólnych zainteresowań. Panna jest praktyczna we wszystkim, także w życiu osobistym. Jeśli Panna zakocha się w osobie, z którą nie widzi perspektyw, to jej zainteresowanie zanika w najkrótszym możliwym czasie.

Panna może mieć bardzo silne uczucia, ale zachowywać się tak, aby jej ukochany chłopak lub dziewczyna czuła się nie na miejscu. Panna żyje według pewnych zasad, kocha porządek, pewność i stabilność we wszystkim, dlatego nie pozostawia ukochanej nawet ułamka szansy na zamanifestowanie indywidualności. Jednocześnie będzie się starała najlepiej jak potrafi, ale nie w oparciu o zainteresowania ukochanej. Panna daje takie prezenty, w których sama dostrzega znaczenie, aranżuje takie niespodzianki, o jakich sama by marzyła, i szczerze obraża się, jeśli jej wysiłki nie zostaną docenione.

Wideo: PANNA ♍ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Pannie tutaj.

Waga to horoskop zgodności i cecha znaku zodiaku. Waga, mężczyzna. Kobieta Wagi

Zakochane Wagi zachowują się niezdecydowanie. Mogą długo owijać w bawełnę, ale nie dlatego, że boją się odrzucenia. Wadze trudno jest zdecydować, czy potrzebuje tego związku, czy też powinien poczekać na spotkanie z bardziej odpowiednią osobą. Ponadto są dość samolubni. Jeśli ukochana osoba potrzebuje pomocy, Waga nie zrezygnuje z prowadzenia działalności w celu rozwiązania swoich problemów. Jeśli związek z nim wymaga jakiegokolwiek poświęcenia, Waga chętniej zrezygnuje z możliwości bycia razem, w imię beztroskiej wolności lub łatwiejszej opcji.

READ
9 miejsc pracy dla kobiet, które przyciągają mężczyzn

Wagi pociągają silni ludzie, ale jednocześnie lubią wyrafinowane osobowości. To jest główna sprzeczność, z powodu której trudno im zdecydować, czy się zbliżyć. Zwykle inicjatywa bliskiej osoby staje się punktem wyjścia do rozpoczęcia związku. Same Wagi nie są podatne na aktywne działania.

Wideo: LIBRA ♎ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Wadze tutaj.

Skorpion

Skorpion to horoskop zgodności i cecha znaku zodiaku. Człowiek Skorpion. Kobieta Skorpion

Zakochany Skorpion to blask pasji, ładunek energii i koncentracja mocy, która może zarówno podnieść, jak i zniszczyć. Ta osoba nie milczy o swoich uczuciach. Najprawdopodobniej bez zbędnego wahania zadeklaruje swoje współczucie i natychmiast zażąda odpowiedzi na pytanie, czy jego ukochana jest zainteresowana sojuszem z nim.

Odrzucenie dla Skorpiona nie jest powodem do rezygnacji. Zrobi wszystko, aby osiągnąć wzajemny układ, a jeśli ukochany mężczyzna lub kobieta zachowuje się nietaktownie, Scorpio może nienawidzić. Gniew tej osoby może prowadzić do różnych konsekwencji, dlatego należy działać ostrożnie.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze i rozwinie się udana para, Scorpio zaopiekuje się ukochaną i zrobi wszystko, aby ta osoba była jak najszczęśliwsza. W tym samym czasie Skorpion będzie patrzył tylko w jego kierunku – jest monogamiczny i nie akceptuje rozrywki z boku.

Wideo: SKORPION ♏ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Skorpionie tutaj.

Strzelec

Strzelec to horoskop zgodności i cecha znaku zodiaku. Mężczyzna Strzelec. Kobieta Strzelec

Zakochany Strzelec żywo wyraża swoje uczucia i robi to w zrozumiały sposób. Jest namiętny i chce posiąść ukochaną osobę, nie zawsze biorąc pod uwagę jego zdanie. Przedstawiciel tego znaku zodiaku stawia swoje pragnienie ponad uczucia ukochanej. Potrafi działać do pewnego stopnia nawet nietaktownie, spieszyć się, żądać odpowiedzi na pytanie, czy jego sympatia jest wzajemna. Jeśli nie ma odpowiedzi, Strzelec będzie obrażony do głębi i prawdopodobnie rozbije drewno opałowe, po czym ponownie spróbuje się zbliżyć.

Jeśli miłość Strzelca jest wzajemna, romans będzie niezapomniany i namiętny. Strzelec jest w stanie przekazać najżywsze emocje i wrażenia, ale w zamian wymaga tego samego. Powolny rozwój wydarzeń ochłodzi go i popchnie do poszukiwania nowych relacji z bardziej aktywną osobą.

Wideo: Strzelec ♐ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Strzelcu tutaj.

Koziorożec

Koziorożec to horoskop zgodności i cecha charakterystyczna znaku zodiaku. Człowiek Koziorożec. Kobieta Koziorożec

Koziorożec raczej nie zakochuje się, ale lubi tych ludzi, którzy są dla niego zainteresowani nie tylko z romantycznego punktu widzenia. Mają zarówno pasję, jak i umiejętność przeżywania silnych uczuć, ale to nie zawsze wystarcza na związek. Koziorożec powinien interesować się przede wszystkim mężczyzną lub kobietą. Podziwia wysoki poziom inteligencji, poważne podejście ukochanej osoby do wartości rodzinnych i praktyczność. Relacje ze względu na relacje lub łatwy, niezobowiązujący romans, Koziorożec potrzebuje najmniej.

READ
Horoskop dla Bliźniąt na rok 2023: kobieta i mężczyzna

Jeśli Koziorożec jest zakochany i chce wiedzieć o stosunku ukochanej osoby do siebie, rozpocznie rozmowę na neutralny temat, płynnie przechodzący w temat relacji. Wszystko, co musi wiedzieć, dowie się, a następnie będzie działał zgodnie z okolicznościami. Najprawdopodobniej będzie inicjatorem zbliżenia.

Wideo: Koziorożec ♑ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Koziorożcu tutaj.

Wodnik

Wodnik - horoskop zgodności i charakterystyka znaku zodiaku. Człowiek z Wodnika. Kobieta Wodnika

Zakochany Wodnik raduje się jak dziecko, co jest zauważalne dla wszystkich, którzy go otaczają. Ta osoba żyje emocjami i potrzebuje jasnych wydarzeń, więc w żadnych okolicznościach nie ukryje swoich uczuć. Na przykład, jeśli obiekt jego namiętności nie darzy go uczuciem lub jest żonaty, Wodnik przymknie na to oko. Wierzy, że miłość jest ponad wszystko, a nowe życie można rozpocząć w każdej chwili.

Stanie się inicjatorem nawiązania relacji dla Wodnika jest łatwe, ale po pierwszym kroku mogą nie nastąpić dalsze działania. Nawet jeśli jest to przedstawiciel powietrznego znaku zodiaku, który jest bardziej zainteresowany sojuszem z ukochaną osobą, będzie zachowywał się tak, jakby się odwzajemniał. Z tego powodu związki miłosne Wodnika bardzo często rozpadają się, zanim się rozpoczną.

Wideo: Wodnik ♒ Znak zodiaku

Przeczytaj więcej o Wodniku tutaj.

Znak zodiaku Ryby. Charakterystyka i horoskop zgodności. Ryby człowieka. Ryby Kobieta

Zakochane ryby mają tendencję do popadania w marzenia, mentalnie obdarzając ukochaną nieistniejącymi cnotami. Często prowadzi to do frustracji związanej z bliższą komunikacją. Oni sami zwykle nie inicjują relacji, ale robią wszystko, aby przyciągnąć uwagę. Zachowanie Ryb jest często tak ekstrawaganckie, że ich kochanek nie jest w stanie zrozumieć, czego dokładnie się od niego oczekuje.

Jeśli nie ma wzajemności, Ryby będą cierpieć w milczeniu. Jeśli para się rozwinie, dosłownie rozpuszczą się w interesie ukochanej osoby. Ryby zrobią wszystko, aby zostać jego najlepszym przyjacielem, będą traktować go ostrożnie i taktownie, bojąc się urazić go nieostrożnym słowem lub gestem.

Niestety, Ryby często ochładzają się do obiektu swojej namiętności, gdy tylko związek się zacieśni. Są skłonni do złudzeń, a rzeczywistość i nieuzasadnione nadzieje często ich zawodzą.

Wideo: RYBY ♓ Znak zodiaku

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: